هانتینگتون بیچ فشار دادن پیش برای یک دستور در مقابل رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom تصمیم ماه گذشته به نزدیک سواحل شهر.

پس از فرماندار دستور داد اورنج کانتی سواحل بسته با استناد به جمعیت که به نظر می رسد به نقض اجتماعی فاصله مورد نیاز هانتینگتون بیچ, دانا پوینت و مهر و موم ساحل توافق هفته گذشته با مقامات وزارت امور خارجه برای بازگشایی خط ساحلی خود را برای فعالیت در فضای باز. تحت توافق مردم می توانند با تنه زدن به گشت و گذار و شنا در سواحل, اما نمی توانید حمام افتاب گرفتن و یا معطل شدن در شن و ماسه.

مایکل دروازه دادستان شهرستان برای هانتینگتون بیچ استدلال چنین ترتیب است غیرقابل دفاع تبعیض علیه افرادی که معلولیت اجازه نمی دهد آنها را به همراه باقی می ماند و “مادرانی که می خواهید به نشستن با فرزندان کوچک خود را در شن و ماسه.”

علاوه بر این, گیتس در مصاحبه ای گفت: روز شنبه این مسئله در قلب شهر دعوی در دادگاه است که یکی از اجرایی نفس بیش از حد.

تبلیغات

به جای همکاری با دولت های محلی Newsom به سادگی به آنها دستور داد در اطراف او گفت: “زمانی که او اعلام کرد در یک کنفرانس مطبوعاتی او بسته اورنج کانتی سواحل — بخشنامه که مقامات شهری خاموش نگهبان. در نشست اضطراری برگزار شد که شب هانتینگتون بیچ شورای شهر رای دادند به دنبال یک دستور در مقابل ،

“این فرماندار کنترل, فرماندار, کنترل, فرماندار, کنترل,” او گفت:. “به همین سادگی قرار نیست اتفاق می افتد در قانون اساسی ما دولت است. فرماندار نمی تواند گام بر انگشتان ما مقامات محلی است.”

در مدارک دادگاه واصل هفته گذشته جنیفر روزنبرگ معاون دادستان کل که نماینده دولت در طرح دعوی در دادگاه گفت: Newsom گسترده اقتدار به هدایت دولت از طریق “بی سابقه یک بار-در-یک-قرن بهداشت عمومی بحران به ارمغان آورده است که زندگی عادی را متوقف کند.”

Orange County Superior Court Judge ناتان R. Scott شنیده استدلال بعد از ظهر دوشنبه است و انتظار می رود به موضوع نوشته شده و حکم تا پایان هفته گیتس گفت. اسکات کاهش یافته است به صدور دستور روز پس از Newsom باشد.

تبلیغات

یک نقطه افتخار برای هانتینگتون بیچ در هر زمان در آن به عنوان پر تنش به عنوان این دروازه گفت: خط ساحلی باید به طور کامل به ساکنان شهر است. “برای بسیاری از آنها برای بسیاری از آنها را به ساحل فرار است,” او گفت:.

بار جامعه اخبار تحریریه هیلاری دیویس کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de