آخرین coronavirus بیماری همه گیر. جدید کروناویروس باعث خفیف یا متوسط علائم برای اکثر مردم است. برای برخی به خصوص افراد مسن و افراد مبتلا به مشکلات بهداشتی موجود در آن می تواند باعث بیماری شدید یا مرگ.

بالای ساعت:

— “ما در حال مصرفی’: پزشکان روسیه صورت خصومت و بی اعتمادی.

— کشورهای آفریقایی خواست برای افزایش تست میکردیم ،

ایتالیایی — مقامات هشدار می دهند در برابر افراد جوان بیرون رفتن بدون احترام فیزیکی فاصله قوانین.

— اسپانیا نیاز به هر کس بیش از سن 6 به پوشیدن ماسک ،

— صربستان ملی حامل انتظار برای از سرگیری پروازها به مقصد نیویورک در ماه آینده.

___

ژوهانسبورگ — قاره آفریقا نیاز به آزمون حدود 10 برابر تعداد زیادی از مردم آن در حال حاضر تست شده برای coronavirus. که با توجه به آفریقا مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری.

مدیر جان Nkengasong می گوید آفریقا باید تلاش خود را به آزمون حداقل 1% از جمعیت 1.3 میلیارد نفر یا 13 میلیون نفر اما تا کنون 1.3 میلیون تا 1.4 میلیون آزمایشات انجام گرفته است. آفریقا تعداد ویروس موارد فوق 95,000 و می تواند فراتر از 100,000 توسط این آخر هفته. این قاره دیده می شود تقریبا همان تعداد موارد جدید در هفته گذشته به عنوان هفته قبل و Nkengasong می گوید که “ما امیدواریم که این روند همچنان ادامه دارد.”

در حالی که اوایل مستندات تاخیر گیر او می گوید: “این بدان معنا نیست که آفریقای بخشوده شده است.” اما او می گوید مقامات بهداشت در حال دیدن نیست بسیاری از جامعه مرگ و میر و یا “سیل عظیم از بیمارستان های ما” به دلیل COVID-19.

در کشورهای شکننده سیستم های بهداشتی و تاریخ اخیر از درگیری مانند سومالی و سودان جنوبی باقی مانده “بسیار مورد” به عنوان موارد افزایش سرعت. سومالی گزارش شده بیش از 1500 موارد اما گروه های کمک نگرانی از تعداد واقعی به مراتب بالاتر است. سودان جنوبی بیش از 280 مورد.

___

میلان — ایتالیایی مقامات هشدار داده اند که افراد جوان جمع آوری بدون احترام فیزیکی, فاصله, قوانین و نه با پوشیدن ماسک را به خطر می اندازند ایتالیا سخت است-به تلاش برای کنترل شیوع کروناویروس.

میلان شهردار جوزپه سالا روز پنجشنبه گفت که او درخواست پلیس محلی به افزایش گشت های شبانه نقاط بیشتر شدید در توزیع جریمه و بستن هر کافه و یا رستوران در تخلف آشکار از قوانین است.

او گفت: در Facebook پیام است که میلان به یک مشکل در حال حاضر مانند بسیاری از شهرستانها ایتالیایی: “من درک می کنم این افراد جوان هستند — و نه تنها افراد جوان — که نیاز به معاشرت. اما خطر بسیار بالا است.”

موارد در میلان صندلی سخت ضربه لومباردی در ادامه به افزایش ایتالیا همچنان به استراحت طولانی خود را مستند. از روز یکشنبه وجود داشته 137 موارد جدید در این شهرستان از 1.4 میلیون نفر.

برتر جوزپه کونته تکرار نگرانی در یک سخنرانی در پارلمان پایین اتاق و گفت که در حالی که آن را “کاملا قابل درک” است که جوان مردم هیجان زده در مورد بیرون رفتن دوباره در حال حاضر بیش از همیشه مهم بود که به پوشیدن ماسک در خارج از منزل و اجتماعی حفظ فاصله.

