هر روز صبح در غرب لس آنجلس 73 ساله همین چوب محافل محله خود را در یک باشگاه جرقه چک کردن بی خانمان encampments و مصرف گاه به گاه و عکس. هنگامی که او به خانه او می فرستد یک عکس و یا دو به مقامات محلی و به اعضای یک Westside نیروی کار به دنبال راه حل برای بی خانمانی.

“به طور همزمان زیبا و خطرناک” چوب messaged یک روز اتصال استارک تصویر که در آن او تبدیل شده بود و نه جدا کردن عکس به یک چشم انداز از چادر تحت 405 آزادراه در بلوار ونیز.

من پیوست چوب در 36th مستقیم بعد از نظارت و پس از آن قلاب تا دوباره با او پنجشنبه گذشته 43 روز از همین گشت.

چرا او این کار را انجام?

تبلیغات

در شروع این بیماری همه گیر کوروناویروس زمانی که او می ترسید این بیماری را از طریق بی خانمان encampments و فراتر از آن را مهم تر از همیشه به مردم با خیال راحت در داخل خانه به عنوان به زودی به عنوان ممکن است او متوجه شده است که بسیاری از مردم در خیابان ها نبودند اجتماعی فاصله و یا با پوشیدن ماسک.

536983_LA-ME-LOPEZ-HOMELESS-COUNT_3_ALS.jpg

همین چوب سمت چپ مذاکرات با تیم واکر یک کهنه سرباز بی خانمان در صبح خود را با تور از بی خانمان encampments در لس آنجلس Westside.

(آل Seib / لس آنجلس تایمز)

“من در زمان فرماندار و شهردار در کلمه خود را زمانی که آنها گفت: آن را خطرناک بود … و ما تا به حال به انجام کاری درباره آن گفت:” چوب. “من شروع به رفتن در اطراف به تماشای آن دگردیسی اتفاق می افتد. و آن نیست.”

اولین بار من در ملاقات با چوب ما آغاز شده در Sepulveda بلوار تحت اتوبان 10. در 7 صبح یک دوجین یا بیشتر چادر صف سمت شرق از Sepulveda و چوب گفت: جمعیت بوده است ثابت برای ماه بیشتر چادر و کمتر چادر.

تبلیغات

من به دنبال پشت سر او در ماشین من به عنوان ما صحبت با تلفن در مورد آنچه که او دیدن. هنگامی که ما به دوم خود را متوقف تحت اتوبان ارتش خیابان او گزارش اخبار خوب است.

“است که بسیار تمیز,” او گفت: لکه بینی فقط سه چادر به جای آن از حد معمول دوجین یا بیشتر. “آنها در اینجا گونه به گونه.”

اما کمی تغییر در بقیه مسیر خود را که او را طول می کشد حدود 45 دقیقه در هر روز و در نتیجه با توقف در غرب لس آنجلس و و وود Rec مرکز.

536983_LA-ME-LOPEZ-HOMELESS-COUNT_7_ALS.jpg

همین چوب چک در یک بی خانمان گاه در کنار 405 آزادراه در صبح تور Westside encampments.

(آل Seib / لس آنجلس تایمز)

تبلیغات

در روز 34 او توضیح داد که بیشتر چادر تنظیم شده است تا در حاشیه VA و فقط در داخل حصار با توالت در دسترس و مورد مدیران سایت. در روز 43 تقریبا 25 تریلر پارک شده بودند در وستوود Rec مرکز و افراد بی خانمان شدند و در حال نقل مکان کرد به آنها.

اما در غیر این صورت چوب برآورد جمعیت از مردم زندگی در encampments او چک های روزانه است عملا بدون تغییر. و آن را سازگار با آخرین اخبار در مورد آهسته رفتن countywide تلاش برای حرکت مردم در داخل خانه.

