در حالی که COVID-19 تا به حال یک تاثیر منفی بر هزاران ناگفته رسانه های خرده فروشی در سراسر کشور چند کسب و کار در واقع پر رونق — در میان آنها صفحه اصلی انبار و فروشگاه های آن را تبدیل به ایستگاه های مورد علاقه برای کسانی که میرم سوار بر پروژه های آنها می شده است قرار دادن کردن قبل از ماندن در خانه است. به عنوان یک نتیجه از این رسانه ها تبدیل شده اند موارد آزمون برای اینکه اجتماعی فاصله و ماسک توصیه هایی به دنبال خواهد داشت به عنوان گسترده تر اقتصاد بازگشایی و بر اساس اخیر ما بازديد به خانه انبار محل در سراسر مترو دنور سیگنال ها کاملا مخلوط شده است.

خبر خوب: بسیاری از انبار خانه مشتریان ما دیده ایم در حال حاضر با پوشیدن پوشش صورت و حداقل به طور متناوب در تلاش برای ترک شکاف در شش پا و یا بیشتر بین خود و دیگران است. اما درصد قابل توجهی از مشتریان — بیشتر مردانی که به نظر می رسد به طور دائم آزرده عبارات در چهره خود را — رد نیاز برای چنین اقدامات ایمنی و تمایل به شدت نقض آنها را در راه است که نشان می دهد آنها در حال به امید نامیده می شود به طوری که آنها می تواند اعلام کند هر ماسک-پوشنده لباس آزادی نفرت از ادم سفیه و احمق.

بسیاری از Home Depot کارکنان نیز به نظر می رسد به طور منظم به چشم پوشی اجتماعی فاصله. به عنوان یک نتیجه مشتریان تلاش به دنبال مقامات بهداشت مشاوره خود را پیدا کنید نیاز به زیگ و زاگ در اطراف فروشگاه به منظور جلوگیری از آمدن به نزدیک تر-از-آنها-مانند تماس با Defiant Ones. تماس حاصل dance, the Home Depot, مختلط.

ما بیشتر در سفر اخیر به یک خانه انبار صورت گرفت در شنبه 16 مه در گرینوود شعبه 9401 شرق, Arapahoe, جاده ها است. ما متوقف شده پس از شنیدن از یک منبع که فروشگاه نیست به درستی محدود کردن ظرفیت بر خلاف دیگر در خانه انبار ما بازدید کرده اید که در آن مورد نیاز مشتریان به خط کردن و به دست آوردن پذیرش در یکی-یکی-در اساس هنگامی که کسب و کار سریع.

ماری جوانا معاملات در نزدیکی شما

اما در واقع این فروشگاه بیش از حد بود رعایت پروتکل مناسب. اعطا شده بود وجود دارد هیچ خط زمانی که ما وارد فقط خجالتی از ظهر اما کارکنان در تعیین ورود و خروج بودند نظارت بر دستگاه های دستی احتمالا به مطمئن شوید که تعداد زیادی از مردم در داخل ماند در زیر یک آستانه خاص است.

فروشگاه نیز تا به حال نشانه ای از جلو حاکی از این است که استفاده از ماسک لازم بود برای هر کسی که وارد و حدود 80 درصد از مراجعان بودند پیروی از این قانون — نرخ بسیار بالاتر از یک ماه پیش زمانی که انطباق بود و نزدیک به پنجاه-پنجاه در خانه انبار ما بازدید کردند. اما ما شاهد بیش از سی unmasked مردان متفاوت در سن بین جوان بیست و شصت و پلاس و همچنین سه زن (یکی از آنها بود با ماسک-رایگان شوهر و پسر بنحوی که آنها می خواهم یک خانواده تصمیم گیری).

فروشگاه بزرگ است و در حالی که تعدادی از مشتریان مجاز در داخل باید ساخته شده اجتماعی فاصله آسان اکثر ماسک-رایگان خریداران پرداخت نمی کند کوچکترین توجه به آن توصیه. اگر آنها می خواستند یک آیتم در نزدیکی که در آن شخص دیگری ایستاده بود و آنها می خواهم به راست وجود دارد به جای انتظار برای شخص دیگر به حرکت وادار اصلی مستاجر از نقطه یا مقابله با این تهاجم فضایی یا گام به دور ماندند و تا زمانی که از بالا به پایان رسید. ما همچنین شاهد گروه از مردان ایستاده و صحبت کردن در وسط گردشگاهها به معنای استفاده می شود برای حرکت از یک طرف فروشگاه به دیگر اساسا خاموش کردن دسترسی برای بقیه مشتریان. دومی هم تا به حال به یک مسیر انحرافی را طی کردن یکی دیگر از راهرو و یا عبور در عرض چند اینچ از این بشر honey badgers.

همانطور که برای خانه انبار کارکنان آن اختصاص داده شده برای پاسخ به سوالات در اطراف فروشگاه به عنوان مخالف به کار در یک کار خاص مقابله با تمایل به ایستادن در یک پا یا دو نفر از مشتریان به جای حفظ بیشتر فاصله فیزیکی و در حالی که همه آنهایی که ما دیدیم تا به حال ماسک چند تن آنها را بر دهان خود را اما در زیر بینی خود را در نتیجه نیمی شکست دادن هدف.

اگر هر کس در خانه انبار گرفته بود اجتماعی فاصله و استفاده از ماسک به طور جدی در این روز خاص گرینوود فروشگاه را ملاقات ایمنی و استانداردهای تعیین شده توسط کلرادو ، بیش از حد بد وجود دارد بنابراین بسیاری از اقدامات نیاز به تعمیر.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de