آخرین اثر از شیوع کروناویروس در ورزش در سراسر جهان:

___

روسیه آرام مرز محدودیت برای ورزشکاران و مربیان در یک حرکت است که کمک خواهد کرد که فوتبال به راه اندازی مجدد در این کشور در ماه آینده.

از ماه مارس روسیه محروم ترین خارجی ورود در یک پیشنهاد برای جلوگیری از گسترش این کوروناویروس. در حال حاضر دولت می گوید ورزشکاران و مربیان اجازه خواهد داشت در صورتی که یک قرارداد با یک تیم ورزشی و یا سازمان است. آنها را مجبور به صرف 14 روز در انزوا در هنگام ورود و خواهد بود مشاهده شده توسط پزشکان است.

دولت می گوید: “این تصمیم را کمک به ورزش حرفه ای سازمان ها از جمله روسی لیگ برتر فوتبال باشگاه, به, رزومه, آموزش پس از لغو محدودیت های مربوط به گسترش جدید کروناویروس.”

روسیه لیگ برتر با هدف به راه اندازی مجدد ژوئن 21, هر چند برخی از آن خارجی ستاره به رهبری صفحه اصلی در شیوع و هنوز به بازگشت.

لوکوموتیو مسکو گفت: آن 35 ساله در پرو جناح جفرسون فارفان تا به حال قرارداد این ویروس. باشگاه رئیس آناتولی Meshcheryakov گفت ریا نووستی, خبرگزاری که فارفان در مسکو بود و در بیمارستان بستری شده است. فارفان نشده است همچنین در این فصل به دلیل مصدومیت.

___

دروازه بان تاتنهام Hugo Lloris است به نفع بازی بدون نیاز به طرفداران برای مدت زمان طولانی اگر آن کمک می کند “صرفه جویی” فوتبال باشگاه های مالی میان عدم قطعیت است.

لیگ برتر امیدوار به شروع مجدد بازی توسط اواسط ماه ژوئن در خالی استادیوم میان coronavirus بیماری همه گیر.

جام جهانی برنده با فرانسه Lloris می گوید: “این مهم است که فوتبال شروع مجدد برای امروز و فردا.”

او اضافه می کند که “اگر ما را مجبور به بازی در پشت درهای بسته برای یک دوره طولانی از زمان به منظور صرفه جویی در فوتبال داریم.”

Lloris در حال حاضر قطار در باشگاه خود را هر روز دیگر با “زمان خاص اسلات” برای هر بازیکن و اضافه کرد که “گاهی اوقات ما تصویب هر یک از دیگر, اما از بسیار دور است.”

در یک مصاحبه با روزنامه Nice-Matin, Lloris می گوید که پس از رسیدن به آموزش در حال حاضر در لباس کیت خود را به یاد او”از زمانی که من شروع کردن و من بزرگ پدر و مادر خود را رها کردن من در آموزش است.”

___

بیشتر AP ورزشی: https://apnews.com/apf-sports و https://twitter.com/AP_Sports

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de