علت ضعیف شدن صدای آمپلی فایر صدرا سرویس

برخلاف آمپ داخلی که به همپا استریو داشبورد ارائه می شود ، تقویت کننده های توان خارجی به فضای موجود در ماشین شم

توسط MORVARIDEASIA در 1 دی 1401
برخلاف آمپ داخلی که به همپا استریو داشبورد ارائه می شود ، تقویت کننده های توان خارجی به فضای موجود در ماشین شما محدود نمی شوند. بلندی صدا موضوعی می باشد که تمامی اصلی آن آشنا هستیم اما علاوه بر بلندی صدا اسپیکر چند واحد سنجش اساسی دیگر نیز در میزان مرغوب بودن و شفافیت صدای آن نقش مهمی دارند. به‌طورکلی در هر موسیقی سه نوع صداهای زیر، متوسط و بم وجود دارد. از طرفی به همین موضوع آگاهیم که محدوده شنوایی انسان هم در بین 20 تا هرتز است. به هر حالا می بایست منتظر شد تا همین گونه بنظر برتر بین جایگاه های سینمایی از پایونیر وارد بازار کشور ایران بشه تا ببینیم پایونیر چقدر در استفاه از فناوری های بکار رفته در این دسته غالب بوده است. دسته‌بندی نشده این فروشگاه مهم رعایت اصول حرفه ای خرید کننده مداری مفتخر به فروش و خدمات پس از فروش محصولات به مشتریان متشخص می نماید. اکنون ما فرض را بر همین می گیریم که می خوا هیم یک باند کل عیار که بر اثر جابجایی مداوم نیز مقاوم باشد را طراحی کنیم. در پخش صدا کیفیت بهتری دارا هستند و برای مکان هایی مانند سالن های همایش یا این که ورزشی می توانند مطلوب باشند. هر کدام از همین دو جور بلندگو سقفی متناسب حیاتی محفظه آیتم استفاده و هزینه ای که به آن اختصاص دیتا می شود گزینش خواهد شد. این واقعه لذت بخش می تواند عوارض متعددی داشته باشد البته می توان مهم جرات گفت عنصری که اجرای ترانه زنده را لذت بخش می سازد یا به نوعی تکمیل می کند، شنیدن یک صوت با میزان مرغوب بودن و پر قدرت در سیستم اجرای زنده است.

مدار اسپیکر از نصیب های تحت تشکیل شده است:

توجه داشته باشید که بهره توان DC یک تقویت کننده، روستا برابر لگاریتم نسبت خروجی به ورودی است، در حالیکه به جهت ولتاژ و جریان، بیست برابر است. اهمیت این حال توجه داشته باشید که به دلیل مقیاس لگاریتمی، 20dB دو برابر 10dB نیست. بهره تقویت کننده به سادگی نسبت خروجی تقسیم بر ورودی است. بهره هیچ واحدی ندارد، چراکه یک نسبت است، ولی در الکترونیک معمولا به آن آرم «A» (حرف اول Amplification) داده می‌شود. این محصولات را می اقتدار از گزاره تجهیزات ضروری اجرای زنده دانست چرا که ضبط صدایی حساس کیفیت از اشکال ساز در گرو حضور آمپلی فایر ها است. به هر هم اکنون محصولات اسم برده در رنج قیمتی تعدادی میلیون تومانی تا تعدادی روستا میلیون تومانی قرار میگیرند. نکته قابل دقت این است که مراجعه کنندگان می بایست با توجه به نیاز و سطح عملکردی خودشان مبادرت به تعیین و خرید کردن محصول نمایند. دستگاهی که بر روی کیفیت صدای خروجی اثر گذاری گذاشته و آن را تقویت و افزایش دهد آمپلی فایر خوانده می شود.
  • در غیر این رخ ، ممکن میباشد اساسی به کارگیری از آمپلی فایری که داغ شده است ، آن را منفجر کنید.
  • در صورتیکه در این خصوص تخصص ندارید از افراد متخصص و اهمیت تجربه یاری بگیرید.
  • یک نوع، تقویت کننده سیگنال کوچک نامیده می شود که شامل پیش تقویت کننده‌ها، تقویت کننده‌های ابزار دقیق و غیره است.
  • جدید ترین و برگزیدگان آمپلی فایر سینمایی دنن گونه AVR-X5200 هست که میشه گفت بخش اعظم علاقه مندان دنن را اصلی سایز و وزن مقداری که داراست شگفت‌زده کرده است, پنل جلوی این جور برتر از دنن تنها ارتفاعی کمتر از 17 سانتیمتر و وزنی در حدود 14 کیلو گرم دارد!
  • هنگام تعیین بهترین نوع آمپلی فایر به توان خروجی این دستگاه باید دقت شود.
اتصالات برق طبق معمول کلیدی به کارگیری از سیم و کانکتورهای مسی گیج بزرگتر انجام می شود که اکثر وقت ها در کیت سیم کشی آمپر موجود است. کابل های RCA برای اتصال آمپلی فایر به خروجی های سیگنال صوتی یونیت سر که از آن ترانه پخش می شود به کارگیری می شود. هر بلندگوی رشته ای حساس قابلیت و امکان پخش ۳ دسته صدا است، صدای تحت (توییتر)، صدای حد وسط (مثل صدای خواننده)، صدا اساسی بیس بالا (صدای ساب ووفر). اما در میدرنج همین ۳ عمل صورت نمی‌گیرد در واقع میدرنج قابلیت و امکان تفکیک صدا را ندارد و تنها قابلیت پخش صدای حد متوسط را داراست و بایستی یک ساب و یک توییتر منقطع در کنار آن بکار گرفته شوند. اما هنگامی که شما از میدرنج و ساب و توییتر مطلوب در کنارهم به کارگیری می کنید، صدای فراوان اهمیت کیفیت و تفکیک شده ای را برای شما پخش خواهد کرد که از بخش اعظمی از بلندگوها به مراتب خوب تر است.

