درصد از کسانی که تست مثبت برای رمان coronavirus در کنار رودخانه شهرستان است به طرز چشمگیری کاهش یافته است در طی ماه گذشته مقامات بهداشت عمومی گفت.

در اواسط ماه مارس متوسط تعداد تست مثبت بود و حدود 12 برای هر 100 انجام شده به گفته دکتر جفری لئونگ ریورساید دانشگاه نظام سلامت رئیس کادر پزشکی.

که شماره, شناخته شده به عنوان مثبت نرخ در حال حاضر حدود 6 درصد است.

تبلیغات

داشتن یک کم مثبت نرخ کمتر از 8 درصد بیش از هفت روز است که در میان آخرین معیارهای موجود در دولت اصلاح بازگشایی طرح است. در اوایل این هفته رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom آرام محدودیت هایی که استان ها باید قبل از ملاقات با داشتن گسترده تر بازگشایی.

مقامات از شهرستان ریورساید و کشورهای همسایه از جمله سن دیگو سان برناردینو و نارنجی خوشحال شدند با دستورالعمل جدید به عنوان بسیاری از نام قبلی معیار های دست نیافتنی.

“فرماندار به گوش ورودی دریافت شده توسط ما در شهرستان گفت: شهرستان ریورساید سرپرست V. مانوئل پرز. “به اعتقاد من از آنجا که ما در حال ملاقات با این معیارها و نمایش نزولی روند که فرمانداری در حال کار با ما و کمک به ما در استان ها در پیشبرد اقتصاد در یک راه امن در حالی که ما در مبارزه با این بیماری همه گیر.”

در علاوه بر این به جلسه دولت رای مثبت معیار رودخانه شهرستان نیز کم و میزان بستری شدن, مقامات گفت.

تبلیغات

بستری شدن در بیمارستان افزایش یافته بود 3 درصد طی هفته گذشته اما هنوز در زیر این دولت کمتر از 5% متریک به عنوان روز سه شنبه گفت: خوزه Arballo جونیور, شهرستان, ارشد, اطلاعات عمومی متخصص.

در مجموع 189 نفر از جمله 69 در مراقبت های ویژه بستری هستند با توجه به سوابق. همانطور که از چهارشنبه 3,884 مردم در کنار رودخانه شهرستان بهبود یافته اند از این رمان coronavirus.

استاد راهنما: کارن اشپیگل گفت که او امیدوار است که این شهرستان را بهبود نرخ کمک خواهد کرد که آن مورد به بازگشایی بیشتر بخش های اقتصاد اضافه کرد که او می خواهد برای دیدن بیشتر افراد آزمایش شده است.

آزمایش های بیشتری نیاز است چرا که هیچ کس می خواهد این شهرستان برای بازگشایی و پس از آن باید برای جلوگیری از, او گفت:. “شما هنوز هم باید آگاه باشید و مطمئن شوید که ما امن هستند. … ما نمی خواهیم به یک باز و ما را چشم به هدف نهایی … و همه آلوده دوباره.”

تبلیغات

او افزود: “من به مردم [در گرفتن آزمایش] در حال رفتن برای کمک به کسب و کار خود را باز کنید سریعتر.”

اشپیگل گفت: این شهرستان در حال تلاش برای کاهش تعداد مرگ و میر در منطقه و همچنین اجرای تماس با ردیابی. از شنبه بعد از ظهر وجود دارد 6,184 COVID-19 موارد در کنار رودخانه شهرستان است که 131 تر از روز قبل. شهرستان تلفات باقی مانده در 270.

نزدیک به 90,000 ساکنان تست شده برای COVID-19 در این شهرستان تا کنون. کارشناسان بهداشت و درمان گفت: آنها باید توانایی برای تست حدود 3200 نفر روزانه.

شهرستان و اضافه شدن دو پیاده روی در تست سایت های این هفته یکی در Moreno Valley در جدول کلمات متقاطع کلیسای مسیحی و دیگر در کلیسای جامع شهر در کتابخانه های عمومی با توجه به شهرستان سخنگوی بروک Federico. مقامات خواهد بود با اضافه کردن بیش از دو هفته آینده در تاج و سن جکینتو. قرار ملاقات مورد نیاز برای دریافت یک آزمون.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de