هراره زیمبابوه (AP) — سه جوان زیمبابوه مخالف بودند که گزارش از دست رفته پس از یک اعتراض COVID-19 مستند اقدامات این هفته بود در بیمارستان تحت درمان جمعه پس از دفاع از آنها ربوده و مورد آزار جنسی مشکوک توسط دولت تضمین کنند.

این سه کشور از جمله جوانترین مجلس عضو Joana Mamombe شد و گفته می شود بازداشت در پاسگاه بین راهی شنبه پس از تجمع در پایتخت آن هراره است, اما اعضای خانواده و وکلای موفق به آنها را پیدا کنید.

پلیس رد آنها و یا دستگیر برگزار شد سه نفر گفت: آنها غافل بودند از محل نگهداری آنها. زنان شده بود در اعتراض به آنچه که آنها به نام تعمیق فقر و فقدان حمایت اجتماعی اقدامات در طول هفته-بلند مستند.

سخنگوی دولت نیک Mangwana در بیانیه ای در روز جمعه گفت: تحقیقات به اتهام آدم ربایی “در حال جریان است.” او گفت که پلیس مشتاق بودند به مصاحبه با زنان “به ظن ارتکاب جرائم مربوط به مستند قوانین و برگزاری تظاهرات غیر قانونی” اما “رسانه های اجتماعی پچ پچ نشان می دهد که سه ناپدید شده بود مشاهده شد” قبل از آن اتفاق می افتد.

فعالان بعدها توسط “دلسوز روستایی” که شنیده ام گریه می کند خود را برای کمک به پس از آنها ریخته شد حدود 90 کیلومتر (55 مایل) از هراره ریچارد Chimbiri پدر یکی از زنان گفت: خبرنگاران در خارج از بیمارستان.

“کسی نمی تواند حتی بحث دیگر این است که فقط گریه و دیگر گرفته شده برای برخی از آزمایشات است. آنها به طور جدی مورد ضرب و شتم و محروم از لباس خود را. آنها در درد آنها در شکل بد,” او گفت:.

زیمبابوه ماموران امنیتی که سابقه ربودن و شکنجه مخالفان و فعالان جامعه مدنی به عنوان ضد دولت است. بسیاری از آنها بعد از پیدا رها شده, اگر چه برخی, مانند Itai Dzamara یک روزنامه نگار ربوده شده در سال 2015 هنوز مفقود هستند.

یکی از سه زن سیسیلیا Chimbiri صحبت به طور خلاصه از یک بخش بیمارستان. “آنها را نگه داشته و دست زدن به من در سراسر بدن و همچنین ضرب و شتم ما با استفاده از قنداق اسلحه های خود را,” او گفت: نوشتن در درد.

آسوشیتد پرس می کند نام قربانیان تجاوز جنسی اما نام زنان اجازه داد به شناسایی شود.

Chimbiri گفت: آنها متوقف شده توسط پلیس در یک موانع گرفته و به یک ایستگاه پلیس در جایی که آنها بودند که به همراه یک ماشین شخصی ابلق و دور گرفته شده است.

“آنها دستگیر شدند در موانع و دور گرفته شده از یک ایستگاه پلیس ظاهرا توسط افراد ناشناس بنابراین ما نگه پلیس مسئول” مورین Kademaunga مخالفان حزب MDC وزیر رفاه گفت: در این بیمارستان است. رهبر مخالفان نلسون Chamisa بازدید زنان وجود دارد.

Mamombe 27 سال نماینده مجلس بود مشخصه در عذاب و به سختی می تواند صحبت کردن با او به عنوان چرخ از یک آمبولانس.

افزایش اختیارات دولت خارج به عنوان اعضای خانواده و تلاش برای به دست آوردن دسترسی به این زنان در حالی که کارکنان بیمارستان تلاش برای اطمینان اجتماعی فاصله.

ارمیا Bamu زنان وکیل گفت که او هنوز به دریافت “دستورالعمل کامل” در نظر گرفتن هر گونه اقدام قانونی به دلیل “آنها نه در یک حالت فیزیکی و روانی است که اجازه می دهد تا آنها را به طور مختصر من در چه دوره عمل را. تمرکز در حال حاضر این است که به اطمینان حاصل شود که آنها در یک حالت ذهنی خوب. تمرکز بر روی بهبودی خود را.”

در حالی که پلیس به دنبال دستگیری زنان برخی از آنها شک و تردید با اشاره به زیمبابوه رکورد اجرا ناپدید شدن.

“این است که عمیقا نگران کننده است که دولت ادعا می کند که آن را نمی تواند حساب برای سه نفر از فعالان زمانی که آنها دستگیر شدند در موانع اجرا شده توسط پلیس و نظامی گفت:” Muleya Mwananyanda سازمان عفو بین الملل, معاون مدیر برای شرق و جنوب آفریقا.

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de