انتخاب باند مطلوب به جهت گوشه و کنار باز

به تیتر مثال، پاورمیکسرها به جهت گروهی مطلوب میباشند که سیستم صوتی عمومی خویش را به کنسرت می‌آورند. آن‌ها مطلوب هستند، زیرا حمل و نقل و رویکرد اندازی راحت‌تری دارند. برای وصال به این هدف، از نسبت سیگنال خروجی به سیگنال محل ورود استعمال می‌کنید. اندازه‌گیری به ضریب بهره یا این که ضریب تقویت یک تقویت کننده اشاره دارد.

آمپیلی فایرها

شما مدام بایستی از مشخصات آمپلی فایری که خریداری می نمایید باخبر باشید و بدانید که آیا قابل پل زدن هست یا این که خیر. آنها معمولاً پایانه های قابل عبور را کلیدی برچسب دارند، بنابراین سیم کشی درست آن عمل چندان دشواری نیست. نکته مهمی که بایستی به آن توجه کنید، جايگاه امپدانس است که اصلی آرم اهم (Ω) نشان دیتا شده.

مقاومت امپدانس و تطبیق امپدانس بلندگو

اگر مشکل حل نشد، موفقیت به طور کامل تعویض می شود تا سیستم بهترین کارایی را داشته باشد. A,B,AB وDرایج ترین کلاس های آمپلی فایر در بازار هستند، ولی انواع دیگری هم در بازار وجود دارند. برخی از آن ها انحصاری هستندمثل Boosted Rail از Rockford Fosgate. بقیه کلاس ها مهم کاربردهای دیگری میباشند که از انتقال فرکانس رادیویی گرفته تا ارتقا توان در مدار مثل رایانه خانگی را شامل می شود. کلاس های دیگر به ندرت در سیستم های صوتی اتومبیل آیتم به کارگیری قرار می گیرند و به ندرت آمپلی فایرهایی را در بازار به جهت به کارگیری در ماشین مشاهده خواهید کرد که در طبقه بندی AB یا D قرار نمی گیرند. ممکن هست بخواهید یک آمپلی فایر 5 کاناله را در لحاظ بگیرید که می‌تواند کل سیستم شما را از یک بسته مطلوب و فشرده تغذیه دهند. به عنوان مثال ، یک آمپلی فایر 4 کاناله می تواند به یک آمپلی فایر 2 یا این که 3 کانالی تبدیل شود و یک آمپلی فایر 5 کانالی می تواند به کانال های کمتری متصل شود تا بلندگوها و ساب ووفرهای قوی تری را راه اندازی کند. البته روش پل زدن آمپلی فایر به همین راحتی نمیباشد که پایانه سیم‌ها را دو تا یک عدد کرده و حجم صدا ارتقا پیدا کند. به جهت اینکار نیازی به سیم کشی پیچیده نیست، اما یک‌سری نکته دارای وجود دارااست که باید قبل از پر‌نور نمودن الکتریسیته از درست بودن شیوه پل زنی آن اطمینان حاصل کنید.

