استخر بادی از کجا بخرم؟

یکی از مهم ترین مواردی که با گرم شدن هوا پیش می آید خرید استخر بادی می باشد که قطعا خیلی از افراد سعی می کنند

توسط MORVARIDEASIA در 28 آذر 1401

یکی از مهم ترین مواردی که با گرم شدن هوا پیش می آید خرید استخر بادی می باشد که قطعا خیلی از افراد سعی می کنند تا با تهیه این محصول به بهترین شکل ممکن فضا را برای کودک خود و یا بازی و تفریح به صورت خانوادگی فراهم کنند. در همین رابطه تهیه و خرید ایم محصولات را در اولویت قرار داده و به بهترین شکل ممکن سعی در تفریح آبی مهیج خواهند کرد. ما در این مقاله سعی داریم تا به شما بازگو کنیم که برای خرید استخر بادی باید از چه طریقی اقدام کنید و آیا خرید این استخر بادی تنوع بالایی دارد؟ با ما در این مطلب همراه باشید تا بهترین نتیجه را دریافت کنید.

خرید استخر بادی کودک

در ابتدای این مقاله مهم ترین بحثی که باید به آن اشاره کنیم بحث خرید یک استخر بادی کودک می باشد که یکی از پر طرفدارترین و پر تنوع ترین محصولات بادی می باشد. این استخر های بادی به گونه ای طراحی شده اند که صرفا برای سنین کودک قابل استفاده بوده و فرد با در نظر گرفتن این ویژگی ها می تواند بهترین انتخاب را انجام دهد. با در نظر گرفتن این مسئله باید اشاره داشته باشیم که استخرهای بادی کودک دارای تنوع ظاهری مختلفی هستند به این صورت که شما می توانید تنوع مدل های گرد را مشاهده کرده و با توجه به این امر بهترین انتخاب را از میان استخرهای بادی گرد انتخاب کنید.

هم چنین نوع دیگری از استخرهای بادی نیز وجود دارد که ساختار های مستطیلی داشته و این دسته از محصولات نیز تنوع خوبی را ارائه کرده است. در واقع این مستطیلی بودن محصول باعث شده تا شما بتوانید به بهترین شکل ممکن فضای بزرگی را در اختیار داشته باشید که کودک در این فضا به بهترین شکل ممکن می تواند به بازی و تفریح بپردازد. البته مدل های مستطیلی شکل از نظر ابعاد و خصوصا ارتفاع مدل های فراوانی دارند که با توجه به سن کودک خود می توانید یک استخر بادی ایده آل را تهیه کنید. نکته مهم دیگر در رابطه با این دسته از محصولات استخرهای بادی کودک طرح دار می باشد.

در واقع استخرهای بادی طرح دار را می توان به چند دسته تقسیم کرد. یک سری از این مدل ها ساختاری دارند که شبیه به یک حیوان می باشد. برای مثال استخر بادی طرح حلزون و یا خرچنگ را می توان محبوب ترین این مدل ها در نظر گرفت. هم چنین یک سری دیگر از این استخرها نیز در بازار موجود است که دارای بدنه های طرح دار بوده و با طرح دار بودن این بدنه باعث می شود تا جلوه ای فوق العاده را از این حیث دریافت کنید. این طرح و نقش موجود بر روی بدنه نیز برگرفته از یک سری موارد خاص نظیر انیمیشن های محبوب می باشد که قطعا کودکان نیز علاقه مند به این طرح ها می باشند.

خرید استخر بادی با ارتفاع زیاد

نوع دیگری از استخرهای بادی نیز وجود دارد که بر خلاف مدل های رایج دارای ارتفاع بلندتری هستند و این ارتفاع بلند باعث شده تا افراد بزرگسال نیز بتوانند به بهترین شکل ممکن به بازی و تفریح در کنار کودک خود پرداخته و لذت ببرند. برای مثال شما در مدل های استخر بادی کودک می توانید ارتفاع های 20 الی 40 سانتی متر را مشاهده کنید که یک ارتفاع رایج بوده و همین مسئله نیز سبب شده تا شما بتوانید نگران آسیب دیدن کودک خود نباشید اما در مدل های با ارتفاع بلند تر نیز شما این مزیت را در اختیار دارید که تا نزدیک به 60 سانتی متر ارتفاع را در اختیار داشته باشید که قطعا برای آب بازی و تفریح برای افراد بزرگسال نیز ایده آل می باشد.

هم چنین یک سری از افراد با پر کردن آب گرم داخل استخر و فراهم کردن شرایط لازم از استخر بادی برای دراز کشیدن نیز استفاده می کنند که تا حدودی می تواند شرایطی نظیر یک جکوزی را برای شما فراهم کرده و لذت بخش باشد. این ارتفاع بلند برای خیلی از افراد یک مزیت به شمار می رود که نکته قابل توجهی بوده و با در نظر گرفتن این مزیت خیلی از افراد خرید و ثبت سفارش خود را با مقایسه میان مدل های مختلف انجام می دهند.

خرید استخر بادی آبپاش دار

از دیگر موارد مهمی که باید به آن اشاره کنیم یک سری از استخرهای بادی می باشد که بر روی خود دارای آبپاش بادی و یا فواره هستند که این محصولات نیز قطعا تفریح کودک را دو برابر سایر مدل های ساده مهیج و لذت بخش می کند. این امر باعث می شود تا به بهترین شکل ممکن شما بتوانید از میان گزینه های مختلف خرید و ثبت سفارش این استخرها را انجام دهید. در همین راستا باید اشاره کنیم که یک سری از استخرهای بادی کودک تنها دارای فواره هستند که این فواره باعث می شود تا در کنار ساده بودن بخش کف استخر و یا طرح دار بودن بدنه ، زیبایی و جذابیت را به شما ارائه دهد. علاوه بر این مسئله شما می توانید مشاهده کنید که یک سری از استخرهای بادی نیز وجود دارد که علاوه بر در اختیار داشتن این موارد ، سرسره بادی نیز در استخر شما وجود دارد که قطعا نکته مهمی خواهد بود.

هم چنین علاوه بر وجود سرسره بادی ، اسباب بازی های بادی نیز بر روی این دسته از محصولات وجود دارد که این موارد هم تفریح با استخر بادی کودک را خاص تر خواهد کرد. با در نظر گرفتن تمامی این موارد نیز شما می توانید خرید یک استخر بادی فواره دار و هم چنین سرسره دار را به بهترین شکل ممکن به ثبت برسانید.

خرید استخر بادی از نمایندگی اینتکس در ایران

در این مطلب سعی کردیم تا به رایج ترین مدل های استخر بادی پرداخته و سعی کنیم تا ویژگی های این محصولات را در اختیار شما قرار دهیم. حال با توجه به این مسئله شما می توانید خرید و ثبت سفارش استخر بادی را از سایت فروشگاه ایران اینتکس به نشانی اینترنتی intexiran.com ثبت کرده و یا با شماره های تماس 09376668146 ، 09026668146 و یا شماره ثابت 02156190840 تماس گرفته و مشاوره های لازم قبل از خرید را دریافت کنید.