برخی از دنور کسب و کار اجازه داده شد برای بازگشایی, on May 9, پس از این شهر اقامت در خانه سفارش منقضی شده اما زنده @ جک مالک و مدیر کل ساندرا Holman-وات اعلام کرد که محل برگزاری در دنور غرفه می ماند بسته پس از بیش از دو دهه از موسیقی زنده.

بر خلاف دیگر سالن ها و کسب و کار است که باید کاربردی برای وام های دولت برای کمک با صورتحساب و حقوق Holman-وات نمی خواهم به یکی دیگر از وام…او نیاز به کمک مالی.

“ما برای اولین بار به” او می گوید: از تمام سالن های موسیقی. “و ما در حال رفتن به گذشته باز است. ما در حال رفتن به تحت مسخره محدودیت. ما شده ایم موظف به بستن برای دو تا سه ماه است. که درآمد صفر, از آنجا که ما نمی رستوران یا خرده فروشی و دیگر هیچ خروجی را به پول. “

آنچه در پیش روست برای بسیاری از مکانهای نامشخص است; حتی زمانی که آنها می توانند بازگشایی ناشناخته است. La Cour و 3 میخانه پادشاهان نیز اعلام تعطیلی و ده ها تن از مستقل مکانهای سازمان به عنوان بخشی از هیئت ملی مستقل برگزاری انجمن درخواست حمایت دولت از طریق مداوم خاموش کردن.

Holman-وات اجتماعی می گوید:-فاصله مورد نیاز خواهد بود به خصوص دشوار است برای زنده @ جک که به میزبانی تجمعات و رونق بودن بسته بندی شده پس از باندهای می تواند خوراک انرژی از مشتریان. این یک نقطه که در آن مردم خواهد خرید غریبه نوشیدنی و پیدا کردن دوستان جدید.

“و سپس به درخواست ما برای بازگشایی در 25 درصد ظرفیت…ما حتی واقعا نمی دانم قوانین آن,” او می گوید. “بنابراین ما در حال رفتن به ساخت پول کمتر و ما در حال رفتن به رفتن بیشتر در بدهی اگر ما به این وام. آن را فقط تبدیل به یک گلوله برفی بزرگ از گه و من نمی توانم از آن حمایت کنم. به نظر من اساسا غیر ممکن است برای یک زندگی-محل برگزاری موسیقی به بازگشایی شده است.”

Holman-وات می گوید: او فقط آنچه را که او تا به حال به انجام این کار و که آن حس را ندارد به وام پس از وام بدون دانستن زمانی که محل خواهد بازگشایی و یا در چه ظرفیت.

او می گوید: او نیز نمی خواهید برای قرار دادن کارکنان خود نوازندگان و یا مشتریان در معرض خطر بود که بخش بزرگی از تصمیم خود برای بستن مرکز شهر نقطه. دلیل دیگر این بود که بسیاری از باشگاه های کسب و کار است که کنوانسیون محور. با مشتریان در آینده از سراسر جهان, او می خواست گروههای محلی به مرحله ملی. Holman-وات نیز اجاره محل به conventioneers برای وقایع خصوصی. او می گوید: او به صحبت سخنگوی کلرادو مرکز کنوانسیون که می گوید وجود دارد نمی توان هیچ کنوانسیون تا سال آینده.

در حالی که جذب conventioneers بخشی از این باشگاه استراتژی برای حرکت به سمت دنور غرفه در سال 2006 محل ریشه در تاریخ به سال 1998 زمانی که دکتر جوئل Karlin و اعضای محلی معاصر جاز گروه Dotsero باز Jazz @ جک در 1553 پلت خیابان طبقه بالا از آنچه شد و سپس در پاریس در پلت قهوه خانه.

Holman-وات می گوید که Karlin در اصل می خواستم به باشگاه به صمیمی شیکاگو-سبک سیاه و سفید-جعبه موسیقی جاز ، پس از Karlin گذشت در سال 2003 Holman-وات گرفت و آن را باز کرد و شش روز در هفته در حال گسترش انواع عمل می کند که به بازی اضافه soul, funk, R&B و ادای احترام به عنوان به خوبی به عنوان کمدی شب.

“من فقط در زمان آن را در یک جهت است که من آن را احساس نیاز به رفتن را از نظر مالی به حمایت از آن و آن را مورد نیاز برای رشد,” او می گوید.

به منعکس کننده که جهت Holman-وات تغییر محل برگزاری نام برای Live @ جک چند سال پیش زمانی که او تنها مالک پس از اعضای Dotsero یکی از معدود اعمال جاز هنوز هم به طور منظم انجام وجود دارد, می خواستم به re-استراتژی کسب و کار خود و یکی دیگر از آلبوم.

از آنجا که او تصمیم به صاحبان خیره گیاه و ال چپولتپک رسیده به “ابراز عشق و محبت از طریق این آسیب زمان” Holman-وات می گوید.

“حتی اگر ما همه نوع از رقبا همه ما در مورد مراقبت از یکدیگر در جامعه است.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de