سواحل کالیفرنیا است ممکن است احساس محدودیت در حال حاضر, اما coronavirus را متوقف کرده دریا از حال افزایش است. با هر جزر و مد و طوفان این آهسته در حال حرکت فاجعه همچنان به خزش و نزدیک به ساحل — سرنگونی bluffs فرسایش سواحل ما و تهدید منازل و عمده زیرساخت ها است.

نیز در حال افزایش است یک نبرد گرم بیش از آنچه ذخیره می شود — که در واقع منافع — در امتداد سواحل کالیفرنیا.

در یک حرکت این ماه که خشم طرفداران محیط زیست و گرفتار ساحلی رگولاتور خاموش گارد جمهوری خواه و سناتور تحت فشار قرار دادند به جلو قانونی که تجدید نظر در کلید بخش در دولت نقطه عطفی ساحلی عمل می کنند و اجازه می دهد تا صاحب خانه در سن دیگو و نارنجی, استان ها برای ساخت زمینه حق ، این تغییرات می سابقه مجموعه از sidestepping مورد نیاز (و اغلب دشوار) نظارت کالیفرنیا ساحلی کمیسیون که برای چندین دهه است راه می رفت ستیز خط بین حفاظت از مالکیت خصوصی و حفظ سواحل بسیار است که, کالیفرنیا, خوب, کالیفرنیا.

زمینه در حالی که موثر در حفاظت ساحلی خانه ها و زیرساخت ها در کوتاه مدت در حال بحث برانگیز زیرا آنها مختل فرسایش طبیعی و پر از شن و ماسه — سلب دور سواحل تا زمانی که آنها را محدود و یا نابودی در دسترس نباشد. برای هر دیوار یا سد دریایی حفاظت از خانه و یا در جاده ساحل برای مردم است که قربانی.

تبلیغات

مالکان مبارزه با افزایش سطح دریا می گویند رفتن به ساحلی کمیسیون برای هر شکل از حفاظت است به طور فزاینده تبدیل شدن به یک غیر استارت. این قانون جدید حامیان می گویند ساده خسته کننده اجازه فرایند است که می تواند در نهایت صرفه جویی در زندگی می کند. آنها را به پرتگاه سقوط در انسینیتاس در تابستان گذشته که به کشته شدن سه نفر.

“را در جنوب کالیفرنیا ساحلی Bluffs و سواحل امن دوباره” حامیان لایحه SB 1090 اعلام کرد. “کالیفرنیا ساحلی کمیسیون عدم ما است.”

مخالفان تماس لایحه یک آشکاری از تلاش نویسنده دیابت پاتریشیا بیتس (R-Laguna Niguel) اجازه می دهد تا ثروتمند ساحلی انکلاوها در نهایت به دور با armoring خواص خود را بدون در نظر گرفتن عواقب گسترده تر. اگر امنیت عمومی بود واقعا این نگرانی وجود خواهد داشت تعدادی از گزینه های دیگر روی میز — مانند حرکت ساختار خود را از گزند آسیب گفتند. تنها unimaginably دیوار یا سد دریایی عظیم است که هیچ صاحب خانه همیشه پیشنهاد می تواند به جلوگیری از مجموع صخره سقوط مانند یک در انسینیتاس.

“آن را ظالمانه و بی پروا پیشنهاد که از بین بردن اورنج کانتی سواحل عمومی برای منافع شخصی گفت:” دنیس Erkeneff که زندگی در دانا پوینت برای 25 سال و مختصات Surfrider Foundation جنوبی اورنج کانتی فصل. “تلاش برای محافظت از دسترسی عمومی به سواحل خواهد بود برای هیچ چیز وجود ندارد اگر ساحل و یا سواحل چپ را ببینید.”

تبلیغات

مخاطرات بالا هستند که این قانون بحث برانگیز می سازد راه خود را روز شنبه به یک کمیته مجلس سنا. بسیاری اشاره کرده اند که در هفته های اخیر چگونه واکنش های احساسی به COVID-19 ساحل تعطیلی آن را روشن چقدر ویرانگر آن خواهد بود اگر کالیفرنیا به طور دائم از دست داده و سواحل آن.

