جشن یک نوار تولد با takeout مشروب الکلی (ما همه می دانیم که نوشیدنی ها مهم ترین بخش از این حزب به هر حال) یادگیری به طبخ مانند یک بومی (و نه فقط از کلرادو) و حفظ یک روکش از حالت عادی توسط هدف قرار دادن یک بازار کشاورزان و برنامه ریزی یکشنبه شام آخر این هفته. سپس در ادامه به صورت آنلاین حوادث هر روز از هفته است.

چهار شنبه, آوریل 1
شیک قنات بار اجرا به صورت گل رز در سال 1801 بلیک خیابان اتحاد خوشبختی داشتن ماند در کسب و کار برای یک سال (یک دستاورد در بهترین زمان) و بد شانس به جشن نقطه عطفی در عجیب ترین زمان. اما آن را هنوز هم مخلوط یک طوفان در جمعه, مه 1 هر چند این حزب را باید در پاسیو خود را به جای آن جلا نوار چوبی. در حالی که نوار نقطه متوقف تحویل آن ارائه شده آن را ارائه یکی از آخرین به رفتن هورا قبل از آن را می بندد و بازگشایی (روزی). سفارش یکی از شش خانه کوکتل دسته که هر کدام شامل چهار نوشیدنی و در محدوده قیمت از $30 تا $50. چرا که وضعیت فعلی امور نیاز شما را به سفارش مواد غذایی خود را با مشروب الکلی شما همچنین می خواهید به سفارش یکی از اجرا برای رز تنقلات که شامل high-end deviled تخم مرغ و 4 دلار بسته میان وعده از عدالت هستند. سفارش در تاک برای انتخاب کنید تا در روز جمعه, مه 1 بین 2 و 7 p. m.

روز شنبه, مه 2
بازارهای کشاورزان و تولید کنندگان است که عرضه آنها) نیست معاف از عوارض این بیماری همه گیر کوروناویروس و فقط مواد غذایی خود را-سرویس خواهر و برادر بارها و رستورانها و بازارها هستند که مجبور به ایجاد تنظیمات این فصل رشد. از به تاخیر انداختن تاریخ افتتاح به تغییرات قابل توجهی مانند اجرای سفارش آنلاین سیستم و یا حتی رفتن به طور کامل مجازی آن را کاملا کسب و کار به طور معمول در این بهار. هنوز هم یک جفت از بازارهای در منطقه مترو در حال جوانه زدن در روز شنبه, مه 2. مترو دنور کشاورزان’ بازار باز است از ساعت 8 صبح تا 2 بعد از ظهر (یا sellout) برای عملیات در سایت در جنوب غربی میدان پارکینگ در جنوب Wadsworth بلوار و غرب بولز خیابان در لیتلتون. و در حالی که گندم ریج چهار فصل کشاورزان و صنعتگران بازار (7043 غرب خیابان 38) عمل در طول سال آن را راه اندازی, سفارش آنلاین به صورت روزانه در بازار و یا به صورت تحویل در چهارشنبه پنج شنبه و جمعه; جزئیات و هزینه ها در وب سایت خود را. مراجعه کلرادو افتخار وب سایت برای به روز رسانی های مورد علاقه خود را در بازار وضعیت و همچنین به عنوان یک راهنمای به مودب رفتار بازار (پوشیدن ماسک! نمی نوازش تولید! و خود را بشویید لعنتی دست!).

در سال گذشته آند بومی و آشپز Andrea مرداک همکاری با کمل میراث غذا انکوباتور برای او مراسم تحلیف جنگجو الهه شام به حمایت از دست رفته و قتل زنان بومی و دختران است. در این سال مرداک خواهد بود پخت و پز از خود و شما می توانید با عضویت در پخت و پز و غذا خوردن به عنوان رویداد شده است را به یک آنلاین پخت و پز کلاس در روز شنبه, مه 2. از 6 تا 7 بعد از ظهر او را به شلاق تا ظروف با الهام از میراث او را از جمله “خواهر گم شده” سالاد ساخته شده با فقط دو تا از سه خواهر همدم محصولات ذرت و لوبیا و کدو و ترکیه و مریم گلی کوفته بیش از ارد ذرت احساسات بیش از حد (سوپ زرت اگر شما علاقه داشتن) با استفاده از دانه از تعظیم و Arrow با نام تجاری واقع در جنوب غربی کلرادو یوت کوه رزرو. ثبت نام برای نسخه ی نمایشی فقط $12.50 در Eventbrite و شما دریافت خواهید کرد یک لینک در این جلسه دستور العمل و یک عنصر لیست از طریق ایمیل. تمام درآمد حاصل از فروش بلیط را به ملی و بومی زنان مرکز منابع.

