آخرین coronavirus بیماری همه گیر. جدید کروناویروس باعث خفیف یا متوسط علائم برای اکثر مردم است. برای برخی به خصوص افراد مسن و افراد مبتلا به مشکلات بهداشتی موجود در آن می تواند باعث بیماری شدید یا مرگ.

بالای ساعت:

— مواد مخدر remdesivir در حال حمل به شش متحده است.

— ایتالیا منتشر شده نزدیک به رکورد تعداد زیادی از مردم از بیمارستان ها.

— دولت بریتانیا برای ترویج دوچرخه سواری و پیاده روی.

___

رم — ایتالیا می گوید: نزدیک به رکورد 4,008 مردم منتشر شد از بیمارستان در روز گذشته پس از آزمایش منفی برای COVID-19 به عنوان کشور همچنان محتاط بازگشایی پس از دو ماه ملی مستند.

یکی دیگر از 1,083 نفر تست مثبت نیمی از آنها در سخت ضربه لومباردی آوردن ایتالیا را تایید کرد تعداد موارد به 218,268. مقامات می گویند تعداد واقعی است به اندازه 10 برابر آن است.

یکی دیگر از 194 نفر کشته شدند که یکی از بالاترین روز به روز مرگ عوارض در هفته های اخیر. تایید COVID-19 تلفات در زمانی اروپایی کانون 30,395.

یکی دیگر از 134 تخت های مراقبت ويژه آزاد شدند تا آوردن تعداد نزدیک به 1000. در اوج شیوع بیماری وجود دارد بیش از 4000 نفر در Icu و بخش در لومباردی شد تقریبا اشباع شده است.

___

لندن — دولت بریتانیا در حال ساخت $3.1 میلیارد دلار (2 میلیارد پوند) در دسترس برای افزایش دوچرخه سواری و پیاده روی پس از مستند محدودیت ها کاسته.

وزیر حمل و نقل Grant Shapps گفت: در دولت جلسه توجیهی روزانه که بسته به قرار دادن دوچرخه سواری و پیاده روی در “قلب ما حمل و نقل سیاست” لازم خواهد بود حتی بعد از شبکه حمل و نقل عمومی عقب بر گردیم به حالت عادی در طول coronavirus بیماری همه گیر. او گفت که به دلیل جاری اجتماعی فاصله دستورالعمل های قطار و اتوبوس را به کار گیرند در تنها 10 درصد از ظرفیت.

Shapps همچنین گفت: یکی دیگر از 346 افرادی که آزمایش مثبت برای COVID-19 نفر در انگلستان در تمام تنظیمات از جمله بیمارستان ها و خانه های سالمندان. است که باعث افزایش مرگ و میر در انگلستان به 31,587 بالاترین در اروپا است.

___

استانبول — ترکیه گزارش جدید 50 COVID-19 کشته و 1,546 تازه موارد شنبه آن را به عنوان آماده مراحل را برای بازگشت به زندگی عادی است.

مجموع مرگ و میر در 3,739 در حالی که عفونت شماره 137,115. با توجه به آمار و ارقام نوشته شده بر روی توییتر توسط وزیر بهداشت Fahrettin Koca, 89,480 بیماران بهبود یافته اند.

مراکز خرید باربر مغازه های آرایشگاه و سالن زیبایی خواهد شد برای باز کردن کسب و کار در روز دوشنبه به ترکیه شروع به کاهش محدودیت.

در ضمن یکی از ترکیه بزرگترین فوتبال باشگاه بشیکتاش اعلام کرد یک بازیکن و یک باشگاه کارمند آزمایش مثبت برای جدید کروناویروس. در اوایل این هفته ترکیه فدراسیون فوتبال گفت: مسابقات در پشت درهای بسته خواهد رزومه ماه آینده باعث از سرگیری محدود جلسات آموزشی.

___

واشنگتن — دولت فدرال است که ارسال منابع از اولین دارویی است که به نظر می رسد برای کمک به سرعت بهبود برخی از COVID-19 بيمار به شش کشور که در آن توزیع خواهد شد توسط ادارات بهداشت.

وزارت بهداشت و خدمات انسانی روز شنبه اعلام کرد که آن را ارائه 140 مورد از این مواد مخدر remdesivir به ایلینوی 110 موارد به نیوجرسی 40 نفر به میشیگان 30 مورد هر یک به کانکتیکات و مریلند و 10 مورد به Iowa. هر مورد شامل 40 ویال از این دارو وزارت در بیانیه ای گفت.

