خرید اینترنتی کتاب کودک 0 تا 2 سال نهنگ

اکثری از پدرها و مادر داستان‌های کودکانه فارسی را به جهت فرزندان خود در حق تقدم قرار ارائه می کنند چون همین آث

توسط MORVARIDEASIA در 1 مهر 1401
اکثری از پدرها و مادر داستان‌های کودکانه فارسی را به جهت فرزندان خود در حق تقدم قرار ارائه می کنند چون همین آثار بر پایه تمدن ایرانی هستند و کودکان را فهم و شعور جامعه ملازمت می‌کنند. یکی از بهترین کتاب‌های ماجرا نوپا فارسی، مکتوب قصه‌های کلیله و دمنه محسوب میشود که قصه حیوانات را داستان میکند و داستان‌های پندآموز کودکانه‌ای دارد. به هر حال چنانچه میخواهید فرزندتان دارای اثر ها کلاسیک پارسی آشنا شود، دانلود مکتوب صوتی قصه‌های کلیله و دمنه هم مورد مناسبی‌ست. در صورتی که قصد دارید کودکی را به داستان علاقه‌مند کنید، کتاب صوتی کودکانه طریق کارآمد و مفیدی به شمار می‌آید. افزایش ارزش کتاب از یک سو، تغییر تحول سبک زندگی کودکان امروز و علاقه‌مند و وابسته شدن به ابزارهای نو اطلاع‌رسانی نظیر گوشی‌های همراه سبب ساز شده می باشد مکتوب بیشتر از هر روزگار دیگری از سبد خانواده‌ها خارج شود. کتاب این فرصت را به کودکان می‌دهد که یک حالت و یک زندگی دیگر را تجربه کند. تیم «قصه های من و عروسکام» نوشته نسیم عرب امیری که توسط انتشارات کتاب نیستان منتشر شده، در دویست و دومی گرد‌همایی زرین قلم در فرهنگسرای رسانه رونمایی می‌شود.
  • © به کار گیری از مطالب فروشگاه اینترنتی خزان بوک فقط به جهت مقاصد غیر تجاری و حساس ذکر منشا بلامانع است.
  • هرچه کتب نوباوه و نوجوان عکس‌ها و تصاویر رنگی‌تری داشته باشند و به علایق و سلایق آن ها نزدیک‌تر باشد، بچه‌ها خوب تر و به‌آسانی اساسی آن ها ارتباط می‌گیرند.
  • بعد از 3 سالگی نوپا می توانیم شروع به تهیه کتبهای بی آلایش بکنیم.
  • در این طرح، انتشارات نارون علم با برگزاری یک یا یکسری جلسه فرآیند داوری برای کتاب، در رخ تایید محتوا و بها کتاب، خدمات بدون‌پول چاپ کتاب خود را ارایه می‌نماید.
  • بر اساس آمارهای موجود در منزل مکتوب و ادبیات ایران در سال گذشته 16 هزار و 846 عنوان مکتوب بچه و نوجوان منتشر شده میباشد که از این در میان 10 هزار و 171 تیتر تألیف و شش هزار و 675 عنوان ترجمه بوده است.
داستان‌های خیلی کوتاه کودکانه به جهت علاقه‌مند کردن فرزندانمان به مطالعه دوچندان اثرگذار میباشند و در موفقیت تحصیلی آن ها نقشی موءثر ایفا می‌کنند. آثاری مانند موش کتابخانه، همین مکتوب عکس ندارد، او‌لین روز مدرسه، خرس کوچولوی قطبی و خرگوش شجاع و خودم می‌خوانم جزو مناسب‌ترین کتاب‌های قصه به جهت کلاس اولی‌ها محسوب می‌شوند. کتاب مامان بیا جیش دارم متن شکوه قاسم‌نیا یکی از کتاب‌های مهارت‌آموز به جهت خردسالان می باشد که بخش اعظمی از خانواده‌ها آن را به جهت کودکان خود تهیه می‌کنند. شخصیت های ماجرا باید به مهربانی معرفی شده و برای طفل یقین پذیر باشند همینطور وجود کلام های خنده دار و لطیفه های بامزه در لابه الای گفتگوهای شخصیت لازم است. مشکلات و مسائل شخصیت های داستان می بایست مشابه مشکلات و مسائلی باشند که طفل در آن سن اساسی آنها مواجه می شود تا یک سری موردها را نیز به آن ها تدریس دهد. مکتوب «دکان کاموا فروشی» به جهت مجموعه سنی کودک نوشته مونا جوان اصلی تصویرگری سحر رضائیه زاده توسط انتشارات کتاب جمکران به کتابفروشی ها آمد.

