16 خیابان بازار ارتقا و درخواست برای متوقف کردن آن

برنامه های بلند پروازانه در محل هستند به بازسازی دنور یاد 16th Street Mall. اما یک طومار امضا شده توسط نزدیک ب

توسط MORVARIDEASIA در 27 تیر 1399

برنامه های بلند پروازانه در محل هستند به بازسازی دنور یاد 16th Street Mall. اما یک طومار امضا شده توسط نزدیک به 3000 نفر به تاریخ تماس برای دنور شورای شهر به خرد کردن پروژه و هدایت میلیون ها دلار را کنار بگذارند آن را به دنور مدارس و شهر دنور — اشخاص که فعالان پشت کمپین احساس می تواند با استفاده از این بودجه برای اهداف بهتر از گران صنوبر-تا در میان COVID-19 بیماری همه گیر.

چه که حتی ممکن است در این نقطه است که در میان بسیاری از موضوعات بحث بر سر یک مسئله ای است که شامل برخی از دنور قدرتمند ترین منافع بسیاری از آنها در حال نگه داشتن افکار خود را در مورد این موضوع به خود را در پیشبرد یک برنامه ریزی رای در شورا جلسه بعدی در روز دوشنبه, جولای 19. مثلا DPS سخنگوی Winna MacLaren مربوطه از طریق ایمیل می نویسد: "در حالی که ما باید یک موضع رسمی در این آن چیزی است که ما در حال نظارت. فردی اعضای هیئت مدیره در تماس با اعضای شورای."

در ضمن Westword رسیده به هر عضو شورای شهر در مورد این طومار که پر انرژی ترین مدافع پل Vranas یک از چهره های کلیدی در شکست جدید پیت بول فرمان در دنور در اوایل این سال است. اما ما فقط شنیده بازگشت از سه Kendra سیاه, کوین فلین و کریس Hinds همه آنها می خواهند بازار به روز رسانی برای اقدام به عنوان برنامه ریزی شده.

ماری جوانا معاملات در نزدیکی شما

در ماه مه سال 2017 Westword منتشر شده "در 35 می 16th Street Mall استفاده از $68 میلیون کشیدن?" تیتر سوال بود که باعث شد در بخشی از این سناریو: "با مالیات-افزایش تامین مالی (TIF) منطقه ای است که پرداخت می شود برای بسیاری از بازار های اصلی پیشرفت مجموعه به پایان می رسد در این سال دنور نوسازی شهری قدرت (سخت شامه) به حدود 68 میلیون آن می تواند کمک به بالا بردن مرکز تصویر. تنها نکته این است که این پول باید صرف شده توسط 2022 و یا آن را تبدیل شدن به شهرستان و دنور مدارس دولتی. که مهلت داده شده اضافه شده انگیزه ای برای آمدن با یک ثابت برای 35 ساله بازار در حال حاضر به عنوان نقطه عطفی در شهر که از دست دادن بسیاری از آنها به تازگی."

What 16th Street looked like in 1977 and an illustration from the original mall design.

چه 16th Street مانند نگاه در سال 1977 و یک تصویر از اصلی بازار طراحی شده است.

denvergov.org

دو سال بعد در مارس 2019 ما در زمان شما در داخل برنامه ایجاد شده برای reimagine بازار در طول 1.2 مایل کشش بازار و خیابان برادوی است. سپس هزینه برآورد شده در بین $90 میلیون و 130 میلیون دلار با بیش از حد خوش بینانه تاریخ شروع 2020 (آن بوده است تحت فشار قرار دادند به 2021 در اولین. است و انتظار می رود تا سال 2024). "در حالی که مقدار زیادی از عناصر خواهد بود و حفظ" ما ذکر "از جمله رایگان MallRide حمل و نقل خدمات تغییرات قابل توجهی خواهد بود — از جمله حذف ميانه به نفع فضای بیشتری در دو طرف خیابان." همچنین هدفمند شد اصلی بفرس را تشکیل می دهند که مرکز اصلی سطح و گفته می شود به سرعت رو به وخامت است.

