آخرین coronavirus بیماری همه گیر. جدید کروناویروس باعث خفیف یا متوسط علائم برای اکثر مردم است. برای برخی به خصوص افراد مسن و افراد مبتلا به مشکلات بهداشتی موجود در آن می تواند باعث بیماری شدید یا مرگ.

بالای ساعت:

— آلمان: “هیچ کشور می تواند به حل این مشکل به تنهایی.”

— ژاپن فرو به رکود اقتصادی که آمریکا شروع به باز کردن.

— یونان بازگشایی آکروپلیس در آتن و دیگر سایت های باستانی.

— رهبران اروپایی مشورت امکان از تعطیلات تابستان.

___

ژنو — آنگلا مرکل صدراعظم آلمان می گوید: کشور نیاز به کار با هم برای غلبه بر این بیماری همه گیر کوروناویروس.

در یک ویدئو آدرس شنبه به سالانه مجمع بهداشت جهانی مرکل گفت که “هیچ کشور می تواند به حل این مشکل به تنهایی.”

او حمایت سازمان بهداشت جهانی از تلاش برای مبارزه با شیوع اما اضافه کرد که کشورها باید “کار برای بهبود روش” در جهانی بدن و اطمینان از کمک های مالی خود را سازگار با محیط زیست است.

مرکل ساخته شده هیچ اشاره مستقیمی به رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن تصمیم به قطع کمک های مالی برای کسانی که بیش از دست زدن به آن از شیوع کروناویروس.

___

کپنهاگ, دانمارک — دانمارکی وزیر بهداشت روز دوشنبه گفت که بزرگسالان در دانمارک بیش از سن 18 سالگی می تواند در حال حاضر تست شده برای coronavirus.

“ضروری است که وجود دارد هیچ جیب مخفی از عفونت است که می تواند باعث عفونت به افزایش است. هر زنجیره ای از عفونت است که یکی بیش از حد بسیاری و به طور بالقوه می تواند به نوبه خود به چند” مگنوس Heunicke گفت.

“اگر یکی از کوچکترین سوء ظن است که شما آلوده شده است با COVID-19 سپس یکی باید قادر به آزمایش می شود” او اضافه شده است.

مردم می توانند کتاب یک بار آنلاین و آزمون انجام خواهد شد در موقت مراکز که ساخته شده اند در سراسر کشور در نزدیکی بیمارستان و یا در واحد های تلفن همراه برای مردم ساکن در مناطق دور افتاده.

او گفت: اولین 600,000 مجاز به آزمایش می شود خواهد بود کسانی که بین 18 و 25. پس از آن دیگر گروه های سنی قادر خواهید بود کتاب زمان حاضر و حدود 50000 آزمون انجام می شود و در هر هفته.

وزارت نمی دهد یک شماره برای چگونه بسیاری از کسانی که به طور بالقوه می تواند دریافت آزمون گفت: آنها در حال حاضر به اندازه کافی ظرفیت. دانمارک دارای یک جمعیت از 5.8 میلیون نفر است.

افراد مبتلا به علائم بیماری, پزشکی, کارکنان ساکنان و کارکنان در خانه های بازنشستگی در میان دیگران خواهد شد به طور خودکار تست شده است.

___

ژنو — رئیس جمهور چین می گوید چین ارائه خواهد شد 2 میلیارد دلار بیش از دو سال برای کمک به پاسخ به coronavirus بیماری همه گیر.

یازدهم اعلام توسط ویدئو کنفرانس در آغاز از سازمان بهداشت جهانی سالانه مجمع علائم یک تضاد به ایالات متحده: مغلوب ساختن پیشی جستن دولت اعلام کرد تعلیق کمک های مالی خود را برای کسانی که بیش از آن ادعا نادرست از شیوع و ستایش از چین پاسخ.

یازدهم مشخص نیست که در آن تزریق چینی بودجه خواهد رفت اما گفت: “چین ارائه خواهد شد 2 میلیارد دلار بیش از دو سال به کمک COVID-19 پاسخ.”

یازدهم همچنین گفت که واکسن توسعه و به کارگیری واکسن در چین ساخته خواهد شد و یک “جهانی خوب” و گفت که چین پشتیبانی یک بررسی جهانی در واکنش به شیوع بیماری های پس از آن را تحت کنترل در آورده است.

___

میلان — تونی Montenapoleone منطقه لوکس بوتیک در میلان بازگشایی شد شنبه — اما هیچ خریداران در چشم.