“دولت های محلی و ادارات بهداشت بیشترین بینش در سطح جامعه نیاز در COVID-19 پاسخ به” بیانیه ای گفت:.

این شرکت که باعث می شود داروی ضد ویروسی مستقر در کالیفرنیا Gilead Sciences, گفته است, آن است که اهدای آن کل ذخیره فعلی به کمک در آمریکا همه گیر پاسخ.

Remdesivir پاک شد برای استفاده توسط سازمان غذا و دارو هفته گذشته است.

این اداره می گوید که این دوز باید برای رفتن به بحرانی تر بیماران از جمله کسانی که در فن یا نیاز به اکسیژن اضافی.

___

واشنگتن — FDA کمیسر Stephen هان یکی از اعضای کاخ سفید coronavirus نیروی کار است که در قرنطینه برای آینده دو هفته پس از آمدن در تماس با یک فرد که دارای آزمایش مثبت برای COVID-19.

استفانی Caccomo سخنگوی سازمان غذا و دارو می گوید: هان آزمایش منفی برای این ویروس پس از او آموخته تماس با ما. او نوشت: توجه به کارکنان در روز جمعه به هشدار آنها را به تماس.

هان برنامه ریزی شده بود به شهادت قبل از پانل مجلس سنا در روز سه شنبه همراه با بیماری های عفونی متخصص دکتر Anthony Fauci و CDC مدیر رابرت Redfield.

دولت است و نه تایید فرد هان تا به حال تماس با که آزمایش مثبت برای ویروس. اما این خبر به دنبال تایید است که دو نفر که کار در کاخ سفید پیچیده هستند شناخته شده اند که آزمایش مثبت برای این ویروس این هفته است.

___

برلین — آلمان اتحادیه است که نشان دهنده کارگران در صنایع غذایی می گوید اخیر شیوع کروناویروس در کشتارگاه نتیجه “یک بیمار سیستم.”

فردی Adjan ارشد NGG رسمی اتحادیه می گوید: صنعت گوشت برای سال بوده است با تکیه بر “مشکوک پیمانکاران فرعی” است که بهره برداری از کارگران است. “کارفرمایان نیست فقط برون سپاری کار می کنند اما به آسانی همچنین همه مسئولیت را به پیمانکاران فرعی.”

این اتحادیه می خواهد جامع کنترل و قوانین برای این صنعت از جمله برای کارگران محل اقامت.

Adjan نمی, نام شرکت های خاص. اما عمده تولید گوشت در غرب آلمان آمده است در زیر آتش پس از 180 کارگران در شهر کوزفلد آزمایش مثبت برای ویروس. وجود دارد نیز شیوع بزرگ در یک کشتارگاه در شمال آلمان.

Adjan می گوید: “این بحران روشن می سازد که چگونه سر رسیده است به فشار دکمه توقف و پایان دادن ویرانگر قیمت نبرد بیش از گوشت است.”

___

آتن — مقامات یونانی اعلام کرد مرگ یکی از COVID-19 در 24 ساعت گذشته, آوردن مجموع 151.

وجود 19 تایید عفونت های جدید به مجموع 2,710. وجود دارد 28 نفر در هواکش و 86 نفر خارج شده اند مراقبت های ویژه.

مقامات نگران مردم هجوم آوردند به سواحل در اولین آخر هفته آرام قرنطینه اقدامات است. افراد جوان نیز در حال تجمع در میادین با وجود این ممنوعیت در گروه های بزرگ و گاهی اوقات با پلیس درگیر شدند.

___

مادرید — نخست وزیر اسپانیا پدرو سانچز می گوید شل شدن نزدیک به دو ماه مستند خواهد بود برای هیچ اگر مردم اطاعت نمی اجتماعی فاصله گرفتن قوانین است.

وی یادآور شد اسپانیایی ها در روز شنبه و دو روز قبل از 51 درصد ملت از 47 میلیون خواهد بود و مجاز به نشستن در کافه ها, “ویروس ناپدید شده است.”

روز دوشنبه بسیاری از مناطق به عنوان سخت نیست ضربه ویروس اجازه تجمعات تا 10 نفر و بازگشایی کلیساها, تئاتر, هوای آزاد, بازارها و موسسات دیگر با محدودیت در اشغال.

