هیچ بحث: COVID-19 ساخته شده است زندگی در کلرادو و در اطراف این سیاره به مراتب بدتر است. اما بر اساس یک بازدید دیروز, مارس 12, تغییرات نهاد توسط دولت و بخش وسایل نقلیه موتوری برای مقابله با رمان coronavirus در طول آهسته بازگشایی دفاتر در واقع بهبود آنچه که به طور سنتی به یک بدبختی تجربه — حداقل در حال حاضر.

انباشت ایجاد شده توسط راهنمایی و رانندگی, دفتر, تعطیلی شروع در اواسط ماه مارس بود ، به گفته سخنگوی آژانس جولی بروکس در اطراف 125,000 افرادی شده اند که خدمت در سایت در طول این زمان از دست رفته دسترسی و 25000 یا طوری قرار ملاقات لغو شد و نیاز به دوباره. به مسائل پیچیده بیشتر مردمی که مجوز منقضی شده در طول shutdown از جمله ارادتمند شما اجازه نداشتند به تمدید آنها را آنلاین. در فرد و جلوگیری از نیاز بود در یک دفتر و کسانی که مورد بازگشایی عامل وقت تنها — پیاده روی ،

راهنمایی و رانندگی آنلاین scheduler شد glitchy در اولین زمانی که آن را مجددا در هفته گذشته اما من در نهایت موفق به پین کردن یک قرار ملاقات زمان و مکان: ظهر روز 12 مه در دنور Westgate دفتر 3265 جنوبی Wadsworth در لیکوود. من امضا برای یادآوری و در حال حاضر این سیستم کار کرده با انتقام: من چند متون و ایمیل در این دوره از چند روز — به طوری که بسیاری از رفتن وجود دارد به نظر می رسید مانند بهترین راه برای در نهایت آنها را به متوقف شود.

ماری جوانا معاملات در نزدیکی شما

من تا به حال توهمات که خاص زمان قرار خواهد اجازه می دهد من به بستری بلافاصله — اما این رویا نمی آخرین طولانی است. زمانی که من وارد من در بر داشت یک خط در حدود بیست نفر بیشتر نامشخص در مورد اینکه آیا به چوب به نقطه خود را در صف و یا درخواست خود را در محل درب; هیچ کارکنان در خارج راهنمای ما است. اگر چه وجود دارد تنها سه راه راه در پیاده رو به علامت مناسب اجتماعی فاصله — حد چند برای تعداد مردمی انتظار — بسیاری از کسانی که انتظار داشتند مراقب باشید به ترک شش پا شکاف و همه نقاب به عنوان مورد نیاز برای ورود به ساختمان با یک استثنا است.

سالمندان مرد ایستاده نزدیک به من به طور طبیعی.

Outside the Denver Westgate DMV office, at 3265 South Wadsworth Boiulevard in Lakewood.گسترش

خارج از دنور Westgate راهنمایی و رانندگی در 3265 جنوبی Wadsworth Boiulevard در لیکوود.

مایکل رابرتز

انسان به حال به محض شال منگوله دار به دور گردن خود اما عینک آن را زیر چانه اش و وقتی از او پرسیدم در مورد اینکه آیا ما نیاز به بررسی در, وی با اشاره به گوش خود را به نشان می دهد او تا به حال مشکلات شنوایی و شروع به راه رفتن در جهت وادار کردن من و هر کس پشت سر من به طور موقت به بالا.

او به نظر می رسید گیج و آشفته و ایده او در پشت چرخ از هر چیز دیگر از kiddie سبد خرید در یک فروشگاه مواد غذایی شد رک و پوست کنده وحشتناک است. خبر خوب اینکه: پس از او اعتراف کرد, مرد کاملا botched تست چشم عدم را به درستی شناسایی یک حرف در نمودار — که در جای بیشتر دستگاه های با تکنولوژی بالا به افزایش اجتماعی فاصله — با وجود پوشیدن و راه رفتن و نزدیک به آن از مجاز است. دنور جاده ها باید امن تر به عنوان یک نتیجه.

چرا که تنها ده مشتریان اجازه داده شد در داخل راهنمایی و رانندگی در یک زمان انتظار برای ورود به لابی در زمان حدود بیست دقیقه. راهنمایی و رانندگی کارمند اداره بررسی وظایف عینک ماسک بر بینی و دهان خود را در مورد نیمی از زمان, اما آن را واقعا مهم نیست از آنجا که آن را ساخته شده از کاغذ و تا به حال قابل ملاحظه اشک و ریپ. او از من پرسید اگر من تا به حال هر COVID-19 نشانه (نه) و اگر من می خواهم به تازگی در تماس با هر کسی که گفت: علائم (دو جواب منفی) قبل از گرفتن حرارت با استفاده از یک دستگاه لمسی است. من گذشت که مشترک بود; او گفت که پس از بازگشایی دفتر در مارس 11, هیچ کس رد شده بود برای در حال اجرا بیش از حد گرم است.

اصلی منطقه تا حد زیادی خالی به جز شمارنده و مرکزی اطلاعات غرفه که در آن یک عضو هیات منتظر ارسال کاربران به ویندوز همه فن حریف. من به زودی به کارگردانی صبر نزدیکی دو با فوق چشم نمودار تا زمانی که مشتریان در آن ویندوز خود را تکمیل کرده کسب و کار.

گزینه های من بودند یک مرد کارمند که عینک ماسک خود را در زیر بینی خود را و یک کارمند زن که ماسک به درستی تحت پوشش چهره او — و خوشبختانه من فرود آمد در پنجره است. او بسیار کارآمد اما نه او و نه او نزدیکترین همکار عینک, دستکش, حتی اگر آنها عبور مقالات عقب و جلو و دست زدن به مجوز.

پس از اطلاعات من وارد شد من فرستاده شد به ایستادن در نزدیکی که در آن عکس گرفته شد و زمانی که نوبت من بود من امضا من نام الکترونیکی پد با استفاده از یک قلم و فشرده راست من انگشت اشاره بر روی یک ابزار است که من ثبت اثر انگشت — پس از آن زن در ایستگاه spritzed من رقمی با ضد عفونی کننده. پس از آن من ایستاده بود در مقابل یک پس زمینه حذف شده من و با لبخند بیش از حد به طور گسترده ای برای دوربین است.

“هیچ دندان” زن گفت: من قبل از گرفتن یک شات.

ثانیه بعد به من تحویل داده شد یک مجوز موقت — این کارمند نمی پوشیدن دستکش یا — و به سمت خروج. انباشته زمان: چهل دقیقه که نیست دقیقا مختصر اما همچنین نبود به همان اندازه از یک ماراتن به عنوان بسیاری از سفرهای به راهنمایی و رانندگی شده بود در گذشته است.

همه در همه, این می توانست بدتر — است که اعمال شده به راهنمایی و رانندگی در هر زمان بسیار کمتر در طول یک بیماری همه گیر واجد شرایط به عنوان یک تعریف.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de