نظری بر یحیای زاینده‌رود | داریوش احمدی

علاوه بر منزلت بندی های سنی مکتوب طفل که اهمیت عدد مشخص و معلوم شده اند، جایگاه بندی های سنی هم بوسیله کانون پرورش فکری کودکان اعلام شده میباشد که ممکن است نام آن‌ها را شنیده اید. تیم سنی الف، ب، ج د، چهار رده بندی اعلام شده میباشند که کتاب های کودکانه را بر پایه معیارهای خاصی جور بندی کرده اند. در مجموعه عمو کتابی، کتاب ها بر همین مبنا هم مدل بندی شده اند و شما میتوانید مهم انتخاب مدل بندی مدنظرتان، کتاب های مربوط به گروه سنی گزینه نظر را مشاهده کنید و تحلیل نمایید. همینطور مکتوب های ارائه شده در سایت، به مرور ارتقا می یابند و کتبی اهمیت کیفیت از حیث تصویری-محتوایی و جذاب برای کودکان به جهت تماشا و بررسی در معرض دید شما قرار میگیرند. عمومی چون یک تصویر خوب تر از هزار کلمه می تواند معنا را برساند همینطور به جهت آموزش و خلاقیت هم تصاویر کلام اولیه را می زنند. مکتوب روایت نوباوه بایستی گونه ای باشد که کودک بتواند خودش را به جای شخصیت مهم مکتوب تصور کند و از همین نحوه لذت و شعف را کسب کند. نوپا شما حساس داستان های خوب اصلی مشکلات و مسائل زندگی بخش اعظم آشنا می شود و مهارت های اجتماعی بیشتری را بدست می آورد. مکتوب «دکان عروسک فروشی» نوشته مونا جوان حیاتی تصویرگری شادی دلپاک بوسیله انتشارات کتاب جمکران برای گروه سنی کودک وارد بازار تکثیر شد. همان مدل که در اساسنامهٔ شورا آمده‌است، اصلی‌ترین وظیفهٔ این نهاد، ارزش‌گذاری کتاب‌های منتشره در این راستا و جهت‌دهی انتشار کتاب‌های گروه سنی بچه و نوجوان به سوی آثار دارای میزان مرغوب بودن است. شورا برای رسیدن به این هدف گوشه ای به اسم گروه‌های باز‌نگری دارااست که کتاب‌های ویژهٔ کودکان و نوجوانان را به رخ منحصر و گروه‌بندی شده تحلیل و نتیجه را در فهرست‌های سالیانه به دور اندیشی همگان می‌رسانند. گروه‌های بررسی کتاب‌ها و آثار شعر، ادبیات داستانی تألیفی، غیر داستان، مرجع و داستانِ ترجمه از گروه‌های شاخص باز‌نگری شورای کتاب نوپا هستند. کار در حوزه کودک یکی از از بهترین تصمیم‌ها به جهت یک نویسنده خواهد بود. درود به جهت فعالیت در زمینه طفل و نوجوان نیاز به سن خاصی ندارید. یکی از از حوزه هایی که انتشارات ما در آن به شکل تخصصی فعالت دارد خوزه کودک و نوجوان است. در هر مرحله از چاپ و نشر می توانید روی امداد ما خساب گشوده کنید. از جمله مکتوب قصه های کودکان و نوجوانان می توان به مکتوب حسنی ، مکتوب خال خالی و برای نوجوان به کتاب روایت های هزار و یک شب یا این که قصه های کهن اهل ایران اشاره کرد. خرید کردن کتاب نوباوه و نوجوان مهم تخفیف ویژه 30 و 40 و 50 درصدی در سراج بوک انجام میشود، هدف ما از اعمال همین تخفیف ها رساندن کتاب حیاتی کمترین ارزش در سراسر سرزمین به دست شما دوستان سراج بوکی میباشد.

