حضور 4+1 فروشگاه خوشنام ، قدرتمند و معروف در فضای مجازی

فهرست: مولودی مال کالی ناب خانگی لند پیشرو مال آبیدر استوک فروشگاه لوازم خانگی اساسی پشتوانه واردات مست

توسط MORVARIDEASIA در 22 آبان 1401
معرفی 4+1 <span class=changed>دکان</span> <span class=changed>تازه</span> <span class=changed>اثاثیه</span> خانگی

فهرست:

  1. مولودی مال
  2. کالی ناب
  3. خانگی لند
  4. پیشرو مال
  5. آبیدر استوک

فروشگاه لوازم خانگی اساسی پشتوانه واردات مستقیم، مولودی کالا Moloudimall

فروشگاه اینترنتی لوازم خانگی گروه مولودی مال حیاتی بیش از سه ده سال عمل رشته ای در راستا اثاثیه خانگی، یعنی از سال 1370 درگیر به کار و ارائه بهترین محصولات و برندهای بازار هستش، گروه مولودی جنس در راستا فروش اسباب و اثاث خانگی کلیدی اعتنا به استانداردها و نیاز مشتریان دارای بالاترین میزان مرغوب بودن و مناسبت ترین قیمت، فعالیت خویش را در فضای آنلاین و فروش اینترنتی شروع کرده است.

هم اکنون مولودی مال مفتخر میباشد که حیاتی اعتنا به راضی بودن مشتریان و همکاران جزوء خوش نام ترین های بازار اسباب و اثاث خانگی جمهوری اسلامی ایران باشد. در گفتگویی که اهمیت مادح مولودی مدیریت ارشد این گروه داشتیم، پیام زیبای ایشان را به نسبت مشتریان این تیم ملازم آوردیم:

امید است که مشتریان مستمر و سابق هم اصلی حضور در باشگاه مشتریان وبسایت مولودی مال، ما را مفتخر نمایند و به طور همزمان از هدایا و تخفیفات ویژه تارنما اینترنتی اثاثیه خانگی مولودی جنس به جهت مشتریان کهن به کار گیری نمایند. آرزوی مولودی مال، کمال رضایت خرید کننده عزیز از خرید خود، می‌باشد.

مادح مولودی (مدیر ارشد مولودی مال)

برای مراجعه به وبسایت مولودی جنس میتوانید از نشانی تحت استفاده نمایید:

آدرس تارنما رسمی تیم مولودی مال: مولودی مال

لوگو مولودی مال
لوگو مولودی مال

فروشگاه اینترنتی کالای ناب خانگی، کالی ناب Kalinab

فروشگاه کالی ناب در سالهای قبلی به تیتر یکی از تامین کنندگان بازار همواره بر سر زبان‌ها بوده است، همین کمپانی فعالیت خویش در راستا اسباب خانگی را از سال ۲۰۱۸ اهمیت واردات محصولات اساسی میزان مرغوب بودن دیجیتال آغاز کرد. محصولاتی عمدتا اساسی مارک های اپل، شیائومی، انکرو… سیاست همین کمپانی از همان نخست بر همین اورجینال بوده میباشد که لیاقت خریدار کالی ناب خرید یک فرآورده اهمیت میزان مرغوب بودن و راضی بودن بخش است و خیر هر کلایی دارای هر قیمیتی.

اهداف چهارگانه کالی ناب « فروش کالای اورجینال» – «ارسال به موقع کالا» – «برخورداری از بها رقابتی» و «خدمات پس از فروش مناسب» می‌باشد. طبیعی است وقتی که هدف شما هم ارائه محصولات کلیدی میزان مرغوب بودن و هم قیمت مناسب و رقابتی است فعالیت بسیار پیچیده و مشکلی را پیش روی خود کالی ناب خواهید گذاشت. اما همین تیم امیدوار میباشد که به امداد معبود و همت همکاران همچنان که تا به امروز در تحقق همین مهم پیروز بوده‌اند در آینده هم جهت جلب رضایت مندی بخش اعظم مشتریانشان همت ببیشتری شکل بدهند.