You can still snag Dio Mio's fresh noodles, but you'll have to plan ahead for them; currently, they're only available on Sundays.

شما هنوز هم می تواند مانع Dio Mio تازه, رشته فرنگی, اما شما باید به برنامه ریزی برای آنها در حال حاضر آنها تنها در دسترس در روزهای یکشنبه.

دانیل Lirette

جمعه, آوریل 3
RiNo را اذوقه رسان از دست پاستا, Dio Mio اخیرا توقیف درب آن بیشتر روزهای هفته را در انتظار بازگشایی زمانی که شهر دنور به رفتن به آینده. اما طرفداران آن toothsome رشته هنوز هم می توانید این کالا در روزهای یکشنبه هنگامی که به رستوران ارائه وعده غذایی کیت برای رفتن. در حالی که ما تضمین نمی ماکارونی را پخته شود به کمال — که تا به شما — شما می توانید یک وعده غذایی خانواده که تغذیه چهار تا شش نفر در Dio Mio آنلاین نمای. محل سفارش خود را بعد از 8 بعد از ظهر روز گذشته جمعه در 3264 Larimer بین خیابان 1 و 4 بعد از ظهر روز یکشنبه. این هفته ارائه شامل پاستا فوزیلی با سس پستو شکست سالاد خیار و نان تازه برای $40; هفته آینده ویژگی های منو pugliesi همه’amatriciana و کلم بروکلی rabe (قیمت TBD). شما می توانید اضافه کردن اضافی ماکارونی برای 10 دلار در هر پوند و بالا بردن شیشه ای به روز رستوران ها بازگشایی با قیمت مناسب بطری از شراب است.

نگه داشتن خواندن برای جریان آنلاین رویدادهای هر روز از هفته….

The Burns family is now your family, too, as you tune in for a drink with them — every night.گسترش

سوختگی خانواده است که در حال حاضر خانواده خود را بیش از حد به عنوان شما لحن در برای یک نوشیدنی با آنها — هر شب.

جاناتان Shikes

روزانه
حتی اگر آن را ممکن است احساس مانند جهان تعطیل کرده است برای همیشه لطفا برای مادر طبیعت است که در واقع به طور آهسته از برخی از خوب به بد: بهار معلق است و در حال حاضر زمان زیادی به شروع به برنامه ریزی یک باغ. در علاوه بر این به رشد مواد غذایی خود را و کاهش مواد غذایی-فروشگاه سفرهای باغبانی نیز می تواند مراقبه سرگرمی — و هیچ چیز می تواند بهتر در این بار تلاش. به همین دلیل کشاورزان حمایت گروه خط مقدم کشاورزی است حمل بر روی آن سالانه موروثی نهال فروش. در این سال اگر چه تمام سفارشات قرار می گیرد باید از طریق این سازمان در فروشگاه آنلاین. را انتخاب کنید از سفید برفی, ژاپنی, بادمجان, لیمویی, خیار, بنفش, فلفل, رنگ زرد به قرمز آتشین چیلس و زمین سیاه و کبود و سرخ و citron رنگی گوجه فرنگی. لازم نیست که یک حیاط ؟ نگران نباشید — شما همچنین می توانید سهام تا در گیاه نهال (پونه و ریحان, آویشن, بابونه, گشنیز و جعفری) که در گلدان. سپس انتخاب کنید تا نوزادان خود را در روز شنبه, مه 9 (در 2861 غرب 52nd خیابان) و یا ممکن است 16 (در 7000 پادگان خیابان در اروادا) و در حال رشد است.