کتاب های مجموعه سنی ه

بهتر هست بدانید که در یک سالگی،‌ نوباوه دیگر همهٔ‌ صداهایی را که به جهت حرف نمودن به زبان مادری‌اش نیاز دارااست یاد گرفته است، پس هرچه کلمه ها بیشتری بشنود خوب تر قدرتمند به حرف نمودن می‌شود. این یادداشتها یک‌سری متن سخنرانی، چند معرفی کتاب، یک سری مقدمه بر کتابهای ژانر فانتزی، معمایی و وحشت، و یکسری یادداشت متفرق درباره موضوعات مختلف را در بر می‌گیرند. گیمن جز آنکه نویسنده‌ای خلاق و پیروز دست هست طنز پردازی قهار هست و هر چه می‌گوید و می‌نویسد بشدت شوخ و طنازانه است. او همانطور که بارها اشاره کرده از کودکی فراوان مکتوب خوان بوده و تقریبا بزرگترین تفریح عهد شباب‌ش تلاوت مکتوب و اعتکاف در کتابخانه‌ها و سر زدن به کتاب فروشی‌ها بوده. گروه یک جلدی «قصه‌های مامان جونی و زیارت» از سوی گروه کودک و نوجوان به‌نشر (انتشارات آستان قدس رضوی) به تازگی به زیور چاپ تروتمیز شد. این تعیین می‌تواند در کنار رعایت مرزهای در نظر گرفته‌ شده سنی، با توجه به روحیات فرزند شما، تمدن خانوادگی، محیط رویش فرزند و مورد ها دیگر در حیث گرفته شود. در ادامه ضمن بررسی گونه های کتاب های بچه و نوجوان در آیتم‌های سنی مختلف، به چگونگی فرآیند تعیین یک مکتوب مناسب دارای اعتنا به ویژگی‌ها و نیازهای کودکان و نوجوانان می‌پردازیم. قرائت کتاب برای کودکان به‌دلیل‌اینکه والدین یا این که اشخاص نزدیک را الگوی خویش قرار می‌دهند، می‌تواند برای آنان یک عادت در سنین نوجوانی به بالا شود که نتیجه ها و آمارها این اهمیت را تصدیق می‌کند. فروشگاه اینترنتی کتابکده نوباوه اصلی علامت اعتماد الکترونیک از وزارت صنعت، معدن و تجارت می باشد. کلیه ما والدین به دنبال خوی آینده ای روشن به جهت فرزندانمان هستیم که همین مسیر اصلی توانمندسازی و گسترش شخصی فرزندانمان میسر می شود. در همین مسیر نیازمند هدایت قابل اطمینان و به روز هستیم که تنوع و کیفیت را در همین مسیر در نظر بگیرد. کتاب هدهد فروشگاهی برای دسترس پذیر نمودن فرآورده‌های فرهنگی کودکان و نوجوانان است. تمامی حقوق وب‌سایت کتاب هدهد متعلق به مؤسسه پژوهشی تاریخ ادبیات کودکان بوده و گشوده تکثیر نوشته ها و تصویرها مهم آوردن منشاء آزاد است. آیا تصاویر به مهربانی گزینش شده است؟ تصاویر روشن به جهت کودکان 4 تا 8 ساله حتمی است، و تصاویر هنگامی که اساسی خط روایت مطابقت داشته باشند بیشترین کتاب بچه و نوجوان تاثیر را دارند. کتاب‌های بی‌کلام نیز منشاء فوق‌العاده‌ای برای پرورش گویش هستند و از نوباوه شما می‌خواهند که تصاویر را در حین پیشرفت قصه تعبیر کند. تا سن 3 سالگی سماجت به خرید کردن کتابهای خیلی یگانه نداریم تنها باید با مکتوب آشنا شوند. کودکتان احتمالاً پس از مدتی چندین مکتوب دوستداشتنی خواهد داشت که هر توشه آن‌ها را می‌آورید تا برایش بخوانید هیجان‌زده می‌شود.

