حضور 4+1 فروشگاه خوشنام ، قدرتمند و معروف در فضای آنلاین

فهرست: مولودی مال کالی ناب خانگی لند پیشرو مال آبیدر استوک فروشگاه اسباب و اثاث خانگی اصلی پشتوانه واردات م

توسط MORVARIDEASIA در 22 آبان 1401
معرفی 4+1 <span class=changed>مغازه</span> <span class=changed>تازه</span> <span class=changed>اسباب</span> خانگی

فهرست:

  1. مولودی مال
  2. کالی ناب
  3. خانگی لند
  4. پیشرو مال
  5. آبیدر استوک

فروشگاه اسباب و اثاث خانگی اصلی پشتوانه واردات مستقیم، مولودی جنس Moloudimall

فروشگاه اینترنتی اثاثیه خانگی تیم مولودی کالا حیاتی بیش از سه ده سال کار فن ای در حوزه لوازم خانگی، به این معنی که از سال 1370 سرگرم به عمل و ارائه بهترین محصولات و برندهای بازار هستش، تیم مولودی فرآورده در راستا فروش اثاثیه خانگی با توجه به استانداردها و نیاز مشتریان کلیدی بالاترین میزان مرغوب بودن و مناسبت ترین قیمت، فعالیت خویش را در فضای آنلاین و فروش اینترنتی شروع کرده است.

هم حال مولودی مال مفتخر میباشد که اصلی توجه به راضی بودن مشتریان و همکاران جزوء خوش اسم ترین های بازار اسباب و اثاث خانگی کشور‌ایران باشد. در گفتگویی که کلیدی مادح مولودی مدیریت ارشد همین مجموعه داشتیم، پیام زیبای ایشان را به نسبت مشتریان همین تیم همپا آوردیم:

امید میباشد که مشتریان همیشگی و سابق نیز اصلی حضور در باشگاه مشتریان تارنما مولودی مال، ما را مفتخر کنند و همزمان از هدایا و تخفیفات ویژه وب سایت اینترنتی لوازم خانگی مولودی محصول به جهت مشتریان سابق استفاده نمایند. آرزوی مولودی مال، کمال رضایت مشتری عزیز از خرید کردن خود، می‌باشد.

مادح مولودی (مدیر ارشد مولودی مال)

برای مراجعه به وبسایت مولودی متاع میتوانید از آدرس پایین استفاده نمایید:

آدرس وبسایت رسمی تیم مولودی مال: https://moloudimall.com/

لوگو مولودی مال
لوگو مولودی مال

فروشگاه اینترنتی کالای ناب خانگی، کالی ناب Kalinab

فروشگاه کالی ناب در سالیان قبلی به عنوان یکی از از تامین کنندگان بازار همواره بر سر زبان‌ها بوده است، این کمپانی کار خویش در زمینه لوازم خانگی را از سال ۲۰۱۸ مهم واردات محصولات اهمیت کیفیت دیجیتال شروع کرد. محصولاتی عمدتا حساس برند های اپل، شیائومی، انکرو… سیاست این شرکت از به عبارتی نخست بر این اورجینال بوده میباشد که لیاقت مشتری کالی ناب خرید یک محصول اهمیت میزان مرغوب بودن و راضی بودن بخش است و نه هر کلایی اساسی هر قیمیتی.

اهداف چهارگانه کالی ناب « فروش کالای اورجینال» – «ارسال به موقع کالا» – «برخورداری از قیمت رقابتی» و «خدمات پس از فروش مناسب» می‌باشد. طبیعی است هنگامی که هدف شما نیز ارائه محصولات حیاتی میزان مرغوب بودن و هم قیمت مناسب و رقابتی می باشد کار زیاد پیچیده و مشکلی را پیش بر روی خویش کالی ناب خواهید گذاشت. اما این گروه امیدوار می باشد که به یاری خدا و عملکرد همکاران همچنان که تا به امروز در تحقق این اهمیت برنده بوده‌اند در آتی نیز جهت جلب رضایت مندی بخش اعظم مشتریانشان همت ببیشتری صورت بدهند.