مادرید و بارسلونا خواهد ماند تحت سختگیرانه تر سلول. دو متر اجتماعی فاصله قوانین در اثر باقی می ماند.

“مبارزه ادامه دارد و خواهد داشت تا زمانی که ما پیدا کردن یک واکسن” سانچز گفت. “ما باید به زندگی با این ویروس این است که چرا ما باید تقویت ما سیستم مراقبت های بهداشتی و تقویت قابلیت های آن است.”

سانچز و اسپانیا ارتش هشدار داده اند ممکن است موج در ماه های آینده.

اسپانیا را به وزارت بهداشت گزارش شده 179 جدید تایید مرگ در شنبه افزایش مرگ و میر به 26,478. یک ماه پیش, اسپانیا بود که به طور متوسط روزانه 900 مرگ و میر.

___

شهر واتیکان — واتیکان موزه ها در حال آماده سازی خود برای از سرگیری بازدید از کلیسای سیستین واتیکان باغ و پاپ و مستغلات در خارج از رم پس از دو ماه coronavirus مستند.

پروتکل های جدید نیاز به رزرو در پیشبرد ماسک محافظ و به احتمال زیاد بعد از ظهر و شب مراجعه به تلو تلو خوردن کرد.

واتیکان نشده اعلام کرد بازگشایی تاریخ برای موزه ها. رئیس دولت شهر واتیکان که نظارت موزه اسقف فرناندو Vérgez Alzaga پیشنهاد شنبه آن را نمی ممکن است آماده همزمان با 18 مه بازگشایی, ایتالیایی, موزه ها.

اما او می گوید واتیکان شد اتمام نصب و راه اندازی اسکنر برای بررسی درجه حرارت از موزه بازدید کنندگان و تهیه پروتکل برای تورهای باغ واتیکان و پاپ اقامت تابستانی در Castel Gandolfo در دریاچه Albano.

موزه واتیکان معمولا دریافت 7 میلیون بازدید کننده در سال و منبع اصلی درآمد بودجه مقدس بوروکراسی. Vergez می گوید: موزه ها باید یک “جامد” اقتصادی پایه و اساس است.

واتیکان یک دولت شهر در مرکز رم تحمیل یک مستند در پشت سر هم با بقیه ایتالیا که اولین کشور اروپایی ضربه سخت COVID-19. این هفته ایتالیا آغاز شد محتاط و تدریجی بازگشایی.

___

پتنه هند — حدود 70 نفر از فرار از یک مرکز قرنطینه در هند در ایالت بیهار را نواده منطقه ادعا فقیر امکانات و کمبود مواد غذایی است.

آنها در میان دهها هزار نفر از کارگران مهاجر که در سمت چپ هند شهرستانها که در سراسر کشور virus مستند تحمیل شد مارس 25, پیاده روی به سمت خانه خود روستاها از ترس گرسنگی اگر آنها باقی مانده است.

تلویزیون محلی پخش تصاویر از مهاجران در حال اجرا از مرکز با اموال خود را در روز شنبه. 150 عنوان بسیاری از مهاجران در قرنطینه Aadarsh اینتر مدرسه در Sirdala بلوک در نواده منطقه حدود 90 کیلومتر (56 کیلومتر) از دولت سرمایه Patna.

منطقه دادرس Yashpal مینا می گوید: 50 نفر از این مهاجران پس از فرار یکی از سرنشینان آزمایش مثبت برای COVID-19. او می گوید: حداقل 15 مورد یافت شد و به ارمغان آورد به این مرکز است.

هند با سرعت از عفونت گسترش یافته است در روزهای اخیر پس از نارندرا نخست وزیر تا حدودی برداشته مستند به سهولت مشکلات اقتصادی بر کارگران مهاجر. دولت در حال اجرا است قطار ویژه به مهاجران سواری بازگشت به خانه پس از 14 روز در قرنطینه.

هند گزارش کرده است فقط تحت 60,000 موارد مثبت COVID-19 و 1,981 مرگ و میر.

___

لندن — انگلستان coastguard می گوید آن را دریافت بالاترین تعداد تماس برای کمک پس از coronavirus مستند آغاز شد و در 23 مارس.

آن را می گوید وجود دارد 97 حوادث یا 54 درصد بیشتر از میانگین 63 ثبت شده برای ماه قبل است. این coastguard است که به طور معمول استفاده می شود برای کمک به نجات شناگران و یا افرادی که در قایق است.

