برای کسانی که اشتیاق موسیقی زنده تا آنجا که ما در طول COVID-19 گیر باند در سراسر جهان در حال افزایش است به مناسبت ارائه جریان کنسرت آرشیوی را نشان می دهد و بیشتر.

اگر شما از دست رفته یک شب در باشگاه, the Chainsmokers مجازی DisDance جشنواره اجرا می شود که جمعه, مارس 22 طریق سهشنبه, مارس 24 ممکن است فقط آنچه شما نیاز دارید.

سه روز EDM جشن شامل زنده جدید DJ مجموعه ای از بزرگترین هنرمندان موسیقی رقص مستقیم از خانه های خود. Headlining اول اجرا شامل Afrojack Alesso, آرمین ون بورن, Deadmau5, Kaskade, Kygo عشق Regenerator (Calvin Harris), Major Lazer Marshmello, Martin Garrix, Steve Aoki, Tiësto, و بیشتر. این جشنواره پخش SiriusXM radio (کانال 51) و در SiriusXM برنامه. انتخاب مجموعه ای از BPM مجازی DisDance جشنواره نیز پخش در چهار شنبه, مارس 25.

در زیر مطلب ارائه شده; یک را نشان می دهد که در حال بالا و مداوم سری به شرح زیر است. ما را به روز رسانی لیست به عنوان ما می شنویم در مورد اضافی حوادث.

Dressy Bessy
چهارشنبه 7 p. m.

Tammy و جان از Dressy Bessy مجموعه بازی های هر هفته از طریق Instagram و Facebook.

سنگ Clock مجازی Clocktower کاباره نشان می دهد
جمعه, مارس 20 8 p. m.

شهر محل ارائه آن اولین جریان زندگی می کنند با نشان دادن تنوع بازیگران آشنا Clocktower اعمال از جمله پیانیست لری ونگر. نشان دادن فیلم برداری شده بود در مرحله در کاباره (حفظ تمام پروتکل های ایمنی و هوا زندگی می کنند در تمام محل را در سیستم عامل رسانه های اجتماعی.

ان کوه String Band “ان مه” تصویری آرشیوی منتشر شده
مارس 21 و 28 مه 2:20 بعد از ظهر

محلی jamgrass گروه تیمی با JamBase به ارائه “ان مه” به صورت هفتگی پخش ویدیو از ان کوه String Band مجموعه از 1990s و 2000s اولیه, گلچین از گروه های شخصی, فن-استعداد نوار VHS مجموعه است.

از دست توسل تلویزیون با TOKiMONSTA
پنج شنبه, مارس 21, 4 p. m.

این هفته مهمان عبارتند از دیترویت تولید کننده و remixer MK و خواننده Anabel Englund که بخشی از الکترونیکی کوارتت گرم مزاج.

کار از خانه با خانواده واتکینز ساعت
مارس 21 و 28 مه 5 p. m.

موسیقی جمعی با خواهر و برادر سارا و شان واتکینز میزبان یک تنوع از مهمانان هر پنج شنبه در ممکن است با بخشی از فروش بلیط با بهره گیری MusiCares’ COVID-19 صندوق امداد. مهمانان تایید کرد عبارتند از: John C. Reilly مندی مور و تیلور زرگر راستن کلی جنگ & پیمان, ماندولین, نارنجی, Mike ویولا و Tré Burt.

آدم Bodine سه نفر
پنج شنبه, مارس 21, 7 p. m.

خیره ارائه یک زندگی جریان مجموعه ای از جاز در Mighty Fine Productions.

DGTL LIB
جمعه, مارس 22 طریق سهشنبه, مارس 24

فراموش آزمایشگاه یکی از آمریکای شمالی مستقل برتر فستیوال موسیقی و هنر مروج ارائه سه بعد زندگی می کنند جریان جشنواره موسیقی که شامل اجرای برنامه از Kaytranada Glitch Mob CloZee, Shiba San TOKiMONSTA ضربان عتیقه آقای Carmack, Opiuo جاستین جی فانک شکارچیان Rinzen, Dirtwire, فیل, قلب, Patricio و بیشتر.