___

مادرید — اسپانیایی ها در حال رفتن در مورد آنها محدود زندگی با پوشیدن ماسک در انطباق با دولت جهت است که می آید را به زور پنج شنبه.

ماسک در حال حاضر اجباری برای افراد بالای 6 سال در تمام فضاهای عمومی از جمله در خارج از منزل زمانی که آنها نمی تواند نگه داشتن یک فاصله 2 متر (6.5 فوت) بین آنها را.

جدید حاکم بر حدود 45 میلیون نفر است. این حرکت از اوایل توصیه هایی برای ایجاد ماسک اجباری تنها برای سلامت کارگران و کسانی که با COVID-19 سازگار علائم.

ماه گذشته دولت خود را تمدید اجباری به استفاده از حمل و نقل عمومی.

کارمند بانک کارلوس گارسیا در مادرید استقبال و مقررات جدید, اما گفت که آن را خیلی دیر است.

“از آن شده است بسیار گیج کننده است: یک روز بله و یک روز خیر. من فکر می کنم ما در حال رفتن به آرامی با این کار مانند بسیاری از چیزهای دیگر” 23 ساله گفت.

اسپانیا ثبت کرده است بیش از 27,800 مرگ و میر جدید کروناویروس و بیش از 230,000 عفونت های تایید شده توسط آزمایشگاه ،

___

بلگراد, صربستان — صربستان ملی حامل هوایی صربستان از سر گرفته است پروازهای تجاری به عنوان دولت کاسته مستند در برابر جدید کروناویروس.

اولین پرواز روز پنج شنبه پس از مستند بود به زوریخ. از آن خواهد شد پس از بیش از دو پرواز به زوریخ در روز بعد و دو بیشتر برای فرانکفورت.

مقامات می گویند پر از سرگیری پروازها بستگی دارد همچنین در دیگر فرودگاه ها و کشورها است که به آرامی بازگشایی به عنوان شیوع ویروس به نظر می رسد به کم کردن سرعت.

در طول مستند Air Serbia پرواز را انتخاب کنید تا صربستان شهروندان که رشته در خارج از کشور در میان بحران است.

بحران مقامات گفته اند که این وضعیت در کشور تثبیت شده است با وجود ویروس خوشه در جنوب منطقه است. صربستان گزارش شده حدود 11,000 موارد و بیش از 200 مرگ و میر.

هوایی صربستان است تا حدودی متعلق به هواپیمایی اتحاد. حامل می گوید آن را به از سرگیری پروازها به مقصد نیویورک در ژوئن 6.

___

بیروت — لبنان نخست وزیر هشدار داده است از عمده بحران مواد غذایی در این کشور مدیترانه ای است که در مواجهه با بی سابقه بحران اقتصادی و مالی بدتر ساخته شده توسط coronavirus بیماری همه گیر.

در نظر قطعه منتشر شده در واشنگتن پست اواخر روز چهارشنبه, نخست وزیر حسن دیاب همچنین هشدار نهایی “گرسنگی” در خاورمیانه است که او می گوید ممکن است جرقه های جدید جریان مهاجرت به اروپا.

او مصرانه از ایالات متحده و اتحادیه اروپا برای ایجاد اورژانس اختصاص داده شده برای کمک به صندوق درگیری مستعد منطقه است.

لبنان یکی از مهمترین و مدیون ملت ها در جهان, کوتاهی برای اولین بار در ماه مارس در آن بدهی. تظاهرات ضد دولتی که فوران در ماه اکتبر بیش از فساد گسترده فروکش کرد در طول یک مستند در سراسر کشور از اواسط ماه مارس به بلانت گسترش coronavirus اما تظاهرات پراکنده ادامه خواهد داد.

Diab دولت است که به دنبال یک برنامه نجات از صندوق بین المللی پول در حالی که دست و پنجه نرم برای مقابله با بحران مالی که دیدم این ارز محلی, سقوط, مردم صرفه جویی را ویران کرد و قیمت ها و تورم افزایش می یابد در چند هفته گذشته.

