به عنوان coronavirus-اقتصادی ناشی از درد رشد در سراسر جهان برخی از ایالات آمریکا نقل مکان کرد و به جلو یکشنبه با برنامه های بازگشایی اقتصاد خود را در حالی که در کشورهای اروپایی برگزار می شود خاموش بزرگداشت به مناسبت سالگرد 75 از پایان جنگ جهانی دوم در این قاره است.

در سراسر انگلستان شد تشویق به ایستادگی در درب خانه خود و بخوان با هم در حالی که به لحاظ اجتماعی فاصله گرفته به مناسبت متحدان پیروزی بر آلمان نازی است. در همین حال کره جنوبی دیده می شود به عنوان یک مدل برای حاوی COVID-19 دستور کاباره ها بسته برای یک ماه در نظر گرفته و تاخیر در یک مدرسه راه اندازی مجدد پس از یک چشم انداز مثبت در coronavirus موارد است.

اصطکاک به وجود آمد که در آن دولت های ملی مخالفت با همتایان محلی بیش از محدودیت های کسب و کار. در ایتالیا دولت قول داد اقدام قانونی علیه یک استان به دنبال سهولت محدودیت های سریع تر از این کشور به عنوان یک کل. در برزیل معکوس اتفاق افتاده است به عنوان رئيس جمهور کشور خواسته دادگاه عالی برای مهار دولت های محلی اعمال محدودیت از او می خواهم.

یک درهم آمیخته بازگشایی در ایالات متحده شامل تگزاس اجازه می دهد سالن مو و آرایشگاه به استقبال مشتریان در حالی که کالیفرنیا در زمان بیشتر از متوسط مراحل اجازه دهید به خرده فروشان رزومه منظقه عملیات با کارکنان در ماسک.

آهسته به سوی بازگشایی اقتصاد می آید به عنوان ایالات متحده گزارش داد که نرخ بیکاری از 14.7 درصد در ماه آوریل یک سطح دیده نمی شود پس از رکود بزرگ.

Martin Lee رالی در ایالت کارولینای شمالی دیده است دو سوم از درآمد خود را به عنوان یک مربی حرفه ای و سخنران ناپدید می شوند پس از این بیماری همه گیر.

“من تا به حال هزاران دلار در نطق اصلی صحبت برود یک شبه” Brossman گفت.

او گفت که او در حال انتظار برای کلمه روی بیکاری درخواست او واصل هفته پیش. به جای او retooling کسب و کار خود را برای جهان است که به تکیه بیشتر بر روی کنترل از راه دور فعالیت است.

“من فکر نمی کنم این آخرین باری است که یک مشکل مانند این اتفاق می افتد,” او گفت: بنابراین “هر راه ما می توانیم کسب و کار … اگر این اتفاق می افتد دوباره ما باید یک جریان درآمد.”

در اینجا این است که نگاهی به COVID-19 تحولات در سراسر جهان است.

یادآوری V-E روز

در سراسر اروپا و جشن به مناسبت 8 مه 1945 تسلیم آلمان لغو شد و یا کوچک به عقب به طور چشمگیری. بسیاری از مردم خواسته شد برای بزرگداشت آن در خصوصی.

در انگلستان مردم را تشویق به خواندن یاد زمان جنگ سرود “ما دوباره ملاقات” از خانه های خود را — یک آهنگ با اضافه رزونانس در حال حاضر به عنوان مستندات جداگانه با خانواده و دوستان است.

در فرانسه رئیس جمهور امانوئل پاکسازی led کوچک غم انگیز مراسم در Arc de Triomphe همراه با دو رئیس جمهور سابق همه رعایت اجتماعی فاصله. پاکسازی با استفاده از ضد عفونی کننده دست پس از امضای رسمی ثبت نام کنید.

اصطکاک به وجود آمد در ایتالیا, که در شمال استان بولزانو به دنبال بازگشایی فروشگاه های آخر این هفته در مخالفت با یک طرح ملی به صبر کنید تا زمانی که در اواخر این ماه. در حالی که این استان ذکر خاص اساسنامه اعطای برخی از آن استقلال, رم, دولت برنامه ریزی شده از یک چالش قانونی. ایتالیا ثبت بیش از 217,000 موارد و بیش از 30,200 مرگ و میر.

اسپانیا وزیر بهداشت اعلام کرد دولت خواهد استراحت محدودیت در زمینه صفحه اصلی را به نیمی از جمعیت کشور در هفته آینده به دلیل آنها ملاقات ویروس ترند اهداف. محدودیت های فعلی باقی خواهد ماند و در جاهای دیگر از جمله رئال مادرید.

ایالات متحده باعث می شود برخی از حرکت به بازگشایی

در تگزاس که در آن جمهوری خواه فرماندار ستایش بود توسط رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن برای شل شدن محدودیت سالن مو و آرایشگر مغازه ها اجازه داده شد به بازگشایی جمعه پس زودتر شروع مجدد از رستوران ها و خرده فروشان.