مت کی وظیفه فرمانده با Coastguard می گوید: او می دانست که چرا مردم ممکن است “وسوسه” به ساحلی در اخیر گرم و تعطیلات عمومی. اما او می افزاید: آن را “واقعا حیاتی” برای مشاهده stay-در-خانه سفارشات و اجتماعی فاصله.

او از مردم خواست تا ورزش به صورت محلی و “کشش پاهای خود را نه ما منابع است.”

نخست وزیر بوریس جانسون است که انتظار می رود به گسترش بسیاری از coronavirus مستند محدودیت برای یکی دیگر از سه هفته زمانی که او خطاب به ملت در روز یکشنبه.

___

مینسک بلاروس — دهها هزار نفر از مردم تبدیل شده اند و در پایتخت بلاروس با وجود شدت افزایش coronavirus عفونت به تماشای رژه نظامی جشن شکست آلمان نازی در جنگ جهانی دوم است.

بلاروس اعمال گسترده محدودیت برای توقف این ویروس گسترش یافته است. استبدادی رئیس جمهور الکساندر لوکاشنکو است را رد کرد و نگرانی در مورد آن را به عنوان یک “بیماری روانی است.”

در روز رژه از حدود 3000 سرباز لوکاشنکو می گوید بلاروس’ مصیبت در جنگ “است که غیر قابل مقایسه با هر گونه مشکلات در حال حاضر روز.”

برخی از سن جانبازان در غرفه در رژه ماسک عینک, اما به طور کلی وجود دارد, چند ماسک دیده می شود در میان ازدحام تماشاگران. بلاروس یک کشور از حدود 9 میلیون نفر ثبت کرده است بیش از 21,000 موارد عفونت کروناویروس.

___

برلین — وزیر امور خارجه آلمان Heiko Maas می گوید: اروپا باید اذعان کرد که آن را “نبود خوبی آماده” برای این بیماری همه گیر کوروناویروس.

در بیانیه ای مارک اروپا روز Maas می گوید: در ابتدا بسیاری از کشورها از جمله آلمان شد و با تمرکز بر مقابله با شیوع این بیماری در خانه.

در حالی که دفاع ملی در پاسخ به “لازم به منظور حفاظت از توانایی ما برای عمل و پس از آن نیز به کمک دیگر” Maas اتحادیه اروپا می گوید: تا به حال “رشد در بحران است.”

اتحادیه اروپا پاسخ تنبل با توجه به مرزی پزشکی کمک های عظیم مالی و بسته حمایتی و هماهنگ برنامه تحقیقات علمی.

Maas به نام همبستگی ارائه شده توسط کشورهای عضو اتحادیه اروپا “منحصر به فرد در جهان” اضافه آلمان می خواهد بلوک برای خروج از بحران قوی تر است. برلین طول می کشد بیش از شش ماه دوار ریاست جمهوری از 27 کشور اتحادیه اروپا در ژوئیه 1.

___

مسکو — ولادیمیر پوتین رئیس جمهور روسیه مشخص شده است, سالگرد شکست آلمان نازی در جنگ جهانی دوم در یک مراسم بین بردن آن معمول رژه نظامی و پمپ توسط coronavirus بیماری همه گیر.

پوتین گذاشته گل در آرامگاه سرباز گمنام فقط در خارج از دیوار کرملین و به یک آدرس کوتاه تجلیل از شجاعت و رنج ارتش شوروی در طول جنگ.

روز پیروزی روسیه است مهم ترین تعطیلات سکولار. در سال جاری رعایت شده است انتظار می رود به خصوص به دلیل آن است که در سالگرد 75. میدان سرخ رژه نظامی و یک توده صفوف به نام Immortal هنگ تعویق افتاده بودند به عنوان بخشی از اقدامات برای سرکوب از گسترش ویروس.

تنها بازمانده از معمولی نشان می دهد از قدرت نظامی بود و یک روگذر مرکزی مسکو 75 جنگنده و هلیکوپتر.

___

سئول کره جنوبی — سئول تعطیل کرده است بیش از 2100 کاباره ها میزبان بارها و دیسکو پس از ده ها تن از عفونت در ارتباط بودند به clubgoers که رفت آخر هفته گذشته به عنوان کشور آرامش اجتماعی فاصله دستورالعمل.