کالی ناب بی حریف در بها محصولات شیائومی در بازار

در ضمن فروشگاه کالی ناب رو در زمینه محصولات شیائومی اعم از: تلویزیون شیائومی، جاروبرقی رباتی شیائومی، مانیتور های شیائومی، اسکوتر شیائومی، تصفیه هوای شیائومی، بخار پز و محصولات خانگی خاصتا شیائومی اساسی قیمت رقابتی و زیاد خوب به نسبت بازار بها محصولات شیائومی در نظر گرفت.

برای مراجعه به دکان کالی ناب و دیدن قیمتهای محشر محصولات شیائومی می‌توانید بر بر روی پیوند تحت کلیک نمایید:

آدرس وب وب سایت دکان اینترنتی کالی ناب: https://kalinab.com/

لوگو کالی ناب
لوگو فروشگاه کالی ناب

فروشگاه محصولات خانه و جهیزیه عروس خانگی لند Khanegiland

یک وب سایت آیتم پسند برای بانوان و نوعروسان اختلال پسند، مجموعه خانگی لند از سال ۹۶ به تیتر یک بازرگانی مطمئن و به صورت حرفه‌ای در بازار بانه حضور داشته هست و از ابتدا سرمایه خود را بر تهیه و تنظیم محصولات اساسی کیفیت سازه گذارده است.

بهار سال ۱۴۰۰ کرکره مغازه اینترنتی خانگی لند را بالا رفت. خانگی لند متولد شد تا اهمیت خدماتی گوناگون و گلچین کردن از بهترین برندهای بازار به جای همگی چیز فروشی و فروش نامطمئن، حساس نگاهی اهمیت و هدف راضی بودن مشتریان خود را از بین تنوع کالاهای موجود در بازار بهترین ها را به زعم نظرات کارشناسان خویش انتخاب کند؛ مطمئن‌تر، کلیدی کیفیت‌تر و اهمیت ارزش های منصفانه را به مشتریان جانِ خود ارائه دهد. 

فروشگاه اینترنتی اثاثیه خانگی اورجینال

در ارتباط حیاتی سایت خانگی لند با مدیر فروش با شخصیت این مجموعه کار کشته و حیاتی میزان مرغوب بودن حرف کردیم و از کیفیت محصولات و تنوع دوچندان زیاد همین تارنما به نسبت بقیه سایتها فروش اینترنتی محصولات اسباب و اثاث خانگی سوال پرسیدیم، البته پاسخ آقای هیمن عبداله پوری زیاد جالب و کافی بود:

در سال چهارم کار خواستیم کاری بزرگ‌تر کنیم و قدمی نو برداریم. آستین‌ها را بالا زدیم و با مجموعه‌ای از بهترین مراکز مستقیم صادرات محصولات اثاثیه خانگی و اسباب جانبی بر سر میز گفتمان نشستیم و حیاتی متخصصین همین راستا در جهت همکاری برای پشتیبانی و راهنمایی خرید کردن مشتریان به توافق رسیدیم. و ما تصمیم داریم در ادامه همین مسیر، قدم‌های محکم‌تری برداریم.

آقای هیمن عبداله‌پوری مدیریت فروش تیم خانگی لند

مشاهده و تحلیل محصولات وب سایت خانگی لند پیشنهاد میشه، مخصوصا برای بانوان و دوستانی که به جهت تنظیم جهیزیه عروس در تکاپو هستند.

خانگی لند لوگو
لوگو دکان اینترنتی خانگی لند

آدرس وبسایت خانگی لند یک عدد از بهترین مراجع تهیه و تنظیم و خرید کردن جهیزیه عروس از بانه: https://khanegiland.com/

پیشرومال یک سایت جامع از اسباب و اثاث خانگی و محصولات تکنولوژی روز دنیا pishromall

سایت مغازه اینترنتی پیشرو مال ، از پایین مجموعه سایتهایی می باشد که تمرکز مهم آن‌ها بر محصولات خاص و تکنولوژیک است، این دکان در سال 1400 با فروش محصولات وبسایت آمازون در کشور‌ایران و اساسی قیمت کاهش از همین سایت بر سر زبانها افتاد.