جمهوری خواه تد کروز سناتور. پرواز از هیوستون به قطع مو خود را در یک دالاس سالن که شد پاره ای محافظه کار برای اعتراض مستند سفارشات پس از مالک حاضر به تعطیل و زندانی شد. او بعدها به دستور منتشر شد.

کالیفرنیا که تحمیل اولین ایالتی اقامت-صفحه اصلی نظم در ایالات متحده شد که بیشتر از متوسط مراحل. لیبریا گاوین Newsom مجاز, لباس, فروشگاه لوازم ورزشی, فروشگاه گل و دیگر خرده فروشان شروع به فعالیت منظقه وانت جمعه با بسیاری از کارمندان نیاز به پوشیدن ماسک.

پنسیلوانیا اعلام کرد که 13 استان ها از جمله بسیاری از پیتسبورگ منطقه می توانید شل محدودیت در هفته آینده حرکت مشابهی برای یک راه باریک روستایی غرب پنسیلوانیا است.

کارولینای جنوبی رستوران می تواند بازگشایی با محدود داخل سالن ناهار خوری سرویس روز دوشنبه همان روز می سی سی پی, آرایشگاه, سالن و ورزشگاه.

در مقابل شهر گالوپ, New Mexico, که در خدمت ده ها هزار نفر از مردم ساکن در اطراف گسترده رزرو ناواهو بود تحت یک مستند با پست های بازرسی پلیس در نگه داشتن همه اما ساکنان ،

حرکت در آمد که در ایالات متحده ثبت کرده است بیش از 1.28 میلیون نفر و بیش از 76 ، 000 مرگ و میر. ماساچوست با حداقل 73,000 موارد و 4,500 مرگ و میر, و ایلینوی با 70,000 موارد و 3000 مرگ و میر هستند متحده که در آن اقامت-صفحه اصلی سفارشات در اثر باقی می ماند تا در اواخر این ماه.

در میان زندگی ادعا شده توسط این ویروس شعبده باز روی شاخ مشهور لاس وگاس عمل Siegfried & Roy درگذشت جمعه در سن 75.

کره جنوبی محدودیت

کره جنوبی بسته کاباره ها برای یک ماه و حاکی از آن ممکن است به تاخیر بازگشایی مدارس پس از بیش از یک دوجین از عفونت های جدید در ارتباط بودند به یک کلوپ شبانه حامی در سئول.

مدارس قرار است به آغاز بازگشایی در هفته آینده, اما ترس از تجدید حیات پس از 25 عفونت های جدید گزارش شد جمعه, مارک کره جنوبی اولین پرش بالاتر از 10 نفر در پنج روز. یکی دیگر از 18 مورد گزارش شده در روز شنبه به عنوان سلامت کارگران درهم برای ردیابی تماس های مربوط به clubgoers.

قبل از چشم انداز مثبت بهبود روند اجازه مقامات برای استراحت و فاصله دستورالعمل و برنامه مرحله به مرحله بازگشایی مدرسه.

در ضمن در بازتابی از افزایش تنش بین واشنگتن و پکن ایالات متحده در اعتراض به پیشنهاد سازمان ملل قطعنامه ای در این بیماری همه گیر پس از دیپلمات ها گفته اند که به توافق سازش زبان با چین که نمی به طور مستقیم ذکر است سازمان بهداشت جهانی است.

اعتراض برگ U. N. قدرتمند ترین بدن ناتوان در واکنش به بزرگترین بحران جهان و قادر به بازگشت دبیر کل آنتونیو اشاره به این حادثه تلخ’ مارس 23 تماس بگیرید جهانی برای آتش بس برای مقابله با این بیماری همه گیر.

مستندات جدید

برزیل پنجمین شهر فورتالزا در روز جمعه شد و این کشور سومین شهر بزرگ و پرجمعیت ترین و در عین حال برای شروع یک ویروس مرتبط با مستند های محلی اقدامات باعث اصطکاک با رهبر کشور.

رئیس جمهور Jair Bolsonaro که معتقد کسب و کار در حال خاموش شدن ناگهانی بیشتر و مضر تر از COVID-19 خود خواست روز پنج شنبه دادگاه عالی به زور متحده به عقب اقدامات محدود کننده و حتی به عنوان مرگ و میر و کلی مورد شمارش موج. این کشور تا به حال بیش از 140 ، 000 موارد و 9,600 مرگ و میر با توجه به شمارش توسط دانشگاه جانز هاپکینز.

این کشور غنی از نفت کویت است دوباره اعمال کامل مستند یکشنبه آغاز خواهد شد که گذشته از طریق 30 مه. قبلی مستند شده بود سست در میان مقدس اسلام روزه ماه رمضان است.

___

درو گزارش از Durham, North Carolina. مربوط به مطبوعات و روزنامه نگاران از سراسر جهان کمک کرده است.

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de