واشنگتن (AP) — رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: او در حال شکل گرفتن یک مالاریا مواد مخدر برای محافظت در برابر coronavirus با وجود هشدارهای از خود دولت است که آن را فقط باید با تجویز می شود برای COVID-19 در یک بیمارستان و یا تحقیق تنظیم با توجه به عوارض جانبی بالقوه کشنده.

مغلوب ساختن پیشی جستن به خبرنگاران گفت: دوشنبه او شده است مصرف دارو هیدروکسی کلروکین و روي مکمل روزانه “برای حدود یک هفته و نیم در حال حاضر.” مغلوب ساختن پیشی جستن صرف هفته هل دادن مواد مخدر به عنوان یک پتانسیل درمان و یا پیشگیری برای COVID-19 برابر احتیاطی مشاوره از بسیاری از دولت او را برتر پزشکی حرفه ای. این دارو بالقوه به علت عوارض جانبی قابل توجهی در برخی از بیماران شده است و نشان داده شده است برای مبارزه با کروناویروس جدید.

مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: دکتر نمی توصیه می کنند که مواد مخدر به او, اما او آن را درخواست از کاخ سفید پزشک.

“من شروع به مصرف آن, چون من فکر می کنم آن را خوب” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت. “من شنیده ام بسیاری از داستان های خوب.”

کاخ سفید پزشک دکتر Sean کانلی گفت: در بیانیه منتشر شده از طریق کاخ سفید دفتر مطبوعاتی که پس از “متعدد بحث” با مغلوب ساختن پیشی جستن در مورد شواهد و برابر با استفاده از هیدروکسی کلروکین “ما به این نتیجه رسیدند سود بالقوه از درمان هرحال خطر نسبی.”

غذا و داروی آمریکا هشدار داد, بهداشت حرفه ای در ماه گذشته که این دارو نباید برای درمان COVID-19 خارج از بیمارستان و یا تحقیقات تنظیمات با توجه به گاهی کشنده عوارض جانبی. تنظیم کننده صادر شده هشدار برای مواد مخدر, که همچنین می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای درمان لوپوس و آرتریت پس از دریافت گزارش از ریتم قلب مشکلات از جمله مرگ و میر ناشی از سم مراکز کنترل و دیگر ارائه دهندگان خدمات سلامت.

مغلوب ساختن پیشی جستن را رد کرد و گزارش عوارض جانبی و گفت: “همه من می توانم به شما بگویم این است که تا کنون من به نظر می رسد خوب است.”

مجلس نانسی پلوسی با سی ان ان گفت “او رئيس جمهور ما و من به جای او نمی تواند چیزی را که بوده است مورد تایید دانشمندان به خصوص در گروه سنی خود و او باید ما می گویند وزن گروه … چاق, آنها می گویند.”

مغلوب ساختن پیشی جستن است 73. در آخرین معاینه کامل در فوریه 2019 او گذشت رسمی آستانه در نظر گرفته می شود افراد چاق با شاخص توده بدن از 30.4. با توجه به مراکز کنترل بیماری و پیشگیری BMI 40 یا بالاتر در نظر گرفته شده است “شدید” چاقی که برخی نیز تماس “مرضی” چاقی است.

رهبر حزب دموکرات مجلس سنا چاک شومر به نام مغلوب ساختن پیشی جستن اظهارات “خطرناک است.”

“شاید او واقعا نه گرفتن آن را به این دلیل که رئیس جمهور دروغ در مورد همه چیز مشخص” شومر گفت: در MSNBC. او افزود: “من نمی دانم که آیا او در حال شکل گرفتن آن است یا نه. من می دانم که او گفت: او در حال شکل گرفتن آن است که آیا او یا نه بی پروا بی پروا بی پروا.”

حداقل دو کاخ سفید کارکنان آزمایش مثبت برای COVID-19 اوایل این ماه موجب نگرانی در مورد اقدامات انجام شده توسط دولت برای محافظت از رئیس جمهور و ارسال به معاون رئیس جمهور مایک پنس و دیگر مقامات به اشکال مختلف از خود جدا می کند.

کاخ سفید پس موظف است که کسانی که در غرب بال سایش پوشش صورت و معرفی کرده است روزانه تست برای ویروس برای رئیس جمهور, معاون رئیس جمهور و کسانی که در تماس نزدیک با. مغلوب ساختن پیشی جستن می گوید او در ادامه به تست منفی برای coronavirus.

