نامه ای از سر کلرادو بزرگترین غذایی اتحادیه کارگران به فرماندار Jared پلیس نشان می دهد تلفات که COVID-19 گرفته شده است کسانی که در دولت, فروشگاه های مواد غذایی. با توجه به ایالات مواد غذایی تجاری و کارگران محلی 7 رئیس جمهور کیم Cordova حداقل 64 UFCW اعضای مشغول به کار در فروشگاه های مواد غذایی در این حالت باید آزمایش مثبت برای رمان coronavirus; هفت فوت کرده اند.

از این تعداد 54 مورد و یک مورد مرگ در ارتباط با Kroger صاحب شاه Soopers که یاد سوپر مارکت در 1155 شرق خیابان نهم در دنور بود به تازگی اعلام کرد شیوع مکان به عنوان یک نتیجه از هشت موارد مثبت متصل به فروشگاه.

کردوا نامه با تمرکز بر بهداشت عمومی به منظور نیاز به همه کارگران در کلرادو فروشگاه های مواد غذایی که در تعامل مستقیم با مشتریان به پوشیدن ماسک یا به صورت پوشش در حالی که در این کار است. پلیس با صدور حکم در مارس 17 همان روز Westword گزارش داد که پادشاه Soopers نبود الزامی ماسک استفاده در میان کارکنان آن است که درصد قابل ملاحظه ای از کارگران در فروشگاه های محلی موفق به آنها را می پوشند.

از آن پس پلیس بارها ذکر شده در این قانون در مورد اجباری علائم برای مواد غذایی-فروشگاه کارگران در چه تبدیل شده اند خود را سه بار در هفته و کنفرانس های مطبوعاتی در مورد دولت COVID-19 مبارزه اغلب با استناد به آن را به عنوان او مصرانه از کاربران نیز به پوشیدن پوشش صورت به منظور محافظت از هر کس در این فضا. او انتظار می رود به گسترش این ترتیب است که منقضی می شود در مارس 17 — اما Cordova می خواهد بیشتر. در نامه او می پرسد که پلیس گسترش دامنه آن به نیاز است که “مشتریان و کارکنان و دیگر کسانی که از جمله تامین کنندگان و یا فروشندگان در تمام خرده فروشی مواد غذایی امکانات پوشیدن ماسک در سراسر کشور.”

دنور در حال حاضر حکم ماسک استفاده در فروشگاه ها و دیگر حوزه های قضایی را حتی سخت تر قوانین با پتانسیل مجازات از جریمه تا 5000 $و یک سال یا بیشتر در زندان است. اما در کلرادو به عنوان یک کل مشتری استفاده از پوشش در بازارها و مغازه ها صرفا یک پیشنهاد است.

در اینجا Cordova نامه:

ماری جوانا معاملات در نزدیکی شما

عزیز فرماندار پلیس:

اول, اجازه دهید من ابراز قدردانی از حدود 23,000 کارگران است که ما نمایندگی در ایالت کلرادو برای تلاش های خود را در مبارزه با COVID-19 ویروس و تلاش خود را برای حفاظت از اعضای ما سلامت در انواع امکانات مختلف از پردازش گوشت به خرده فروشی فروشنده به امکانات بهداشت و درمان در میان دیگران.

در حالی که هیچ تلاش می عایق بندی هر بخش از جامعه ما به طور کامل از اثرات این ویروس ما قدردانی از تلاش های مشترک که ما درگیر شده اند. که می شود گفت با این حال هنوز وجود دارد یک مسئله است که از نگرانی های بزرگ ما به برخی از 17,000 خواروبار کارگران است. ما می دانیم و به طور کامل قدردانی خود را اجرایی منظور از مارس 17 کارگردانی CDPHE به موضوع بهداشت عمومی به منظور نیاز به کارگران در فروشگاه های مواد غذایی میان دیگر امکانات به پوشیدن پارچه پوشش صورت در حالی که مشغول به کار است. به عنوان بهداشت عمومی به منظور منقضی می شود در 11:59 p. m. on May 17, ما با احترام درخواست شما دستور آن تمدید شود و یا شامل کارگران گسترده تر به منظور فراگیر تمام کسانی که به خرده فروشی مواد غذایی, موسسات.