موسیقی Ornette Coleman
چهار شنبه, آوریل 22, 3 p. m.

ACT4Music ارائه مجموعه ای از Ornette Coleman موسیقی سرپرستی نوازنده بیس اسکات Colley و شامل نوازنده ساکسیفون Chris Potter, گیتاریست, Julian Lage و ترومپت ران مایل است.

خواهد Hoge: من خانه خود را به خانه تور
جمعه ها: مارس 22, 4 p. m.; 22 ژوئن 4 p. m.; ژوئن 26, 4 p. m.

خواهد Hoge به طور موقت خواهد بود تجارت جاده ها برای وب در سراسر جهان با یک سری از رسانه ای از خانه اش در نشویل.

درو هلر پنجگانه
چهار شنبه, آوریل 22, 7 p. m.

الهه شعر و موسیقی عملکرد فضا ارائه jazz drummer درو هلر و پنجگانه.

بانوی عدالت دم و باند دستگاه گوارش آن را احسان آزادی
دوشنبه, مارس 23 12 تا 6 بعد از ظهر
بانوی عدالت دم پخته شده یک دم با باند; برچسب شامل یک کد دانلود برای بانو باند تک “دستگاه گوارش آن است.” با زنان پله به جلو و مصرف سرب در مردسالار صنایع مانند صنعت آبجو دم تولید موسیقی و مهندسی آبجوسازی صاحبان و بانو باند فکر آبجو همکاری کامل بود راه را برای عبور-ترویج هر یک از دیگر. آبجو در دسترس خواهد بود برای انتخاب کردن از عدالت دم بین 12 و 6 بعد از ظهر تمام آخر هفته طولانی.

زد بلیک
پنج شنبه, آوریل 23, 5 p. m.

نوازنده و انگلستان هنرستان مربی زد بلیک زنده-جریان یک پیانو عملکرد و مصاحبه کوتاه او به عنوان دریافت 2020, جاز, روزنامه نگار, انجمن بوستون و جاز جایزه قهرمان.

شیر شکوفه
یکشنبه, مه 24, 5 p. m.

شیر شکوفه های بازی مجموعه ای در روز یکشنبه در پنج KGNU جدید Facebook Live Concert سری که زیر طاق کلرادو نوازندگان.

خاک رس رز همه درخواست کنسرت مجازی
یکشنبه, مه 24, 7 p. m.

بنزین Lollipops خواننده و ترانه سرا رس رز و درامر آدم پری بازی یک نمایش زنده در یک, هوای آزاد, مکان موریسون نه چندان دور از صخره های سرخ آمفی تئاتر.

Arapahoe فیلارمونیک آنلاین MusicConnects سری
روز سه شنبه در مه 7 p. m.

این سری برجسته ارکستر اصلی نوازندگان و هنرمندان مهمان شامل solo و duo رسیتال و همچنین مختصر چت با, Arapahoe, مدیر موسیقی ارکستر فیلارمونیک Devin پاتریک هیوز و این فرصت را برای بینندگان به سوال بپرسید در طول و پس از پخش. چنگ نواز هیلاری Schefter پخش در مارس 12 (live), ضربی جوی Glassman در مارس 19 (زنده) و فلوت ساناز Rutenberg در 26 ماه مه (ثبت).

Dropkick Murphys
پنج شنبه, مه 29, 4 p. m.

بوستون گروه پانک زنده-جریان یک کنسرت از Fenway پارک بدون مخاطبان در غرفه. بروس اسپرینگستین را به پیوستن به این گروه از راه دور برای چند آهنگ. کنسرت دوبله جریان بری Fenway خواهد شد جمع آوری کمک مالی برای بوستون تابآوری صندوق زیستگاه برای بشریت و تغذیه امریکا است.