نیاز اواسط روز pick-me-up? کلرادو اسپرینگز-بر اساس رسومات 291 نگه داشتن نوار آتش سوختن با ارسال کوتاه Facebook Live ویدئوها روزانه در ساعت 2 بعد از ظهر (و اغلب در 5 p. m. و همچنین). لحن در برای دیدن کارکنان در نظر گرفتن shotskis (مناسب اجتماعی دور فقط با یک فرد در پایان هر یک از اسکی) مخلوط کردن کوکتل bantering و مطابق با اصول بهداشتی همه چیز را در دید. هر کسی — حتی کسانی که زندگی نمی کنند جنوبی از Denver County line — می تواند از سود روزانه دستور العمل های کوکتل و یک زمان سریع-بین زوم جلسات. رسومات 291 فقط در زمان خانه دو طلا بالا برای آن چاودار کلرادو بوربن در اخیر سن فرانسیسکو جهان ارواح, رقابت, بنابراین شما می توانید یک بطری را برای نوار خانه و مجازی-نان تست همراه با 291 تیم.

دانستن زمانی که برای ورود به سیستم ایمیل خود را دشوار است زمانی که شما در حال کار از خانه — و آن را حتی سخت تر خاموش کردن خود کار مغز خود را هنگامی که فضای کار همان است که شما در حال خواب, خوردن, آشپزی, تماشای تلویزیون شستن دست و gritting-خود-دندان-و-تلاش-نه-به-گاز-را-مخفی-سر کردن فضا. اما هر روز از 7:15 تا 7:30 بعد از ظهر مردمی در سوختگی خانواده صنعتگر اله به میزبانی اجتماعی فاصله نوشیدن در Facebook Live. اتصال و چت در نظرات با همفکر آبجو هنردوستان در مورد آنچه شما نوشیدن و آنچه در آن جفت با.

The tiki cocktail kit comes with recipes for seven different classic umbrella drinks (umbrellas not included).گسترش

ماورا کوکتل کیت همراه با دستور العمل های برای هفت کلاسیک چتر نوشیدنی (چتر شامل نمی شود).

حسن نیت ارائه میدهد, چیز غریب نوار

سه شنبه
دنور مرکزی بازار 2669 Larimer خیابان منتقل شده عملیات به عنوان یک فروشگاه مواد غذایی — و که باعث می شود آن را یکی از چند بازار که در آن شما می توانید خود را در شربت خانه ملزومات و سخت خود را مشروب در همان نقطه. چیز غریب در خانه, بار, نمی, مخلوط کردن یک کوکتل به جرعه در حالی که شما فروشگاه, اما شما می توانید سفارش کوکتل کیت و بطری مشروب الکلی برای pick-up, سه شنبه تا جمعه (2 تا 6 بعد از ظهر) و شنبه (11 صبح تا 1 بعد از ظهر) در بیشتر قسمت ها, کوکتل کیت شامل نمی شود مشروب الکلی اما به جای قابل توجهی سبد میوه, میکسر, garnishes شربت bitters و یخ است که از هشت تا ده نوشیدنی; محدوده قیمت از $25 تا 50 دلار است. و در حالی که شما می توانید ریخت و پاش در یک بطری ارواح — وجود چندین $300 گزینه های برای فروش در عتیقه وب سایت — شما می توانید یک لیتر ترین خانه ارواح برای $25 یا 30 دلار. شما حتی می توانید علاقه داشتن به تکه های یخ که اجرا خواهد شد شما 4 دلار برای چهار اگر برای برخی از دلایل شما عدم دسترسی به آب و فریزر. هنگامی که شما باید موضوعات خود را در دست شروع به تکان دادن با کمک نوار کوکتل جلسات رایگان فیلم است که در آن بار من از چیز غریب برنج حمالت و راجر مایع واحه راه رفتن شما را از طریق مراحل ایجاد کامل قرنطینه quaffs.