کالی ناب بی رقیب در قیمت محصولات شیائومی در بازار

در ضمن فروشگاه کالی ناب رو در حوزه محصولات شیائومی اعم از: تلویزیون شیائومی، جاروبرقی رباتی شیائومی، مانیتور های شیائومی، اسکوتر شیائومی، تصفیه هوای شیائومی، بخار پز و محصولات خانگی خاصتا شیائومی حساس ارزش رقابتی و فراوان خوب به نسبت بازار ارزش محصولات شیائومی در لحاظ گرفت.

برای مراجعه به دکان کالی ناب و دیدن قیمتهای محشر محصولات شیائومی می‌توانید بر روی لینک زیر کلیک نمایید:

آدرس وب تارنما دکان اینترنتی کالی ناب: کالی ناب

لوگو کالی ناب
لوگو فروشگاه کالی ناب

فروشگاه محصولات منزل و جهیزیه عروس خانگی لند Khanegiland

یک تارنما گزینه پسند به جهت بانوان و نوعروسان مشکل پسند، مجموعه خانگی لند از سال ۹۶ به تیتر یک بازرگانی مطمئن و به رخ حرفه‌ای در بازار بانه حضور داشته است و از در آغاز سرمایه خویش را بر تهیه و تنظیم محصولات دارای میزان مرغوب بودن بنا گذارده است.

بهار سال ۱۴۰۰ کرکره مغازه اینترنتی خانگی لند را بالا رفت. خانگی لند متولد شد تا اساسی خدماتی گوناگون و گلچین کردن از بهترین برندهای بازار به جای همه چیز فروشی و فروش نامطمئن، حساس نگاهی دارای و هدف رضایت مشتریان خود را از در بین تنوع کالاهای موجود در بازار بهترین ها را به زعم نظرات کارشناسان خود انتخاب کند؛ مطمئن‌تر، حساس کیفیت‌تر و با قیمت های منصفانه را به مشتریان جانِ خود ارائه دهد. 

فروشگاه اینترنتی اسباب خانگی اورجینال

در رابطه اصلی وبسایت خانگی لند کلیدی مدیر فروش با شخصیت این گروه توانمند و اهمیت کیفیت صحبت کردیم و از میزان مرغوب بودن محصولات و تنوع دوچندان بسیار این سایت به نسبت سایر سایتها فروش اینترنتی محصولات اسباب و اثاث خانگی سوال پرسیدیم، اما جواب آقای هیمن عبداله پوری بسیار جالب و به اندازه بود:

در سال چهارم عمل خواستیم کاری بزرگ‌تر نماییم و گامی تازه برداریم. آستین‌ها را بالا زدیم و اساسی مجموعه‌ای از بهترین مراکز مستقیم صادرات محصولات اسباب و اثاث خانگی و اسباب و اثاث جانبی بر سر میز گفتمان نشستیم و مهم متخصصین این زمینه در جهت همکاری برای پشتیبانی و راهنمایی خرید کردن مشتریان به توافق رسیدیم. و ما تصمیم داریم در ادامه این مسیر، قدم‌های محکم‌تری برداریم.

آقای هیمن عبداله‌پوری مدیریت فروش مجموعه خانگی لند

مشاهده و باز‌نگری محصولات وب سایت خانگی لند سفارش میشه، علی الخصوص به جهت بانوان و دوستانی که برای تهیه و تنظیم جهیزیه عروس در تکاپو هستند.

خانگی لند لوگو
لوگو فروشگاه اینترنتی خانگی لند

آدرس وبسایت خانگی لند یکی از از بهترین مراجع تنظیم و خرید جهیزیه عروس از بانه: خانگی لند

پیشرومال یک وبسایت جامع از لوازم خانگی و محصولات تکنولوژی روز عالم pishromall

سایت مغازه اینترنتی پیشرو مال ، از پایین گروه سایتهایی می باشد که تمرکز اصلی آن‌ها بر محصولات یگانه و تکنولوژیک است، همین فروشگاه در سال 1400 کلیدی فروش محصولات وب سایت آمازون در کشور ایران و مهم بها کاهش از همین وب سایت بر سر زبانها افتاد.

