در عین حال یکی دیگر از جشنواره موسیقی لغو می آید اما آن لطمه می زند.

دنور گیاهی باغ summer concert series, رزرو مردمی نهاد, فرو کردن, تپه, موسیقی لغو شده است برای سال 2020 بیش از COVID-19 نگرانی.

این رویداد را به خود جلب کرده بیش از 30000 کنسرت را برانگیخت و بزرگ نام هنرمندان به DBG را York Street محل در هر سال است. در تابستان امسال برنامه ریزی شده سری شامل اجرای برنامه توسط رندی نیومن, DeVotchKa و Mary Chapin Carpenter.

با هر سنگ قرمز کنسرت در ماه ژوئن اوراق و یا به عقب رانده و بسیاری دیگر در فصل تابستان یا لغو و یا موکول دنور زندگی می کنند-موسیقی تقویم بیش از چند ماه آینده است احساساتی — و با فرض اینکه آن را محو نمیکند. هادسون, باغ, پارک شهر, جاز, دنور غرور و مقدار زیادی از دیگر رویدادهای سالانه در حال حاضر شده است دامنگیر. سالن از جمله 3 Kings Live @ جک و La Cour اعلام کرده اند که آنها در حال بسته برای خوب است. در حالی که مستقل مکانهای تجمع برای کمک دولت ملی مستقل برگزاری انجمن دیگر صاحبان باشگاه ها با توجه تاشو.

برخی از رهبران در صنعت موسیقی پیش بینی شده که کنسرت نمی خواهد بازگشت تا 2021. فرماندار Jared پلیس پیشنهاد کرده که هیچ حوادث بزرگ اتفاق می افتد در کلرادو تا زمانی که یک COVID-19 واکسن و یا درمان و یا کافی گله ایمنی.

از دست دادن درآمد حاصل از لغو تابستان سری کنسرت خواهد رسید هر دو قورت تپه و دنور باغهای بوتانیک که این نشان می دهد عمده درآمد ژنراتور برای هر دو نهاد.

“با تشکر از شما برای اینکه دوستان ما که ما سفر کردن به این طولانی و پیچ در پیچ جاده می گوید:” DBG, مدیر اجرایی, برایان Vogt. “آیا متوقف کردن فکر کردن در مورد فردا که کنسرت, بازگشت به باغ.”

و حداقل آن را به نظر می رسد مانند شما قادر خواهید بود برای متوقف کردن و بوی گل سرخ به زودی: دنور باغهای بوتانیک دارای کاربردی برای واریانس با شهر دنور است که اجازه می دهد آن را به بازگشایی مناسب اجتماعی فاصله به عنوان اوایل به عنوان در این هفته; هیچ اعلام کرد که تا به حال ساخته شده است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de