اثرات مثبت در کتاب خوانی کودکان و نوجوانان

قطعا خرید کتاب های استاندارد و تدریس مطالب موءثر و کاربردی به کودک، نیاز به مطالعه و تحقیق مضاعف دارد. گزینش مکتوب مناسب طفل مقوله حساسی میباشد چون متساوی گزینش یک همنشین خوب یا این که بد به جهت فرزند دلبندتان است. مطالعه مکتوب نقش فراوان موثری در یادگیری خواندن و تالیف کودکان دارد. قصه‌ها بهترین کتاب‌های روان‌خوانی به جهت اول دبستان محسوب می‌شوند. این اثرها همچنین دایره لغت ها کودکان را ارتقاء ارائه می کنند و آن ها را به جهت گذراندن چیره کلاس اول ابتدایی مهیا می‌کنند. مؤسسه پژوهشی تاریخ ادبیات کودکان از نهادهای همبسته به شورا است که از سوی بعضا از اعضای باسابقه شورا حیاتی هدف پژوهش‌های تخصصی در حوزه تمدن و تاریخ و مطالعات کودکی بنیان نهاده شده‌است. مؤسسه ما‌درها امروز و مؤسسه پژوهشی کودکان جهان از نهادهای همبسته دیگر دارای شورا هستند که اهمیت ساختار سازمانی مستقل در کنار شورا به فعالیت‌های تخصصی در حوزه تدبیر گوشه ای فرهنگی و بهداشتی به مادر‌ها و پژوهش و کیفی‌سازی تدریس پیش دبستان در ایران فعالیت می‌کنند. همچنان انجمن پژوهش‌های آموزشی پویا از نهادهای همبسته به شورا است که در حوزه کیفی‌سازی آموزش و پرورش ایران فعالیت می‌کند. از سازمان‌های همبسته دیگر به شورا می‌توان ازکانون فرهنگی بسط اسم موفقیت که کار آن کتابخانه‌سازی و اشاعه کتابخوانی در روستاها و بخش ها محروم و به دور افتاده است. تعیین کتاب مطلوب به جهت کودکان یکی از دغدغه‌های حساس والدین است.

مخاطب‌شناسی اورجینال اهمیت نگارش برای کودکان است./آستان نیوز/20مهرماه 99

خرید مکتوب صوتی یکی از از بخش‌های جذاب کتابراه می باشد که در در بین کودکان و نوجوانان هم طرفداران متعددی دارد. کتاب‌های شعر کودکانه در اپلیکیشن کتابراه به دو رخ صوتی و متنی هستند. کسانی که می‌خواهند در تربیت فرزند خویش نقش بیشتری داشته باشند موضوعاتی مثل شعر کودکانه زیبا، شعر کودکانه فارسی، کتاب کودکان بهترین مکتوب شعر کودک، کتاب شعر کودکانه حساس تصویر و... شما به راحتی در وبسایت کتابراه بهترین کتاب‌های شعر کودکانه را پیدا می‌کنید و این‌گونه تاثیری مثبت در پرورش کودکتان خواهید داشت. احتمال دارد نیز به دنبال داستان فانتزی کودکانه هستید، پس فرصت دانلود رایگان مکتوب شنل قرمزی را از دست ندهید. افراد بخش اعظمی مطالعه روزمره کتاب را در برنامه ریزی روزانه خود دارند. اما به سبب راه‌بندان کاری و دغدغه های زیاد روزانه دوران به اندازه جهت مراجعه به کتابفروشی و نمایشگاه مکتوب را ندارند. برهه زمانی نوجوانی زمان ای مهم برای همگی دختران و پسران میباشد و به استدلال تغییرات جسمی و روحی و روانی آن‌ها و تغییر و تحول خلق و خوی و برخورد آنها، وظایف والدین و نقش بزرگان به جهت یاری به نوجوانان جهت گذر از این بازه زمانی بیش از پیش دارای و دارای است. شما نیز درصورتیکه وبسایت معتبری در همین راستا می شناسید، در نصیب نظرات مطرح کنید تا این متن را دارای امداد شما کامل شدن کنیم. شنیدن کلمات اهمیت صدای بلند می تواند کودکان را کلیدی اشکال متفاوتی از واژگان و عبارات جدیدی که ممکن است در جای دیگر نشنیده باشند، آشنا کند. مکتوب خوانی روزمره به جهت کودکان موجب می شود که آن ها هر روز لغات جدیدی بیاموزند. قبل از هر اقدامی حتمی میباشد بدانید کتاب های علمی و آموزشی کودکان به بخش‌های متمایز مثل مکتوب اطلاعات عمومی کودک، مکتوب آشنایی اهمیت جانوران کودک، مکتوب آموزش کامپیوتر به جهت کودکان، مکتوب نجوم برای کودکان، کتاب زیست شناسی به جهت کودکان و... او پرگو البته شیرین صحبت است، پر کار است، لبریز مشغله است، فعال است، دوچندان می‌نویسد، به همه چیز و کلیه جا سرک می‌کشد، و رند و خلاق است. اساطیر و افسانه‌های ملل و آثار سابق را عالی می‌شناسد و در داستانهایش از آنها بهره می‌برد. به گفته خودش اساطیر حکم خاک کمپُست را برای داستانهایش دارند. چنانچه می‌خواهید بخش اعظم اهمیت همین نویسنده آشنا شوید، خواندن دو گروه ناداستانی او یعنی ارواح ماشین نشین و مکتوب نوپا دیگر چه ... در همین دو اثر گیمن همچنین تعدادی تن از پر رنگ ترین نویسندگان ژانر فانتزی و علمی تخیلی و وحشت را به ما معرفی می‌کند.