L. A. مقامات شهرستان یک هدف در حال حرکت 15,000 از شهرستان 60,000 یا بیشتر افراد بی خانمان را تا حد زیادی خالی هتل ها و متل محلی از طریق اجرای پروژه Roomkey. که از تعداد افراد بی خانمان 65 ساله و مسن تر که دارای شرایط بهداشتی ساخت آنها بیشتر احتمال دارد به مرگ اگر با این ویروس آلوده.

اما از هفته گذشته, یک ماه به این پروژه ردیابی توسط بار یافت که کمتر از 2000 نفر بوده است نقل مکان کرد داخل. تلاش شده است دستکاری NIMBY مقاومت از برخی از شهرها و عدم همکاری بسیاری از مدیران هتل حتی اگر اتاق خود را خالی هستند و عوارض کار کردن قرارداد بیمه و مسئولیت جزئیات. بی خانمان طرفداران شده اند تا علامت است که آنها به شدت انتقاد کرد در مقامات محلی و تظاهرات برپا تهدید به توقیف هتل ها.

تبلیغات

هایدی استراليايي مدیر موقت از لس آنجلس بی خانمان خدمات اقتدار اذعان عوارض اما تلاش برای قرار دادن یک چرخش مثبت در همه چیز. او گفت که از پنج شنبه, 1,776 مردم منتقل شده بود به هتل و متل (تعدادی که صعود به کمی پس از آن) با صدها مطلب جدید اجاره در حال نهایی شدن و تقریبا 1,000 بیشتر شده بود نقل مکان کرد و به rec مراکز — مانند وستوود Rec Center — و تریلر.

Urban.jpg

همین چوب در زمان نه عکس از چادر در بلوار ونیز تحت 405 آزادراه قرار داده و آنها را با هم در یک چشم انداز.

(همین جنگل)

“این بیشتر از ما می تواند از خواب انجام می دهند در 30 روز” او گفت: “اما ما باید به رفتن نگه دارید.”

Marston گفت که مردم در داخل خانه است فقط یک هدف. یکی دیگر از تلاش برای اتصال آنها به بلند مدت مسکن گزینه های قبل از 90 روز عقد قرارداد با هتل ها اجرا و در پایان ماه ژوئن.

تبلیغات

“ما نمی تواند باز کردن درب به هتل ها و متل و خوب می گویند بروید در خیابان و ما با شما کار بعد” Marston گفت.

با دهها هزار نفر از خالی کردن اتاق های هتل ها در لس آنجلس, آن را سخت به تصور کنید که چرا بیشتر خواص در شهرستانها بیشتر نیست و هر دو پا به طور داوطلبانه و یا عباس و یا شرمنده به انجام این کار است. شرکت هتل های در حال جبران آنها قادر به آوردن furloughed کارکنان بازگشت به کار آنها کمک به برخی از آسیب پذیر ترین افراد در جامعه در حالی که همچنین کمک به محدود کردن گسترش ویروس.

و چه در مورد دیگر گزینه های مسکن? در حالی که صحبت کردن به Marston من اشاره کرد که ده ها هزار نفر از, خوابگاه, اتاق های خالی در حال حاضر از آنجا که دانشگاه تعطیل شده اند و ممکن است بازگشایی در پاییز. چرا استخدام کالج رهبران — به ویژه کسانی که در مالیات دهندگان بودجه دانشگاه های دولتی — برای باز کردن درهای خود را به صورت موقت بی خانمان مسکن ؟

Marston گفت: این ایده آمده است اما هنوز دنبال شده است.

تبلیغات

536983_LA-ME-LOPEZ-HOMELESS-COUNT_18_ALS.jpg

همین, چوب, حق, گفتگو با Lameisha Randall, که با این نسخهها کار برای یک L. A. سرویس و نگهداری خدمه فراهم می کند که قابل حمل توالت و دست شویی ایستگاه برای بی خانمان encampments.

(آل Seib / لس آنجلس تایمز)

چوب کانادا نقل مکان کرد که در جنوب 20 سال پیش گفت که او مدت طولانی است که این نوع از کسی که می شود در مدنی باعث می شود. نا امیدی و بی حوصلگی و امتناع از پذیرش عظیم که تعداد بی خانمان encampments باید وجود داشته باشد در چنین یک کشور ثروتمند انگیزه او را به سعی کنید به بخشی از راه حل است.