پیشرومال به شکل جدی، کار خود را در راستا محصولات 'خانگی گجت و جانبی اهمیت میزان مرغوب بودن و گارانتی دار در سال 1401 شروع کرد. هدف این گروه فروش محصولات کلیدی کیفیت و حساس بها های مطلوب و خدمات مختلفی از دیگر وبسایت ها می باشد. تیم پیشرومال تلاش بر ارسال محصولات در پرسرعت ترین روزگار و بالاترین خدمات را دارد.

مشاوره خرید و پشتیبانی مشتریان در کمترین زمان ممکن را دارد. ارزش محصولات موجود در پیشرومال عملکرد شده همواره به روز باشد و میتوانید حساس خیال سهل وآسان ثبت توصیه نمائید.

در واقع موضوع خاصی که پیشرو جنس را در چکیده همین مقاله ما گنجانده حضور گسترده محصولات سایت برنده آمازون در محصولات همین تارنما اینترنتی می باشد.

حتما سری به این تارنما بزنید، شاید شما هم نظیر ما محصولاتی رو اونجا پیدا کنید که در بقیه سایتها یا سرچ های اینترنتی ایرانی نتونید ببینید:

سایت پیشرومال: https://pishromall.com/

فروشگاه پیشرومال
لوگو فروشگاه پیشرومال

یک وب سایت بینظیر برای خرید لپ تاپ استوک، برند نام آشنای آبیدر استوک Abidarstok

اما برسیم به معرفی پنجمی آیتم از لیست معرفی 1+4 فروشگاه برتر، فروشگاهی غیر اسباب و اثاث خانگی اما ضروری به جهت علاقمندان به لپ تاپ و خرید کردن لپ تاپ، دکان اینترنتی آبیدر استوک به تیتر سایت فروش لپ تاپ استوک از سال ٩٧ مشغول به کار شده است.

خرید اینترنتی لپ تاپ استوک این قابلیت و امکان را به جهت مشتریان مهیا می‌آورد که ارزش ها را مقایسه نمایند و بتوانند مدل‌های متنوعی را باز‌نگری کنند. نکته جذاب در آیتم لپ تاپ استوک بها آن است. میزان دارایی آیتم نیاز برای خرید لپ تاپ استوک تقریبا یک سوم دارایی آیتم نیاز به جهت خرید کردن یک لپتاپ تازه دارای مشخصاتی مشابه است.

اما آنچه فروشگاه لپ تاپ آبیدر استوک را از سایر رقبا متفاوتی می کند، علاوه بر قیمت منصفانه و رقابتی پشتیبانی و مشاوره خوب قبل از خرید کردن لپ تاپ استوک می باشد. شما میتوانید قبل از خرید کردن هر لپ تاپی کلیدی این مجموعه در رابطه باشید و محصولات همین مغازه رو یه نگاه بندازید.

آبیدر استوک، پشتیبانی و خرید سوای نگرانی

مسئله اساسی در خرید لپ تاپ های استوک میزان مرغوب بودن و اطمینان از کارکرد و تندرست بودن دستگاه است، آبیدر استوک در یک ابتکار خوب برای راحتی تصور مشتریان، حتما قبل از ارسال لپ تاپ تصاویر و عکسهای تام دستگاه را برای مشتریان ارسال میکنند.

همچنین مهلت استفاده مشخصی را برای کاربران در نظر گرفته اند که در صورتی که در روزگار به کارگیری مشکلی متوجه دستگاه شد بدون هزینه دستگاه را برگشت داده و یا هزینه را به حساب مشتری واریز مینمایند و یا این که دستگاهی بدون ایراد احتمالی به جهت ایشان ارسال میکنند.