اقدامات اعمال شده توسط شهردار پارک برنده-به زودی در روز شنبه پس از دولت ملی خواست مکانهای تفریحی در سراسر کشور به نزدیک و یا در غیر این صورت اجرای anti-virus اقدامات از جمله فاصله و درجه حرارت کنترل نگه داشتن لیست مشتریان و نیاز کارکنان به پوشیدن ماسک.

پارک می گوید: ورود ممنوع بر امکانات خواهد شد تا شهرستان نتیجه عفونت خطرات به طور معنی داری کاهش داد.

کره جنوبی مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری قبل گفت: 18 مورد گزارش شد در 24 ساعت به نیمه شب جمعه همه اما یکی از آنها مربوط به 29 سال است که دیدار سه باشگاه در سئول Itaewon منطقه شنبه گذشته قبل از تست مثبت در روز سه شنبه.

اما پارک می گوید از 16 بیشتر موارد تایید شده در سئول به تنهایی در زیر ساعت پس از. او گفت: این آورده تعداد کل عفونت های مرتبط با clubgoers به 40 — 27 در سئول 12 در همسایه اینچئون و خیابانهای شهرهای استان و یکی در جنوب شهرستان بندر بوسان.

این KCDC که مطابق اطلاعات از دولت های محلی نمی تواند بلافاصله تایید پارک اعداد.

___

فرانکفورت, Ky. — یک دادگاه فدرال است متوقف فرماندار کنتاکی موقت ممنوعیت تجمع جمعی از اعمال در فرد مذهبی خدمات.

به سفارش ضابط موقت صادر جمعه مانع از لیبریا اندی Beshear دولت از اجرای ممنوعیت تجمع جرم در “هر فرد در خدمات مذهبی که پایبند به قابل اجرا اجتماعی فاصله و بهداشت دستورالعمل.”

حکم طرفه با خیمه کلیسای باپتیست اما امر در سطح ایالت. دو تن دیگر از قضات فدرال قبلا حکم ممنوعیت قانون اساسی. اما همچنین در روز جمعه یکی از این قضات در یک جداگانه سفارش داده مریویلل Baptist Church یک دستور اجازه می دهد در فرد خدمات خاص که کلیسا.

Beshear قبلا اعلام کرده بود که مکان عبادت می تواند نگه دارید در فرد خدمات شروع 20 اردیبهشت به عنوان بخشی از یک گسترده تر طرح به تدریج بازگشایی اقتصاد دولتی است. زودتر جمعه او برشمرد بازگشایی مورد نیاز از جمله محدود کردن حضور و غیاب در فرد خدمات به 33 درصد از ساختمان های اشغال ظرفیت.

Beshear را تا به حال نه با صدور بیانیه ای در احکام به عنوان اواخر جمعه

___

نیواورلئان لوئیزیانا فرماندار می گوید دولت باید 250 کارگران در محل تا پایان هفته آینده به تماس با افراد آلوده به ویروس جدید کرونا ويروسی و پیگیری کردن مردم به آنها شده است در تماس نزدیک با.

مانند “تماس با ردیابی” یک عامل کلیدی در این که آیا دولت قادر خواهد بود برای شروع کاهش محدودیت و تعطیلی کسب و کار.

لیبریا جان ادم ادواردز است که تحت فشار از مقامات جمهوری خواه به راه اندازی مجدد لوئیزیانا اقتصاد است. افزایش تست نیز یک عامل و ادواردز گفت: دولت در نظر دارد برای تکمیل کل 200,000 آزمون برای ماه مارس.

ادواردز گفت: دولت به امضا قرارداد با دو شرکت است که با برقراری تماس با سیستم ردیابی. که تقویت 70 تماس با ردیاب در حال حاضر مشغول به کار است. دولت انتظار دارد که در نهایت به استخدام به عنوان بسیاری از 700 قرارداد ردیاب در صورت نیاز.

ادواردز’ زمان اضطراری, سفارش, ممنوعیت تجمع بیش از 10 نفر و بسته شدن بسیاری از غیر ضروری کسب و کار منقضی می شود ممکن است 15. او قصد دارد به اعلام روز شنبه که آیا محدودیت تمدید خواهد شد.

___

دنبال AP پوشش خبری از کروناویروس همه گیر در https://apnews.com/VirusOutbreak و https://apnews.com/UnderstandingtheOutbreak.

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de