به نظر می رسد تقریبا غیر ممکن است تصور کنید در حال حاضر, اما دنور پر جنب و جوش و صنعت آبجوسازی صحنه وجود نداشت در آغاز سال 2010. سه مدافعان بزرگ تقسیم دم Breckenridge, آبجوسازی و Wynkoop دم حکومت جای شب بسر بردن در داخل محدوده شهر دنور در حالی که فرانک روز CCCC گروه متعلق به سنگ پایین و ChopHouse. نیز وجود دارد چند نقاط دیگر از جمله Sandlot در Coors زمینه میخانه و پیمانه نیم لیتری Del Norte دم.

همه این کسب و کار بودند یا brewpubs که در خدمت مواد غذایی و یا بسته بندی ماشین منگنه که به فروش آبجو به فروشگاه ها مشروب و برای رفتن است اما نه در پیمانه نیم لیتری در خدمت بیش از نوار در یک taproom.

Strange Craft's taproom in 2010...گسترش

عجیب و غریب و صنعت را taproom در سال 2010…

تیم مایرز

که تغییر در مارس 19, 2010 زمانی که تیم مایرز باز عجیب و غریب هنر و صنعت آبجو شرکت و سپس به نام عجیب و غریب دم در کمی فضای صنعتی در زیر یک پل در نزدیکی مسیر بالا ورزشگاه. مشتاق صفحه اصلی آبجو و گذاشته و از آن حمایت پسر او و سابق شریک کسب و کار جان فلچر تا به حال هیچ ایده چه چیزی آنها را به, در آن زمان, اما عجیب و غریب خواهد راه اندازی یک انقلاب و کمک به ایجاد taproom فرهنگ است که امروز وجود دارد.

که در آن وجود دارد هنگامی که کمتر از ده کارخانه های لبنی وجود دارد در حال حاضر بیش از هفتاد همراه با ده ها تن از هنر و صنعت-میله آبجو است که حمایت از آنها و یک میزبان از طرف صنایع و تولید کنندگان است. مایرز خود لنت بی پایان, مشاوره ساعت های بی شماری تجهیزات و سخت به دست آورده knowhow برای کمک به بسیاری از آنها شروع کنید.

دنور شد و در حال ظهور از یک رکود اقتصادی در آن زمان چیزی است که به کمک خار که آبجوسازی رشد. امروز شهر همراه با بقیه جهان است که رهبری به یکی دیگر از رکود اقتصادی به عنوان یک نتیجه از COVID-19 بنابراین آینده دنور پیشه وری کارخانه های لبنی است که کمی لرزان. اما نقطه عطف شایان ذکر است با این وجود.

در یک Facebook پست دیروز, مایرز منعکس شده در آن ده سال و آنچه در آن است. در اینجا این است که خود را پست:

روز شنبه, مارس 19th, عجیب و غریب جشن 10 سال پس از ما به ما باز درب. که یک دستاورد برای ما کمی آبجوسازی! ما آمده ایم یک راه طولانی از آنجا که دیوانه پنج شنبه شب و پس از اتحاد دنور آبجو صحنه. زمانی که عجیب و غریب باز نه تنها کارخانه های لبنی در کل عامل در دنور محدوده شهرستان:

Breckenridge
بزرگ تقسیم
Wynkoop
پایین سنگ
گاو نر و بوش
دلم نرت
Chophouse
پیمانه نیم لیتری میخانه
Leieritz

شش دم بارها و سه بسته بندی ماشین منگنه. وجود دارد هیچ RiNo آبجو منطقه. هیچ taproom آبجوسازی شوق. در واقع هیچ taproom آبجوسازی دوره است.

ما تا به حال بسیاری از “اولین ها” هنگامی که ما باز: اول taproom آبجوسازی در دنور برای اولین بار موفق nanobrewery دم در یک مسخره کوچک یک بشکه گشتن سیستم. اول مه آلود آبجو…

هنگامی که ما برای اولین بار افتتاح شد, همه ما آبجو بودند و مبهم و مه آلود. مبهم و مه آلود و رنگ پریده, مه آلود, IPA, مه آلود گیلاس Kriek مه آلود خانه رعیتی مه آلود قهوه تنومند. (تا به حال ما فقط شناخته شده پس از آن چگونه به بازار است که مفهوم ممکن است ما را به ثمر رساند یکی دیگر از اول!) اما به نظر نمی رسد مهم است که ما brews نیست لزوما بیشتر بصری جذاب آنها بوی و طعم بزرگ. هنر و صنعت آبجو مصرف کنندگان شد ولع مصرف چیزی متفاوت در سال 2010 و ما به سرعت ضعف با پاسخ. در آن هشت سال ما دم 110 دسته ما هاج خپل استفاده از گشتن تجهیزات اغلب دم سه بار در روز فقط به نگه دارید تا با تقاضا است. و هنوز هم ما به طور مداوم در حال اجرا از آبجو تا زمانی که ما اخراج کردن ما 10 بشکه سیستم در سپتامبر 2011.