یکی دیگر از خدماتی که بوسیله آبیدر استوک ارائه می‌شود، قابلیت و امکان تحویل حضوری لپ تاپ استوک در شهر تهران می‌باشد. با اعتنا به حجم بالای سفارشات، سعی کرده‌ایم تا ارسال دستگاه‌ها در اسرع انجام شود. (معمولا کاهش از ۴ روز کاری)

برای خرید و یا این که بازدید دسته های محشر لپ تاپ استوک بدون شک به آبیدر استوک سر بزنید:

خرید و قیمت لپ تاپ استوک : https://abidarstok.com/

در نهایت در یک جدول می تونیم این چهار دکان رو حساس نیز مقایسه کنیم:

در جدول تحت کارایی کردیم بهترین ویژگی های هر دکان اینترنتی را در یک نگاه به شما عرضه داریم.

نام فروشگاه تنوع محصولات محصولات خاص پشتیبانی واردات مستقیم تحویل در محل پشتیبانی
مولودی مال بالا بله بله بله عالی
کالی ناب بالا بله (شیائومی) بله بله عالی
خانگی لند بالا بله (جهیزیه عروس) خیر بله عالی
پیشرو مال متوسط بله (محصولات آمازون) بله برای تهران خوب
آبیدر استوک بالا بله (مایکروسافت سرفیس) بله برای تهران عالی
جدول مقایسه خدمات 1+4 مغازه معرفی شده

در صورتی که شما هم دکان لطف میشناسید بی تردید معرفی کنید.

نکات اهمیت در خرید کردن اینترنتی

امکان خرید کردن و فروش امن از طرز اینترنت، عاملی اهمیت به جهت موفقیت کسب‌وکارهای اینترنتی است. بسیاری از مشتریان نسبت به این مدل معاملات تردید دارند زیرا نگران‌اند که داده ها شخصیشان توسط هکرها یا کلاهبرداران اینترنتی به سرقت برود. حیاتی امداد دانش روز و فناوری‌های نوین، انجام معاملات امن امکان‌پذیر می‌شود.

این فناوری‌ها به‌سرعت در هم اکنون پیشرفت‌ میباشند و هر روز برای امنیت و راحتی بیشتر خرید کردن و فروش اینترنتی یک راهکار جدید ابداع می‌شود. اهمیت وجودِ این، هنوز هم بسیاری از صاحبان کسب‌وکار و مشتریانشان در به کارگیری از internet تردید دارا‌هستند و نگران مسائل امنیتی هستند.

نکته کلیدی که در خرید اینترنتی بایستی به آن اعتنا کنید این می باشد که خرید کردن خود را از یک وب سایت اعتبار و خوش سوابق انجام دهید. مطلقا نظرات کاربران در رابطه اهمیت ارآیه کالا و راضی بودن مشتریان را در نظر بگیرید.

به همین نکته اعتنا کنید که برای پیدا کردن وبسایت های اعتبار در نتیجه های جستجو ممکن است تقلبی صورت دهد تا شما را به بیراهه ببرد، پس کارایی نمایید سایت هایی که میشناسید را تعیین کنید نیکی لزوما وبسایت هایی که در نتیجه های ابتدایی وب سایت گوگل بالا آمده اند. در نام وبسایت مراقب نادرست املایی یا دامنه ی آن (به تیتر مثال .net به جای .com .net) باشید و قطعا از صحت و صحت آدرس وبسایت اطمینان حاصل کنید.

حتما از سایتهای حساس ssl معتبر خرید کنید

هرگز کلیدی به کار گیری از کارت اعتباری خود از سایتی که رمزگذاری SSL (لایه سوکت های امن) را کارگزاشتن نکرده میباشد ، هیچ خرید کردن آنلاین و یا پرداخت بانکی اینترنتی را انجام ندهید. ولی همین گزینه را چگونه متوجه شویم؟ سایتی که دارای SSL رمزگذاری شده است آدرس اینترنتی آن اصلی HTTPS آغاز می شود نیکی صرفا اصلی HTTP.

