یک قاضی اعطا دستور جمعه ممنوع است که یک مکمل غذایی فروشگاه در Koreatown از صدور صورت حساب تربچه چسباندن به عنوان یک درمان قادر به دفع رمان coronavirus.

لس آنجلس شهر, دفتر دادستان تا به حال شکایت کرد Insan شفا و موسس آن آنجلا K. آه ادعا او نقض قوانین ایالتی که منع تبلیغات کاذب. Insan شفا صورتحساب خود تربچه رب — ترکیبی از “تربچه سفید برداشت در طول فراست” سیر و زنجبیل — به عنوان یک “ایمنی افزایش به ریه های شما” و یک “محصول باید برای حفاظت و پیشگیری از COVID-19,” فرانک Capetillo یک محقق برای شهرستان دفتر دادستان گفت: در یک استشهاد پرونده در دادگاه.

رب هزینه $99.95 هر شیشه با توجه به Insan شفا وب سایت است که پس از حذف تمام ذکر coronavirus و عفونت آن باعث می شود.

“در این اضطراری برای بهداشت عمومی مصرف کنندگان حق دارند به اطلاعات دقیق” شهر Atty. مایک Feuer گفت: زمانی که طرح دعوی در دادگاه واصل شد. “زندگی خود را ممکن است بر روی آن بستگی دارد.”

تبلیغات

روز چهارشنبه در لس آنجلس برتر قاضی دادگاه تری سبز اعطا دستور مقدماتی Feuer را تا به حال دنبال و منع آه و شرکت او را از هر گونه “نادرست یا گمراه کننده اظهارات” درباره تربچه رب توانایی “تشخیص, درمان, کاهش, درمان و یا جلوگیری از” coronavirus یا COVID-19.

مقامات اجرای قانون و کمیسیون تجارت فدرال هشدار داده اند مصرف کنندگان در برابر مشکوک و یا آشکار جعلی درمان COVID-19 از جمله نقره کلوئیدی درمان که مقامات بهداشتی باید گفت: هیچ چیز و حتی می تواند به سلامت شما آسیب برساند.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de