تنظیم کننده دولت تصمیم به لغو پروانه پزشکی از UCLA متخصص قلب و عروق بود که متهم به آزار جنسی یکی دیگر از پزشک زمانی که آنها هر دو کار کرده در لس آنجلس-USC مرکز پزشکی.

هیئت پزشکی کالیفرنیا نقل مکان کرد و روز شنبه به نوار مجوز از دکتر Guillermo آندرس Cortes اتخاذ توصیه یک قاضی اداری که شنیده ام روز از شهادت در اواخر سال گذشته در مورد اتهامات سوء رفتار جنسی. ابطال اثر طول می کشد در 30 روز.

دکتر مینا زارع را متهم کرده بود که Cortes از زور بوسیدن او و نافذ خود ارضایی با انگشت خود را داخل پنجره تماس اتاق در سال 2015 در L. A. شهرستان 600-تخت بيمارستان در بیل هایقتس. دو زن دیگر که مشغول به کار به عنوان پزشک در شهرستان-USC همچنین ادعا شده که Cortes ضرب و شتم آنها.

شهادت در سال گذشته در مرکز شهر L. A. شنوایی Cortes رد تمام اتهام تجاوز جنسی و گفت که او هرگز لمس زارع در تماس با اتاق آن روز. در مورد ادعای دو نفر دیگر از شاکیان Cortes توصیف داشتن روابط جنسی با رضایت طرفین با هر دو.

تبلیغات

اداری, قانون, قاضی, توماس هلر به این نتیجه رسید که زارع “اثبات روشن و شواهد قانع کننده” که Cortes حمله او, اما او ديپلمات در مورد دو نفر دیگر اتهامات. هنوز هلر معتقد زارع حمله به موجه محرومیت Cortes از همیشه تمرین پزشکی در کالیفرنیا است.

“حمله رخ داده در محل کار و نقض حرفه ای شخصی و محل کار مرزهای”هلر نوشت: در تصمیم خود.

“می گویند که او نمی تواند عمل دارو دوباره خیلی بیش از حد” گفت: Cortes’ وکیل پیتر Osinoff. “شده اند وجود دارد هیچ بیمار شکایت علیه او. هیئت مدیره لغو مجوز خود را بدون قرار دادن او را در مشروط شدن یا داشتن او را برای ارزیابی تناسب اندام تمرین. … چگونه آنها می تواند او را بیش از حد ضربه به اعتماد با بیماران است راه بیش از بالا در ذهن من است.”

زارع گفت: دوستان و خانواده در مدت کوتاهی پس از اتهام حمله و سپس شکایت مدیران در برنامه اقامت حدود سه ماه بعد. چه به دنبال او گفته بود تلافی: مدیران تحت فشار خود را برای به تاخیر انداختن آموزش پزشکی و یا دنبال مطالعات خود را در خارج از USC.

تبلیغات

او در نهایت در زمینه کت و شلوار مدنی در برابر شهرستان و USC که در حال بررسی است. هیئت پزشکی نمی یاد از زارع اتهام علیه Cortes تا بعد از زمان انتشار یک گزارش در طرح دعوی در دادگاه در سال 2018 است.

“من بسیار خوشحال با این تصمیم. آن را می فرستد یک پیام است که تجاوز جنسی توسط هر کسی از جمله پزشکان غیر قانونی است و تحمل نخواهد شد” زارع در بیانیه ای گفت: پس از هیئت پزشکی اعلام کرد تصمیم خود را.

او متهم USC و L. A. شهرستان از خاموش کردن او. “تا زمانی که این موسسات درگیر در چنین شیوه های زنان مبتلا به ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی و کارگران نخواهد بود ایمن از جمله ضرب و جرح,” او گفت:.

مایکل ویلسون سخنگوی L. A. شهرستان گفت: وزارت بهداشت خدمات “در زمان اقدام فوری” پس از یادگیری در مورد زارع به اتهامات علیه Cortes. شهرستان کاهش یافته است به نظر بیشتر به این جریان دادخواهی.

تبلیغات

سخنگوی USC را در مدرسه پزشکی گفت: دانشگاه “طول می کشد اتهام رفتار نامناسب بسیار جدی” و توصیف پاسخ به زارع شکایت به عنوان “مناسب است.”

“ما بسیار خوشحالیم که هیئت پزشکی دارای توجیه دکتر زارع شکایت گفت:” لسلی لوی زارع وکیل.

زارع شهادت بود در جلسه سال گذشته که پس از او به ملاقات Cortes در سال 2012 او کشف خود را علاقه خود را به فوتبال حرفه ای و قلب و عروق. اگر چه او در بر داشت او را از نظر جسمی و جذاب دو نیست تاریخ و یا یک رابطه جنسی, او گفت:.

در نوامبر. 17, 2015, زارع, سپس یک سوم سال ساکن به دنبال Cortes در بیمارستان را از طبقه چهارم به طوری که او می تواند به او یک پیشنهاد در مورد یک بیمار بدحال, او گفت:. او با اشاره به پیاده روی به سمت تماس با اتاق و داخل او راه اندازی تلفن خود را به طوری که او می تواند همچنان به تماشای یک بازی فوتبال است. زارع گفت: آنها به طور خلاصه مورد بحث و بیمار اما زمانی که او تبدیل به ترک او در راهرو ایستاده بود و تحت فشار قرار دادند و او را با اسلحه به طرف او, او گفت:. Cortes چیره او گفت:.

تبلیغات

او گفت: “هیچ” و توقف” شفاعت با او به دیگر او را لمس. “لطفا اجازه دهید من به” او به یاد می آورد گفت.

“من نمی توانستم باور کنم این اتفاق می افتد,” زارع گفت: در مصاحبه قبلی با زمان.

حمله او گفت: به طول انجامید حدود سه تا پنج دقیقه است.

Cortes شهادت دادند که هیچ حمله تا کنون صورت گرفت. او گفت: او می خواست برای رفتن به تماس با اتاق به تماشای بازی فوتبال است و ذره ذره در مورد پرسش او فلوشیپ قلب و عروق نرم افزار. Cortes گفت که او به او گفت که USC می تواند یک بازی خوب برای او بود زیرا بیشتر بالینی متمرکز برنامه و او به نظر می رسد ترجیح می دهند تحقیقات.

تبلیغات

هلر اداری, قاضی, بازیگران شک در Cortes’ حساب. او اشاره کرد که زارع روشن بود و دقیق و تشکیل شده در رله تجربه او و گفتن یک دوست و به زودی پس از آن تقویت او اعتبار.

“این باور است که [زارع] به طور کامل ساخت یک ظهر تجاوز جنسی در بیمارستان فقط به خاطر [Cortes] گفت: USC بود نه خوب فلوشیپ قلب و عروق مسابقه برای او” هلر نوشت.

مورد اشاره شده که مقامات برای تحقیقات جنایی اما در سال 2017, the L. A. شهرستان دفتر دادستان منطقه کاهش یافته است به فایل اتهام جنایت نفوذ توسط نیروی. معاون دادستان منطقه گفت: در این مورد فاقد شواهد کافی “در این زمان” با توجه به یادداشت های به دست آمده توسط این زمان.

Cortes چپ USC و دنبال بیشتر تحصیلات تکمیلی در قلب و عروق در پرداخت پست در دانشگاه UCLA دیوید گفن دانشکده پزشکی. او معلق با پرداخت در ماه مه سال 2018 پس از رگولاتور اول نقل مکان کرد به لغو مجوز خود را. او همچنان در پرداخت را ترک کنند.

تبلیغات

یک سخنگوی UCLA گفت: پزشکی مجوز لازم برای فارغ التحصیل پست نشان می دهد هنگامی که هیئت پزشکی را ابطال طول می کشد تا اثر ماه آینده Cortes خواهد بود محروم از ادامه.

Osinoff وکیل که نشان دهنده Cortes گفت: خود مشتری است که هنوز تصمیم گیری که آیا به درخواست هیئت پزشکی به تجدید نظر و یا درخواست یک L. A. برتر شهرستان قاضی دادگاه برای بررسی پیدا کردن.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de