برد بورد چیست؟ Bread Board تدریس کار دارای بردبورد

آمپلی فایرها به طور معمول در ارتقاء اعتنا ، کیفیت و همچنین توان صدا اثر گذاری می گذارند و تاثیر موثری در کاهش دیستروشن (در نیز ریختگی صدا) دارند.به طور کلی کاربرد آمپلی فایرها در تقویت سیگنال های صوتی بلندگو ها به خصوص سیستم صدای اتومبیل است. در سال 1975 در کلیه آمپلی فایر های شرکت دایناکورد لام خلا حذف و ترانزیستور جایگزین آن شد تا به این ترتیب گرما تولیدی دستگاه به شدت کاهش یابد. من این آمپلی فایر را ساختم اهمیت ولتاژ 30ولت دوبل منش اندازی کردم درون جعبه اکویی که ساخته بودم قرار دادم همین دهه اول محرم هر شب شبی دو ساعت وروز تاسوعا از صبح تا ظهر به سه عدد باند 16. یکی از دلایلی که نتورک های آمپلی فایر خش خش می نماید یا این که اصطلاح علمی آن فیلترینگ مهربانی ندارد همین است که خازن های مسیر تقویت کننده نتورک مربوطه جراحت دیده است. به جای باند فابریک میتونید از باند سونی یادjvc یا پایونیر همون سایز به کارگیری کنید. به علت تنوع برند ؛باید صدا را گوش دهید و آن گاه تصمیم به خرید بگیرید. اهمیت درود نوشته آخر رو نخونده بودم خیلی کامل تفسیر دیتا بودن ممنون از زحماتتون. بنابراین ملاحظات ویژه ای سرگرم در پیوستن آکوستیک میان میانه و محدوده فرکانس ذیل و درایورهای اهمیت فرکانس بالا (صدای جیر جیر) وجود دارد. درایورهای میدرنج معمولاً انواع مخروط یا این که به طور معمول نوع گنبدها یا درایورهای شاخ فشرده سازی هستند.

تفاوت بین آمپلی فایر و میکسر

اما در صورتی که صدای پرکردن عقب اتومبیل را دوست دارید و می‌خواهید در اختیار گرفتن محو شدن جلو به عقب را مراقبت کنید، یک آمپلی فایر 4 کانالی تنظیم کنید. می توانید به آسانی یک سیم بگیرید و آن را مستقیماً از دستگاه صوتی به یک بلندگوی یگانه وصل کرده و آن را آزمون کنید. چنانچه در جایی بلندگوی بدون شغل دارید ، می توانید از آن به جهت آزمایش واحد هد اتومبیل خویش سوای پیجینگ جوان پردازش نیاز به برداشتن بلندگوی ماشین به کارگیری کنید. چنانچه پس از آزمایش مهم کابل دیگر صدا وجود ندارد ، خلل از واحد حیاتی شما است. درصورتیکه پس از آزمایش دارای کابل دیگر صدا به وجود آمد ، اختلال از کابل کشی بلندگوی ماشین شما است. اما همه همین مزیت ‌ها هنگامی قابل دست یافت می باشند که شما یک آمپلی فایر دارای کیفیت و عالی خریداری نمایید. در مورد آمپلی فایرهای کلاس D که کاربرد آن ها غالبا به جهت ساب ووفر می باشد می توان گفت که حساس مصرف کمتری هستند. از همین دسته اسپیکر در تولیدات رادیویی، و ضبط تلفن همراه به کار گیری می شود. البته در ایجاد ساب ووفر سیستم صوتی نیز از آمپلی فایر مونو به کار گیری شده است.

برطرف کردن نویز در ضبط ماشین

میکروفون های امنی دایرکشنال گهگاه اوقات به جهت ضبط ارکست هم به کارگیری می شوند البته در استودیوهای خانگی هم بسیار موءثر هستند. در پاسخ به همین سوال می اقتدار جواب های بسیاری مطرح کرد و از بعد ها متنوعی آن را گزینه بررسی قرار داد البته اساسی ترین و معمولی ترین توضیحی که وجود دارد را می تواند تقویت سیگنال های صوتی و رساندن آن ها به تراز مهربانی براش قابل پخش بودن تعریف‌و‌تمجید کرد. در سیستمهای صوتی کلیدی کیفیت مطلوب از خازنهای پلی کربنات (عدسی) استفاده نمیشود. یک مقاومت نول 50 اهم از روش stability و خروجی حساس یک خازن جبران کننده 100pF قرار می گیرد. این کار به این استدلال انجام می شود که از اصطلاح ولتاژ DC، هر دو گره ولتاژ یکسانی دارا هستند که به جهت تأمین نیاز به نقطه عمل جریان به جهت مدار واجب است. دو قسمت به جهت ساخت دو گره جداگانه و اهداف شناسایی در مرحله مشابه سازی تغییر‌و تحول نام داده اند. بخش تقسیم ولتاژ به تیتر عکس العمل و پایانه منفی به عنوان ورودی Inv تغییر‌و تحول اسم می یابد. گونه دیگری از مرتبه بندی توانی که اساسی آن مواجه می شوید، قدرت برنامه می باشد که به طور معمول همپا مهم تحمل قدرت بلندگو به کار گیری می شود.