علاوه بر همین نمادی از یک قفل کوچک نیز در آدرس توشه آن ظواهر می شود ، که به طور معمول در سمت چپ URL در نوار نشانی یا این که نوار شرایط پایین قرار داراست که منزلت قرارگیری آن ، بستگی به جور مرورگر شما دارد. استاندارد HTTPS حالا حتی در تارنما هایی که خرید کردن اینترنتی را ارائه نمی دهند نیز فعال می باشد ونشانه ای از امن بودن آن سایت دارد. این استاندارد تا جایی اصلی میباشد که وب سایت گوگل Chrome هر کاغذ ی سوای رمزگذاری SSL را به تیتر “ایمن نیست” پرچم گذاری می کند.

اهمیت داشتن درگاه پرداخت

یکی از بهترین فعالیت هایی که در سال های آخر در درون مرزوبوم شروع شده، تصویب و سوق دهی دکان های اینترنتی است. علامت اعتماد الکترونیکی که به وسیله وزارت صنعت، معدن و تجارت جمهوری اسلامی ایران به فروشگاه های آنلاین داده می شود بهترین خط مش به جهت تشخیص و شناسایی یک وب وبسایت معتبر از وب وبسایت های نا امن و کلاهبردار است.

تمامی فروشگاه های آنلاین می توانند اصلی ثبت نام اینترنتی در سامانه نماد اعتماد الکترونیکی به آدرس www.enamad.ir خواهش ثبت اطلاعات و اختصاص علامت اعتماد را داشته باشند. همچنین تمامی فروشگاه های آیتم تایید می بایست نماد اعتماد الکترونیکی را (که به رخ یک e آبی رنگ به همراه یک یا این که تعدادی نقطه طلایی رنگ است) در معرض دید بازدیدکنندگان قرار دهند.

نکته چهارم: به عبارتی طور که می دانید جعل کردن یک آیکون گرافیکی کار چندان دشواری نیست. در سرانجام چنانچه می خواهید از امنیت یک وب تارنما به طور کامل مطمئن شوید به اندازه میباشد به صفحه به دست آوردن و کارهای اصلی علامت اعتماد الکترونیکی در همین وب تارنما مراجعه نمایید و کلیدی یک جست و جوی ساده، از طبقه بندی شدن تارنما مورد نظر اطمینان پیدا کنید.

درگاه بانکی را بررسی کنید

فروشگاه های آنلاین به جهت خرید های الکترونیکی از درگاه های متصل به بانک های طرف قرارداد استفاده می کنند. پس در همین نخست باید دقت داشته باشید که هرگز به فروشگاهی که به جهت انتقال مبلغ خرید از شماره کارت شخصی به کار گیری می کند اعتماد نکنید. درگاه های بانکی اهمیت استفاده از پروتکل های امن SSL رابطه شما را اساسی بانک گزینه حیث برقرار می کنند. به این ترتیب چنانچه به نوار آدرس وب وب سایت بانکی که از طرز دکان به آن متصل شده اید توجه کنید، در شروع آن می بایست عبارت https را مشاهده کنید. درصورتیکه صفحه بانک آیتم لحاظ اهمیت کلمه http می باشد هیچ وقت اطلاعات حساب بانکی خویش را در آن وارد کنید.

نکته سوم: در زمان وارد کردن داده ها کارتتان در ورقه خزانه گزینه نظر، حتی در صورتی که همگی حالت دیگر نیز مثبت بودند تا جای ممکن از صفحه دکمه های مجازی (Virtual Keyboard) استعمال کنید تا ضریب امنیتی عمل شما بالاتر باشد. همینطور تا حد امکان از کافی نت ها و رایانه های موجود در مرکز ها عمومی مثل مدرسه های و کالج به جهت انجام خرید کردن اینترنتی استعمال نکنید.

از مرورگر به روز استفاده کنید

بسیاری از افراد از مرورگرهای کهن و غیراستاندارد نظیر internet اکسپلورر ورژن ۶ یا این که مرورگرهای دیرین دیگر استفاده می‌کنند.