بنیادی Ciders نیست اجازه دادن به یک چیز کوچک مثل بهداشت جهانی بحران قرار داده یافت نشد در آن سنت طولانی مدت از سهشنبه جفت. این cidery همچنان به ارائه چهار قوطی سیب همراه با مواد غذایی (آینده: کیک و سوشی) برداشت توسط نانوا سرآشپزها و تولید کنندگان برای انتخاب بین 3 و 7 p. m. از بنیادی taproom در 2811 گردو خیابان. بر خلاف قبل از همه گیر بار شما می توانید رزرو خود را ورق (هزینه ها متفاوت است اما شناور در 25 دلار در محدوده) در پیشبرد Eventbrite (توصیه می شود) از طریق ظهر روز قبل از دوشنبه اما وجود خواهد داشت یک منبع محدودی از جفت برای فروش در اول آمده, بر اساس اولین خدمت کرده در روز سه شنبه. نگاهی بنیادی را در Facebook صفحه برای جزئیات بیشتر در انتخاب ciders و پنیر.

مایل بالا در شهرستان خود به خدمت مرغ, ساندویچ, زنجیره ای, Birdcall در نظر گرفتن یک نشانه از آن اسم و اهدای موسیقی زیبا بر مردم دنور. هر سه شنبه, چهار شنبه و پنج شنبه از طریق پایان دنور اقامت در خانه جهت, رستوران Facebook و Instagram صفحات خواهد بود جریان مینی رایگان-مجموعه ای از نوازندگان محلی به عنوان بخشی از آن Birdcall مستند سری کنسرت. گذشته هنرمندان شامل Wildermiss و Neoma; تنظیم در 8 p. m. برای ثابت خود را از موسیقی محلی — حتی بهتر است اگر از آن لذت می برد با یک مشترک را در وعده های غذایی خانواده یا ساندویچ که شما می توانید با سفارش آنلاین انتخاب کنید تا از رستوران و لذت بردن از آسایش خود را از نیمکت.

A little sake makes an online class go smoothly.گسترش

کمی خاطر باعث می شود یک کلاس آنلاین هموار.

علامت Antonation

چهارشنبه
تخته سنگ-بر اساس کوکتل تیم ملی اذوقه رسان از کنسرو کوکتل و 1989-عصر تیلور سویفت نامزدان به بازی گرفته و راه اندازی کرده است یک سری از مجموعه موسیقی از نوازندگان محلی در آن کانال یوتیوب. هر پنج شنبه و جمعه شما می توانید به تماشای جدید اجرای برنامه از هنرمندان مانند اندی خار از پس مانده ماهی قزل آلا, اندرو McConathy از مستی قلب و بیشتر. نه هر نوازنده ساخت ظاهر خواهد شد یک ریش سفید پس از نام یکی از دوازده حواریون اما شما باید برای اتصال به پیدا کردن — و حتی اگر آنها آن را به پایین تر با یکی از تیم کوکتل در دست; بازدید از وب سایت خود را برای پیدا کردن که در آن شما می توانید آنها را سفارش برای تحویل. به جای راهنمایی آشامیدنی تولید کننده درخواست است که شما به کمک به سازمان های غیر انتفاعی خوراک مقدم تخته سنگ ایالات متحده Bartenders’ تیم ملی بنیاد خیریه و New Orleans Jazz & Heritage صندوق امداد.

محل های مورد علاقه ما برای Negronis نوار مارپیچ در حال انجام دو وظیفه به عنوان یک دودخانه در چهارشنبه روزهای جمعه و شنبه. شما می توانید سفارش نوار دنده و دو طرف از ساعت 2 بعد از ظهر تا sellout برای هیچ-تماس با وانت در 3440 Larimer خیابان. جزئیات در نوار مارپیچ وب سایت که در آن شما می توانید محل سفارش خود را برای مواد غذایی و همچنین به عنوان فرمت های کوکتل طراحی شده برای خدمت به شش نفر یا بیشتر.

