نزدیک به یک سوم از کالیفرنیا 58 شهرستانهای باید گواهی به دولت است که آنها را شامل گسترش COVID-19 که اجازه می دهد تا آنها را برای بازگشایی رستوران برای ناهار خوردن در خدمات و همچنین مراکز خرید و کسب و کارهای دیگر رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom گفت: پنج شنبه.

19 شهرستانهای استان که گواهی به جلسه استانداردهای دولت برای مهار عمدتا در مناطق روستایی شمال کالیفرنیا با جمعیت های کوچک. آنها نشان دهنده حدود 4.5 درصد از جمعیت این ایالت را شامل نمی مراکز شهری مانند لوس آنجلس و سان فرانسیسکو است که باقی می ماند تا حد زیادی در مستند.

“از امروز attestations هستند و کسانی که در شهرستانهای استان — 19 در حال حاضر — در حال حرکت عمیق تر به مرحله دوم بازگشایی بخش بزرگ از اقتصاد” Newsom گفت: در یک کنفرانس خبری که در آن او اعلام کرد که تجدید نظر در بودجه دولت در پاسخ به این بیماری همه گیر.

دولت است که ادامه مذاکرات با سایر استان ها که در حال تلاش برای دیدار با استانداردهای دولتی برای تست در بیمارستان در دسترس بودن و تعداد موارد است.

تبلیغات

“ما در حال انجام آنچه که ما می تواند به جلو حرکت کند که ما متعهد است که در فضای” Newsom گفت.

دولت شروع به احتیاط محدودیت در محل قرار داده برای جلوگیری از گسترش coronavirus.

نتیجه این شده است یک بیماری همه گیر آمیخته است. برخی از کسب و کار شده اند مجاز به باز کردن در حالی که دیگران باقی می ماند توقیف. چند مناطق نیاز به ماسک قابل استفاده در هر زمان و ساکنان خانه های خود را ترک. بیش از یک دوجین استان ها در حال حرکت به سمت چیزی شبیه نرمال در حالی که دیگران در حال بصورتی پایدار و محکم ایستاده stay-در-خانه سفارشات و دیگر coronavirus محدودیت.

قبل از اینکه کسب و کار می تواند بازگشایی یک شهرستان باید یک ارزیابی ریسک و توسعه طرح حفاظت که شامل آموزش کارکنان در چگونه برای محدود کردن گسترش ویروس ارائه نمایش از کارگران و ایجاد ضد عفونی پروتکل های فیزیکی و فاصله دستورالعمل.

تبلیغات

برخی از شهری شهرستانهای سخت تر از برخورد با کروناویروس گفت: reopenings خواهد شد آهسته تر از روستایی در شهرستانهای استان است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de