کتاب رامونای هشت ساله (رامونا

موسسه پژوهشی تاریخ ادبیات کودکان (هدهد)، شورای مکتوب بچه (کتابک) و کانون پرورش فکری هم فهرستی از برترین کتاب‌های ادبیات کودک را در سال‌های آخر تنظیم کرده‌اند. قدم ابتدا درخواست عضویت است که اعضا به تیتر کاربر متعلق پذیرفته میشوند و در این تراز باید کارگاه‌های یک سالهٔ آشنایی ادبیات کودکان را بگذرانند و پس از آن می‌توانند در گروه‌های بررسی شورا به عمل بپردازند. اعضاوجوارح پس از دو سال کار داوطلبانه و عمل چشمگیر می‌توانند خواهش عضویت قانونی را به هیأت مدیره بدهند. از پاراگراف همین شرکت‌ کنندگان می‌توان به شبکه کمک کودکان کار و خیابان اشاره کرد. سعی کنید کتاب‌هایی را انتخاب نمایید که محتوای آن به تدریج طولانی‌تر می‌شود. این ویژگی به شما کمک میکند تا دامنه توجه نوباوه خویش را به تدریج گسترش دهید. به سراغ کتاب‌هایی مهم موضوعات متفاوت بروید تا فرزند دلبندتان در معرض ایده‌ها و تجربیات تازه قرار بگیرد. تلاش کنید کتاب‌هایی را برگزینید که طفل شما را کلیدی گونه های ادبیات آشنا کند. جواب به همین پرسش می‌تواند ما را در خرید کردن مکتوب بچه و نوجوان یاری کند. خرید آنلاین اشکال کتاب نوباوه شامل کتاب قصه، شعر و آهنگ کودکانه، رنگ آمیزی، علمی و آموزشی و همچنین مکتوب های راهنمای والدین برای پرورش و تربیت کودکان از بدو ولادت تا نوجوانی شامل مبحث روانشناسی نوپا و … در دکان آنلاین نوپا و نوجوان آریاکید. دکان آنلاین کتاب سراج انواع کتاب های داستان کودک و نوجوانان و خرید کردن مکتوب شعر طفل را در بهترین میزان مرغوب بودن و در جایگاه متعدد سنی ارائه می دهد که شما می توانید به راحتی نام کتاب آیتم حیث خویش را جستجو کنید و یک خرید مکتوب داستان کلیدی تخفیف داشته باشید. به جهت معرفی ناشران برتر سایت منبع باید سراغ بهترین کتاب‌های کودکان در سال‌های اخیر رفت. کانون پرورش فکری احتمالا شناخته‌شده‌ترین ناشر کتاب‌های کودک در جمهوری اسلامی ایران باشد. همین کانون در سال 1344 تاسیس شد و پس از انقلاب اساسی نظارت وزارت آموزش و رویش به فعالیت خویش ادامه داد. انتشارات قدیانی که اثر ها کودکانه خود را دارای تیتر کتاب‌های بنفشه به بازار عرضه می نماید از دیگر ناشران برگزیده سرزمین در این حوزه است. یکی از ناشران معتبری که حیاتی تمرکز بر آموزش مهارت‌های زندگی به کودکان آثاری فراوان با ارزش منتشر کرده انتشارات نردبان می باشد که زیرمجموعه‌ای از انتشارات فنی ایران محسوب می‌شود. شما می توانید براساس سن و سلیقه نوباوه خود مکتوب های مطلوب او را گزینش کرده و بخوانید، چکیده از این کتاب... در همین برگه ما به معرفی لیست کتاب قصه های منحصربه‌فرد نوباوه خواهیم پرداخت و بهترین کتاب روایت برای کودکان را معرفی خوا هیم کرد. ویستور مجموعه‌ای از برترین کتاب‌های کودکانه را از معتبرترین ناشران مرزو بوم گردآوری کرده و امکان ارسال مجانی آن ها به سراسر سرزمین را آماده نموده است. بسیاری از کتاب‌های چاپ شده در راستا داستان و بچه ، همان قصه‌های دوست داشتنی ماد‌رها ما و مادربزرگان هستند که نویسنده‌ای خوش ذوق آن را اهمیت زبان کودکانه به شکلی قشنگ به نوشتار آورده است. برای دریافت هزینه چاپ مکتوب طفل که مطلوب محتوای مکتوب نوباوه شما باشد اهمیت ما تماس بگیرید تا بعد از بررسی، از هزینه‌های ظریف چاپ کتاب نوپا با خبر شوید. به جهت تحلیل هزینه چاپ و تکثیر مکتوب از پارامترهای متمایز به کار گیری می شود که تاثیرگذارترین آن‌ها تصویرپردازی مکتوب بچه می باشد.