دیگر کلرادو اقامت در خانه سفارش خطر بدتر ما مورد تب کابین می شود (در این مرحله خود را پسر عموی عروسی در Rapelje مونتانا — جمعیت 110 — برای تلفن های موبایل مثبت فریبنده). اما در حالی که شما گیر کرده در صفحه اصلی شما می تواند آماده شدن برای سفر بعدی خود را به جایی نزدیک تر و خیلی خیلی خوشمزه تر: کلرادو کشور شراب. شروع چهار شنبه, مارس 15 کلرادو شراب Facebook صفحه راه اندازی هفتگی خود شاد نیم ساعت در 4:30 بعد از ظهر در Facebook Live. شراب سازان از سراسر کشور و پیوستن به جریان در هر هفته و چت در مورد مزه راهنمایی, آب روند و بیننده سوالات. بازدید کلرادو شراب وب سایت برای ارتباط با wineries به شما و پیدا کردن چگونه شما می توانید خرید اجناس خود را به نوشیدن در طول یک ساعت یک مبارک (و یا اجازه دهید صادقانه — هر ساعت از روز).

کلرادو خاطر Co. ارسال صفحه اصلی سوشی و خاطر کیت به مشتریان تقریبا هر شب این هفته برای سوشی-نورد کلاس ها; بسته شامل اندازه کافی غذاهای دریایی, برنج نوری و سبزیجات به شش رول (دو هر یک از سه سبک های مختلف) به علاوه یک نورد mat, chopsticks, wasabi, سویا سس و ترشی زنجبیل. آه و مهم ترین بخش — دو 350 میلی لیتر بطری ساکی: آمریکا استاندارد (یک junmai ginjo اگر شما به جزئیات) و یکی با طعم نسخه مانند تمشک-اسطو خودوس عادی. کیت حلقه در 80 دلار و برای دو ساخته شده و شما می توانید اضافه کردن بطری خاطر 10 دلار هر. ثبت نام برای کلاس ها در کلرادو خاطر Co. Facebook صفحه; آنها در حال حاضر ارائه هر دوشنبه از طریق جمعه در 6:30 بعد از ظهر با جلسه دوم در 7:30 p. m. روز جمعه و شنبه.

حتی coronavirus نمی تواند کشتن شراب شنبه و Bigsby را حماقت است که انجام بخشی خود را برای حمایت از قوز روز سنت است. هر یکشنبه ساعت 7 بعد از ظهر کارخانه شراب سازی خدمه برگزاری اجتماعات مجازی در Instagram زندگی می کنند; در حالی که شما وجود دارد حتما برای یک لحظه به مطالعه کردن خوراک و لذت بردن مکرر لباسهای لحظات از سبک سری از صاحبان چاد و مارلا Yetka.

You can mix up some of American Elm's house cocktails with the pros every Friday night.گسترش

شما می توانید با مخلوط کردن برخی از آمریکایی Elm خانه کوکتل با جوانب مثبت هر شب جمعه.

چاق, لیس زدن کاوینگتن

جمعه ها
آمریکایی علم 4132 West 32nd خیابان است که ترجمه های مختلف کوکتل هر هفته در طول آن جمعه ساعت یک مبارک — زیرا هنگامی که شما یاد گرفته ایم همه چیز وجود دارد که در مورد خود, همخانه(ع) حیوان خانگی(s), Tik Tok, تغذیه, جو عجیب و غریب و ارائه شده از هر جریان پلت فرم شما می توانید از فکر می کنم خدا می داند که شما نیاز به برخی از انواع. Bartenders شما راه رفتن را از طریق ایجاد پایه نوشیدنی و همچنین تغییرات در 4 بعد از ظهر در رستوران Instagram صفحه به بازی همراه, بازدید های آمریکایی نارون وب سایت که در آن شما می توانید محل یک وانت و یا تحویل سفارش به صورت کلاسیک نوشیدن مواد تشکیل دهنده. در حالی که “ساعت خوش کوکتل کیت” برای شش شامل هیچ مشروب الکلی — تنها bitters, تکه های یخ و شربت ساده — برای $15 “کوکتل برای رفتن به بخش” ارائه می دهد مجموعه ای از نوشیدنی و مواد (از جمله مشروبات الکلی) به مدت شش نوشیدنی در حدود 40 دلار. و از آنجا که هر الکل خرید باید شامل مواد غذایی شما می تواند به افراط در یک نقطه بسیار عالی entrees و یا وعده های غذایی خانواده.