که اولین تکرار از ما 10 بشکه دم سیستم مانند یک موزه استفاده می شود کلرادو دم تجهیزات. ما مشهد آمد قدح حسن نیت ارائه میدهد از چارلی Sturdavant در شهر طلایی دم شرکت. چارلی خریداری کرده بود آن را 18.5 سال زودتر از H. C. برگر آبجوسازی (که چگونه بسیاری از شما به یاد داشته باشید که فورت کالینز اصلی؟). یکی از اولیه ما به طور منظم به حال عجیب و غریب قطعه از تجهیزات نشسته در گاراژ خود را و تعجب اگر ما می خواهم آن را خاموش دست خود را. تبدیل به مبدل حرارتی از اصلی درخت تنهاست دم در شهرستان کامرس. دو مورد استفاده fermenters آمد از گلنوود دم شرکت و دو از Eddyline در بونا ویستا. همه که عدم تطابق تجهیزات نگاه بسیار خنده دار در ما brewhouse, اما من اهمیتی نمی دهند. ما در حال رشد بودند و ما در نهایت ظرفیت به نگه دارید تا با تقاضا است.

چه بسیاری از مردم نمی دانند این است که عجیب و غریب تقریبا هرگز اتفاق افتاده است. راه برگشت وقتی که من تحقیق امکان باز کردن یک هنر و صنعت آبجوسازی در دنور من خانه معمولی آبجو peppering جانبازان برای مشاوره. من می خواهم نشان می دهد تا در یک AHA تجمع و امثال پیتر Bouckaert در بلژیک دیل Katechis در اسکار, بلوز یا برایان دان بزرگ تقسیم کنید. یک موضوع در محدوده زمانی معین شد که این هزینه برای باز کردن یک بسته بندی آبجوسازی خواهد بود و بیش از 1.5 میلیون دلار به انجام آن حق آه و شما باید با در نظر داشتن حداقل یکی دیگر از 1.5 میلیون دلار در عامل سرمایه بنابراین شما می توانید زنده ماندن چند سال اول تا زمانی که شما به نوبه خود سود! آره راست. 3 میلیون دلار در طول رکود اقتصادی ، به احتمال زیاد نه! شانس من و ارواح را تغییر دهید زمانی که من تصمیم گرفتم برای دم کردن برخی از گشتن در یک شنبه و متوجه شدم از دست رفته برخی از مواد تشکیل دهنده. من خانه محلی دم فروشگاه بسته شد دوشنبه ها (در واقع آنها چاپ شده که بر روی تی شرت خود را!) بنابراین من تا به حال به درایو کاملا کمی بیشتر به دم کلبه برای آنچه که من مورد نیاز است. من می خواهم به دم کلبه قبل از اما با توجه به محل آن (این 35 مایل سفر دور از خانه من) من مکرر آن را به عنوان اغلب به عنوان آبجو در خانه بود که کمتر از 5 مایل دور. اما در این مناسبت من متوجه چیزی جدید در فروشگاه; میز و صندلی. وقتی که من پرسید که استیو Headstrom چه معامله شد او به من گفت: “آیا شما دیده می شود ما آبجوسازی رتبهدهی نشده است؟” صبر کنید! چه؟! این زمانی بود که من کشف حوض خشک دم و کل taproom آبجوسازی مفهوم (فروش پیمانه نیم لیتری در سراسر نوار؟! این است که حتی قانونی است؟!) به طور ناگهانی عجیب و غریب به نظر می رسید ممکن است دوباره! استیو به من معرفی کوین Delange و من فلفلی کوین با سوالات بسیار است. حوض خشک شده بود و یک سال قبل از من آنها را در بر داشت (من از خیلی) و مفهوم او ایجاد شده بود به طور کامل اثبات شده در سال 2006. کوین آبجو لایحه چشم (که در رفتن به باز کردن Bierstadt با Ashleigh کارتر) نیز سخاوتمندانه با زمان خود و تحمل تشنگی من برای اطلاعات و راهنمایی.

به دلیل سخاوت و صبر از همه کسانی که جانباز حذفی, عجیب و غریب بود قادر به باز کردن در پنجشنبه, آوریل 19th, 2010. و ما تلاش کرده اند به پرداخت آن را به جلو بوده است. در طول سال از آن روز سرنوشت ساز در تابستان سال 2006 کوین و میشل احتمالا کمک کرد حداقل 10 بار به عنوان بسیاری از کلرادو ماشین منگنه باز از من در عجیب و غریب است. اما من سعی کردم به انجام بخشی از من.