مغلوب ساختن پیشی جستن گذشته تحت یک “موقت” معاینه در نوامبر مراجعه به والتر رید ارتش ملی مرکز پزشکی بود که با اشاره بر روی عمومی خود را برنامه. گذشته خود را کامل فیزیکی صورت گرفت در ماه فوریه 2019.

چند برجسته پزشکان گفت: آنها نگران است که مردم استنباط از مغلوب ساختن پیشی جستن به عنوان مثال که این دارو کار می کند و یا بی خطر است.

“هیچ مدرکی وجود ندارد که هیدروکسی کلروکین موثر است برای درمان و یا پیشگیری از COVID-19” دکتر گفت: پاتریس هریس رئیس انجمن پزشکی آمریکا. “نتایج به تاریخ در حال امیدوار کننده نیست.”

مردم نباید استنباط از مغلوب ساختن پیشی جستن به عنوان مثال “است که آن را تایید رویکرد یا ثابت” به خاطر آن است که دکتر گفت: David Aronoff, بیماری های عفونی ارشد در مرکز پزشکی دانشگاه واندربیلت در نشویل.

هیدروکسی کلروکین می تواند به طور بالقوه جدی ریتم قلب مشکلات حتی در افراد سالم اما “این سخت است برای استنباط” که مغلوب ساختن پیشی جستن عروق پلاک نشان داد در آزمون از خود 2018 فیزیکی باعث می شود مواد مخدر به خصوص خطرناک برای او Aronoff گفت.

مقامات کاخ سفید می گویند نیست که آیا هر یک از دیگر مقامات دولت نیز مصرف مواد مخدر است.

مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: او در زمان هیدروکسی کلروکین با “اصلی دوز” از آنتی بیوتیک آزیترومایسین. رئیس جمهور بارها تحت فشار قرار دادند استفاده از این دارو را با یا بدون آزیترومایسین اما هیچ بزرگ از مطالعات دقیق پیدا کرده اند آنها را بی خطر و موثر برای پیشگیری و یا درمان COVID-19.

دو مطالعات مشاهده هر یک شامل حدود 1,400 نفر در نیویورک به تازگی بدون بهره مندی از هیدروکسی کلروکین. دو آنهایی که پنج شنبه منتشر شده در مجله پزشکی BMJ رسیده و این نتیجه همان بود.

یکی از محققان فرانسوی به 84 در بیمارستان بستری بیماران دارو و 97 نفر دیگر مراقبت های معمول. تفاوت وجود داشت شانس از مرگ نیاز به مراقبت های ویژه و یا در حال توسعه بیماری شدید.

دیگر مطالعه از چین بود سختگیرانه تر تست: 150 بزرگسالان بستری با خفیف یا متوسط بیماری به صورت تصادفی برای دریافت هیدروکسی کلروکین و یا مراقبت های معمول. این دارو ساخته شده تفاوت در نرخ از پاکسازی ویروس یا زمان برای تسکین علائم آوردند و بیشتر عوارض جانبی.

در آوریل موسسه ملی بهداشت راه اندازی یک مطالعه تست هیدروکسی کلروکین در مقابل دارونما مواد مخدر در 500 بستری COVID-19 بيمار. هفته گذشته NIH اعلام کرد یکی دیگر از مطالعه کنید اگر هیدروکسی کلروکین به علاوه آزیترومایسین می تواند به جلوگیری از بستری شدن در بیمارستان یا مرگ در افراد با خفیف تا متوسط بیماری است. حدود 2000 نفر از بزرگسالان ایالات متحده با تایید coronavirus عفونت و علائم مانند تب و سرفه و یا تنگی نفس خواهد شد که مواد مخدر یا قرص های دارونما.

ایالات متحده نسخه برای هیدروکسی کلروکین رسید تقریبا 80 درصد در ماه مارس به بیش از 830,000 در مقایسه با مدت مشابه در سال قبل با توجه به داده های ردیابی شرکت IQVIA. که پرش در تجویز آمد قبل از دولت فدرال پذیرفته شده نزدیک به 30 میلیون دوز از این دارو به اهدا استراتژیک ملی ذخایر خارجی داروسازان. از آن زمان میلیون ها نفر از کسانی که قرص شده اند به ایالات متحده بیمارستان های سراسر کشور برای استفاده از درمان بیماران مبتلا به COVID-19.

___

Marchione گزارش از میلواکی. AP پزشکی نویسنده متی Perrone در واشنگتن کمک به این گزارش.

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de