دنور Beer Co. میزبانی مجازی یک ساعت یک مبارک و مزه هر جمعه از ساعت 4 تا 5 بعد از ظهر در Facebook Live و آن کانال یوتیوب; این taproom سر brewer و صاحبان بحث خواهد شد را انتخاب کنید brews هر هفته خواهد بود که ارسال DBC را در Facebook صفحه در پیشبرد طوری که شما می توانید نوشیدنی همراه اگر شما می خواهم.

طلایی ارواح ساز دولت 38 تقطیر میزبانی مجازی happy hour هر جمعه در ساعت 4:30 بعد از ظهر (زمان منوط به تغییر بر اساس مهمانان). گذشته آنلاین گردهمایی شامل دستور العمل های کوکتل ویسکی 101 آموزش و پرورش و کارشناس حضور مهمان. حتی بهتر است ؟ کارخانه یا محل تقطیر در حال اجرا است این معامله از طریق پایان مارس: توقف 400 شرکت های دایره طلایی در بین 3 و 5 بعد از ظهر به انتخاب کنید تا دو بطری قهوه ای ارواح (از جمله نه تنها ویسکی بلکه لباس را reposado و añejo آگاو ارواح) و بطری لعنتی خوب ودکا. بازدید از دولت 38 را در Facebook صفحه برای جزئیات بیشتر در مورد هر هفته این برنامه.

طلایی ماه رسومات نمی تواند از شما دعوت به آن اتاق مزه بنابراین به جای آن استقبال شما از پشت صحنه ها با یک سری از تورهای مجازی از مرکز. قبلی اقساط را به نمایش گذاشت و برگ را از گیاه اصلی آن متمایز دانه سیلو ها و فرآیندهای تقطیر تک ویسکی مالت و تخصص لیکور. بررسی طلایی ماه Facebook و Instagram صفحات برای جزئیات بیشتر به آینده تورهای — و به کل تور تجربه تماس های آینده به کارخانه یا محل تقطیر 303-993-7174 و سفارش یک بطری طلایی مون عالی ارواح به همراه تور.

دوس Luces Brewery برگزار خواهد شد شب جمعه meetups در Google Hangouts در 6 p. m. تا taproom بازگشایی. صاحب/سر brewer جاد Belstock بحث خواهد شد خود را chicha و پولقو. جزئیات در داس Luces Facebook صفحه که در آن شما همچنین می توانید پیدا کردن اطلاعات در قبل از سفارش و انتخاب آن brews.

اثبات شراب و ارواح 3360 Larimer خیابان در حال حرکت هفتگی خود در فروشگاه چشیدن شراب به مجازی غرب وحشی (با نام مستعار Instagram). هر جمعه این فروشگاه اعلام خواهد شد دو شراب که آن را رها کردن; شما می توانید سفارش بطری در وب سایت خود را و آنها را انتخاب کنید تا در فروشگاه. سپس در روز جمعه در 6 p. m., عضویت, فروشگاه, مدیر و خدمه شراب جسیکا Barrand در Instagram زندگی می کنند به عنوان سلیقه و نکاتی در مورد شراب. ما را بالا می برد شیشه ای است که به.

کورتیس پارک ساکنان یک راه آسان برای تصمیم گیری که در آن به منظور شب جمعه takeout: Curtis پارک همسایگان به تازگی تشکیل Curtis پارک غذا ، هر هفته نزدیک denizens می توانید سفارش غذا برای 35 دلار (به علاوه دو نوشیدنی برای فقط 5 دلار بیشتر اگر انتخاب رستوران مشروب مجوز!) بعد از پنجشنبه به جمعه شب تحویل مستقیم به آستان خود را — اگر شما زندگی می کنند در عرض پنج مایل از رستوران های شرکت کننده. گذشته شرکت کنندگان شامل Dio Mio پاستا دست ساز هاپ کوچه و لو به ایتالیایی تخصص. Stay tuned for upcoming collabs و نظم در غذا آموزش سایت.

می دانم که از یک رویداد یا فعالیت است که متعلق اینجا ؟ ارسال اطلاعات به cafe@westword.com.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de