پیشرومال به رخ جدی، فعالیت خویش را در راستا محصولات 'خانگی گجت و جانبی اهمیت میزان مرغوب بودن و گارانتی دار در سال 1401 شروع کرد. هدف همین گروه فروش محصولات دارای میزان مرغوب بودن و اهمیت ارزش های مطلوب و سرویس ها مختلفی از دیگر وبسایت ها می باشد. تیم پیشرومال عملکرد بر ارسال محصولات در سرعت بالا ترین روزگار و بالاترین خدمات را دارد.

مشاوره خرید و پشتیبانی مشتریان در کمترین زمانه ممکن را دارد. ارزش محصولات موجود در پیشرومال عملکرد شده همواره به روز باشد و میتوانید اهمیت تصور ریلکس تصویب توصیه نمائید.

در واقع موضوع خاصی که پیشرو کالا را در چکیده این مقاله ما گنجانده حضور گسترده محصولات وب سایت برنده آمازون در محصولات همین تارنما اینترنتی می باشد.

حتما سری به همین وب سایت بزنید، احتمال دارد شما هم مثل ما محصولاتی رو اونجا پیدا نمایید که در بقیه سایتها یا سرچ های اینترنتی ایرانی نتونید ببینید:

سایت پیشرومال: پیشرومال

فروشگاه پیشرومال
لوگو فروشگاه پیشرومال

یک وب سایت بینظیر به جهت خرید کردن لپ تاپ استوک، مارک اسم آشنای آبیدر استوک Abidarstok

اما برسیم به معرفی پنجمی مورد از لیست معرفی 1+4 مغازه برتر، فروشگاهی غیر اسباب خانگی البته لازم به جهت علاقمندان به لپ تاپ و خرید کردن لپ تاپ، مغازه اینترنتی آبیدر استوک به تیتر وبسایت فروش لپ تاپ استوک از سال ٩٧ سرگرم به فعالیت شده است.

خرید اینترنتی لپ تاپ استوک این امکان را برای مشتریان مهیا می‌آورد که قیمت ها را مقایسه کنند و بتوانند مدل‌های متنوعی را بررسی کنند. نکته دیدنی در گزینه لپ تاپ استوک قیمت آن است. بودجه گزینه نیاز به جهت خرید کردن لپ تاپ استوک تقریبا یک سوم بودجه مورد نیاز برای خرید یک لپتاپ جدید حیاتی مشخصاتی مشابه است.

اما آنچه مغازه لپ تاپ آبیدر استوک را از سایر رقبا متمایز می کند، علاوه بر ارزش منصفانه و رقابتی پشتیبانی و مشاوره خوب قبل از خرید کردن لپ تاپ استوک می باشد. شما میتوانید قبل از خرید کردن هر لپ تاپی اساسی همین تیم در رابطه باشید و محصولات این مغازه رو یه نگاه بندازید.

آبیدر استوک، پشتیبانی و خرید سوای نگرانی

مسئله مهم در خرید لپ تاپ های استوک میزان مرغوب بودن و اطمینان از کارکرد و سالم بودن دستگاه است، آبیدر استوک در یک ابتکار عالی به جهت راحتی خیال مشتریان، قطعا قبل از ارسال لپ تاپ تصاویر و عکسهای کامل دستگاه را برای مشتریان ارسال میکنند.

همچنین مهلت به کارگیری مشخصی را به جهت اعضا در لحاظ گرفته اند که در صورتی که در دوران به کارگیری مشکلی متوجه دستگاه شد بدون هزینه دستگاه را رجوع و برگشت دیتا و یا هزینه را به حساب مشتری واریز می‌نمایند و یا این که دستگاهی سوای نقص‌ احتمالی برای ایشان ارسال میکنند.