ذبح کردن در خانه
جمعه, مارس 29 و پنج شنبه, آوریل 30

فلزی تزریق میزبان این مجازی فلزی و جشنواره هنر است که منافع MusiCares و جهانی ، اولیه صف شامل Tesseract, تاریک ترین ساعت دوازده پا نینجا, O’Brother Der Weg einer Freiheit, Silvertomb, Astronoid, Contracult جمعی Myrone و A. A. Williams. باند بیشتر خواهد شد اعلام کرد هر روز از طریق مارس 22.

رمزی لوئیس 85 جشن تولد
دوشنبه, مارس 30 ظهر

گرمی برنده جایزه پیانیست و NEA, جاز, استاد رامزی, Lewis خواهد خود را جشن می گیرند 85 تولد در مد و اتصالات با دیجیتال برنامه در دسترس به مخاطبان در سراسر جهان. آنلاین یکی کنسرت که هزینه $20, علائم لوئیس اولین شنبه سالن برگزار خواهد شد که در آخرین شنبه هر ماه.

2B3
پنج شنبه, آوریل 30, 7 p. m.

جاز 2B3 پخش زنده-جریان کنسرت توسط الهه شعر و موسیقی عملکرد فضا در لافایت.

KGNU ارائه سهشنبه زنده در پنج: Michael DeLalla
یکشنبه, مارس 31, 5 p. m.

قسمت این هفته از KGNU هفتگی سری افکن گیتاریست و آهنگساز مایکل DeLalla; ایستگاه مدیر موسیقی و DJ ایندرا راج خواهد مصاحبه با او.

ویتنی
چهار شنبه, ژوئن 4, 6 p. m.

تخته سنگ تئاتر و روباه تئاتر فروش بلیط $15-20 دلار برای ویتنی زندگی جریان کنسرت به نفع NIVA (ملی مستقل برگزاری انجمن).

SunSquabi در تابستان 2020 مجازی بالا به پایین تور
پنج شنبه, 11 ژوئن تا اوت 27

الکترونیکی جم گروه SunSquabi را نشان می دهد که برگزار خواهد شد در مکان های مختلف در سراسر کلرادو از جمله سالن های استودیو های ضبط صدا و داخل bandmembers’ خانه. SunSquabi نیز میزبان رویدادی منحصر به فرد از جمله پرسش و همانطور که با طرفداران در رسانههای اجتماعی همه تریک مجموعه فن-درخواست مجموعه و یک SunSquabi و دوستان شما در تنظیم. این گروه اولین تن جدید, موسیقی و تجسمی, اجزای, ارائه امکان بهترین تجربه بصری برای مخاطبان در همه جا. بخشی از درآمد حاصل خواهد شد به اهدا می خواهم کمک های بنیاد. بسته های 50 دلار به 100 دلار و شامل تمام کنسرت.

لذت گناه مجازی کاباره
جمعه, ژوئن 12, 7:30 p. m.

نیویورک-بر اساس کاباره گروه شامل بازیگران و رقصندگان خوانندگان و شخصیت برخی از آنها از کلرادو. این گروه که در آوردن آن guiltiest لذت مستقیما به خانه خود را از طریق زوم با انواع رقص و آواز عمل می کند که جشن تمام شادی هایی که با آمدن فصل تابستان است. دریافت رمز عبور به نمایش های پیام رسانی این شرکت از طریق وب سایت خود و یا رسانه های اجتماعی. وجود دارد یک پیشنهاد کمک مالی از $5 از طریق وب سایت خود یا Venmo.

مجازی SummitFest 2020
اوت 5 به 6

در حالی که اولین JBE سه گانه SummitFest است که به تعویق افتاد تا مرداد سال آینده, جک بارتون سرگرمی, میزبانی, مجازی, جشنواره, با مجازی نکته شیشه به طور مستقیم متصل به MusiCares COVID-19 صندوق امداد بهره موسیقی کارگران و نوازندگان که نمی توانید کسب یک زندگی دوباره تا اجتماعات بزرگ مجاز است.

