واشنگتن (AP) — به عنوان آمریکایی ها در مقابله با بحران بر خلاف هر در دوران مدرن سنا که به خود می بالد در جهان بزرگترین مشورتی بدن است انجام تقریبا هر چیزی اما عمدی coronavirus.

آن را به عنوان هر چند چالش تقسیم اتاق به دو.

در یک طرف سنا تقاضاهای مصرانه برای پاسخ سریع به این ویروس شیوع آن در درب. در دیگر صبر کنید و ببینید سنا هدف قرار دادن مکث در اقدام سریع و حمل با غیر pandemic کسب و کار.

“هر جنبه ای از جامعه آمریکا تغییر کرده است با این بحران — به جز شاید جمهوریخواه سنا گفت:” رهبر حزب دموکرات مجلس سنا چاک شومر در اتاق جمعه.

تقسیم صفحه نمایش در کنگره فراهم می کند یک مطالعه در تضاد و اولویت های, یک, که نشان دهنده حزبی تفاوت بین جمهوری خواهان و دموکرات ها است و تعریف هر دو پیش از سال 2020 انتخابات.

به عنوان خانه کار از راه دور چراغ-در سنا قانونی مرحله به خودی خود. اما با وجود یک ویروس مرگ و میر نزدیک به 100000 تا بیش از 30 میلیون بیکار آهسته حرکت سنا اثبات حتی یک بیماری همه گیر نمی تسریع آن سرعت. سناتور آماده به ترک شهر برای یک weeklong یادبود روز استراحت بدون عمل داشتن در هر گونه جدید امداد.

حداقل یک جمهوری خواه ایالت کوری گاردنر از کلرادو قول داد به تلاش برای جلوگیری از سنا از recessing دوشنبه مگر اینکه آن را آرا در کمک های بیشتر به استانها و شهرستانها رو اخراج.

“در حال حاضر زمان برای سنا برای رفتن به خانه ایم” گاردنر است که در میان بیشتر سیاسی در معرض خطر نوروزی در حال اجرا برای انتخاب مجدد در پاییز. او به خبرنگاران گفت: در این کنگره که او به نام رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در کاخ سفید با نگرانی های خود را.

رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل دفاع از خروجی این استدلال که سمت خود را از کنگره به رهبری عبور از اوایل عمده کمک های بسته است که هزینه $2 تریلیون. بهتر است برای ارزیابی چگونه است که پول صرف بودن او گفت: قبل از تصویب ، او رد جدید 3 تریلیون دلار بسته مصوب دموکراتیک به رهبری, مجلس در هفته گذشته به عنوان یک “لیبرال لیست آرزو.”

مک کانل به تصویر کشیده کنگره که در آن سناتورها در ماسک ها نشان می ترین روز در حالی که مجلس با این نسخهها کار از خانه به عنوان خود را “داستان دو اتاق.”

“در اینجا در این کشور ایالات متحده آمریکا, چراغ, در, درب, باز هستند, و ما در حال کار برای مردم آمریکا گفت:” مک کانل R-Ky. “و در سراسر ساختمان مدور در خانه ؟ جیرجیرک.”

در عین حال آن را تقسیم بر روی صفحه نمایش در سراسر آمریکا و طرف کنگره پیچیده — در سنا مجلسی آن کمیته اتاق حتی خصوصی خود حزبی جلسات.

طبقه اکشن این هفته حول آرا در مغلوب ساختن پیشی جستن نامزدهای قضایی و اجرایی شعبه موقعیت. سناتور تایید فدرال جدید کمیسیون انتخابات عضو است و در مسیر تایید چهار فدرال قضات است. مغلوب ساختن پیشی جستن نامزد برای مدیر اطلاعات ملی جان Ratcliffe می تواند تایید به عنوان به زودی به عنوان پنج شنبه.

در سراسر خیابان در کمیته اتاق تقسیم صفحه نمایش بود که به حتی واضح تر تمرکز می کنند.

دو خیمه جلسات متمرکز بر تحقیقات از دولت اوباما ناشی از کاوشگر روسی دخالت در انتخابات 2016.

Homeland Security کمیته در روز چهارشنبه رای به صدور احضاریه برای رسیدگی به فرض دموکراتیک ریاست جمهوری نامزد جو بایدن پسر شکارچی هر چند هیچ مدرکی از تخلف توسط هر کدام از Bidens. در روز پنج شنبه قوه قضاییه کمیته تنظیم شده است به نظر صدور یک حکم در این تحقیقات به مغلوب ساختن پیشی جستن سابق مشاور امنیت ملی, مایکل فلین.

“این بیماری همه گیر است که بزرگترین بحران کشور ما مواجه شده است و از آنجایی که این کمیته ایجاد شده است” گفت: سناتور. کامالا هریس D-کالیفرنیا سابق ریاست جمهوری امیدوار پرداختن به پانل رئیس دیابت Ron Johnson, R-Wis. “شما تصمیم به زور رای در یک موضوع صرفا سیاسی است که انجام مطلقا هیچ چیز برای کسانی که در خطر ابتلا COVID-19.”

پیش از جلسه جانسون منتشر شده یک لیست طولانی از coronavirus مربوط به اقدامات کمیته خود را گرفته بود پس از آغاز سال است.

حتی در پشت درهای بسته, تفاوت دیده می شود و شنیده می شود.

مغلوب ساختن پیشی جستن وارد در کاپیتول هیل برای بداهتا سفر به جمهوری خواه مجلس سنا ناهار جمعه است که به سرعت تبدیل به سیاست است. رئیس جمهور تبلیغ خود نظرسنجی اعداد و التماس متحدان خود را به “سختی” را به عنوان آنها مبارزه برای شغل خود را در این پاییز. دموکرات ها به دنبال به دست آوردن اکثریت و تلنگر کنترل.

در مقابل سناتور دموکرات که دیگر ملاقات برای ناهار اما تشکیل کنفرانس تماس شنیده شنبه از اقتصاددان علامت زندی که به آنها هشدار داد تا از خطرات ناشی از انفعال.

زندی گفت: “کار شماره 1” برای کنگره ارسال پول “به سرعت” به دولت های ایالتی و محلی با توجه به یک دموکرات بود که مجاز به عموم بحث خصوصی تماس بگیرید و صحبت خواست نامش فاش نشود.

این اقتصاددان گفت: آنها دولت های ایالتی و محلی هستند “واقعا teetering در مالی لبه” از حزب دموکرات گفت. بدون کمک صدها نفر از هزاران نفر از مشاغل بیشتر می تواند از دست داد, او گفت:.

اوباما امیدوار است که به عنوان متحده بازگشایی اقتصاد بهبود خواهد یافت, کاهش نیاز به بیشتر از بودجه فدرال.

اما رای گیری نشان می دهد که آمریکایی ها نگران موج دوم ویروس به مغازه ها و محل بازگشایی شده است. یک AP-NORC نظرسنجی یافت 83 درصد از آمریکایی ها حداقل تا حدودی نگران آن است که محدودیت های بلند در منطقه خود منجر به عفونت های اضافی با 54 درصد گفت: آنها بسیار یا بسیار نگران است.

___

آسوشیتد پرس نویسنده مری کلر Jalonick در واشنگتن کمک به این گزارش.

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de