زمانی که در لس آنجلس ساکن Paulina ولدیویا کتیبه ها از طریق اسنپ چت و Instagram او می بیند هر دو دلگرم کننده و مزاحم پست در مورد سگ و گربه.

“بسیاری از مردم به دنبال حیوانات خانگی و یا مایل به خندق حیوانات خانگی خود گفت:” کلما بود که رها کردن بچه گربه های ولگرد او می خواهم در بر داشت در حیاط در شهرستان چسترفیلد مربع پناهگاه حیوانات پنج شنبه.

پرورش از پناهگاه حیوانات در حال راه اندازی هر دو در لس آنجلس و در سراسر کشور به عنوان مردم به دنبال صحابه به سهولت جداسازی از شیوع کروناویروس.

در همان زمان لس آنجلس مقامات شهرستان در حال نیروبخش برای هجوم حیوانات خانگی کاهش یافته است در شهر پناهگاه های حیوانات پیش بینی است که مردم در مواجهه با مشکلات مالی پس از از دست دادن شغل و یا خانه را مجبور به تسلیم شدن حیوانات است.

تبلیغات

که هجوم اتفاق افتاده است اما Los Angeles Department of Animal Services مدیر کل برندا Barnette هشدار داده است که او انتظار دارد که برای دیدن حیوانات خانگی داده می شود تا در سال آینده نسبت در طول رکود اقتصادی ،

A litter of stray kittens dropped off at a Los Angeles animal shelter

اگر چه بسیاری از مردم در حال پرورش و اتخاذ پناهگاه حیوانات لس آنجلس مقامات ترس است که بسیاری از افرادی که از دست داده اند یک کار و یا خانه را مجبور به تسلیم حیوانات خانگی خود را. در بالا یک بستر از بچه گربه های ولگرد.

(Jason آرموند / لس آنجلس تایمز)

“اگر شما می خواهید به دانستن آنچه که من را نگه می دارد تا در شب آن را تعجب که چگونه ما در حال رفتن به جای همه کسانی که حیوانات شده اند که اعضای خانواده به عنوان مردم شروع به تسلیم شدن آنها” Barnette در مصاحبه ای گفت:.

تبلیغات

این بیماری همه گیر را تهدید می کند به عقب پیشرفت در این شهر خدمات حیوانات گروه که در پایین آورده کشتن از سر ترحم نرخ آن پناهگاه حیوانات در طول دهه گذشته است. در سال 2012 حدود 18,000 گربه ها و سگ معدوم شد. تا سال 2016 تعداد کاهش یافته بود به 3,236 یک 82% کاهش. در سال گذشته 4,886 گربه ها و سگ ها بودند معدوم در شهر پناهگاه با توجه به شهر داده است.

نگران افزایش در پناهگاه این گروه در حال حاضر درخواست افرادی که تماس به گزارش سست سگ به عنوان مثال سعی کنید برای پیدا کردن صاحب خود و یا به پرورش حیوانات اگر مناسب است.

“ما نمی خواهید برای رفتن به عقب به روز است که پناهگاه تا شلوغ است که ما نیاز به کشتن حیوانات به دلیل کمبود فضا” Barnette گفت. “و به طوری که وجود دارد مقدار زیادی از راه هایی برای انجام این کار است. یکی این است که تهاجمی تصویب برنامه های; یکی این است که بزرگ پرورش برنامه های خود را.”

Christine Gamez of Fullerton returns her fostered bulldog, Tyson, to a shelter in South Los Angeles.

کریستین Gamez بازگشت تایسون یک پرورش پیت بول, مخلوط, Chesterfield, مربع, پناهگاه حیوانات. تسلیم شدن سگ های عاطفی برای Gamez که گفت: همسایه ها شکایت کرده بود در مورد پارس و گریه.

(Jason آرموند / لس آنجلس تایمز)

تبلیغات

پناهگاه های حیوانات در سراسر شهرستان روبرو هستند “مقدار بسیار زیاد از استرس” به دلیل COVID-19 گفت: Matt Bershadker مدیر اجرایی جامعه آمریکا برای جلوگیری از ظلم به حیوانات است.

“بسیاری از پناهگاه ها رو به کاهش کارکنان و حمایت از داوطلب است که با قرار دادن حیوانات در نیاز ناامید از موقت یا دائم پناه,” Bershadker گفت.

شهر L. A. به طور موقت بسته و از آن شش پناهگاه های حیوانات برای کمک به حفاظت از سلامت کارکنان خود را در حالی که چهار نفر باقی مانده پناهگاه عامل بر روی یک قرار ملاقات-تنها پایه و اساس. هیچ یک از حیوانات خدمات کارکنان تشخیص داده شده اند با COVID-19, Barnette گفت: اما حدود 80 کارگران را به دلیل مسائل مربوط به ویروس و یا دلایل دیگر.

پناهگاه تعطیلی و قرار ملاقات-تنها چند ساعت در تاسیسات زنگ لیزا ان, معاون ارشد رئیس جمهور در مردم برای درمان اخلاقی از حیوانات. این شهر پناهگاه “نیاز به دیده می شود به عنوان ضروری خدمات است که آنها” Lange گفت.

تبلیغات

PETA با ارسال نامه ای در ماه گذشته به شهردار اریک Garcetti گفت: آن را تا به حال دریافت شکایات است که به شهرستان تبدیل شد و دور حیوانات از جمله بیمار و مجروح آنهایی که در آن پناهگاه است. در یک نمونه یک عضو ستاد در غرب L. A. پناهگاه عزاداری تماس گیرنده است که حتی اگر یک حیوان به نظر می رسد بیمار یا گرسنه تسهیلات را حیوان تنها اگر “این یک وضعیت اضطراری” با توجه به نامه.

A man brings kittens to the Los Angeles Animal Services shelter.

یک مرد به ارمغان می آورد بچه گربه ها به پناهگاه حیوانات در چسترفیلد مربع است.

(Jason آرموند / لس آنجلس تایمز)

اگنس Sibal-فون Debschitz سخنگوی خدمات حیوانات گفت: اتهامات در حرف “بودند تعمیم آن به نظر می رسد آنها گرفته شده بود به طور مستقیم از Facebook. ما نمی باید به اندازه کافی به جزئیات است که ما حتی می تواند بررسی کند.”

لانگ نیز گفت: او مشکل Garcetti پیشنهاد کاهش بودجه به وزارت عقیم سازی برنامه. “این که ما بزرگترین دفاع در برابر ازدیاد جمعیت” Lange گفت. “هزینه آن را در این شهرستان بیشتر در دراز مدت خواهد شد و هزینه این حیوانات زندگی خود را.”

تبلیغات

رو به کاهش چشمگیر در درآمد شهردار در ماه گذشته پیشنهاد کاهش هزینه های خود را در ادارات و furloughing هزاران نفر از کارگران است.

Garcetti بودجه تنظیم می شود بحث این هفته توسط اعضای شورای کاهش بودجه خدمات حیوانات به 23 میلیون دلار از $27 میلیون در این سال است. پیشنهاد بودجه اختصاص 400.000 دلار برای حیوانات عقیم سازی نزدیک به نیمی از آنچه که در بخش دریافت این سال مالی.

Barnette به نام کاهش در کمک های مالی برای عقیم سازی مربوط. این بخش همچنین پرسیدن که برخی از انواع خدمات حیوانات کارگران بود معاف از furloughs.

شهرستان همکاران با بهترین دوستان است حیوانات, جامعه حیوان ملی رفاه گروه در تلاش برای پایین آوردن کشتن از سر ترحم نرخ در پناهگاه. بهترین دوستان است اجرایی جولی قلعه گفت که سرمایه گذاری در عقیم سازی برنامه ها و ارائه مواد غذایی حیوان خانگی به صاحبان در حال رفتن به کلید صرفه جویی در حیوانات.

تبلیغات

او همچنین امیدوار است که جامعه همچنان به گام تا و پرورش. “این واقعا در مورد نگهداری حیوانات خانگی در خانه در مورد” قلعه گفت. “ما تمام تمرکز در حال حاضر.”

A sign at the animal shelter in Chesterfield Square.

شهر لس آنجلس به طور موقت بسته و از آن شش پناهگاه های حیوانات با دیگران در یک قرار ملاقات-تنها پایه و اساس.

(Jason آرموند / لس آنجلس تایمز)

بیش از 545 سگ شده اند و پرورش در این سال از شهرستان پناهگاه در مقایسه با 134 در همان نقطه در 2019 با توجه به خدمات حیوانات بخش. در همان زمان سگ و گربه دريافت پایین 39 درصد در این شهر پناهگاه در ماه مارس در مقایسه با یک سال پیش.

فولرتون ساکن کریستین Gamez پرورش تایسون یک مخلوط پیت بول, برای چند هفته گذشته بود اما مجبور به بازگشت او به L. A. در چسترفیلد مربع سرپناه پس از همسایگان در آپارتمان پیچیده و شکایت خود را در مورد پوست و گریه می کند.

تبلیغات

Gamez که حضور Cal State فولرتون شد گریان او به عنوان کاهش یافته است او اما امیدوار است که تایسون به زودی پرورش دوباره توسط کسی که او می خواهم در ارتباط با رسانه های اجتماعی.

پرورش یک راه “برای به دست آوردن یکی دیگر از سگ از پناهگاه” Gamez گفت. “وجود دارد احتمالا بیشتر سگ بودن تسلیم حق در حال حاضر.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de