مه 17 اطلاعیه از دفتر فرماندار Jared پلیس اشاره کرد که یک فرمان اجرایی جدید در نظر گرفته شده به منظور افزایش ایمنی برای کارگران در صنایع انتقادی نیاز به آنها را “برای پوشیدن غیر پزشکی پوشش صورت در حالی که در محل کار و به پوشیدن دستکش (اگر دستکش های ارائه شده توسط کارفرما) هنگامی که در تماس با مشتریان و یا کالا.”

این قوانین پوشش کارکنان در فروشگاه های مواد غذایی که استفاده از ماسک تا راه رفته تا پس از پلیس ساخته شده پوشش صورت اجباری برای کارکنان از جمله تعامل با مردم در آوریل 17. اما ما بر اساس بازدیدکننده داشته است به خرده فروشان مانند Safeway و پادشاه Soopers بیش از دو ماه گذشته هنوز بسیاری از کارمندان با پوشیدن دستکش — 20 درصد و یا کمتر در اکثر روز.

چرا که نه ؟ با وجود این دولت بهداشت و درمان, منظور, نه Safeway و نه پادشاه Soopers نیاز کارکنان به همین دستکش در حالی که در آنجا وجود دارد بحث های قابل توجهی در مورد چقدر خوب انجام می دهند.

در اخیر Q&A, سی ان ان سانجی گوپتا در میان کشور برجسته ترین طرفداران برای اقدامات بهداشتی به منظور محدود کردن گسترش COVID-19 اشاره کرد که فدرال مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری است که در اصل ضد و نقیض در مورد استفاده از دستکش با مواد غذایی-فروشگاه مشتریان (و توسط انجمن کارکنان) از آنجایی که این ویروس می تواند به آنها چوب و منتقل می شود به یک فرد صورت فقط آن را به عنوان ممکن است اگر آنها می رفته و بدون دستکش به طور کامل. حتی کسانی که انتخاب می کنید به پوشیدن دستکش باید شستن دست های خود را اغلب او توصیه می شود.

ماری جوانا معاملات در نزدیکی شما

Safeway سخنگوی کریس کارکنان پژواک این مشاهدات از طریق ایمیل. “Safeway مواد غذایی کارگران خدمات (اغذیه فروشی و نانوایی و گوشت و غیره.) باید همیشه پوشیده, دستکش (و هنوز هم) به عنوان یک نیاز به عنوان بخشی از ما ایمنی مواد غذایی پروتکل” او می نویسد. “بقیه همکاران ما (تحویلدار, baggers, و غیره.) ملزم به پوشیدن دستکش. CDC دستورالعمل های توصیه شستن مکرر دست ها در طول روز و تمام همکاران ملزم به شستن دست های خود را حداقل یک بار در هر ساعت است.”

جسیکا Trowbridge یک سخنگوی Kroger شرکت مادر شاه Soopers اشاره می کند که “در پاسخ به COVID-19 pandemic, پادشاه Soopers گرفته است گسترده اقدامات برای حفاظت از ما و همکاران و مشتریان و زنجیره تامین حصول اطمینان از جوامع محلی همیشه دسترسی به, تازه, مواد غذایی مقرون به صرفه.”

در اینجا لیست خود را از “اقدامات ما در حال اجرای و به طور مستمر به روز رسانی برای حفاظت از ایمنی از همکاران ما مشتریان و جوامع ما”:

• دستکش و پوشش صورت برای هر استاد در هر شیفت
• ست سپر نصب شده در وارسی می ایستد
• آموزش کف کن برای اطمینان فیزیکی فاصله
• دست شستن و تمیز کردن بالا-مناطق لمس هر 30 دقیقه
• محدود کردن فروشگاه ظرفیت به 50 درصد از نرمال (1 نفر برای هر 120 متر مربع از فضای فروشگاه)
• افزایش ذخیره بهداشت فرآیندهای هنگام تهیه
• اجباری متوسط و علامت چک برای همکاران قبل از شروع شیفت خود
• ارتباط با تمام کارکنان به بررسی تایید و تقویت ایمنی و اجتماعی فاصله بهترین شیوه

اما حتی اگر “دستکش و ماسک های ارائه شده برای هر شریک برای هر شیفت” Trowbridge اضافه می کند که “در حالی که ماسک های مورد نیاز, دستکش اختیاری هستند. ما می دانیم که مناسب بهداشت از جمله شستن مکرر دست ها بسیار مهم است برای جلوگیری از گسترش بیماری است. به عنوان مثل همکاران ما در حال شستن دست های خود را و تمیز کردن بالا-مناطق لمس هر سی دقیقه. ما همچنان به دنبال و به دنبال راهنمایی از فدرال, سازمان های دولتی و محلی از جمله CDC در مورد بهترین شیوه های بی سابقه ای در طول این بیماری همه گیر.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de