یکی دیگر از خدماتی که توسط آبیدر استوک ارائه می‌شود، امکان تحویل حضوری لپ تاپ استوک در شهر تهران می‌باشد. مهم توجه به حجم بالای سفارشات، تلاش کرده‌ایم تا ارسال دستگاه‌ها در اسرع انجام شود. (معمولا کاهش از ۴ روز کاری)

برای خرید و یا این که بازدید دسته های محشر لپ تاپ استوک مطلقا به آبیدر استوک سر بزنید:

خرید و بها لپ تاپ استوک : آبیدر استوک

در نهایت در یک جدول میتوانیم همین چهار مغازه رو حساس نیز مقایسه کنیم:

در جدول ذیل کارایی کردیم بهترین ویژگی های هر دکان اینترنتی را در یک نگاه به شما عرضه داریم.

نام فروشگاه تنوع محصولات محصولات خاص پشتیبانی واردات مستقیم تحویل در محل پشتیبانی
مولودی مال بالا بله بله بله عالی
کالی ناب بالا بله (شیائومی) بله بله عالی
خانگی لند بالا بله (جهیزیه عروس) خیر بله عالی
پیشرو مال متوسط بله (محصولات آمازون) بله برای تهران خوب
آبیدر استوک بالا بله (مایکروسافت سرفیس) بله برای تهران عالی
جدول مقایسه سرویس ها 1+4 مغازه معرفی شده

در صورتی که شما هم دکان لطف میشناسید بدون شک معرفی کنید.

نکات اصلی در خرید اینترنتی

امکان خرید و فروش امن از طرز اینترنت، دلیلی کلیدی به جهت پیروزی کسب‌وکارهای اینترنتی است. بسیاری از مشتریان نسبت به همین نوع معاملات شک وتردید دارند زیرا نگران‌اند که اطلاعات شخصیشان توسط هکرها یا این که کلاهبرداران اینترنتی به سرقت برود. با امداد دانش روز و فناوری‌های نوین، انجام معاملات امن امکان‌پذیر می‌شود.

این فناوری‌ها به‌سرعت در حال پیشرفت‌ هستند و هر روز به جهت امنیت و راحتی عمده خرید و فروش اینترنتی یک راهکار جدید نوآوری می‌شود. کلیدی وجودِ این، هنوز هم بسیاری از صاحبان کسب‌وکار و مشتریانشان در به کار گیری از internet شک دارند و نگران مسائل امنیتی هستند.

نکته حساس که در خرید کردن اینترنتی باید به آن دقت نمایید این میباشد که خرید خویش را از یک وبسایت دارای و خوش سابقه انجام دهید. قطعا نظرات اعضا در ارتباط اهمیت ارآیه کالا و رضایت مشتریان را در نظر بگیرید.

به این نکته دقت کنید که به جهت پیدا نمودن وبسایت های دارای در نتیجه ها کاوش ممکن میباشد تقلبی رخ دهد تا شما را به بیراهه ببرد، پس همت کنید سایت هایی که میشناسید را تعیین کنید خیر لزوما وب سایت هایی که در نتیجه های ابتدایی وب سایت گوگل بالا آمده اند. در اسم تارنما مراقب خطا املایی یا این که دامنه ی آن (به تیتر مثال .net به جای .com .net) باشید و بدون شک از درستی و صدق نشانی تارنما اطمینان حاصل کنید.

حتما از سایتهای مهم ssl اعتبار خرید کردن کنید

هرگز حیاتی استفاده از کارت اعتباری خود از سایتی که رمزگذاری SSL (لایه سوکت های امن) را کارگزاری نکرده هست ، هیچ خرید کردن آنلاین و یا این که پرداخت بانکی اینترنتی را انجام ندهید. ولی همین گزینه را چگونه متوجه شویم؟ سایتی که اصلی SSL رمزگذاری شده است نشانی اینترنتی آن دارای HTTPS آغاز می شود خیر فقط دارای HTTP.

