هات چاکلت گانودرما برای چی خوبه و چه فوایدی برای بدن دارد؟

گانودرما هات چاکلت چیست   شکلات داغ گانودرما یک نوشیدنی است که با قارچ گانودرمای ارگانیک و کاکائو ارگان

توسط MORVARIDEASIA در 13 تیر 1401

گانودرما هات چاکلت چیست

 

شکلات داغ گانودرما یک نوشیدنی است که با قارچ گانودرمای ارگانیک و کاکائو ارگانیک تهیه می شود. این قهوه اصلی را می‌توان در جنگل‌های مکزیک، جایی که قرن‌ها توسط آزتک‌ها دم می‌کرد، یافت.

 

هات چاکلت گانودرما یک قهوه اصیل است که به بهبود سلامتی و افزایش سطح انرژی کمک می کند. این نوشیدنی سالم منبع خوبی از پلی ساکاریدها است. الیگوساکاریدها و تری ترپن ها. هات چاکلت گانودرما هزاران سال است که برای بسیاری از فواید سلامتی مختلف استفاده می شود. می تواند ایمنی را تقویت کند، هورمون ها را متعادل کند، به بی خوابی کمک کند و سطح استرس را کاهش دهد

 

هات چاکلت گانودرما جایگزین سالمی برای هات چاکلت معمولی است. همه چیز را در مورد آن، از جمله جایی که آن را تهیه کنید، بیابید.

 

قیمت هات چاکلت گانودرما

 

هات چاکلت گانودرما یک قهوه تخصصی عجیب و غریب و با کیفیت است. همچنین به عنوان "گانو" شناخته می شود و کرمی لذیذ و صاف با بافتی مخملی ارائه می دهد. قهوه گانودرما بیش از 20 سال سابقه، دانش و تجربه عمیق در تولید این ترکیب شگفت انگیز دارد.

 

شکلات داغ گانودرما با ترکیبی خاص از شکلات تلخ غنی و عصاره گانودرما لوسیدوم ساخته شده است. کافئین کمی دارد و طعم لذیذ و خامه‌ای دارد و طعم تلخی ندارد. این هات چاکلت برای هر کسی که به دنبال لذتی خوشمزه و بی گناه و فواید قارچ گانودرما است، انتخابی عالی است.

 

هات چاکلت گانودرما دکتر بیز یک نوشیدنی خوشمزه و مغذی است. گانودرما یکی از سالم ترین مواد موجود در جهان با خواص درمانی و ضد التهابی فوق العاده است. فرمول غذایی منحصر به فرد گانودرما با خواص آنتی اکسیدانی، ویتامین ها، پروتئین ها و مواد معدنی محصولی طبیعی است. فیبر رژیمی بسیار بالایی دارد - که به شما کمک می کند بدون افزودن کالری یا کربوهیدرات به رژیم غذایی روزانه خود سیر شوید.