یک قاضی فدرال روز چهارشنبه را رد کرد و درخواست صدور سفارش ضابط موقت به دنبال مردم به چالش کشیدن مریلند رژیم صهیونیستی. لری هوگان اقامت در خانه سفارش در صورت COVID-19 بیماری همه گیر.

ایالات متحده دادگاه منطقه قاضی کاترین C. بلیک صادر نظم در پاسخ به طرح دعوی در دادگاه توسط یک گروه که شامل دلم. دن کاکس یک فردریک خواه.

شاکیان شناسایی شدند در اسناد دادگاه به عنوان افراد با تهدید به دستگیری در صورتی که نقض دستور اجرایی یا که اعتراض داشتن به پیروی; کسب و کار تلقی غیر ضروری و رهبران مذهبی که توانایی برای برگزاری مراسم مذهبی بوده است تحت تاثیر سفارشات که در آنها به نام غیر قانونی.

همچنین شاکیان استدلال کرد که هوگان نقض بخشی از مریلند اعلامیه حقوق توسط “خاموش کردن یک قانونگذار که می خواست به صحبت در مورد یک موضوع و با امتناع معاف قانونگذاران از ممنوعیت ها در دستور اجرایی.”

اسناد دادگاه نشان داد کاکس گفت که او تهدید به پیگرد قانونی اگر او با حضور در بازگشایی مریلند تجمع در مارس 2 برگزار شد در اعتراض به هوگان اجرایی سفارش. در موضوع منع اجتماعات بزرگ.

“من فکر می کنم همه حق اعتراض و ابراز احساسات خود” هوگان گفت: در سی ان ان در آوریل 3. “یک زن و شوهر از ده نفر بود تا دیروز. و آنها حق دارند برای انجام این کار است. ما — متاسفانه ما تا به حال به مراتب بیشتر از مردم می میرند دیروز در مریلند از ما تا به حال معترضان.”

نه وزرا و شماس نیز شاکیان در این پرونده با این استدلال که آنها نمی باید منابع و یا تجهیزات به پخش خود را عبادت خدمات آنلاین و یا به نگه داشتن پارکینگ و یا درایو در خدمات. گفتند حتی اگر آنها می تواند اعضای خود را لزوما باید از این منابع برای تماشای آنلاین.

دو نظامی جانبازان نیز ابراز اعتراض به هوگان اجرایی سفارشات چرا که به گفته آنها نیاز به پوشیدن یک ماسک برای پوشش چهره خود را هنگام ورود به یک کسب و کار به یاد آنها را از میدان جنگ در عراق با توجه به سند.

“مقامات دولتی نمی تواند مسئولانه ورزش گسترده خود اقتدار به حفظ سلامت کل جامعه بدون در نظر گرفتن داده های علم و مشاوره از با تجربه بهداشت حرفه ای” بلیک نوشت. او گفت: “فرماندار “ساخته شده است و مناسب انتخاب آگاهانه اگر نه دیکته شده توسط داده ها از جمله علم و مشاوره.”

بلیک گفت: شاکیان مخالفت هوگان سفارش “به حداقل رساندن خطرات ناشی از این بیماری همه گیر اما استناد به هیچ خلاف مقام علمی.”

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de