منطقه خرید خانه را به چنین مد میلان به عنوان مهره های اصلی و آرمانی و ورساچه Ferragamo, Fendi و Bottega Veneta, اما بیشتر فروش به خارجی ها — در درجه اول اعراب و آمریکایی ها با توجه به آمار و ارقام رسمی — که هنوز هم قادر به سفر به ایتالیا.

ترافیک هوایی باقی می ماند به شدت محدود و 14 روز قرنطینه در ورود در محل تا تاریخ 3 ژوئن.

در ضمن در این نزدیکی هست در تالار شهر صدها باز-بازار فروشندگان معترض بودند شکست این شهرستان به آمده تا با قوانین غیر غذایی می ایستد به بازگشایی شده است.

“آنها کار نکرده و برای سه ماه. آنچه آنها می خواهند به انجام اگر آنها نمی تواند بازگشایی — سرقت رفتن بپرسید خیریه گفت:” نیکولا Zarrella معاون اجرایی رئیس جمهور Euroimprese که نشان دهنده 22,000 فروشندگان بازار در لومباردی. “آنها می خواهند به کار دریافت جزوه.”

لندن — دبیر کل سازمان ملل متحد به نام مداوم بیماری همه گیر کوروناویروس “بزرگترین چالش عصر ما” و گفت: هنوز معلوم نیست که ما با آن ها موثر درمان یا واکسن علیه این بیماری است.

در یک آدرس مجازی به سازمان بهداشت جهانی تصمیم گیری بدن در دوشنبه آنتونیو اشاره به این حادثه تلخ تکرار که تماس های مکرر برای همبستگی جهانی گفت: “ما همه پرداخت قیمت سنگین” برای گاهی اوقات متناقض ملی در پاسخ به این بیماری همه گیر.

“بسیاری از کشورها نادیده گرفته اند توصیه های سازمان بهداشت جهانی” او گفت:. “به عنوان یک نتیجه این ویروس در سراسر جهان پخش شده است و در حال حاضر در حال حرکت به جنوب جهانی که در آن تأثیر آن ممکن است حتی بیشتر ویرانگر و ما را به خطر می اندازند بیشتر در خوشه و امواج.”

اشاره به این حادثه تلخ گفت: این “دوگانگی کاذب” به عهده دولت خواهد بود انتخاب بین صرفه جویی شهروندان خود و یا اقتصاد خود را.

“مگر ما کنترل گسترش ویروس اقتصاد هرگز بازیابی” او هشدار داد. به نام او برای کشورهای G20 به فوریت در نظر گرفتن مقیاس بزرگ در یک بسته محرک اقتصادی که به مقدار یک “دو رقمی درصد از تولید ناخالص داخلی جهانی.”

___

لندن — بریتانیا مقامات بهداشت در حال اضافه کردن یک دست دادن و یا تغییر طعم و مزه یا بوی آن به لیستی از علائم COVID-19.

این تصمیم روز دوشنبه اعلام کرد آمد در میان فشار از کارشناسان که موارد بودند که از دست رفته تحت باریک تر علامت لیست که شامل تب و سرفه مداوم.

در بیانیه مقامات بهداشتی بریتانیا می گویند که آنها تا به حال شده است “از نزدیک نظارت در حال ظهور اطلاعات و شواهد در COVID-19 و پس از کامل نظر ما در حال حاضر اعتماد به نفس کافی برای توصیه این اندازه گیری جدید.”

این مقامات بهداشتی می گویند که مردم باید خود جدا اگر آنها توسعه anosmia — از دست دادن و یا تغییر در حالت عادی حس بویایی. حس چشایی نیز می تواند تحت تاثیر قرار, به عنوان آنها هستند از نزدیک مرتبط.

___

لیسبون, پرتغال — نخست وزیر پرتغال گرفته شده خود را از قهوه صبح خود را در محلی لیسبون کافه و صرف ناهار در یک رستوران با مجلس به عنوان مقامات تشویق مردم به خروج از یک مستند.

برخی از کافه ها و رستوران ها در حال بازگشایی در پرتغال در روز دوشنبه. مهد کودک و مدارس نیز بازگشایی درهای خود را در حالی که کلاس های مدرسه از سر گرفته برای دانش آموزان سنی 16-18. اجتماعی فاصله و ماسک و متوسط چک در ورودی در میان موسسات’ قوانین جدید.

دولت به تدریج کاهش اقدامات معرفی شده برای جلوگیری از گسترش این کروناویروس جدید. این کشور رسما ثبت شده فقط بیش از 1200 کشته و حدود 29,000 موارد تایید شده.

نخست وزیر آنتونیو کوستا به خبرنگاران گفت که “ما نمی توانیم بازگشت به ما زندگی تا زمانی که این ویروس در اطراف” اما اشاره کرد که اقتصاد به, بازگشت به زندگی است.