قطع به اوایل سال جاری هنگامی که ما شرح داده شده تجدید نظر در مرحله بعدی و افزایش نگرانی ها شده است. "بحث در مورد پروژه آرام شده — بیش از حد آرام و به گفته برخی از منابع تماس با Westwordکه درک عدم شفافیت است که افزایش قابل توجهی نگرانی در مورد بازار پروژه با توجه به مشکلات در دیگر عمده شرکت ساخت و ساز از جمله فرودگاه بین المللی دنور...و کلرادو مرکز همایش" ما گزارش شده در فوریه 18. یک هفته بعد ما نشان داد که یک لیست کار برای یک مدیر پروژه با شروع پرداخت طیف وسیعی از $109,174 به $174,678 نوشته شده بود قبل از این شهرستان می تواند نگه دارید بحث بیشتر با councilmembers.

با اینحال در ژوئن 16, یک کمیته شورای تصویب تمدید این مهلت برای بیش از 50 میلیون دلار در TIF پول برای این پروژه از سال 2022 به 2027 تنظیم به حرکت دنباله ای از حوادث که منجر به نشست ماه ژوئن 19.

اما پس از آن آمد این طومار که نوشته شده است در نامه ای با فرمت. آن آغاز می شود:

عزیز دنور اعضای شورای شهرستان

قبل از COVID شهر دنور آغاز شد $100m ابتکار به ارائه به روز رسانی به 16th Street Mall. در حالی که این ممکن است یک ایده عالی که پول جریان بود ما وارد یک بحران مالی است که از خرد کردن شهر ما و مهمترین دنور مدارس دولتی.

$33 میلیون دلار از ما مالیات پرداخت کننده وجوه که در غیر این صورت بودجه دنور مدارس دولتی است که در حال حاضر نشسته در یک حساب کاربری برای این 16th Street Mall بهبود.

دنور مدارس دولتی یکی از کمترین بودجه مدارس در کشور است. DPS است که نیاز به مذاکره مجدد قرارداد با معلمان ما و ما کارگران ضروری است و هنوز هم در مسیر اجرا از پول نقد در سال 2022!!

مواجه هستیم آموزشی بحران در DPS و یکی که اثرات 93,000 بچه ها...65 درصد از بچه های ما رایگان هستند و کاهش ناهار واجد شرایط 67 درصد از کودکان و نوجوانان ما هستند و LatinX. بچه های ما زیرساخت است که نیاز به سرمایه گذاری در نه 16th Street Mall.

در حال حاضر زمان برای گرفتن پول از بچه های ما آموزش و پرورش برای یک توریست زیباسازی پروژه.

درخواست استدلال برای یک "نه" رای و "اصلاح موجود DURA توافق برای بازگشت $33m به دنور مدارس دولتی و $25m به شهر دنور در این سال است."

هل دادن در برابر این استدلال است که نانسی کوهن مدیر ارتباطات برای دنور دفتر حمل و نقل عمومی و زیرساخت ها است. "یک دلیل اصلی است که این پروژه باید حرکت رو به جلو است که به ارائه پشتیبانی مستمر برای دنور مدارس عمومی" او می نویسد: از طریق ایمیل. "در حال حاضر بازار تولید $46M هر سال در مالیات املاک; 65 درصد است که یا $29.9 M می رود به آوارگان سالانه است. سرمایه گذاری در این شهر مرکزی کسب و کار منطقه خیابان اصلی برای اولین بار در نزدیک به چهل سال ایجاد فرصت برای افزایش درآمد مالیات بر دارایی است که به طور مستقیم به نفع آوارگان و دانش آموزان خود را هر سال در ابد که به مراتب بیش از هر کوتاه مدت به دست آورید."

او می افزاید: "نوسازی این مرکز پیش بینی شده است برای ایجاد تقریبا از 1500 شغل در زمان بیکاری بالا آوردن پول به خانه به خانواده ها و کمک به بازگرداندن درآمدهای مالیاتی به قبل از COVID سطوح. این پروژه پیش بینی شده است برای ترجمه به $3.7 B در منطقه ای تاثیر اقتصادی کمک خواهد کرد که شهر ما بهبود اقتصادی از این بیماری همه گیر. بهبود فشار دادن آدرس ایمنی و رو به وخامت زیرساخت نیاز دارد. این سیستم فینیشر به تنهایی هزینه بیش از $1.5 متر یک سال حفظ کند. بسیاری از تاسیسات زیر بازار نیاز به تعویض و به روز رسانی از جمله آب خط از 1800s."

