سن برناردینو کانتی گزارش 18 اضافی مرگ و میر مربوط به coronavirus یکشنبه آوردن این شهرستان تلفات به 138. آن را بالاترین پرش در تعداد مرگ و میر در این شهرستان گزارش شده به تاریخ پریدن 15% از روز قبلی در مجموع 120.

با توجه به سن برناردینو بهداشت عمومی وزارت اطلاعات مامور لانا Culp حدود 60 درصد از مرگ و میر گزارش شده در 14 روز گذشته مرتبط شده اند به امکانات که در آن تعداد زیادی از مردم در حال زندگی مانند خانه های سالمندان.

“به نظر می رسد که شیوع بیماری اتفاق می افتد در ما جمع تنظیمات حسابداری برای اکثریت مرگ و میر” Culp, گفت:, و اضافه کرد که آن را بیش از حد به زودی برای تعیین چه چیزی باعث شنبه را افزایش می دهد.

تبلیغات

بیش از 3,100 سن برناردینو ساکنان آلوده شده توسط ویروس, مقامات بهداشتی گزارش شده و روزانه مورد تعداد همچنان به افزایش است. این شهرستان دارای پنجمین شماره از موارد در دولت پس از لس آنجلس سن دیگو و نارنجی شهرستانهای استان است.

سی و شش نفر از شهرستان شهرستانها و جوامع را ثبت عفونت با سن برناردینو چینو فنتنا و انتاریو بودن سخت ترین ضربه.

چند شیوع جای گرفته اند در نهادی تنظیمات از جمله یکی یوکایپا مرکز مراقبت که در آن 115 کارکنان و ساکنان آلوده شدند و 20 نفر کشته شدند.

حدود 2 میلیون نفر زندگی می کنند در سراسر سان برناردینو شهرستان از 20 ، 000 مایل مربعساخت آن بزرگترین شهرستان در قاره آمریکا بیش از 33 ، 000 ساکنان تست شده برای COVID-19 تعداد آن افزایش یافته است در هفته های اخیر به عنوان تست ظرفیت گسترش یافته است.

تبلیغات

این ویروس نیز آلوده کرده است مردم در تمام سنین در سراسر شهرستان. تقریبا 79 افراد جوان در سنین 14 و جوان آلوده شده اند و همچنین 69 نفر بین سنین 15 و 19. کسانی که بین سنین 50 و 59 حساب 620 موارد – کمترین تعداد در میان هر گروه سنی است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de