پس از چهارده سال, 3 پادشاهان میخانه بسته شده است ،

مارتی Killorin که باز باشگاه سنگ در 60 South Broadway با جیم نوریس (که در حال حاضر صاحب شورش اطلاعات کافه) و Jeff Campbell در اوایل سال 2006 می گوید که آنها در حال اجرا از پول بود و بعد فورا رفت واز پشت در اجاره در طول COVID-19 خاموش شدن ناگهانی. “من می تواند بیرون آمدن از جیب به آن پرداخت اما این نوع مانند پرتاب پول خوب پس بد” Killorin می گوید. “اما این چیزها اتفاق می افتد.”

و تا زمانی که رستوران ها و کافه ها در نهایت اجازه بازگشایی درهای 3 پادشاهان بسته باقی خواهد ماند. اما خاطرات باقی می ماند. می گوید شیدا:

و پس از آن آغاز می شود. تبریک تاریخی را اجرا کنید!

نظرات جیمز:

دیدم برخی از نشان می دهد شگفت انگیز وجود دارد در طول سال انواع ژانرهای. غم از دست دادن برای دنور سالن. آن را تا به حال شیرجه بار درخواست تجدید نظر بدون در واقع در حال فرو رفتن آن را بهتر از آن. RIP.

می افزاید: Marcelo:

خوب است که ، بسیاری از عالی فلز را نشان می دهد که در آن نقطه. لعنت.

پاسخ تیموتی:

Another one bites the dust. غمگین برای جامعه ما است.

یادداشت اندرو:

من نمی دانم که چگونه هر بار می تواند به ماندن در کسب و کار در سال 2020 است. این یکی واقعا نیش.

می افزاید: بروک:

من خیلی غم انگیز برای دیدن همه چیز را در رفتن. در حال اجرا پایین برادوی بوده است بد شانسی و بدترین بخش این است که آن را ادامه خواهد داد به اتفاق می افتد در همه جا.

ارائه می دهد David:

چنین یک محل بزرگ برای گروههای محلی مانند معدن قادر به بازی…شما درمان ما مانند ستاره های موسیقی راک و سبز که اتاق عالی بود. با تشکر از شما و با تشکر از شما.

نتیجه گیری جو:

زنده باد پادشاه!

Killorin را به یاد داشته باشید زمان خوب در 3 پادشاهان. “ما در یک زمان واقعا خوب بود و عالی پشتیبانی محلی و همسایگان” او به یاد می آورد. “آن را نمی توانست هیچ بهتر است. من فقط آرزو می کنم آن را نیست پایان راه آن را انجام داد.”

آیا شما به 3 پادشاهان? آنچه که مورد علاقه شما بود شب وجود دارد ؟ ارسال نظر و یا به اشتراک گذاری خاطرات خود را در editorial@westword.com. و ما را از دست ندهید تصاویر به صورت خودکار مستند چهارده سال را نشان می دهد در 3 پادشاهان!

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de