در حال انجام:

خیره آنلاین مرحله
مداوم

نوازندگان محلی مانند جف جنکینز MaryLynn Gillaspie تام گرشوین آنی غرفه و بیشتر باید آپلود ویدئوها از خود بازی را از صفحه اصلی. شما می توانید از این نوازندگان از طریق خود Venmo/پی پال رسیدگی بالای فیلم های خود را.

مرده و شرکت
6 بعد از ظهر هر شنبه

ما آن را بپذیرد: مرده و شرکت نیست دنور گروه است. اما سپاسگزار مرده است از جمله روابط قوی برای سنگ قرمز پارک شهر و ما جم-گروه صحنه است که ما می شود بی مبالات به ذکر است رایگان یک شنبه شب کوچ تور گروه را آغاز کرده است. لحن در شنبه شب در مرده & Company, Facebook صفحه وجود دارد و شما می توانید کمک های مالی به MusiCares COVID-19 صندوق امداد.

گرمی موزه #MuseumAtHome
هر روز گرمی موزه انداختن جدید آرشیوی کنسرت برای شما برای لذت بردن.

خارش-O
از طاق سری کنسرت
8 بعد از ظهر هر شنبه

هر پنج شنبه, دنور 57-عضو گروه تئاتر تجربی از نقاب نوازندگان را زنده جریان HD-ثبت کنسرت از آن archives. انتظار می رود آیین ضرب وشتم و جادو — نوع با یک “k.”

لویت غرفه دنور دیجیتال سری کنسرت
دنور بهترین در بیرون سالن می رود آنلاین با روزانه یک سری کنسرت. آینده جریان خواهد شد عبارتند از: Tommy Emmanuel اقتدار صفر, Esmé پترسون و بیشتر.

Pickathon ارائه یک کنسرت در روز
هر روز در ساعت 2 بعد از ظهر

سود برای ضبط آکادمی MusiCares COVID-19 امداد صندوق Pickathon آن باز می شود خزانه برای یک کنسرت کامل در روز به مدت شصت روز. هنرمندان در حال حاضر تایید شده شامل درایو-توسط كانون مارگو قیمت جف فاستونی, مک, DeMarco, تایلر Childers, Charles Bradley مخزن و Bangas تو آه می بیند مردم در زیر پله ها Damien Jurado, The Lone زیر, سابق, سحر و جادو, Foxygen اندرو پرنده Brownout الهی متناسب با, DakhaBrakha, ویوکس فارکا توره ویلی واتسون و بیشتر.

کوه های راکی مجازی جشنواره موسیقی
جمعه ها از 10 صبح تا 10:15 بعد از ظهر

اگر چه بوجود می آیند در جشنواره موسیقی فجر به تعویق افتاد تا سال 2021 این سازمان باید همکاری با کوه های راکی مجازی جشنواره موسیقی که زیر طاق کلرادو بر اساس گروهها و هنرمندان برای اولین بار موسیقی ارائه می دهد و فعالیت های تعاملی آنلاین هر جمعه.

راز رقص اعتیاد
راز رقص اعتیاد به یک مهمانی رقص و اجتماعی جامعه برای هوشیار-کنجکاو جنبش را زنده DJ مجموعه از طریق خود برنامه شروع آوریل 10. SDA است در حال حاضر رایگان برای پیوستن به و برنامه ای برای راه اندازی حوادث زندگی می کنند در دنور در این تابستان.

جریان با شن
روزانه 5 p. m.

موسیقی زیرزمینی ویترین روزانه زندگی می کنند-موسیقی نمایش با راهنمایی و کمک های مالی به طور مستقیم به هنرمندان است.

رشته پنیر حادثه: شب جمعه پنیر
جمعه 6 p. m.

هفتگی پخش از رشته پنیر حادثه کنسرت از گذشته جریان در گروه در Facebook صفحه و در Nugs.TV.

چه مجازی کنسرت ها و جشنواره های موسیقی شما به دنبال به جلو به در روز های آینده ؟ اجازه دهید ما می دانیم در editorial@westword.com.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de