Councilwoman سیاه و سفید به اشتراک گذاشته مکاتبات او شده است ارسال به ترکیبات مورد مرکز رای گیری که می خواند: "به عنوان سیاست گذاران شورای اسلامی باید نگاه نسبت به دراز مدت راه حل نیست یکی آف. رای گیری در برابر 16th Street Mall موافقت نامه خواهد بود کوته بینانه و به طور بالقوه مخرب به ما در مرکز شهر پایه مالیاتی. نه تنها شهر از دست دادن فدرال و ایالتی و دنور آب سرمایه گذاری 56 میلیون دلار در حال حاضر جمع آوری شده (برگزار شده توسط سخت شامه) خواهد بود و نه بازگشت به دنور و DPS تا 12/31/22. بودجه نمی خواهد به بازگشت به آوارگان در این سال برای کمک به آوارگان را در زمان بحران مالی است."

The new plan calls for the elimination of the median and larger areas on either side of the street.

طرح جدید خواستار رفع ميانه و مناطق بزرگتر در دو طرف خیابان.

denvergov.org

همان نقطه ساخته شده توسط عضو شورای فلین. "این دادخواست مبتنی بر این فرض غلط است که با تبدیل کردن کل بازار بازسازی پروژه های TIF پول و سپس آن را در دسترس برای آوارگان این شهر و زهکشی شهری," او می گوید. "که درست نیست. صندوق منقضی نمی کند تا Jan 1, 2023 — یکی دیگر از دو و نیم سال است. هیچ پولی را به DPS یا دیگران تا آن زمان. در ضمن این مورد نیاز مرکز پروژه های برنامه ریزی شده برای ده سال و در نهایت با تمام این بودجه در جای ارائه خواهد شد خوب پرداخت معاملات ماهر مشاغل, دوره های کارآموزی و فرصت های آموزشی در یک زمان ما در رکود اقتصادی و نیاز به مشاغل موجود به کار خانواده است."

فلین نیز روشن می سازد که "شورای شهر نیست, رای گیری در مورد اینکه آیا برای دادن پول به بازار پروژه و یا به DPS. ما باید قدرت و پول را به آوارگان در حال حاضر که رای گیری در روز دوشنبه. صندوق منقضی دسامبر 31, 2022, و این زمانی است که هر چیزی که در سمت چپ آن می رود به شهرستان زهکشی شهری و DPS نه زودتر."

به عنوان عضو شورای Hinds او می گوید که او "خواست برای شنیدن به طور مستقیم از DPS دولت/هیئت مدیره در کنار ما جلسه شورای.... ما بدون دریافت درخواست به طور مستقیم از آوارگان درخواست ما را به هر موقعیت در این قرارداد متمم. باید DPS احساس می کنم به شدت در مورد این قرارداد من خوش آمدید گفتگو به یاد بگیرند که موقعیت و درک چگونه آن را ممکن است تحت تاثیر قرار من رای دادن. من هم خوش نظر از DPS دولت/هیئت مدیره در مورد این درخواست و چگونگی اثرات آن موقعیت خود را در 16 خیابان مرکز نوسازی."

در صورت عدم وجود اطلاعات ضد و نقیض, Hinds, می گوید او معتقد است که "دنور موظف است برای اطمینان از دسترسی به حمل و نقل امن برای همه است. ما علاقه مند هستید در یک تجربه مثبت برای همه در سراسر دنور اما حتی اگر ما نبودند ما باید حفظ بازار چون هر احتمالی طرح دعوی در دادگاه در برابر این شهر ناشی از مرکز تعمیر و نگهداری نیز می تواند برای پرداخت مالیات. این دو پیروزی: ما می تواند انجام درست (ارائه یک تجربه مثبت) و ما می تواند به اجتناب از انجام کاری اشتباه (هزینه دعاوی و پرداخت)."

دنور جلسات شورای شهرستان در حال حاضر در حال انجام تقریبا قبل توسط general-نظر جلسه از 5 بعد از ظهر تا 5:30 p. m. قبل از اینکه اعضای شورای حرکت در دستور کار است. برای جزئیات بیشتر کلیک کنید.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب