تحقیقات جنایی در جریان است به یک انفجار در مرکز شهر لس آنجلس در روز شنبه که مجروح 11 آتش نشان و سمت چپ چندین ساختمان آسیب دیده و چندین منابع اجرای قانون گفت: بار و مقامات به دنبال, آیا روغن های ذخیره شده وجود دارد ممکن است موجب انفجار.

اداره پلیس لس آنجلس همراه با آتش محلی محققان و اداره فدرال از الکل و تنباکو و سلاح گرم و مواد منفجره در حال کار بر روی کاوشگر.

یک تحقیقات اولیه از صحنه مشخص کسب و کار که در آن آتش سوزی به عنوان دود Tokes یک انبار توزیع کننده با لوازم برای بوتان هش نفت است. اجرای قانون منابع صحبت کرد که خواست نامش فاش نشود به این دلیل که آنها مجاز به اظهار نظر علنی تاکید کرد که این کاوشگر است که در مراحل اولیه آن است و معلوم نیست اگر وجود دارد هر گونه رفتار مجرمانه.

علت آتش سوزی مشخص نشده. صاحبان دود Tokes نمی تواند نظر رسیده است.

تبلیغات

نیکلاس Prange یک LAFD گفت و دی اکسید کربن کپسول بوتان یافت شد داخل ساختمان, اما آن است که هنوز روشن نیست چه چیزی باعث انفجار.

“ما در مراحل اولیه تحقیق و تفحص است. ما به دنبال در هر جنبه ای در این مرحله است. ما نمی علت تعیین” پلیس لس آنجلس دستیار ارشد هوراس فرانک گفت. “انفجار عظیم بود و کسانی که آتش نشانان بسیار خوش شانس برای زنده ماندن است. مهارت و آگاهی دلیل است که آنها قادر به خارج شدن از یک وضعیت فوق العاده خطرناک.”

جنایی توطئه بخش عمده تقسیم جنایات و آزمایشگاه پیراهن این باند مواد مخدر بخش پیشرو پلیس لس آنجلس را بخشی از تحقیقات فرانک گفت.

انفجار رخ داده در یک کشش از مرکز شهر دوبله توسط پلیس به عنوان “بونگ ردیف” به دلیل بالا بودن تعداد شاهدانه CBD و لوله کسب و کار.

تبلیغات

در سال 2016 وجود دارد یکی دیگر از عمده آتش سوزی در یک کسب و کار به نام دود Tokes در یک آدرس در این نزدیکی هست در 3rd Street.

آن را در زمان بیش از 160 آتش نشان در حدود دو ساعت قرار داده است که شعله با شعله های آتش تا حد زیادی محدود به عمده فروش و توزیع کننده سیگار متعلقات لس آنجلس تایمز گزارش داد ،

آتش نشانان مواجه می شوند تحت فشار سیلندر گاز منفجر شد که در میان دوزخ, آتش, مقامات گفت. “این یک روی حیله و تزویر آتش برای ما” LAFD گردان رئیس علامت کاری گفت: در آن زمان. “ما تا به حال چندین انفجار رفتن داخل آتش که آتش می گرفت با توجه به بوتان ظروف انتشار.”

هیچ آسیب وجود دارد در سال 2016 آتش. این LAFD بعد از آن گفت: در بیانیه ای که آتش نشانان که وارد ساختمان یافت “شدید آتش در متراکم و به شدت قابل اشتعال سازی که شامل تحت فشار قابل اشتعال گاز سیلندر چند که شنیده می شد به منفجر شود.”

تبلیغات

معلوم نیست که آیا این کسب و کار و یکی که سوخته شنبه متصل شدند.

در ماه مارس یک انفجار در یکی دیگر از کسب و کار در نزدیکی سمت چپ و سه نفر مجروح شدند. شاهدان گفته است که ” صدای “بوم” و سنگ اسمانی بزرگ در 743 کولر سنت انفجار فرستاده ستونی از دود سیاه و سفید از صدها پا در هوا که می تواند برای مایل دیده می شود. مقامات در آن زمان آشکار نیست این نوع از کسب و کار درگیر و باعث شد معلوم نیست.

در آخرین انفجار, آتش نشانان برای اولین بار موفق به دریافت یک تماس حدود 6:30 p. m. روز شنبه در مورد ساختار آتش سوزی در 300 بلوک بوید خیابان جنوب توکیو کوچک.

این انفجار که به دنبال آسیب دیده و چندین مغازه ذوب آتش کلاه و سمت چپ یک کامیون آتش سوخته و تحت پوشش باقی مانده است. مقامات گفت: آتش نشانان به تصویب از طریق یک سنگ اسمانی بزرگ به فرار.

تبلیغات

“آتش نشانان آمدن با آسیب های واضح و سوختگی” گفت: Erik Scottسخنگوی لس آنجلس آتش نشانی.

آنها می زد “مستقیم از طریق که توپ از شعله برای رسیدن به ایمنی در سراسر خیابان” اسکات گفت.

یازده آتش نشانان دریافت درمان برای سوختگی در لس آنجلس-USC مرکز پزشکی با توجه به LAFD. یک 12th, آتش نشان تحت درمان قرار گرفت و منتشر شد در اتاق اورژانس شنبه شب برای “جزئی اندام آسیب” گفت: LAFD سخنگوی Prange.

از صبح روز یکشنبه سه آتش نشانان شده بود از بیمارستان مرخص. هشت نفر باقی مانده بستری در بحرانی اما با ثبات بیماری است.

تبلیغات

تمام شد و انتظار می رود برای زنده ماندن, مقامات گفت. پزشکان در مرکز پزشکی گفت: یکی از آتش نشانان به احتمال زیاد نیاز به گرافت پوست.

آتش که از قرار معلوم یک ساعت و 42 دقیقه پس از تماس در آمد, مقامات گفت.

LAFD رئیس رالف م تررزس گفت: آتش نشانان در پاسخ به این تماس احساس چیزی اشتباه بود داخل ساختمان اما نمی تواند فرار قبل از انفجار.

در ابتدا مقامات نمی تواند حساب برای همه آتش نشانان.

تبلیغات

در یک LAFD رادیو انتقال رسمی شنیده جیغ “Mayday! انفجار! من دو کردن آتش.”

“هنگامی که یکی از خود را مجروح شده است … شما می توانید تصور کنید میزان استرس روانی” Terrazas گفت. “بسیاری از ما آتش نشانان صدمه شدند.”

بار نویسنده کارکنان لیام دیلون کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de