___

اندونزی — آمدن عید-al فطر تعطیلات به نظر می رسد به یک غم انگیز یک برای میلیون ها نفر از مردم در اندونزی, جهان, پرجمعیت ترین ملت های مسلمان.

اندونزی COVID-19 شمارش بیش از 18,000 موارد با حدود 1200 مرگ و میر ناشی از دوشنبه.

این رقم باعث جمهور Joko Widodo به تکرار است که او نمی خواهد استراحت در سراسر کشور محدودیت طول اسلامی که سقوط خواهد کرد در مارس 23 یا 24 بسته در ماه رویت توسط مقامات مذهبی.

تایید موارد عفونت کروناویروس در اندونزی مشخصی توسط 496 روز دوشنبه به مجموع موارد به 18,010 از جمله 1,191 مرگ و میر و 4,324 بهبود.

__

کپنهاگ, دانمارک — آرنولد شوارتزنگر مقامات نروژی به شستن دست های خود و رعایت دیگر اقدامات برای مبارزه با بیماری همه گیر کوروناویروس به عنوان اسکاندیناوی کشور مشخص شده و روز ملی آن را.

در یک پیام آنلاین روز یکشنبه نخست وزیر Erna Solberg صحبت کرد و از اهمیت محدودیت های جدید برای مبارزه با این بیماری همه گیر قبل از تعویض بیش از کسی که او گفت: “خوب در همه چیز.”

بازیگر سابق و فرماندار کالیفرنیا پس از آن به نظر می رسد بر روی صفحه نمایش با پوشیدن یک کلاه کابوی. او گفت که راهپیمایی و رویدادهای دیگر است که به طور معمول محل در مارس 17 “خواهد بود” به عنوان با استفاده از یک عبارت مشهور ساخته شده در سال 1984 فیلم “ترمیناتور.”

“اما مطمئن شوید که برای شستن دست های خود را هر روز و بیش از بیش و بیش از دوباره. و فراموش اجتماعی فاصله. سپس ما همه تو بود,” او گفت:, درخشان, شست. “Hasta la vista,” او گفت: با استفاده از یک عبارت از 1991 عاقبت “نابودگر 2.”

___

پاریس — فرانسه گزارش کرده است حدود 70 نفر از افراد آلوده به این ویروس در این کشور مدارس پس از آنها شروع به بازگشایی در هفته گذشته پس از دو ماه از مستند.

فرانسوی, وزیر آموزش و پرورش Jean-Michel Blanquer گفت: تحت تاثیر مدارس بسته شده اند دوباره. او نه شکستن اعداد توسط دانش آموزان و یا معلمان.

با توجه به اینکه دوره کمون ویروس چندین روز مردم “به احتمال زیاد” به آلوده شده اند قبل از بازگشایی مدارس گفت: صحبت کردن در رادیو RTL روز دوشنبه.

فرانسه بازگشایی حدود 40,000 کودکستان ها و مدارس ابتدایی هفته گذشته با کلاس های دربسته در محیط به 15 دانش آموزان است. حدود 30 درصد از کودکان رفت و برگشت به مدرسه Blanquer گفت: به دولت اجازه پدر و مادر به نگه داشتن بچه ها در خانه.

این هفته فرانسه بازگشایی دبیرستان مدارس در مناطق کمتر آسیب دیده توسط ویروس.

___

لندن — رئیس از بودجه خطوط هوایی Ryanair ناودان دولت بریتانیا قصد تحمیل 14 روز قرنطینه در مسافران بین المللی ادعا پیشنهادات هیچ پایه و اساس علمی.

مایکل اولری به بی بی سی گفت در روز دوشنبه است که با استفاده از ماسک صورت به جای خواهد “از بین بردن” خطر گسترش coronavirus. نظرات خود را می آیند روز پس از این شرکت هواپیمایی اعلام کرد قصد دارد به سطح شیب دار تا آن برنامه شروع در ماه جولای.

دولت بریتانیا مشخص شده است در نظر دارد برای بازدید کنندگان به یک دو هفته ای قرنطینه یا در محل اقامت خود را انتخاب و یا ارائه شده توسط دولت به عنوان آخرین چاره اما تاریخ اجرای نشده است را اعلام کرد.

اولری توصیف ایده به عنوان “ساده لوحانه” و “unimplementable.”

___

بلگراد, صربستان — تجاری محدود ترافیک هوایی از سر گرفته است و در صربستان اصلی فرودگاه پس از مقامات کاسته مستند در برابر جدید کروناویروس.

