رم (AP) — به عنوان ملت ها در سراسر جهان شل coronavirus محدودیت مردم در حال کشف است که “the new normal” هر چیزی است ،

در عین حال برخی از واقعیت پدید آمده اند: مدارس و دفاتر حمل و نقل عمومی کافه ها و رستوران ها در حال حاضر در خط مقدم از پست-مستند زندگی است.

چگونه هر یک از این بخش های کلیدی مدیریت اجتماعی فاصله و tamps پایین می رود شیوع بیماری های جدید را تعیین شکل از زندگی روزانه برای میلیون ها نفر به عنوان پژوهشگران مسابقه به توسعه یک واکسن است که هنوز هم به احتمال زیاد ماه, اگر نه, سال های دور از دسترس بودن برای همه است.

چه بازگشت به حالت عادی به نظر می رسد به طور گسترده ای متفاوت است. برای گرسنه کارگران مهاجر در هند آن را در نهایت قادر به گرفتن قطار بازگشت به خانه و روستا به مزرعه در حالی که شهرستان مشاغل خشک شده بود. برای صدها نفر از کشتی کروز کارگران سرگردان در دریا برای ماه آن شد و در نهایت رسیدن به ساحل چهارشنبه در کرواسی. برای ثروتمند خریداران آن را بازگشت به تازگی بازگشایی بوتیک امریکا یاد بازار مال فروشان درایو در بورلی هیلز کالیفرنیا.

در ایتالیا که در آن مواد غذایی خوب است که یک بخش ضروری از زندگی خود را هنگامی که بسته بندی شده در رستوران ها و کافه ها در حال مواجهه با یک ضربه مالی به عنوان آنها بازگشایی با سخت اجتماعی فاصله گرفتن قوانین است. زیان پیش بینی به شمع تا 30 میلیارد یورو ($32 میلیارد دلار) در این سال است.

“ما باید به نوبه خود وارونه تمام فعالیت های است که ما قبل از انجام” اظهار تاسف آشپز Raffaele di Cristo که در حال حاضر باید از ماسک و دستکش به عنوان او آماده مواد غذایی در محبوب Corsi Trattoria در رم. “همه چیز تغییر کرده است. به آرامی به آرامی ما سعی خواهد کرد برای درک و انطباق با این کوروناویروس.”

Corsi بازگشایی برای کسب و کار دوشنبه با نصف آن جداول حذف شده به اطمینان حاصل شود که موظف 1 متر (3 فوت) فاصله بین جداول. دست مطابق با اصول بهداشتی ژل قرار داده شد در ورودی و جدید, سفارش, سیستم نصب شد بنابراین مشتریان می توانید بخوانید منو بر روی تلفن خود را.

برخی از مغازه ها در ایتالیا شکایت کرده اند در مورد کمبود دستکش دور نگه داشتن مشتریان. ونتو رژیم صهیونیستی است. لوکا Zaia گفت: او را به تغییر قوانین در پوشیدن دستکش در فروشگاه های لباس و کفش فروشگاه ها و جایگزین مطابق با اصول بهداشتی ژل به جای.

اسلواکی بازگشایی تئاتر, سینما و مراکز خرید در چهار شنبه همه با محدودیت های جدید در تعداد بازدید کننده حتی اگر آن را تا به حال تنها 28 مرگ و میر ناشی از COVID-19.

رئیس هلندی صنعت مهمان نوازی استقبال تصمیم گیری اجازه می دهد تا کافه ها و رستوران ها به بازگشایی در ژوئن 1, اما هشدار داد در مورد تاثیر اجباری اجتماعی فاصله گرفتن قوانین است.

“محدودیت هستند متاسفانه بیاستفاده” برای بسیاری از کسب و کار گفت: Rober Willemsen سلطنتی مهمان نوازی هلند و اضافه کرد که بیشتر به حمایت دولت نیاز است برای اطمینان از بقای بسیاری از کافه ها و رستوران ها.

آموزش و پرورش نیز رو به یک رادیکال تجدید نظر.

کمبریج شد و اولین دانشگاه در بریتانیا به لغو تمام چهره به چهره و سخنرانی ها برای سال تحصیلی آینده گفت: آنها برگزار خواهد شد و عملا جریان آنلاین تا تابستان 2021. دیگر نهادهای گرفته اند متفاوت حمالت: سیستم دانشگاه ایالتی کالیفرنیا اعلام کرده است که اکثر کلاس های آنلاین خواهد بود برای سقوط. دانشگاه نوتردام در ایندیانا را دانش آموزان به دانشگاه اما دوباره طراحی تقویم خود را شروع ترم در اوایل ماه اوت و در نهایت قبل از روز شکرگزاری همراه با سفارش ماسک و تست تماس با ردیابی.

در کره جنوبی صدها نفر از هزاران نفر از سالمندان دبیرستان تا به حال خود را در دماهای بررسی و مورد استفاده دست عفونی به آنها بازگردانده شنبه بسیاری از آنها برای اولین بار از اواخر سال گذشته و پس از دوره جدید شد و بارها و بارها تحت فشار قرار دادند. دانش آموزان و معلمان مورد نیاز پوشیدن ماسک و برخی از مدارس نصب پارتیشن پلاستیکی در اطراف میز.