علاوه بر این نمادی از یک قفل کوچک هم در آدرس توشه آن ظواهر می شود ، که به طور معمول در سمت چپ URL در نوار آدرس یا این که نوار حالت زیر قرار دارااست که منزلت قرارگیری آن ، بستگی به مدل مرورگر شما دارد. استاندارد HTTPS حال حتی در وبسایت هایی که خرید اینترنتی را ارائه نمی دهند هم فعال است ونشانه ای از امن بودن آن تارنما دارد. این استاندارد تا جایی کلیدی است که گوگل Chrome هر ورقه ی سوای رمزگذاری SSL را به عنوان “ایمن نیست” پرچم گذاری می کند.

از رمز دوم پویا به کار گیری کنید

رمز پویا کارت بانکی یکی از از اصلی‌ترین مورد ها امنیتی به جهت دوری از کلاه‌برداری‌های اینترنتی و روش‌های گوناگون برداشت غیرمجاز از حساب‌های بانکی محسوب می‌شود. این روز‌ها کلاه‌برداری اینترنتی حیاتی روش‌های مختلف برداشت غیرمجاز از حساب‌های بانکی در سرزمین زیاد گسترده شده و بخش اعظمی از کسانی که دیتاها یه خرده از روش‌های سارقان امروزی دارا هستند دچار ضرر‌های هنگفتی شده‌اند. پلیس فتا اعلام کرده که در سال ۹۷، ۲۰ تا ۲۵ هزار پرونده برداشت غیرمجاز که بخش مهمی از آن‌ها به خاطر ناآگاهی مردمی بوده تشکیل‌شده است.

در موقعیت رمز اثبات شما برای خرید کردن اینترنتی یا انتقال وجه اینترنتی یک رمز دوم مستمر دارید که آن را در کنار مشخصات دیگری مثل شماره کارت، کد CVV۲ و تاریخ انقضا وارد می‌کنید. در کلاه‌برداری به شیوه فیشینگ سارقان به شکلی کاربران را فریب می‌دهند و آن‌ها را به یک برگه جعلی پرداخت می‌کشانند.

مطرح شدن رمز یک‌بار مصرف یا این که به عبارتی رمز پویا راهکاری به جهت وصال به امنیت در خدمات اینترنتی است. در برعلیه رمز ثابت، رمز پویا قرار دارااست و به معنای کلمه رمزی میباشد که می‌تواند فقط به جهت یک بار در تراکنش گزینه استفاده قرار گیرد. بر پایه آنچه پلیس فتا اعلام کرده فیشینگ ادله شکل‌گیری یک‌سوم جرائم سایبری در سرزمین است. به همین خاطر به کارگیری از رمز دوم یکبارمصرف به‌جای رمز اثبات در امر عمل قرارگرفته است؛ به‌طوری‌که پیش‌بینی می‌شود اصلی جایگزین شده رمز یکبارمصرف از سوی همگی بانک‌ها می‌توان مقدار قربانیان فیشینگ را به‌طورجدی کاهش داد.

با پویاسازی رمز دوم کارت‌های بانکی، احتمال سوء‌استفاده از کارت به شدت کاهش می‌یابد و دارندگان کارت‌های بانکی می‌توانند به جای استعمال از یک رمز دوم ایستا (ثابت)، در هر بار خرید اینترنتی یا پرداخت‌های مستضعف رمز دوم کارت، از رمز پویا که بانک در اختیارشان قرار می‌دهد، به کار گیری کنند.

اهمیت داشتن درگاه پرداخت

یکی از بهترین فعالیت هایی که در سال های آخر در داخل کشور آغاز شده، تصویب و جهت دهی فروشگاه های اینترنتی است. نشانه اعتماد الکترونیکی که توسط وزارت صنعت، معدن و تجارت کشور‌ایران به فروشگاه های آنلاین دیتا می شود بهترین منش برای تشخیص و شناسایی یک وب وب سایت اعتبار از وب وب سایت های نا امن و کلاهبردار است.

تمامی دکان های آنلاین می توانند اصلی تصویب اسم اینترنتی در سامانه علامت اعتماد الکترونیکی به آدرس www.enamad.ir خواهش ثبت دیتاها و اختصاص نماد اعتماد را داشته باشند. همچنین همه مغازه های مورد تایید می بایست علامت اعتماد الکترونیکی را (که به شکل یک e آبی رنگ به همپا یک یا این که تعدادی نقطه طلایی رنگ است) در معرض دید بازدیدکنندگان قرار دهند.