یک پرواز برنامه ریزی شده است در روز دوشنبه با Wizz هوا پرواز از لندن به فرودگاه لوتن لندن به بلگراد را نیکولا تسلا فرودگاه و بازگشت.

فرودگاه گفته است که سفر از سر گرفته خواهد شد به تدریج و تحت قوانین سختگیرانه. تنها مسافر با بلیط مجاز به فرودگاه و ساختمان و استفاده از محافظ دنده و دست عفونی الزامی است.

این کشور از 7 میلیون نفر گزارش کرده است 10,610 موارد و 230 مرگ و میر.

___

برلین — مقامات آلمانی می گویند شیوع کروناویروس در یک خانه برای پناهجویان در یک شهر غربی تحت کنترل است پس از بیش از نیمی از ساکنان آزمایش مثبت برای COVID-19.

ونسا Nolte سخنگوی شهر کلن گفت: همه 312 ساکنان این خانه در نزدیکی زانکت آگستین تست شده اند پس از این ویروس برای اولین بار شناسایی شده وجود دارد در اواخر هفته گذشته.

تاسیسات خانه را عمدتا افراد جوان و خانواده ها از ملیت های مختلف به دنبال پناهندگی. در مجموع 170 آزمایش مثبت برای این ویروس اما هیچ کدام نیاز به بستری.

___

مسکو — مسکو مقامات بهداشتی می گویند 77 نفر از coronavirus در این شهرستان در 24 ساعت گذشته بيشترين روزانه تعداد برای پایتخت روسیه تا کنون.

با مجموع بیش از 146,000 تایید عفونت و 1,580 مرگ و میر پایتخت روسیه در حال حاضر حساب برای بیش از نیمی از این کشور به ویروس موارد و 58 درصد از تمام مرگ و میر گزارش شده.

روسیه caseload پیشی گرفته 290,000 روز دوشنبه با مرگ و میر بیش از 2700. این کشور نسبتا پایین مرگ و میر به سوالات مطرح شده در غرب با کارشناسان پیشنهاد روسیه ممکن است تحت-گزارش مرگ و میر.

مقامات روسیه به شدت رد این اتهامات و ویژگی نسبتا کم تعداد COVID-19 مرگ و میر به اقدامات این کشور گرفته شده برای جلوگیری از گسترش ویروس.

___

لندن — ایرلند است که در مراحل از مستند با برخی از فروشگاه ها بازگشایی و از سرگیری کار بعد از خاموش کردن در میان COVID-19 بیماری همه گیر.

باغ مراکز فروشگاه های سخت افزار و بینایی سنج در میان کسب و کارهای مجاز به باز دوشنبه به عنوان مستند کاسته.

مردم هستند که خواست به پوشیدن پوشش صورت در هنگام رفتن به مغازه ها و یا با استفاده از حمل و نقل عمومی.

وزیر بهداشت سیمون هریس گفت RTE رادیو که او عصبی به دلیل ویروس نرفته است. با اینحال هریس امیدوار است که اجتماعی فاصله و اقدامات دیگر را بیشتر در حالت عادی امکان پذیر است.

او می گوید که اگر ایرلند می توانید بعد از سه هفته حق “ما به عنوان یک کشور خواهد پیدا کردن یک راه برای زنده با خیال راحت در کنار ویروس.”

___

کپنهاگ, دانمارک — خدمات کلیسا در حال حاضر در دانمارک اما با دستورالعمل جدید دیکته یک متر (3.3. پا) بین نمازگزاران زمانی که آنها دعا و دو متر زمانی که آنها را می خوانم.

دانمارکی, کلیسا, وزیر امور, شادی Mogensen گفت: آن را “مهم است که هر دو ملی کلیسا و دیگر جوامع دینی آگاه هستند از زیر دستورالعمل نزدیک است.”

“و من هنوز هم همه را تشویق به استفاده از عقل سلیم و اعمال پیشگیرانه در اصل هنگامی که برنامه ریزی محلی فعالیت دوباره” او گفت:.

بیش از 80 درصد از دانمارک جمعیت متعلق به دولت و کلیسای انجیلی لوتری هر چند تنها حدود 5% حضور در کلیسا به طور منظم.

در بالا از آن کافه ها و رستوران ها نیز برای بازگشایی و همچنین بالا کلاس های مدرسه — ششم تا 10 درجه است. کاستن از محدودیت می آید به عنوان عفونت سطوح در دانمارک کاهش یافته و به پایین ترین سطح در دو ماه.

___

دنبال AP پوشش خبری از کروناویروس همه گیر در https://apnews.com/VirusOutbreak و https://apnews.com/UnderstandingtheOutbreak

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de