حدود پنج سال پیش, the Airborne Toxic Event خواننده گروه Mikel Jollett شروع به نوشتن آهنگ ها به عنوان یک راه برای مقابله با غم و اندوه پس از مرگ پدرش اما پس از سرودن چند او می دانست که او نیاز به نوشتن یک کتاب است.

“من واقعا احسان توسط این واقعیت است که پدر من فوت کرده است” Jollett می گوید. “من حدس می زنم من احساس آن را بسیار طاقت فرسا. و هر کس می داند غم و اندوه غم انگیز است. من فکر می کنم من فقط شگفت زده چگونه گیج کننده غم و اندوه بود مانند جهان فقط حس را ندارد.”

در تلاش برای درک مرگ پدرش Jollett نگاه یک نقطه شروع برای داستان اما نگه داشتن برای رفتن بیشتر به زندگی او تا زمانی که او اولین حافظه, روز, او و برادرش در سمت چپ Synanon یکی از کشور بدنام ترین فرقه. و این که چگونه Jollett را خاطرات هالیوود پارکمیله میله برای انتشار در 26 ماه مه آغاز می شود.

Jollett قرار بود در پاره پوشش فروشگاه کتاب در سهشنبه, مارس 12 به عنوان بخشی از تور کتاب اما در عوض فروشگاه میزبان یک رویداد مجازی. شروع 7 بعد از ظهر Jollett را بخوانید از کتاب (یک بلیط شامل یک نسخه امضا شده از این کتاب است که خواهد شد از طریق پست و در اواخر ماه مه) بحث در مورد آن, پاسخ به پرسش ها و بازی چند آهنگ از آینده Airborne Toxic Event آلبوم نیز به نام Hollywood Park; رکورد به عنوان کتاب موسیقی متن فیلم و قرض به شدت از روایت خاطرات.

کتاب تواریخ سوء استفاده عاطفی Jollett تجربه به عنوان یک کودک او رابطه پیچیده با ex-con پدر زمان خود را در دانشگاه استنفورد که در آن او فارغ التحصیل رشته روانشناسی کار خود را ویرایش موسیقی, مجله, فیلتر, جایی که او در مصاحبه David Bowie, Robert Smith, Tom Waits و دیگران و در نهایت تاسیس خود را در لس آنجلس indie-rock band the Airborne Toxic Event.

هنگامی که آماده برای نوشتن هالیوود پارکبه نام بعد از مسیر مسابقه او و پدرش را اغلب بازدید Jollett سعی نوشتن فصل اول با استفاده از شش صداهای مختلف یکی بودن چهل سال به دنبال بازگشت به زندگی خود را در حالی که دیگری در زمان absurdist هنوز هم زندگی با دارکوب نوع رویکرد است.

اما پس از خواندن متعدد خاطرات و رمان و مصرف 100 ، 000 کلمه از یادداشت ها در طول راه در مورد آنچه تکنیک های نویسندگان با استفاده از و چگونه آنها با استفاده از آنها Jollett تصمیم به باز کردن هالیوود پارک از نقطه از نمایش کودک در تلاش برای قطعه با هم از جهان اطراف او. نوشتن خود را گسترش صدای او به عنوان سنین در سراسر خاطرات. Jollett می گوید: این کتاب دارای چهار بخش که هر کدام با دیدگاه خود و خود دستوری ساختار.

“هر بخش خود نوع نگرش و درک از حوادث چون من تکامل یافته در طول زمان به عنوان بزرگ شدم و بنابراین من می خواستم راوی را صدا صدای من به تکامل به عنوان خوب,” او می گوید.

در بخش اول از این کتاب Jollett می خواستم به داستان یک کودک آسیب دیده اند که گفته شد غلط روایت و سپس به آرامی کشف حقیقت آن بیش از یک عمر.

“و سپس شما را به تماشای این فرآیند به عنوان من به آرامی آموخته شده در زندگی من چه دروغ و چه واقعی بود,” او می گوید: “از آنجا که من بیشتر رشد در خرابه Synanon این فرقه که در آن متولد شدم. منظورم این است که ما به سمت چپ زمانی که من خیلی جوان بودم و بسیاری از آنچه در آن بود به من مانند این پازل من تا به حال برای قرار دادن با هم. ”

در طول سه سال او در این کتاب او در مصاحبه با مردم در مورد چیزهایی که او نمی تواند به یاد داشته باشید و او به مکان و ثبت شده خود صحبت کردن در مورد آنها و یا در زمان یادداشت ها. جایگاه قابل توجهی در مکان های از خود گذشته کمک کرد التماس کردن خاطرات.

“تونی موریسون این ایده که مکان های که در آن خاطرات خود را در حال,” Jollett می گوید. “آنها هنوز هم وجود دارد در آن مکان. من به یک جایی در ذهن من و بعضی اوقات من فقط رفتن به محل, و من می خواهم ایستاده وجود دارد و من می خواهم فقط یادداشت برداری.”

همچنین گاهی اوقات خاطرات از حوادث می تواند یک کمی مبهم و مه آلود و Jollet با نزدیک شدن به آنها را در دو راه متفاوت است. “یکی این است که می گویند در اینجا چگونه آن را مه آلود,” او می گوید. “دیگری است که فقط به از نو خلق کردن مه.”

یک مثال از این است که چگونه او می نویسد: در مورد bunnies او و برادرش را ذبح و خوردند که او تشبیه در کتاب تجارب خود را با سوء استفاده است.

“این هیجان انگیز بود برای من برای نوشتن در مورد آنها را در این راه” Jollett می گوید: “می دانم که وجود دارد این درد که من در زمان احساس. هشت سال در حیاط خلوت با چاقو شکار یک خرگوش جوان خونریزی در یک درخت. و به کشف کنند که این درد شد که نه تنها از یک بچه که نمی خواهید برای کشتن او شام, چرا که بخشی از آن را به وضوح بلکه کسی است که با شناسایی این اسم حیوان دست اموز. که بدان معنی است که این ایده از استعاره خود را در حال حاضر در حال شکل گرفتن در ذهن من به عنوان آن را با تمام کودکان است.

“ما به دام افتاده بودند. ما دوخته بودند. ما مورد ضرب و شتم و ما eviscerated برای شخص دیگری مصرف درست مثل خرگوش” او همچنان ادامه دارد. “و من آن را می دانستند. و حتی اگر من نیست که کلمات آن در زمان من آن را احساس. بنابراین در این راه از دیدگاه من کتاب این است که از یک گفت و گو. این گفت و گو بین کودک و عاطفی جهانی کودک است. شاید نوعی از تخیل کودک و چهل ساله نویسنده در تلاش برای ایجاد حس از آن است.”

پاره جلد کتاب فروشگاه ارائه یک شب با Mikel Jollett برای مجموعه 7 بعد از ظهر روز شنبه, مارس 12. بلیط ها $27.99 و شامل یک نسخه امضا شده از هالیوود پارک. ثبت نام برای این رویداد آنلاین در Eventbrite.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de