توجه نمائید که در صورتی که به تندرست داده ها خود اهمیت می‌دهید و دوست دارید که سایت‌های فروشگاه‌های اینترنتی را به صدق بر روی مرورگر خویش ببینید، از آخرین نسخه مرورگر مورد علاقه‌تان به کارگیری کنید. زیرا در اصل مرورگرها خویش دارای مشکلات و حفره‌های امنیتی میباشند که حساس کشف آن‌ها نسخه‌ای جدید جهت پوشش همین حفره‌های امنیتی عرضه خواهد شد. پس از پایانی ورژن مرورگرتان به جهت خرید الکترونیکی به کارگیری کنید.

از رمز دوم پویا به کارگیری کنید

رمز پویا کارت بانکی یکی از از اصلی‌ترین موارد امنیتی برای جلوگیری از کلاه‌برداری‌های اینترنتی و روش‌های گوناگون برداشت غیرمجاز از حساب‌های بانکی محسوب می‌شود. همین روز‌ها کلاه‌برداری اینترنتی اساسی روش‌های متفاوت برداشت غیرمجاز از حساب‌های بانکی در مرز و بوم فراوان گسترده شده و اکثری از افرادی که دیتاها مقداری از روش‌های سارقان امروزی دارا‌هستند در گیر ضرر‌های هنگفتی شده‌اند. پلیس فتا اعلام کرده که در سال ۹۷، ۲۰ تا ۲۵ هزار پرونده برداشت غیرمجاز که بخش مهمی از آن‌ها به خاطر ناآگاهی مردمی بوده تشکیل‌شده است.

در وضعیت رمز ثابت شما برای خرید اینترنتی یا این که انتقال وجه اینترنتی یک رمز دوم دائمی دارید که آن را در کنار مشخصات دیگری مانند شماره کارت، کد CVV۲ و تاریخ انقضا وارد می‌کنید. در کلاه‌برداری به روش فیشینگ سارقان به شکلی اعضا را فریب می‌دهند و آن‌ها را به یک ورقه جعلی پرداخت می‌کشانند.

مطرح شدن رمز یک‌بار مصرف یا به عبارتی رمز پویا راهکاری به جهت وصال به امنیت در خدمات اینترنتی است. در مقابل رمز ثابت، رمز پویا قرار دارد و به معنای واژه و کلمه رمزی میباشد که می‌تواند فقط برای یک بار در تراکنش گزینه به کار گیری قرار گیرد. بر مبنا آنچه پلیس فتا اعلام کرده فیشینگ دلیل شکل‌گیری یک‌سوم جرائم سایبری در مرزو بوم است. به همین خاطر به کارگیری از رمز دوم یکبارمصرف به‌جای رمز اثبات در فرمان کار قرارگرفته است؛ به‌طوری‌که پیش‌بینی می‌شود حساس جایگزین شده رمز یکبارمصرف از سوی تمامی بانک‌ها می‌توان مقدار قربانیان فیشینگ را به‌طورجدی کاهش داد.

با پویاسازی رمز دوم کارت‌های بانکی، احتمال سوء‌استفاده از کارت به شدت کمتر می‌یابد و دارندگان کارت‌های بانکی می‌توانند به جای به کارگیری از یک رمز دوم ایستا (ثابت)، در هر توشه خرید اینترنتی یا این که پرداخت‌های تهی دست رمز دوم کارت، از رمز پویا که خزانه در اختیارشان قرار می‌دهد، به کارگیری کنند.

روش فعالسازی رمز پویا برای خرید کردن اینترنتی


پویاسازی رمز دوم کارت‌های بانکی صرفا و فقط بوسیله خزانه صادرکننده کارت انجام می‌شود و مشتریان هر خزانه می‌توانند برای اطلاع از روش‌های فعال‌سازی رمز پویای کارت خود به شعب آن خزانه مراجعه کنند. همچنین اخذ رمز پویا از نحوه اس ام اس و یا راهکار‌های مبتنی بر کد‌های دستوری (USSD) از دیگر روش‌های آماده شده برای ارائه آن به مشتریان بوسیله بانک‌ها است. خزانه مرکزی نیز اساسی هدف نظارت و راهبری همین پیامک‌ها، سامانه هریم (هدایت رمز‌های یکبار مصرف) را از شروع دی‌ماه راه‌اندازی خواهد کرد.