او امضا شده در اوایل این سال به یک نوپای نیروی کار بود که چرخید از Westside محله شورا برای همکاری با مقامات محلی و احتمالا قرارداد با ارائه دهنده خدمات. او می داند که برخی از افراد بی خانمان به دلیل بیماری روانی و یا اعتیاد می تواند دشوار است برای کمک به. اما او نمی شخصا دیده می شود این سطح از تلاش او فکر می کند لازم است و او شگفتی در مورد همه چیز از جمله همین دلیل برخی از encampments باید حمام و دست شویی ایستگاه در حالی که دیگران ندارند.

مری ویلیامز یکی دیگر از اعضای این کارگروه گفت: در سمت غرب آن NIMBYs و آن YIMBYs و گروه در تلاش است برای تزریق این واقعیت مبتنی بر داده ها را به این گفتگو. چوب را گرفته آن را بر خود به نظارت و ضبط تحولات در خیابان.

تبلیغات

در روز 43 چوب متوقف در ونیز زیر 405 که در آن حدود 100 نفر زندگی می کنند. Lameisha Randall, که با این نسخهها کار برای یک L. A. سرویس و نگهداری خدمه به نام گودال متوقف شد نصب و راه اندازی porta-potties و شستشو حوضه زمانی که من از او پرسید که در مورد چوب روزانه بازدیدکننده داشته است.

“من فکر می کنم او می آید چرا که او را نگران و او در تلاش برای کمک به جامعه” Randall گفت که چوب گاهی اوقات به ارائه پوشاک و یا لوازم بهداشت شخصی.

در یکی دیگر از اردوگاه, Tim Walker, پوشیدن دریایی ایالات متحده پیراهن و تعمیر دوچرخه در خارج از چادر خود گفت که او می خواهم دریافت کننده ساندویچ صبحانه دست توسط چوب. واکر گفت: مددکاران اجتماعی آمد به تازگی درخواست اگر کسی تا به حال زمینه مسائل مربوط به سلامت.

“تقریبا همه اینجا رو زمینه مسائل مربوط به سلامت” گفت: واکر که به من گفت که او تا به PTSD شدید و متعدد مشکلات جسمی. او اضافه کرد که او و دیگران لزوما اعتماد ارائه می دهد موقت اتاق هتل و یا آنها را در نظر بگیرید هر امن تر از چادر خود را, اگر چه او می تواند آماده به بحث در مورد مطلب مسکن دائمی راه حل است.

تبلیغات

گفتم واکر که چند ماه پیش فقط در اطراف گوشه ای از چادر خود را, من می خواهم به تماشای پزشکی قانونی حذف از بدن یک مرد بی خانمان که فوت کرد در خیابان.

“من حتی نمی توانم به شما بگویم که چگونه بسیاری از بدن مرده من دیده ام در کیسه خواب در طول سال گفت:” واکر.

چوب shudders به فکر می کنم همانطور که من در مورد این که آیا این وضعیت در خیابان ها خواهد شد بدتر و نه بهتر. با بسیاری از مردم از پرتاب از کار و خدمات دولت بودجه مطمئن به شدت کاهش وجود دارد هیچ گفتن که چگونه بسیاری از مردم خواهد شد در نهایت بی خانمان.

چوب و گفت که او می خواهم برای استراحت در خانه در صبح اما تا زمانی که همسایه ها همه در اطراف او در پیاده رو او را نگه دارید تا خود را دور روزانه و همچنان به ارسال ایمیل, آیا هر کسی که در پاسخ به آنها و یا نه. او گفت که او زندگی می کند با دو فلسفه.

تبلیغات

“یکی است آیا نزد دیگران, قانون طلایی” او گفت:. “دیگر این است که من می خواهم و نه می شود سر در گم برای انجام این کار از سر در گم نیست.”

steve.lopez@latimes.com

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de