انواع کتاب برای کودک و نوجوانان

از ابتدایی‌ترین آموزش‌ها نظیر یادگیری، اسم حیوانات، رنگ‌ها و میوه‌ها تا آموزش‌های مهم مقطع کودکی مانند بهداشت، احترام به دیگران را می‌توان حیاتی مکتوب به کودکان تدریس داد. در مغازه مکتوب سراج شما میتوانید قبل از خرید کردن کتاب برای کودکان و نوجوانان مهم مطالعه تعدادی صفحه ابتدایی هر کتاب اهمیت مورد قضیه و قصه کتاب کاملا آشنا گردید و مکتوب مناسب فرزند خود را خوبتر و آسان تر تعیین نمایید. در همین روش، کتاب‌ ها براساس گروه سنی به پنج دسته‌ی الف، ب، ج، د و ه تفکیک شده‌اند. انتشارات قدیانی با نزدیک به نیم قرن سابقه در تکثیر اثر ها کودک و نوجوان (کتابهای بنفشه) یکی از بهترین های همین زمینه می باشد که 11 نوبت نیز حائز عنوان منتشر کننده نمونه کشوری شده است. جز این، در جشنواره‌ها و بنیادهای دیگری از گزاره کانون رشد فکری کودکان و نوجوانان نیز جوایزی را از آن خود کرده است. همکاری اهمیت بهترین شاعران، نویسندگان و تصویرگران کتاب بچه و نوجوان از مزیت‌های مثال‌زدنی همین مجموعه است. شورای کتاب نوباوه یک عدد از اولیه اعضای دفتر بین‌المللی کتاب برای نسل برنا یا این که International Board on Books for Young People هست که مهم نام اختصاری IBBY شناخته می‌شود. دفتر کار بین‌المللی مکتوب برای نسل برنا که مرکز آن در ژنو سوئیس است، نهادی فراگیر به جهت رواج ادبیات کودکان و کتاب‌های مطلوب برای کودکان و نوجوانان در سطح جهان میباشد که به توصیه یلا لپمن پایه‌گذار کتابخانه بین‌المللی مونیخ به جهت نسل برنا در سال ۱۹۵۳ شکل گرفت. یک عدد از وظایف عمدهٔ این نهاد که در بیش از ۷۵ مرزو بوم عالم شعبه دارد، گزینش برترین نویسنده و تصویرگر عالم در هر دو سال در چارچوب جریانی به اسم پاداش هانس کریستین آندرسن است. بسیاری از کتابهای مختلف در بازار کتاب وجود دارا‌هستند که عمدتاً حیاتی طراحی و رنگ دوچندان همین انتظار را دارا هستند که بتوانند بازار مکتوب کودک و نوجوان را به خویش جلب کنند. حقیقت مساله این هست که به همان مقدار که طراحی و رنگ در کتاب های کودکان و نوجوان حیاتی دارااست بایستی بگوییم که محتوا نیز اصلی دارد. متاسفانه اکثری از مولفان کار در ناحیه کودکان و نوجوانان را اهمیت طراحی جلد و رنگ و صفحه آرایی مکتوب خطا می‌گیرند.
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن