لس آنجلس سواحل بازگشایی پنج شنبه و بیشتر کسب و کار داده شد چراغ سبز به ارائه منظقه خدمات به مشتریان اما مقامات روشن ساخته منطقه هنوز راه برای رفتن قبل از عمده بلند کردن اجسام از اقامت در خانه دستور امکان پذیر است.

L. A. شهردار اریک Garcetti اعلام کرد شنبه شب که همه Angelenos به جز برای کودکان و کسانی که با برخی از معلولیت های مورد نیاز خواهد بود برای پوشیدن پوشش صورت در خارج. که نشانه یک افزایش قابل توجهی در این شهر قوانین اما شهردار گفت: این یک گام ضروری کمک کند گسترش coronavirus و در نهایت بازگشایی اقتصاد در یک بزرگتر در راه است.

“خود را با شما هر زمان که شما خود را ترک صفحه اصلی” Garcetti گفت. “کمک خواهد کرد که ما بیشتر آزادی.”

Garcetti و دیگر مقامات گفتند که خوشبین باقی می ماند که بیشتر جنبه های اقامت-در-خانه سفارش می تواند برداشته شود به عنوان شهرستان شاهد کاهش تعداد مرگ و میر و جدید کروناویروس موارد است.

تبلیغات

اما در همان زمان لس آنجلس عمومی وزارت بهداشت تمدید سفارش به طور نامحدود حتی در حالی که کاهش برخی از شرایط.

هنوز با این تغییرات بیش از هزاران خرده فروشی مغازه ها می توانید برای بازگشایی منظقه وانت و برخی از شرکت های تولیدی نیز بازگشایی شده است.

مغازه ها در داخل مراکز که در خیابان یا پارکینگ-ورودی رو بسته باقی خواهد ماند.

قبل از هر گونه خرده فروشان و تولید و یا لجستیکی کسب و کار می تواند بازگشایی, اما آنها نیاز به پیاده سازی و پست برنامه ای برای پیوستن به اجتماعی فاصله و کنترل عفونت شیوه گفت: شهرستان, بهداشت عمومی, مدیر باربارا فرر.

تبلیغات

او گفت که هیچ پایان تاریخ به سلامت سفارش و تاکید کرد که مردم باید در خانه بمانند تا آنجا که ممکن است برای کمک به کاهش گسترش COVID-19 که به کشته شدن بیش از 1600 نفر در شهرستان.

“به من گفت: از آغاز این خواهد بود آهسته سفر” فرر گفت.

امکانات تفریحی از جمله زمین گلف و تنیس و pickleball دادگاهتیراندازی و تیراندازی با کمان محدوده مراکز نگهداری و باغ جامعه نیز چراغ سبز به بازگشایی در این هفته.

بازگشایی سواحل شد و نمادین افزایش دهد.

تبلیغات

“امروز یک روز بزرگ برای لس آنجلس به عنوان مردم رفت و برگشت به ما یاد سواحل” Garcetti گفت: در یک کنفرانس رسانه های شب چهارشنبه. “این باید یک هفته هیجان انگیز نه افسرده یکی است.”

اما پس از شش هفته بسته L. A. ساحل به نظر می رسد متفاوت از آن را قبل از همه گیر. بازدید کنندگان قادر به پیک نیک حمام آفتاب و یا شرکت در گروه های ورزشی مانند والیبال است. پوشش صورت نیاز هنگامی که در آب و تنها اوقات فراغت — گشت و گذار در حال اجرا و راه رفتن و شنا — مجاز است.

“پارکینگ و اسکله و ساحل, مسیرهای دوچرخه و امتیازات باقی می ماند بسته” Garcetti گفت. “اما اجازه دهید نگاهی به استفاده از آنچه وجود دارد دیدن این امواج شده اند که درخشان در ونیز.”

شهردار نیز به دنبال نرم سهشنبه خبری را که دقیق بهداشت عمومی سفارشات خواهد بود نه برداشته برای سال آمده است.

تبلیغات

لس آنجلس کانتی کالیفرنیا کانون coronavirus با بیش از 34,000 موارد تایید شده. روز چهارشنبه مقامات همچنین گزارش 47 جدید مرگ و میر آوردن این شهرستان تلفات به 1,660. اکثر این شهرستان و میر — حدود 1,300 — رخ داده است در طول ماه گذشته فرر گفت.

دیگر بخش هایی از کالیفرنیا شده اند به مراتب کمتر ضربه سخت و برخی از این مناطق در حال بازگشایی خیلی بیشتر به سرعت.

دولت گفت: 12 کالیفرنیا 58 استان ها — بسیاری از آنها را به روستایی — اجازه خواهد داشت به طور کامل بازگشایی شده است.

آماتور, Butte, El Dorado, Lassen, نوادا, Placer, Plumas, سیرا, Tuolumne, یوبا سیتی, ساتر و شستا تایید شده است به عنوان جلسه دولت در شرایط اضافی برای کسب و کار برای بازگشایی شده است. Colusa, گلن, San Benito و Tehama اضافه شد بعد از ظهر چهارشنبه در آوردن مجموع به 16.

تبلیغات

“این یک فرآیند پویا و ما نمی خواهیم به تاخیر بی ارزش بر اساس جدول زمانی” رژیم صهیونیستی. گاوین Newsom گفت: در طول روزانه خود را coronavirus اخبار جلسه. “آن را در مورد جدول زمانی آن را در مورد مهلت. آن را به سادگی در مورد داده و آن را در مورد سلامت است.”

مذاکرات در حال انجام با 31 کالیفرنیا دیگر استان ها به بحث در مورد اینکه آیا آنها می توانند خود را گسترش reopenings فرماندار گفت: اما او اشاره کرد که شرایط هنوز هم بیش از حد جدی در لس آنجلس و منطقه خلیج شهرستانهای استان برای تغییر دستورالعمل ها برای از سرگیری کسب و کار وجود دارد.

مقامات در اورنج کانتی در ادامه به بیان سرخوردگی با دولت محتاط تر از روش. آنها ادعا اقتصادی ویران ایجاد اغتشاش توسط مقررات باعث می شود آن را حیاتی برای نرم کردن قوانین است.

“من فکر می کنم وقت آن است برای باز کردن” اورنج کانتی هیئت ناظران معاون میشل جراحی روز سه شنبه گفت. “شاید آن را خیلی دیر است. آن را می شود بسیار دشوار است برای گرفتن.”

تبلیغات

حداقل سه منطقه خلیج شهرستان — سن فرانسیسکو سان ماتئو و مارین — برنامه ریزی به منظور سهولت اجتماعی خود فاصله محدودیت شروع دوشنبه, خروج از شهرستان سانتا کلارا که در روز سه شنبه گفت: این امر نمی تواند در کاهش محدودیت های آن.

سن متعو صادر کرده است برخی از کالیفرنیا دقیق ترین پناهگاه در محل سفارشات اما county مقامات بهداشت گفت: شرایط بهبود یافته بود به اندازه کافی برای تغییر مورد نیاز است.

“من می خواهم به همه یادآوری این تغییرات نمی شود به دلیل آن است که امن می شود و در مورد” اسکات فردا شهرستان بهداشت عمومی افسر در بیانیه ای گفت. “این ویروس همچنان به گردش در جامعه ما و این افزایش تعاملات میان مردم است به احتمال زیاد به گسترش این ویروس در یک نرخ بالاتر است.”

در سان فرانسیسکو شهردار لندن نژاد گفت: همه منظقه خرده فروشان اجازه داده می شود به بازگشایی شد و 18 برای وانت و تحویل.

تبلیغات

او هشدار داد برای هفته که سان فرانسیسکو خواهد بود آهسته به بازگشایی شده است. اما در یک کنفرانس خبری او گفت: این شهرستان در مرحله بعدی به معنای این است که 95% از سان فرانسیسکو خرده فروشان اجازه داده می شود برای باز کردن شروع دوشنبه. انبارها و تولید کنندگان نیز مجاز به بازگشایی اما این شهرستان دارای یک محدودیت در تعداد کارکنان مجاز در هر کسب و کار است.

“ما دیدن اعداد تراز وسط قرار دارد” نژاد گفت. “آنها کاهش یافته است اما واقعیت این است که ما در یک جای بهتر.” او گفت: بستری شدن در بیمارستان برای COVID-19 باقی مانده تخت و بیمارستان ظرفیت پایدار بود.

بار کارکنان نویسندگان Rong-گونگ Lin II, Maura دولان و کالین Shalby کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de