Graphic showing the effect of a seawall on a beach

منابع: Gary Griggs, UC Santa Cruz, موسسه علوم دریایی Kiki Patsch کال دولت جزایر کانال

(لورنا Elebee / لس آنجلس تایمز)

به عنوان بیتس و حامیان او در کار SB 1090 در طول همه گیر دیگر مقامات در سراسر کشور شده است برگزاری کارگاه های آموزشی مجازی و پیوستن به نیروهای برای مقابله با, اجتماعی, اقتصادی و فاجعه زیست محیطی از سطح دریا افزایش یابد. بیش از یک دوجین کلیدی سازمان به تازگی توافق کردند در یک مجموعه ای از اهداف هدایت توسط رژیم صهیونیستی. گاوین Newsom دولت برای آماده سازی کالیفرنیا برای حداقل 3.5 فوت از سطح دریا افزایش تا سال 2050.

خانه در حال حاضر سیل و بحرانی جاده ها و زیرساخت ها در حال حاضر صرفا از سرنگونی به دریا گفتند. در جنوب کالیفرنیا به تنهایی دو سوم از سواحل می تواند ناپدید می شوند و ساحلی صخره می تواند ارد 130 فوت دورتر داخلی. قانونی تحلیلگران در یک اقدام بی سابقه گزارش شده است که هر گونه اقدام یا عدم اقدام ظرف 10 سال آینده می تواند تعیین سرنوشت سواحل کالیفرنیا.

تبلیغات

اما آنچه که دقیقا این عمل به نظر می رسد مانند — و کسی پرداخت می کند و چه کسی سود می برد — باقی مانده سختی متعادل عمل به عنوان کالیفرنیا حرکت به سوی یک رویکرد منسجم تر به سطح دریا افزایش یابد. در سراسر یک دولت که خط ساحلی دهانه از 1200 مایل در هر جامعه چهره کمی چالش های مختلف و اغلب دعوا برای آن اولویت های خود را.

در پرتقال و سن دیگو شهرستان که در آن قطار آهنگ های اجرا precariously نزدیک به لبه سقوط صخره ها در دل دریا و طوفان در زمستان سال گذشته فرسوده Capistrano ساحل آنقدر که یک مرور سقوط بیتس گفت که او می شنود از ترکیبات گرفتن مانع توسط فرایند اجازه. او شگفتی اگر اجرای ساحلی عمل تبدیل شده است بیش از حد وجهالت در صورت افزایش سطح دریا.

Charlie McDermott زندگی می کند که در انسینیتاس و به تماشای این کشش از ساحل ارد گذشته 26 سال گفت پرتگاه سقوط در تابستان گذشته هنوز او را ثابت شده. او و دخترش به تماشای اولین پاسخ دهندگان دیوانه وار از طریق حفر آوار تلاش برای نجات سه زن که در نهایت جان خود را از دست. این فاجعه به دنبال مشابه قابل پیشگیری مرگ و میر در سال های گذشته, او گفت:, و او نا امید شده است که “زمان ساحلی استراتژی مدیریت نمی کند و اولویت بندی فرسایش کاهش.”

A man looks at looks at the debris left from the fatal bluff collapse last August at Grandview Beach in Encinitas

یک مرد به نظر می رسد به نظر می رسد در بقایای به جا مانده از کشنده پرتگاه سقوط در ماه اوت گذشته در گرندویو ساحل در انسینیتاس.

(Hayne Palmour IV / San Diego Union-Tribune)

تبلیغات

“جای آن است که عمدا قادر می سازد بلوف اسلاید, شکست, فرسایش و فرو می ریزد که ادامه خواهد داد به کشتن مردم ما در سواحل و جلوگیری از دسترسی عمومی” گفت: McDermott, که گفت که او ارزش سواحل و احترام قصد ساحلی عمل می کنند اما نمی تواند کمک کند اما احساس می کنم که این کمیسیون در حال حاضر به نظر می رسد ایجاد “خطرات با امید محکوم عمومی و خصوصی سازه به منظور ‘re-وحشی ساحل’ در مناطق شهری است.”

