توکیو (AP) — نقشه کشی است که با استفاده از توکیو المپیک آرم و ترکیبی از آن را با ویژگی های این COVID-19 ویروس بود که حذف شد در روز پنج شنبه از سایت های خارجی و خبرنگاران’ Club ژاپن است.

اقدام به کشیدن نقاشی آمد و پس از توکیو المپیک کمیته خواستار برداشت و ادعا کرد که نقض کپی رایت.

FCCJ جمهور Khaldon Azhari گفت: باشگاه وکلا موافقت نقاشی کرده بود به احتمال زیاد نقض ژاپن تنگ, قوانین کپی رایت.

او گفت که این حرکت را محدود نمی باشگاه آزادی بیان و نه توانایی آن در آینده به استفاده از طنز یا هجو است. او همچنین با بیان “صادقانه پشیمانی به هر کسی که ممکن است جرم در همه طرف از این موضوع است.”

“در FCCJ 75 سال تاریخ آن همواره ایستاده بود به عنوان یک فانوس دریایی برای آزادی مطبوعات در ژاپن و همچنان به ایستادگی برای کسانی که ارزش”Azhari گفت: در جریان یک کنفرانس خبری. “و برای حق از روزنامه نگاران برای برگزاری مقامات به حساب. این است که فراتر از هر سوال.”

توکیو المپیک مدیر عامل Toshiro Muto تایید کرد بعد از آن در روز است که Azhari عضو کمیته رسانه های کمیسیون. او در توصیف این عضویت به عنوان “بی ربط” به این وضعیت. او گفت: مسائل اصلی بودند که قوانین کپی رایت و “inconsideration” نشان داده شده است با استفاده از تصویر.

“این مربوط است به تضاد منافع در همه”Muto گفت.

این نگاه به طور یکسان آرم به نظر می رسد بر روی جلد این باشگاه مجله منتشر شده در ماه آوریل است. آن را تبدیل به یک مسئله فراتر از یک دایره کوچک در ژاپن تا توکیو المپیک کمیته مطرح شده آن را در اوایل این هفته.

پس از آن پوشش داده شده است, آنلاین و در جای دیگر با آرم ظاهر می شود غالبا در جستجو.

Äzhari خواندن نامه ای از توکیو المپیک دهندگان به FCCJ. آن گفت: “به عمد رنگ این نماد در منفی نور ارتباط آن با COVID-19 ویروس … است که در مخالفت مستقیم به آرمان های جنبش المپیک.”

Azhari گفت مجلات نخواهد بود ضبط کردند. از بین بردن نقشه کشی فقط به وب سایت.

“در رسانه ها در ژاپن و بسیاری از همکاران من احساس می کنم بسیار اذیت محدودیت های طنز در تلویزیون فیلم” Azhari گفت. “وجود دارد بسیاری از محدودیت های اینجا. من امیدوارم که این حادثه را یک فرصت بسیار خوب برای باز کردن یک بحث خوب در مورد این موضوع در ژاپن است.”

___

بیشتر AP ورزشی: https://apnews.com/apf-sports و https://twitter.com/AP_Sports

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de