هونولولو (AP) —

در زمان عادی رولاند چانگ و سه پسر به شروع روز خود را در سپیده دم چیدن گردشگران در Waikiki و رانندگی آنها را به اقیانوس برای قایق سواری برای دیدن دلفین ها و لاک پشت شنا در آب روشن آبی. چهار شب در هفته خانواده گروه انجام هاوایی موسیقی و آهنگ های محبوب در یک هتل.

دوستان خود تماس بگیرید و آنها را workaholics. برای آنها این یک روال. و یا تا زمانی که بیماری همه گیر کوروناویروس فرود در هاوایی است.

مانند بسیاری از کسب و کار در گردشگری وابسته به هاوایی Changs’ شرکت تا به حال هیچ درآمد برای دو ماه. و آنها نمی دانند که اگر آن را برای زنده ماندن به دیدن یک پست-COVID-19 جهان است. اما آنها با محدودیت های اعمال شده در نام سلامت عمومی است. و خانواده است که بومی هاوایی معتقد است وجود خواهد داشت تولد دوباره پس از آن. رولاند چانگ خواهر نیوجرسی در مقایسه خرابه به راه الهه آتش میسازد زباله هنگامی که یک فوران آتشفشان و گدازه در سراسر زمین است.

“خانم Pele دهکدهای همیشه تمیز کردن. من فکر می کنم که آنچه که ما در حال رفتن را از طریق” گفت: NJ چانگ یک معلم مدرسه و گروه خواننده و نوازنده گیتار. “این یک تمیز کردن فرایند به اعتقاد من ما به همه زخم التیام یابد.”

شفا زیادی نیاز خواهد بود.

یک دانشگاه هاوایی بررسی 623 کسب و کار انجام شده با اتاق بازرگانی هاوایی نشان داد که 34 درصد تا به حال هیچ درآمد در ماه گذشته. در Maui County — است که حتی بیشتر به شدت متکی به گردشگری از بقیه دولت — که تعداد 61%.

در میان هنر, سرگرمی و تفریح, شرکت — که شامل تورهای مانند Changs’ — اشتغال کاهش یافته 82 درصد نسبت به ژانویه. درآمد در سال 2020 پیش بینی می شود به غرق شدن 65 درصد از سال گذشته است.

این شماره ها به طور مشابه, زشت برای هتل ها و تقریبا به عنوان بد برای رستوران ها و خرده فروشان. ایالت نرخ بیکاری تخمین زده می شود بین 25% و 35%. توزیع مواد غذایی حوادث اجرا توسط ارتش نجات و دیگر سازمان های غیر انتفاعی رسم خطوط از ماشین که کشش مایل است.

این Changs در حال زندگی و پس انداز. شرکت خود را EO Waianae, تورهای کرده است که چهار کارمند تمام وقت استفاده برای چک حفاظت از برنامه وام برای کسب و کارهای کوچک به کمک به آنها را از طریق بحران است. آنها تقاضا برای مزایای بیکاری.

آنها برخی از صندوق های سرمایه گذاری آنها فکر کردن در مورد استفاده برای گسترش کسب و کار خود را, اما آنها ممکن است در حال حاضر دست نگه دارند چرا که آینده بسیار نامشخص است. تور خود را کسب و کار ممکن است حتی به نزدیک است.

“من فکر می کنم وجود دارد خیلی بیشتر از پاسخ به سوالات” رولاند چانگ گفت. “من به تضمین می کنند که هر کس در قایق من نمی خواهد این ویروس هستند. چگونه می توانم محافظت از آنها را؟”

در میان ناشناختهها: آیا آنها را کاهش می دهد تعداد زیادی از مردم در قایق خود را (آن را می توانید نگه دارید تا 26 مسافر و چهار خدمه) بنابراین هر کس می تواند عمل اجتماعی فاصله? آنها را مجبور به بالا بردن نرخ تور خود را برای شکستن حتی به عنوان یک نتیجه ؟ آیا آنها نیاز به یکبار مصرف لوله تنفس دنده برای مشتریان به جای اعطای وام به آنها چرخ دنده که در گذشته ؟ خواهد شد و مسافران و حتی آمده است ؟

“در قطب توتم از زندگی در حال حاضر مردم فقط تلاش برای قرار دادن مواد غذایی بر روی میز است. تا زمانی که جبران آن خواهد بود سخت به می گویند که چگونه بسیاری از مردم در حال رفتن به طور فعال به طور مداوم نگه داشتن تور کسب و کار باز است.”

به سرعت گسترش ویروس هاوایی رژیم صهیونیستی است. دیوید Ige صادر اقامت در خانه سفارش در اواخر ماه مارس و موظف است که تمام مسافران را به رعایت دقیق 14 روز در قرنطینه زمانی که آنها می رسند در جزایر. تعداد گردشگران کاهش پیدا کرده است و به شدت از حدود 200 در هر روز از 30,000 قبل از همه گیر.

رولاند چانگ گفت: او از این حرکت با توجه به آنها بسیار مهم است برای محافظت از افراد مسن که بیشتر در معرض این بیماری است.

“آنها در معرض خطر بالاتر سطح است. بدون آنها ما ندارد و آینده است. بنابراین اجازه دهید آنها را نگه دارید در رفتن. گردشگری را التیام,” او گفت:.

درست مانند گیاهانی که از جوانه های گدازه سال پس از سنگ مذاب را پوشش می دهد زمین, او گفت:.

برای بسیاری از افراد جدید کروناویروس باعث خفیف یا متوسط علائم مانند تب و سرفه روشن است که در دو تا سه هفته. برای برخی به خصوص افراد مسن و افراد مبتلا به مشکلات بهداشتی موجود در آن می تواند باعث بیماری شدید از جمله ذات الریه و مرگ است.

در حال حاضر, خانواده, باند Kanilau جریان یک ساعته نشان می دهد در Facebook از رولاند اتاق نشیمن یک بار در هفته. هتل آنها به طور معمول انجام می شود در — سفارت سوئیت در Waikiki بسته بوده است اواخر ماه مارس اما این پست جلسه خود در Facebook صفحه. تکرار مهمانان که باید به آنها گوش برای سال نظرات مانند “سلام از مینه سوتا!” و “کانادا شما را دوست دارد بچه ها.”

آنها نمی پرداخت برای خود livestream. اما آهنگ ها آنها را نگه دارید رفتن عاطفی. حتی اگر این سفر کسب و کار برای زنده ماندن ندارد آنها نذر گروه خواهد شد.

“این در DNA ما” نیوجرسی چانگ گفت.

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de