SB 1090 به دنبال دوباره تعادل و اعتماد است که ساکنان احساس دیگر وجود ندارد گفت: Bates که بازدید McDermott خانه در سال گذشته شده است و کار با او و دیگران در جزئیات این قانون. “این چیزی است که ما نیاز به شروع به صحبت کردن در مورد, و من فکر کردم این یک راه خوب برای شروع است.”

این لایحه نیاز به ساحلی مقامات به تصویب مجوز برای ساخت و ساز و تعمیر و نگهداری از فرسایش دستگاه های محافظ در تمام مناطق ساحل در دو شهرستان — مگر اینکه پیدا کردن ساخته شده است که این پروژه می تواند یک تهدید قابل توجهی برای سلامتی یا ایمنی.

متقاضی همچنین می تواند مورد نیاز بیتس اشاره به پرداخت هزینه از $25,000 یا 1 ٪ از ارزش ارزیابی از مالکیت خصوصی هر کدام که کمتر است برای کمک به پر کردن شن و ماسه برای ساحل.

تبلیغات

A boardwalk that was damaged in a storm at Capistrano Beach

Orange County Public Works خدمه حذف یک مرور که آسیب دیده بود در یک طوفان در کالیفرنیا ساحل در دانا پوینت.

(Allen J. Schaben / لس آنجلس تایمز)

ساحلی کمیسیون وحشت زده شد در هفته گذشته زمانی که آنها شنیده ام در مورد این مقررات و سوال خود قصد واقعی, قبل از رای گیری به اتفاق آرا به مخالفت با این قانون. این لایحه اعطای امتیازات ویژه به oceanfront صاحبان آنها گفت و تنظیم یک سوء سابقه برای جوامع دیگر دست و پنجه نرم کردن با خود فرسايش مشکلات.

“این لایحه اساسا اجازه می دهد هر صاحب ملک در پرتقال یا سن دیگو شهرستان برای ساخت یک دیوار یا سد دریایی بدون در نظر گرفتن اثرات به زیستگاه دسترسی عمومی, تفریح و سرگرمی, دیدنی viewsheds یا اثرات به همسایه خواص — تا زمانی که آن را مطابق با زمان ساختمان و کدهای آنها می تواند استطاعت آن را” سارا کریستی آژانس قانونگذاری مدیر گزارش به کمیسیون. “با هیچ توانایی شنیدن این پروژه ها در درخواست تجدید نظر این لایحه اساسا معاف زمینه از ساحلی عمل می کنند.”

بیش از 30 درصد از اورنج کانتی و سان دیگو ساحل در حال حاضر در پشت برخی از فرم یا سد دریایی. و ساحل کاهش هزینه است “محزون می خوانی ناکافی” کریستی گفت: در مقایسه با زمانی که به چه مقدار از آن در واقع هزینه های کامیون شن و ماسه در برای بازسازی محو ساحل.

تبلیغات

“در حالی که آن را کاملا قابل فهم است که صاحبان املاک می خواهید برای ایجاد زمینه برای محافظت از خواص خود را از این لایحه نیست را به حساب تمام است که ما یاد گرفته ایم در مورد عواقب اجتناب ناپذیر ساحلی armoring,” او گفت:. این رویکرد به سطح دریا افزایش خواهد “را تشدید کند در حال حاضر شتاب از دست دادن از فضای ساحلی در جنوب کالیفرنیا به علت فرسایش ساحلی و طغیان رود.”

علامت گذاری طلا فرماندار معاون وزیر ساحل و اقیانوس سیاست نیست اظهار نظر در این لایحه اما گفت که این مهم برای کالیفرنیا به کار با هم در متعادل و عادلانه راه حل. شتاب در سراسر کشور شده است و در حال حرکت به سمت یکی از هماهنگی و همکاری او گفت:, و مطمئن شوید که همه باقی مانده است در همان صفحه کاملا ضروری است که مقابله با همه چیز را که در خطر است.

“سواحل است که همه ما بزرگ شده و خیلی دوست دارم — بسیاری از کسانی که در معرض خطر هستند اگر ما نمی انجام هر کاری برای حفاظت از ساحل ما,” او گفت:. “تغییر آب و هوا نیست گرفتن تعطیلات و هنوز هم نما مشکلات عمده در سطح جهان و به حق در اینجا در کالیفرنیا است.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.net