فرانسه و محدود کردن فضاها در مدارس ابتدایی, اولویت دادن به فرزندان ضروری کارگران و کسانی که نیاز دارند. برخی از دانش آموزان جوان حتی در روز متناوب در حالی که مدارس بسته باقی می ماند.

در حالت عادی مردم قدردانی در قادر بودن به فروشگاه و یا غذا خوردن بیرون دوباره که mingling با نگرانی در مورد امنیت شغلی است.

کسب و کار آهسته بود چهارشنبه در پاریس بازار کشاورز با یک مخلوط خلق و خوی در میان نقاب لب فروشندگان. یک مرد فروش peonies و petunias گفت که او خوشحال به دریافت و مشاهده خریداران دوباره در حالی که یک زن فروش گوجه فرنگی و مارچوبه پشت موقت پلاستیک روی صفحه نمایش بیدارم است که مشتریان خود را به خرید کمتر از حد معمول است.

نگرانی در مورد امنیت شغلی هستند و نه بی دلیل. هواپیمایی موتور ساز رولز رویس اعلام کرد قصد دارد روز شنبه به قطع 9,000 کارگران آن را به عنوان چنگ زدن با سقوط در سفر هوایی با توجه به همه گیر. به طور کلی کسانی که شغل با حقوق خوب و مزایای و از دست دادن آنها یک ضربه شدید به جوامع محلی.

برخی از کسب و کار در حال تطبیق سرعت به واقعیت های جدید است. در کنیا صفری اپراتورها باید متوسل به های پخش زنده در رسانه های اجتماعی در امیدوار است که با توجه به در خطر انقراض و گونه های دیگر محو کند.

بسیاری از دولت ها از جمله کسانی که در نمرات آمریکا در مخالفت شدید بیش از آنچه طبیعی جدید حتی باید.

به عنوان سواحل بازگشایی در بارسلونا نخست وزیر اسپانیا پدرو سانچز خواسته مجلس برای بازگشت طرح به گسترش این کشور وضعیت اضطراری توسط دو هفته دیگر تا ژوئن 7. اسپانیا اصلی اپوزیسیون محافظه کار محبوب حزب را رد کرده و حرکت می کند.

“شما مثل یک مرغ بی سر در حال اجرا در اطراف نمی دانستند چه باید بکنید” محبوب رهبر حزب پابلو Casado گفت سانچز. “خود را به تایید فرمت غیر مسئولانه خواهد بود.”

در حالی که نرخ ابتلا به عفونت شده اند و در حال سقوط در آسیا و اروپا و همه گیر است که هنوز خونتان در آمریکای لاتین است. برزیل در این هفته شد جهان سوم بدترین آمار کشور با بیش از 250 ، 000 تایید موارد با وجود محدود تست. در لیما پایتخت پرو coronavirus بیماران در حال پر کردن این شهر تخت های مراقبت ويژه.

“ما در شکل بد” گفت: پیلار Mazzetti رئیس دولت پرو را COVID-19 نیروی کار. “این جنگ است.”

U. N. دبیر کل آنتونیو اشاره به این حادثه تلخ شنبه هشدار داد که این بیماری همه گیر می تواند فشار و میلیون ها نفر را به فقر شدید در آفریقا که ویروس رسیده هر کشور است. اشاره به این حادثه تلخ گفت: آفریقا نیاز به بیش از 200 میلیارد دلار و “یک در سراسر-هیئت مدیره بدهی بانكی” برای مبارزه ملت.

“(این باید به دنبال هدف قرار بدهی و یک رویکرد جامع به مسائل ساختاری در بدهی های بین المللی معماری برای جلوگیری از پیش فرض,” او اضافه شده است.

بیش از 4.9 میلیون نفر در سراسر جهان تایید شده اند آلوده به ویروس و بیش از 323,000 مرگ و میر ثبت شده اند با توجه به شمارش توسط دانشگاه جانز هاپکینز است که کارشناسان معتقدند بیش از حد کم است به دلایل متفاوت است که کشور توسط کشور. ایالات متحده دیده می شود تقریبا 92,000 مرگ و میر و اروپا تا به حال نزدیک به 165,000.

روسیه و برزیل در حال حاضر پس از ایالات متحده امریکا در تعداد گزارش شده عفونت و موارد نیز خونتان در هند و آفریقای جنوبی و مکزیک است. روسیه چهارشنبه اعلام کرد که آن coronavirus caseload پیشی گرفته است 300,000 با مرگ و میر تقریبا رسیدن 3,000.

___

Corder گزارش از لاهه و بلیک از بانکوک. آسوشیتد پرس نویسندگان در سراسر جهان کمک به این گزارش.

___

دنبال AP همه گیر پوشش در http://apnews.com/VirusOutbreak و https://apnews.com/UnderstandingtheOutbreak.

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de