در یک استارک هشدار Diab می گوید بسیاری از لبنان به زودی ممکن است پیدا کردن آن را دشوار است به استطاعت حتی نان.

___

مادرید — بالا مقام مسئول از کاهش اسپانیا را مستند می گوید که این کشور تنها به بازگشایی به گردشگران خارجی در ماه ژوئیه هنگامی که ایمنی برای هر دو مردم محلی و بازدید کنندگان می توان تضمین شده است.

با احتیاط از رقابت از دیگر کشورهای مدیترانه ای در حال حاضر بازگشایی مرزهای مدیران هتل ها و مقامات گردشگری-آهنربا جزایر و مناطق ساحلی شده اند فشار دادن اسپانیایی مقامات مرکزی برای استراحت محدودیت در محل برای مبارزه با شیوع کروناویروس.

اما محیط زیست و وزیر انرژی ترزا ریبرا گفته EFE اخبار آژانس که اوایل عظیم باز به بازدید کنندگان خواهد بود “غیر مسئولانه است.”

“ایده ما این است که به کار بر روی ریشه امن و مقصد تفکر در تاریخ و نه در ماه ژوئن” Ribera گفت: دولت news agency.

او اضافه کرد که در ریباند از شیوع این بیماری در چین, کره جنوبی و سنگاپور شده اند مربوط به وارد عفونت.

گردشگری منجر 12 درصد از اسپانیا 1.24 تریلیون یورو (1.4 تریلیون دلار) تولید ناخالص داخلی. این کشور ثبت کرده است حداقل 27,800 مرگ و میر برای رمان ویروس و بیش از 232,000 تایید عفونت.

___

لندن — دارو ساز AstraZeneca می گوید آن را امن موافقت نامه برای 400 میلیون دوز از یک COVID-19 واکسن که در حال حاضر تست شده است.

شرکت داروسازی می گوید: در بیانیه ای در روز شنبه که قصد دارد به این نتیجه بیشتر معاملات به منظور گسترش ظرفیت بیش از چند ماه آینده.

این شرکت می گوید این ظرفیت برای تولید 1 میلیارد دوز از دانشگاه آکسفورد بالقوه COVID-19 واکسن.

مدیر عامل شرکت AstraZeneca پاسکال Soriot می گوید شرکت “همه چیز را در قدرت ما برای ساخت این واکسن به سرعت و به طور گسترده ای در دسترس است.”

___

توکیو — ژاپن بالا و سخنگوی دولت روز پنجشنبه گفت که این کشور با توجه به حضور گروه هفت نشست اگر آمریکا reschedules لغو جمع آوری است.

رئیس کابینه وزیر Yoshihide Suga شد در پاسخ به یک سوال در مورد رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن جیر شنبه که او با توجه به تغییر زمان لغو G-7 جلسه با رهبران جهان در ایالات متحده به دلیل آن خواهد بود “نشانه ای بزرگ برای همه” از همه چیز به حالت عادی بازگشت در طول coronavirus بیماری همه گیر.

مغلوب ساختن پیشی جستن حال برنامه ریزی G-7 در اجلاس سران در ماه ژوئن 10-12 در کمپ دیوید عقب نشینی ریاست جمهوری در مریلند است. این نشست لغو شد, آن در ماه مارس به دلیل همه گیر و مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: رهبران خواهد مشورت با ویدئو کنفرانس.

Suga روز پنجشنبه گفت که او تفسیر مغلوب ساختن پیشی جستن صدای جیر جیر به عنوان “یک بیان از رئیس جمهور قصد عادی سازی اقتصاد جهانی به سرعت.”

او گفت: او را درک است که جزئیات مانند تاریخ و در قالب جلسه هنوز در حال مطالعه توسط ایالات متحده آمریکا به عنوان کشور میزبان است.

