موناکو (AP) — آمریکا قهرمان دو سرعت Deajah استیونس بود موقت به حالت تعلیق در جمعه بارها و بارها برای بودن در دسترس نیست برای تست دوپینگ.

دو و میدانی یکپارچگی واحد گفت: Stevens انباشته سه محل نقض حقوق بشر در یک سال است.

ورزشکاران ملزم به ارائه به روز رسانی منظم در محل خود را به آن را ممکن است برای مبارزه با دوپینگ مقامات برای انجام تعجب تست خارج از مسابقه. نقض معنی یک ورزشکار یا نه پر کردن فرم گفتن مقامات که در آن آنها می توان یافت و یا که آنها نبودند که در آن آنها گفت: آنها زمانی بود که تست وارد شده است.

استیونس برنده ملی آمریکا عنوان در 200 متر در سال 2017 شد و یک فینالیست در 200 در سال 2016 ریو دو ژانیرو بازی های المپیک است.

AIU گفت: مشابه سیستم های تعلیق اعمال شدند آمریکا قهرمان دو سرعت گابریل توماس و کنیا فاصله دونده الکس Korio Oliotiptip. آن مشخص نیست زمانی که و یا که در آن نقض رخ داده است.

قهرمان جهان قهرمان دو سرعت مسیحی کلمن پاک شد از محل نگهداری شارژ سال گذشته است. یکی از آمریکایی را به اتهام نقض شد backdated قرار دادن آن در خارج از مورد نیاز 12 ماه پنجره برای سه اعتصاب.

همچنین جمعه AIU گفت: کنیا دونده Mikel Kiprotich Mutai برنده از هنگ کنگ مسابقه دو ماراتون در سال 2016 متوقف شد بعد از تست مثبت برای این ماده ممنوع norandosterone.

___

بیشتر AP ورزشی: https://apnews.com/apf-sports و https://twitter.com/AP_Sports

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de