نکته چهارم: همان طور که می دانید جعل کردن یک آیکون گرافیکی فعالیت چندان دشواری نیست. در نتیجه چنانچه می‌خواهید از امنیت یک وب سایت کاملا مطمئن شوید به اندازه می باشد به صفحه کسب و کارهای حیاتی نشانه اعتماد الکترونیکی در این وب وبسایت مراجعه کنید و اهمیت یک جست و جوی ساده، از طبقه بندی شدن تارنما گزینه لحاظ اطمینان پیدا کنید.

درگاه بانکی را بررسی کنید

فروشگاه های آنلاین به جهت خرید های الکترونیکی از درگاه های متصل به خزانه های طرف قرارداد به کارگیری می کنند. پس در این نخست باید توجه داشته باشید که هیچ زمان به فروشگاهی که برای انتقال مبلغ خرید از شماره کارت شخصی به کارگیری می نماید اعتماد نکنید. درگاه های بانکی حیاتی به کارگیری از پروتکل های امن SSL رابطه شما را اهمیت بانک آیتم نظر برقرار می کنند. به این ترتیب در صورتی که به نوار نشانی وب وب سایت بانکی که از طرز مغازه به آن متصل شده اید اعتنا کنید، در ابتدای آن می بایست عبارت https را بازدید کنید. چنانچه برگه بانک گزینه نظر اهمیت عبارت http میباشد هرگز اطلاعات حساب بانکی خویش را در آن وارد کنید.

نکته سوم: در هنگام وارد کردن اطلاعات کارتتان در ورقه خزانه مورد نظر، حتی چنانچه همگی حالت دیگر نیز مثبت بودند تا جای ممکن از برگه دکمه های مجازی (Virtual Keyboard) استعمال نمایید تا ضریب امنیتی عمل شما فراتر باشد. همچنین تا حد قابلیت و امکان از به اندازه نت ها و رایانه های موجود در مرکز ها عمومی نظیر مدرسه ها و دانش گاه به جهت انجام خرید اینترنتی استفاده نکنید.

از مرورگر به روز استفاده کنید

بسیاری از افراد از مرورگرهای سابق و غیراستاندارد مانند اینترنت اکسپلورر نسخه ۶ یا مرورگرهای سابق دیگر استفاده می‌کنند.

توجه فرمایید که اگر به سالم اطلاعات خود اهمیت می‌دهید و دوست دارید که سایت‌های فروشگاه‌های اینترنتی را به صدق بر روی مرورگر خود ببینید، از آخرین ورژن مرورگر مورد علاقه‌تان استعمال کنید. چون در اصل مرورگرها خود اهمیت مشکلات و حفره‌های امنیتی میباشند که اهمیت کشف آنها نسخه‌ای تازه جهت پوشش این حفره‌های امنیتی عرضه خواهد شد. پس از نهایی ورژن مرورگرتان به جهت خرید الکترونیکی استفاده کنید.

 

روش فعالسازی رمز پویا به جهت خرید اینترنتی


پویاسازی رمز دوم کارت‌های بانکی تنها و فقط توسط بانک صادرکننده کارت انجام می‌شود و مشتریان هر بانک می‌توانند برای اطلاع از روش‌های فعال‌سازی رمز پویای کارت خود به شعب آن خزانه مراجعه کنند. همینطور دریافت رمز پویا از طرز پیامک و یا این که راهکار‌های مبتنی بر کد‌های دستوری (USSD) از دیگر روش‌های فراهم شده به جهت ارائه آن به مشتریان بوسیله بانک‌ها است. بانک مرکزی نیز اهمیت هدف آنالیز و راهبری همین پیامک‌ها، سامانه هریم (هدایت رمز‌های یکبار مصرف) را از شروع دی‌ماه راه‌اندازی خواهد کرد.

