آخرین اثر از شیوع کروناویروس در ورزش در سراسر جهان:

اسب مسابقه بازگشته است در Woodbine مسیر مسابقه در تورنتو, اما بدون فن.

آهنگ با تجربه فصل باز خواهد شد 6 ژوئن. همه گیر مجبور Woodbine به تعویق انداختن آن برنامه ریزی شده در مارس 18 شروع می شود.

مسابقه مهار معلق در ماه مارس به رزومه ژوئن 5 در Woodbine Mohawk پارک.

علامت Casse یکی از شمال امریکا, برترین مربیان می گوید: بازگشایی بسیار مهم است.

“ما بسیاری از اسب که ما هدفمند برای این دیدار که انجام داده اند چیزی,” او گفت:. “اما این است که حتی بیشتر مهم برای صاحبان و مربیان ایم که وجود دارد از ماه دسامبر و نبوده است قادر به اجرا است.”

Casse برنده هر دو Preakness و بلمونت ریسک و همچنین به عنوان پنج Breeders’ Cup نژادها. او شده است به نام کانادا را بالا تجربه مربی بی سابقه 11 بار.

___

آلمان بوندسلیگا فصل فوتبال از سر گرفته شد روز شنبه و پس از دو ماه استراحت ناشی از این بیماری همه گیر کوروناویروس.

دربی روهر میان بوروسیا دورتموند و شالکه لگد کردن در خالی ورزشگاه به همه بازی ها شروع مذاکرات سخت اقدامات بهداشتی. تماس و فریاد از کادر مربیگری و بازیکنان و ضربه توپ در حال لگد, برای چندمین بار در اطراف عمدتا خالی از سکنه می ایستد.

تیم کارکنان و بازیکنان که نمی, شروع, عینک, ماسک. جایگزین در زمان مواضع خود را در غرفه به جای در کنار مزارع به عنوان مرسوم در حالی که توپ و صندلی ضد عفونی شد.

قبل از بازی در تلویزیون مصاحبه صورت گرفت و با قطب برگزاری میکروفن و شرکت کنندگان خود را حفظ فاصله.

“این کاملا سورئال” دورتموند اجرایی هانس یواخیم Watzke گفت: آسمان تلویزیون است. “من به دریافت پیام از سراسر جهان در چند ساعت که همه در حال تماشای و سپس شما را از طریق شهرستان و وجود دارد هیچ چیز در جریان است.”

فوتبال حرفه ای را از سر گرفت در آلمان پس از دو ماه با چهار بازی در بخش دوم در روز شنبه در حال وقوع در پشت درهای بسته.

کره جنوبی هافبک لی جائه سونگ به ثمر رساند اولین هدف در این بخش به گاوهای کیل سرب در یاهن رگنسبورگ. او جشن با دادن هم تیمی مشت ضربه.

این بازی برای اولین بار پس از فوتبال در انتظار قرار داده شد مارس 13 با توجه به این بیماری همه گیر کوروناویروس و آنها در حال بازی در خالی استادیوم میان سخت اقدامات بهداشتی.

هدف این جشن در دیگر بازی نیز مشخص شده توسط ضربه مشت و آرنج به آرنج دست زدن. بازیکنان هشدار داده شده بود به نگه داشتن احساسات خود را در چک و به دست برداشتن از تف کردن ، دست دادن و بغل کردن.

همه بازیکنان و کارکنان تیم که نمی شروع بازی عینک و ماسک. جایگزین در زمان مواضع خود را در غرفه به جای در کنار زمینه های مرسوم.

بوندسلیگا شد و با توجه به رزومه کاری بعد از روز شنبه نیز بدون طرفداران, با دربی روهر میان بوروسیا دورتموند و شالکه برجسته.

—-

رئیس سازمان بهداشت جهانی گفت: آن را نمی خواهد بود آسان به سال آینده بازی های المپیک توکیو امن جمع آوری جهانی پس از همه گیر.

در سخنرانی خود در یک کنفرانس خبری مشترک با کمیته بین المللی المپیک که مدیر کل Tedros Adhanom Ghebreyesus به نام “وحدت ملی و همبستگی جهانی” برای مبارزه با شیوع کروناویروس پیش از بازی های المپیک است. این بازی ها به تعویق افتاد و در این سال را باید ورزشکاران بیش از 200 کشور جهان به ژاپن است.

تابستان های مراسم افتتاحیه است که در حال حاضر به دلیل در جولای 23, 2021, پس از کمیته بین المللی المپیک و سازمان دهندگان در ژاپن استفاده می شود که مشاوره در مارس قبل از موافقت با یک سال تاخیر.

“ما امیدواریم که توکیو خواهد بود که در آن بشریت را جمع آوری با پیروزی برابر COVID,” Tedros گفت که در ستاد.

“آن در دست ما است اما از آن آسان است. اگر ما بهترین های ما به خصوص با وحدت ملی و همبستگی جهانی و من فکر می کنم این امکان وجود دارد,” او گفت:.

___

بیشتر AP ورزشی: https://apnews.com/apf-sports و https://twitter.com/AP_Sports

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de