با من در روز برداشت من از چارلی مشهد قدح در شهر طلایی شد هیچ یک دیگر از استفان کربی که در را باز هاگشید آبجوسازی کمتر از یک سال بعد. استفان سرگردان به عجیب و غریب یک روز برای دیدن آنچه که ما می خواهم ایجاد شده و من و او به سرعت آن را ضربه. او یک جانباز آبجو با سالها تجربه و من کاملا مطمئنم که من یاد گرفتم بیشتر از او از او آموخته شده از من در این شش ماه ما دم با هم. و مانند استفان بسیاری دیگر می شود آبجوسازی صاحبان آمد به عجیب و غریب در سال 2010 و 2011 به دنبال الهام و مشاوره.

دو اول شدند جرمی Gobien و اسکات Witsoe. جرمی اغلب آویزان در “دفتر” در پایان بار در taproom که در آن ما می خواهیم به اشتراک گذاری ایده ها و مفاهیم مورد چگونه برای باز کردن و اجرا آبجوسازی مس کتری که باز در آوریل 2011. اسکات فلفلی من با سوالات و درخواست برای مشاوره و سپس به سرعت همه چیز را نادیده گرفته من به او گفتم نه و باز پایان شوخ طبعی در یک فضای کوچک پایین خیابان از عجیب و غریب در سپتامبر 2011. بسیاری دیگر دم در عجیب و غریب قبل از باز کردن رویاهای خود. هری اسمیت به من کمک کرد ایجاد یک بشکه شنبه برنامه و اغلب به چالش کشیده من با برخی از ایده های دستور غذا برای بیش از دو سال قبل از او و همسرش لیلا Mackey (اول ما کارمند) باز سیاه آسمان دم در سپتامبر 2013. پل وبستر برنده جایزه برای بیشترین سوالات پرسیده شده که او دم با ما برای 6 ماه قبل از باز کردن دم در برادوی همان ماه به آسمان سیاه و سفید. و دوم برای آن محترم جایزه برای بسیاری سوال می رود به جفری سبز که هم دم با ما قبل از باز بسیار زیبا در هلند در ماه نوامبر 2012

دیگران که به طور خلاصه به نام خانه عجیب و غریب قبل از حرکت به چیزهای بزرگتر و بهتر شامل جیک گاردنر (که کربی snagged از من با یک پیشنهاد در واقع به او پرداخت برای دم کردن آبجو – عصبی!) از Westbound و پایین شهرت و علی Benetka قبل از او در نقل مکان کرد به نسبت. دنی و بتی وانگ فقط آماده بودند برای باز کردن احتیاط زمانی که آنها متوقف عجیب و غریب برای اولین بار. متاسفانه آنها در حال حاضر می خواهم اجاره و ساخته شده خود را به فضای شرق استاپلتون قبل از آنها ما را ديدند taproom. این امر می تواند تقریبا دو سال قبل از آنها می تواند اجاره فضا درب بعدی و اضافه کردن یک نوار و جداول به بسته بندی خود را آبجوسازی. بسیاری دیگر آویزان در “دفتر” به دنبال الهام و مشاوره قبل از باز کردن خود را به کارخانه های لبنی که بیش از حد طولانی برای چاپ.

در اینجا برخی از آمار که به کمک رنگ تصویر از آنچه که ده سال از عجیب و غریب به نظر می رسد.

– 5320 بشکه دم
– 989 دم دسته
– 231 دستور العمل های مختلف (که تقریبا یک دستور العمل جدید هر دو هفته!)
– بیش از 320,000 پوند malted barley جات و پوره
– بیش از 800,000 پیمانه نیم لیتری ریخته
– هزاران نفر از مشتریان راضی
– چهار GABF مدال
– دو جهان آبجو فنجان جوایز
– و تنها یک طرح دعوی در دادگاه!

آمدن به 2020, ما تا به حال تعداد زیادی از برنامه های ما برای 10th Anniversary. بسیاری از دستور العمل های قدیمی و جدید. به جای یک بشکه جمعه ما برنامه ریزی برای تمرکز بر رجعت پنج شنبه ها که در آن ما نگاهی به سفر کردن خط حافظه و دوباره برخی از oldies اما موضوعات است. ما تا به حال یک دسته از collabs برنامه ریزی شده با تعداد زیادی از دوستان ما در <url> بیش از حد. و به جای فقط یک تولد بزرگ باش ما تا به حال یک دسته از احزاب برنامه ریزی شده است. تمام که شد قبل از COVID البته. در حقیقت ما در حال پر کردن crowlers به رفتن و تفکر در راه برای دوباره اختراع عجیب و غریب برای مطابقت با زمان. اما ما هنوز باز است و برای آن بزرگ با تشکر از شما برای همه ما خانواده و دوستان و لیوان Clubbers و هنر و صنعت آبجو علاقه مندان است که به ما کمک کرد در این عجیب و غریب و دیوانه سفر. ما ساخته شده آن را به یکی از بزرگ-Oh!

مدتی (امیدوارم به زودی) در این روز به همه ما می خواهیم به جمع آوری و آن را حق. تا آن زمان لطفا ایمن ماندن. سالم ماندن. و نگه داشتن آن را عجیب و غریب!

به سلامتی!

تیم و عجیب و غریب دم خدمه

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de