در بیشتر بانک‌ها باجه‌ای به منظور ارائه خدمات الکترونیک در لحاظ گرفته شده و مشتریان هر بانک به جهت دریافت راهنمایی و سرویس ها مرتبط اهمیت رمز پویا می‌توانند به همین باجه‌ها مراجعه کرده و خدمات دریافت کنند. همچنین در شکل پیدایش مشکل، مشتریان می‌توانند این اهمیت را از طریق روابط‌عمومی مدیریت شعب هر بانک پیگیری کنند. یا اصلی مرکز پشتیبانی تلفنی خزانه تماس بگیرند.

نکات پایانی

معمولا فروشگاه‌های آنلاین، سرویس ها پرداخت اینترنتی را از شیوه یک عدد از بانک‌های کشور اخذ می‌کنند. در پرداخت‌های آنلاین وقتی می‌خواهید سطح پرداخت وجه را از نحوه کارت انجام بدهید وارد درگاه پرداخت خزانه مربوطه خواهید شد.

بسیاری از سارقان اینترنتی با طراحی و تولید درگاه‌هایی شبیه به درگاه‌های دارای بانکی و آدرس‌های شبیه آن را در اختیار اعضا قرار دیتا و به محض وارد کردن دیتاها بانکی، اقدام به سرقت اطلاعات حساب‌های بانکی و در غایت سرقت وجوه از حساب بانکی عضو می‌کنند، لذا بایستی نسبت به فعال کردن رمز پویا (یکبار مصرف) حساب بانکی خویش مبادرت کنند.

مجرمان سایبری حیاتی ارائه کالاهای ارزان‌تر قیمت‌های استثنایی و اعتقاد و باور نکردنی و طرح‌های وسوسه انگیز اعم از کالا، البسه و کیف و کفش، لوازم خانگی و بسته‌های هدیه مبادرت به کلاهبرداری از شهروندان می‌کنند یا این که عضو را وارد صفحه جعلی و مشابه سازی شده بانک کرده یا در بعضا از سایت‌های تبلیغاتی وخرید و فروش مثل دیوارو شیپور مبادرت به گرفتن گزیده از پول متاع به عنوان پیش پرداخت یا این که همان بیعانه کرده و آنگاه جدا ارتباط می‌کنند.

در پایان گشوده نیز می بایست به این نکته اشاره کنیم که یک مغازه دارای را نمی اقتدار فقط حیاتی توجه به جايگاه آن در وب تارنما هایی مثل الکسا یا این که تعداد دنبال کنندگان و عضوهای آن آشنایی و ممکن میباشد یک ورقه فروشگاهی معمولی در اینستاگرام، امنیت بیشتری از یک وب سایت لبریز زرق و الکتریسیته اینترنتی دارای هزاران بازدید کننده و جايگاه جهانی بالا داشته باشد. حساس رعایت همین نکته ها بی آلایش می توانید خریدی امن و بی دردسر داشته باشید.

در ده سال اخیر، کلیدی توجه به سرعت بالای خرید، سرعت بالای ارسال، هزینه کمتر و صرفه جویی از اتلاف وقت اشخاص به خرید کردن اینترنتی تمایل زیاد زیادی نشان داده‌اند البته نکته‌ای که همواره از آغاز کسب و کارهای اینترنتی مطرح بود و افراد نسبت به آ ن نگرانی‌هایی داشتند «عدم وجود اعتماد» است.

به یاد داشته باشید که اهمیت دقت به دغدغه‌های افراد در دنیای کنونی، خرید اینترنتی در هر جایی از جهان گریز ناپذیر است. از این رو ملاحضات و نکات بالا از مهمترین مواردی می باشد که می‌تواند برای اعتماد به یک دکان اینترنتی به شما کمک نماید و دوراندیشی شما را نسبت به خطرات و مشکلات احتمالی آینده بالا چیره شود تا در نهایت خرید کردن اینترنتی بدون دغدغه‌ای را تجربه نمایید.

امیدواریم همین مقاله توانسته باشد برای شما در خرید کردن اینترنتی خوب تر کمک کننده و راهنما باشد.

با تشکر

آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن