2 Yanomami گزارش داد کشته شده آینده نگر در آمازون

برازیلیا, برزیل (AP) — دو عضو یانومامی گروه قومی در برزیل آمازون بودند به ضرب گلوله به مرگ غیر قانونی طلا, آین

توسط MORVARIDEASIA در 8 تیر 1399

برازیلیا, برزیل (AP) — دو عضو یانومامی گروه قومی در برزیل آمازون بودند به ضرب گلوله به مرگ غیر قانونی طلا, آینده نگر, داخل جامعه بومی سرزمین با توجه به گزارش از گروه.

Júnior Hekurari Yanomami عضو این گروه است که رئیس جمهور از Condisi-Y محلی سلامت شورای اسلامی گفت: آسوشیتد پرس در روز شنبه که اصلی Yanomami 24 و مارکوس Yanomami, 20, بودند کشته ژوئن 12. مرگ تنها گزارش به تازگی با توجه به دوری منطقه در برزیل, Roraima دولت و مشکلات ارتباطی.

این Hutukara انجمن که نشان دهنده Yanomami جوامع در برزیل با صدور بیانیه ای تایید گزارش سازمان ملل ،

ملی برزیل, هندی, بنیاد, شناخته شده به عنوان Funai و پلیس فدرال نمی بلافاصله در پاسخ به درخواست ها برای اظهار نظر.

با تکیه بر یک گفتگو با یک رهبر پرت و دور افتاده جامعه Hekurari گفت: اصلی ضرب گلوله کشته شد در ابتدا به عنوان یک گروه از Yanomami به دنبال آینده نگر بودند خاطی در جامعه را زمین. سپس مارکوس کشته شد و دیگر مردم بومی پس از عقب نشینی یک ساعته پیگیری Hekurari گفت.

بدن خود باقی مانده بودند در جنگل مطابق با سنت یانومامی, او گفت:.

"جامعه در عزاداری" Hekurari گفت. "این غیر قابل قبول است کشته شود در خانه خود را با افرادی که به دنبال طلا. ما نیاز به حمایت و امنیت."

اجتماعی و محیط زیست, موسسه زیست محیطی و بومی حمایت گروه می گوید که بیش از 26,000 مردم بومی زندگی می کنند در Yanomami خاک و آنها را در مواجهه تهاجم توسط آینده نگر و آلودگی از خود آبراه از سال 1980s.

موسسه و دیگر گروه ها ابراز نگرانی کرده اند در مورد تهاجم به بومی سرزمین آینده نگر در میان coronavirus همه گیر نگرانی مزاحمان می تواند آلوده خود را منزوی جوامع دور از امکانات پزشکی.

این Hutukara انجمن همچنین ابراز نگرانی کرد که این حادثه می تواند منجر به خشونت بیشتر عنوان شده است رخ داده در گذشته است.

"ما که از ترس خانواده یانومامی به قتل خواهد تصمیم به مقابله به مثل در برابر آینده نگر زیر سیستم عدالت یانومامی فرهنگ" این انجمن در بیانیه ای گفت:. "است که می تواند منجر به یک چرخه خشونت که منجر به فاجعه است."

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.

آخرین مطالب