بک لینک چیست ؟

اما بهجای بک لینک از چه روشی استفاده کنیم، روشهای دیگری هست که به شما این امکان رو میدهد که لینکهای دائمی داشت

توسط MORVARIDEASIA در 20 مرداد 1400

اما بهجای بک لینک از چه روشی استفاده کنیم، روشهای دیگری هست که به شما این امکان رو میدهد که لینکهای دائمی داشته باشید مثلاً رپورتاژ آگهی، توی وب سایتهای مختلف میتونید رپورتاژ آگهی بدید البته موقع رپورتاژ دادن آگهی به وبسایتها حتماً اینرو از اونها درخواست کنید که لینکهایی که به شما میدهند follow باشه لینک follow خیلی مهم هست چون اگر که لینک شما follow نباشه و در اصل no follow باشه کلاً رتبهای از نظر سئو نخواهید داشت و فقط بازدیدکننده به سمت سایت شما میاد یعنی رباتهای گوگل سایت شما رو follow نمیکنند که بخواهند index کنند و برای شما تأثیر مثبت در نتایج گوگل داشته باشه درنتیجه حتماً لینکهایی که توی رپورتاژهای آگهی دریافت میکنید لینکهای FOLLOW شده باشه. الگوریتم پاندا نیز برای بررسی کیفیت محتوای وبسایتها منتشر شد و سایتهایی که محتوای بیکیفیتی در سطح وب داشته باشند، رتبهای نخواهند گرفت. فرض کنید شما در سایت خود محتوای باکیفیت تولید میکنید و مدیر یک سایت دیگر آن را با توجه به کیفیت آن در سایت خود منتشر میکند و به سایت شما در آن مقاله لینک مستقیم میدهد.

سئو به تمامی اعمال و رفتارهایی گفته میشود که مدیران سایتها در زمینه افزایش رتبه سایت انجام میدهند. پس از طراحی یک وبسایت مهمترین امر سئو است؛ این امر به اندازهای مهم است که تمامی مدیران سایتها سعی میکنند رتبههای صفحه اول گوگل و به خصوص رتبههای اول تا سوم را به مطالب خود اختصاص دهند. جالب است بدانید بیش از ۹۵ درصد کاربران تنها صفحه اول گوگل را بررسی میکنند و اگر در صفحه دوم قرار دارید، باید سعی کنید رتبه خود را افزایش دهید. بستگی دارد که صفحات شما با چه کلمات کلیدی در صفحه اول گوگل قرار داشته باشد، یکی از فاکتورهای سئو خارجی برندسازی است که یکی از زیر مجموعه های آن سرچ نام برند در موتورهای جستجو است و این مورد شامل سئو خارجی وب سایت محسوب می شود. صفحاتی که برای تراکنش های مالی استفاده می شوند و در آن صفحات ممکن است کاربران اطلاعات کارت های اعتباری یا حساب های بانکی خود را وارد کنند. این نوع سئو به کدهای سایت یا مطالب شما مربوط نمیشود اما با آن ارتباط مستقیم دارد.

به این موارد اصطلاحا لینک بیلدینگ گفته میشود که تنها به شبکههای اجتماعی مربوط نمیشود. در این بخش نیز موارد زیادی اهمیت دارند و به میدان میآیند؛ به طور مثال یکی از مواردی که در این بخش اهمیت زیادی دارد، شبکههای اجتماعی و محتوای تولید شده شما در این شبکهها هستند. از سایت های مختلفی برای ایجاد pbn کمک بگیرید و تمامی سایت ها یا بیشتر سایت ها را روی یک سیستم وبلاگ دهی پیدا نکنید. این نوع سئو نیز قطعا به اندازه سئوی داخلی سایت حائز اهمیت است و نمیتوان از اهمیت آن چشمپوشی کرد. خرید بک لینک میتواند موجب جریمه سایت شما توسط گوگل شود ولی اگر اصول و استانداردهای لینک سازی را به خوبی بشناسید میتوانید بدون احتمال جریمه شدن از تاثیر شگفت انگیز بک لینک بهره مند شوید. اگر بخواهیم برای سئو و بهینهسازی سایت دو دسته اصلی را در نظر بگیریم، باید آن را به دو دستهی سئوی داخلی و سئوی خارجی تقسیمبندی کنیم.

در این میان کیفیت لینکهای بسیار مهم هستند و باید بدانید که اگر لینکهایی که به سایت شما ارجاع داده میشوند از نظر موتورهای جستجو بهینه و باکیفیت نباشند، روی سایت شما تاثیر عکس خواهد داشت؛ یعنی یک لینک بیکیفیت ممکن است به جای آنکه موجب افزایش رتبه سایت شما شود، باعث کاهش سایت شما شود و از طرف گوگل جریمه شوید. در این دسته از سئو بیشتر لینکهای ارائه شده مهم هستند و باید بر روی لینکهای داخلی یا خارجی سایت خود تمرکز کنید. در بهینه سازی وب سایت با سئو خارجی سایت یا Off Page Seo تولید محتوا براساس اصول سئو یکی از مهمترین فاکتورهای سئو خارجی سایت و در عین حال سئو داخلی است و بهترین راه برای افزایش رتبه سایت است. بسیار هم عالی. البته پیش بینی ما این هست که حداقل تا لینک 5 از صفحه اول هم بتونید با این پکیج اجرا شده و دستور العمل هایی که به شما داده شد راه پیدا کنید. ارسال نظرات در وبلاگ ها یک راه عالی برای ایجاد روابط است، اما تنها راه نیست. 3. ثبت سایت در دایرکتوری ها و سایت های تبادل لینک.

سئو و بهینهسازی سایت یکی از موارد مدیریتی بسیار مهم هر سایتی است که مدیران سایتهای مختلف آن را در اولویت قرار میدهند. باید کلمه کلیدی را در پیوند یکتا قرار بگیرد. دقیقا پارامتر هایی که در لینک سازی خارجی رعایت می کنیم تا OFF-PAGE سایت یا صفحه را تقویت کنیم نیز در خرید بک لینک باید مورد توجه قرار بگیرد. با رضایت کاربران، معمولا گوگل نیز شما را در رتبههای برتر نتایج جستجو قرار میدهد که البته باید به قوانین گوگل نیز اهمیت زیادی بدهید. زیرا اولا لینک ها در بلند مدت تاثیر خود را نشان می دهند و ثانیا گوگل لینک موردنظر را غیرطبیعی یا خریداری شده نمی پندارد. برای این کار باید روی سایتهای مرتبط به حوزه کاری خودتون، نظراتی بنویسید و در اونها به سایت خودتون لینک بدید تا خواننده ها برای کسب اطلاعات بیشتر به سایتتون مراجعه کنند. افزایش رتبه سایت در موتور جستجو با توجه به قوانین و الگوریتمهای گوگل امکانپذیر است!

آخرین مطالب