در عمده بانک‌ها باجه‌ای به منظور ارائه سرویس ها الکترونیک در لحاظ گرفته شده و مشتریان هر بانک برای اخذ راهنمایی و سرویس ها مرتبط اهمیت رمز پویا می‌توانند به این باجه‌ها مراجعه کرده و سرویس ها دریافت کنند. همینطور در شکل پیدایش مشکل، مشتریان می‌توانند همین حیاتی را از طریق روابط‌عمومی مدیریت شعب هر بانک پیگیری کنند. یا این که اهمیت مرکز پشتیبانی تلفنی خزانه تماس بگیرند.

نکات پایانی

معمولا فروشگاه‌های آنلاین، خدمات پرداخت اینترنتی را از شیوه یک عدد از بانک‌های مملکت اخذ می‌کنند. در پرداخت‌های آنلاین وقتی می‌خواهید مرحله پرداخت وجه را از شیوه کارت انجام بدهید وارد درگاه پرداخت خزانه مربوطه خواهید شد.

بسیاری از سارقان اینترنتی اصلی طراحی و ایجاد درگاه‌هایی شبیه به درگاه‌های اهمیت بانکی و آدرس‌های مشابه آن را در اختیار کاربران قرار دیتا و به محض وارد نمودن اطلاعات بانکی، اقدام به سرقت اطلاعات حساب‌های بانکی و در نهایت سرقت وجوه از حساب بانکی عضو می‌کنند، لذا باید نسبت به فعال کردن رمز پویا (یکبار مصرف) حساب بانکی خود اقدام کنند.

مجرمان سایبری اهمیت ارائه کالاهای ارزان‌تر قیمت‌های استثنایی و باور نکردنی و طرح‌های وسوسه انگیز اعم از کالا، البسه و کیف و کفش، اسباب خانگی و بسته‌های هدیه اقدام به کلاهبرداری از شهروندان می‌کنند یا کاربر را وارد صفحه جعلی و مشابه سازی شده بانک کرده یا در بعضی از سایت‌های تبلیغاتی وخرید و فروش مثل دیوارو شیپور اقدام به گرفتن چکیده از پول فرآورده به تیتر پیش پرداخت یا این که به عبارتی بیعانه کرده و بعد جدا رابطه می‌کنند.

در نقطه نهایی باز نیز می بایست به این نکته اشاره نماییم که یک مغازه دارای را نمی توان تنها دارای اعتنا به جايگاه آن در وب وب سایت هایی مانند الکسا یا این که تعداد دنبال کنندگان و عضوهای آن آشنایی و ممکن میباشد یک ورقه فروشگاهی ساده در اینستاگرام، امنیت بیشتری از یک وب وب سایت پر زرق و برق اینترنتی اساسی هزاران مشاهده کننده و رتبه جهانی بالا داشته باشد. کلیدی رعایت همین نکات معمولی می توانید خریدی امن و بی دردسر داشته باشید.

در دهه اخیر، کلیدی دقت به سرعت بالای خرید، سرعت بالای ارسال، هزینه کاهش و صرفه جویی از اتلاف وقت افراد به خرید اینترنتی تمایل بسیار متعددی نشان داده‌اند البته نکته‌ای که همواره از شروع کسب و کارهای اینترنتی مطرح بود و افراد نسبت به آ ن نگرانی‌هایی داشتند «عدم وجود اعتماد» است.

به یاد داشته باشید که مهم دقت به دغدغه‌های اشخاص در دنیای کنونی، خرید اینترنتی در هر جایی از عالم گریز ناپذیر است. از این رو ملاحضات و نکات بالا از مهمترین مواردی میباشد که می‌تواند برای اعتماد به یک مغازه اینترنتی به شما یاری نماید و تدبیر شما را نسبت به خطرات و مشکلات احتمالی آتی بالا غالب شود تا در غایت خرید اینترنتی سوای دغدغه‌ای را تجربه نمایید.

امیدواریم این مقاله توانسته باشد برای شما در خرید کردن اینترنتی خوبتر یاری کننده و راهنما باشد.

با تشکر

فراوان