همانطور که می دانید بسیاری از محلات و شهرستان ها را صادر کرد, ماسک صورت سفارشات مختلف ویژگی و اثر با توجه به ورود مشتریان خرده فروشی مواد غذایی. در نتیجه مثلا دنور و بولدر شهرستان Larimer County, Routt, شهرستان Summit County و انواع شهرداری مانند آسپن, Boulder, Erie, Estes Park, Glenwood Springs, تنها, درخت, Loveland برتر و ویت ریدج باید تمام سفارشات صادر شده اقدام به مقابله با این مسئله است.

متاسفانه اجرای یک مشخصه از این دستورات — و ما همچنان به دریافت گزارش از خریداران ورود به فروشگاه بدون نیاز ماسک صورت حتی در شهرداری ها و استان ها با چنین سفارشات. این البته قابل توجهی خطر سلامت نه فقط به خود شخص مشتریان اما برای اعضای ما و تمام خرده فروشی مواد غذایی کارکنان. ما آگاه هستند از حداقل 64 از مواد غذایی ما اعضای که آزمایش مثبت برای COVID-19 ویروس یکی از آنها است و متاسفانه در گذشت. وجود دارد چندین نفر دیگر در هر دو مراقبت بحرانی و یا در ماسک.

تحت شرایطی آن ضروری به نظر می رسد وجود دارد یکنواختی از اجرای نه فقط در محل یا شهرستان که در آن یک ماسک صورت جهت ممکن است در نظری اثر اما در سراسر ایالت کلرادو است. شکست یک سیاست با توجه به ماسک به نظر می رسد آشکار است که کاهش گسترش ویروس منفی متاثر می شود. قطعا ما غافل از این واقعیت است که برخی از افراد به سادگی نمی خواهید به پوشیدن ماسک — با این حال این حق باید متعادل با حق اعضای خود و عموم مردم به صورت رایگان به بهترین شکل ممکن از عفونت ممکن است.

صدور یک فرمان اجرایی الزامی است که مشتریان و کارکنان و دیگر کسانی که از جمله تامین کنندگان و یا فروشندگان در تمام خرده فروشی مواد غذایی امکانات پوشیدن ماسک دارای اثر مفید اطمینان است که این شهرداری یا بخش سفارشات نیست اجرا بر روی یک ad hoc اساس — این حذف سوالات و نگرانی در مورد دامنه واقعی و قصد سفارشات insulates خرده فروشی فروشنده از عوارض جانبی بازخورد از برخی از برنامه به طور بالقوه-مشتریان ناراضی ایجاد یک نظم در مورد اجرای دور و مهمتر از همه ، کمک خواهد کرد که “آهسته گسترش” است که در هر کس ، De minimis ناراحتی از پوشیدن یک ماسک برای, خرید, سفر محدودتر در کنار تاثیر مثبت عمومی و سلامت کارکنان در خرده فروشی مواد غذایی.

شما تردید منجر شود که در آن لازم در مبارزه با ویروس در حالی که ما تحسین تلاش برای “باز” دولت در اندازه گیری از نظر ما واقعا نیاز به رهبری خود را در اینجا با توجه به یک نیاز است که تمام خرده فروشی مواد غذایی مشتریان و بازدید کنندگان دیگر پوشیدن ماسک پس از ورود به فروشگاه. هیچ چیز می تواند بیشتر به نفع منافع مشترک از ساده ساده فرمان اجرایی به این اثر است.

من تا حد زیادی قدردانی خود را با در نظر گرفتن این درخواست هستم و قطعا مایل به بحث بیشتر با شما و یا خود را اجرایی کارکنان به عنوان به چگونه ما ممکن است بهترین انجام رساندن اهداف مشترک ما از بازگشایی دولت ما را در کسب و کار در حالی که حفظ اعضای ما و شهروندان کلرادو.

با احترام

کیم C. کردوا
UFCW محلی اتحادیه 7 رئيس جمهور
UFCW بین المللی معاون رئیس جمهور

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de