Suga گفت: توکیو و واشنگتن در حال بحث است اما به نظر بیشتر است.

ژاپن هنوز هم تا حدی تحت coronavirus وضعیت اضطراری. آبه قصد دارد اعلام کند بلند کردن اجسام از اندازه گیری در سه نفر از هشت استان, بعد, پنج شنبه, در حالی که نگه داشتن آن در جای خود در توکیو و چهار دیگر مناطق است.

___

توکیو — ژاپن وزیر اقتصاد می گوید کارشناسان تایید کرده اند که یک دولت برنامه ای برای حذف یک coronavirus وضعیت اضطراری در اوزاکا و دو همسایه استان در غرب که در آن عفونت تلقی می کند در حالی که نگه داشتن اندازه گیری در محل در توکیو منطقه و Hokkaido.

وزیر اقتصاد Yasutoshi نیشیمورا به خبرنگاران گفت که کارشناسان در این نشست تصویب طرح برای بلند کردن و اندازه گیری در اوزاکا کیوتو و هیوگو.

این اندازه گیری خواهد شد در جای خود نگه داشته در توکیو و سه همسایه استان و همچنین هوکایدو که در آن عفونت های آهسته اما نیاز به بهبود بیشتر است.

سه در میان هشت استان هنوز تحت وضعیت اضطراری پس از نخست وزیر شینزو آبه برداشته اندازه گیری هفته گذشته در تمام اما هشت نفر از 47 ژاپنی, استان. آبه اعلام وضعیت اضطراری در 7 آوریل در بخش هایی از ژاپن از جمله توکیو و بعد از گسترش آن به سراسر کشور.

تحت ژاپن وضعیت اضطراری که اجرای مستندات بسیاری از مردم به دنبال اجتماعی فاصله درخواست دیگران بود اما برای ادامه رفت و آمد در حالی که یک اقلیت قابل ملاحظه در ادامه به ناهار خوردن و یا picnicked در پارک. بیشتر فروشگاه ها, رستوران ها و کافه ها شروع کرده اند به بازگشایی اخیرا جدید ضد عفونت دستورالعمل.

آبه را به طور رسمی اعلام برنامه بعد پنج شنبه پس از تایید توسط کمیته پارلمانی.

ژاپن در مورد 16,424 مورد تأیید و 777 مرگ و میر ناشی از شنبه, با توجه به وزارت بهداشت.

___

پکن — مرکزی چین در شهر ووهان که در آن جهانی بیماری همه گیر کوروناویروس اعتقاد بر این است که منشأ صادر شده است و در مجموع ممنوعیت شکار, پرورش و مصرف انسان از حیوانات وحشی.

حرکت در یک آشکار پاسخ به تحقیقات نشان می دهد این ویروس به احتمال زیاد منشأ میان خفاش ها و منتقل شد به مردم از طریق یک واسطه گونه های وحشی به فروش می رسد برای مواد غذایی در یک بازار در شهر.

مقررات صادر شنبه به دنبال انجام اقدامات در سطح ملی پوشش زمین محافظت حیوانات و همچنین دریای زندگی امیدوار کننده کمک های مالی برای کمک به فروشندگان حرکت به دیگر خطوط از کسب و کار.

اما آن را شامل متعدد استثنا از جمله برای حیوانات استفاده می شود برای طب سنتی چینی به عنوان طولانی به عنوان آنها به عنوان مصرف غذایی برای انسان است. که در سمت چپ آن مشخص نیست که آیا این ممنوعیت پوشش pangolins کوچک پستانداران که مقیاس ها برای استفاده از طب سنتی چینی است تصور شده اند به واسطه حامل ویروس.

این مقررات به اجرا گذاشته خواهد شد و بلافاصله در اثر برای مدت پنج سال.

___

دنبال AP پوشش خبری از کروناویروس همه گیر در https://apnews.com/VirusOutbreak و https://apnews.com/UnderstandingtheOutbreak

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de