یک ویدیو به اشتراک گذاشته شده توسط Boulder County بهداشت عمومی نشان می دهد که گروه بزرگی جمع آوری شده در Boulder Creek, on May 19, ساخت مسخره از توصیه به محدود کردن گسترش COVID-19.

Boulder County یکی از سخت ترین ماسک قوانین در کلرادو برای همه خوب آن را انجام داد.

در این کلیپ ده ها تن از افراد جوان با پوشیدن بعدی به هیچ چیز — و قطعا در صورت پوشش — حزب به عنوان اگر رمان coronavirus شد یک کتاب در مورد داستانی بیماری همه گیر به جای یک عفونت است که به کشته شدن بیش از 90,000 آمریکایی از جمله حداقل 968 در کلرادو با توجه به آخرین داده ها از گروه کلرادو بهداشت عمومی و محیط زیست است.

این نمایش شرم آور باعث این بیانیه به شرح زیر از جف Zayach, BCPH مدیر اجرایی: “من می دانم که آن را دشوار است اما تصویری از مردم به وضوح جمع آوری در امتداد نهر نه تنها نشان می دهد گروه های بزرگتر از ده نفر اما نیز وجود دارد کافی نیست اجتماعی فاصله. شرایطی مانند این نه تنها نقض ایالتی و محلی بهداشت عمومی سفارشات اما آنها در کل جامعه ما کسب و کار ما و اقتصاد ما در خطر است.”

Zayach افزود: “لطفا به یاد داشته باشید که آن را طول می کشد تا چهارده روز قبل از ما دیدن خواهد کرد که تبدیل شدن به بیمار و گسترش این بیماری از این جمع زیادی از مردم در امتداد نهر. لطفا به این ویروس به طور جدی و محدود کردن تجمعات به ده نفر یا کمتر باقی می ماند و حداقل شش فوت از یکدیگر است. اقدامات فردی در حال قرار دادن کسب و کار ما و ما را آسیب پذیر در جامعه بیشتر در معرض خطر است.”

در اینجا این ویدئو:

ماری جوانا معاملات در نزدیکی شما

همچنین وزن در بولدر اداره پلیس است که نگهداری می شود که BPD “است که در ادامه به تمرکز قوی و آموزشی رویکرد است که بر پوشیدن صورت پوشش و تمرین فیزیکی مناسب فاصله شش فوت است. این شهر به طور فعال به کاوش در روش های دیگر ما می توانید آدرس فعلی بهداشت عمومی و ایمنی نگرانی است.”

هیچ دستگیری مرتبط به هم اعلام شده است — و حتی اگر تخته سنگ به دانشگاه کلرادو گل سرسبد دانشگاه, آموزش و پرورش رویکرد به نظر نمی رسد کار حداقل برای این مجموعه از dumbasses.

ضمنا تخته سنگ ایجاد کرده است یک خط تلفن که در آن شما می توانید گزارش رفتار ايمن در شهرستان است. شماره برای شماره گیری 720-776-0822.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de