هفته گذشته در شهر مونیخ آلمان شوکه جهان اعلام کرد که آن مشهور سالانه جشن اکتبر جشن لغو خواهد شد در این سال برای اولین بار پس از جنگ جهانی دوم است. دلیل این اطلاعیه کامل شش ماه قبل از این رویداد بود که به جای برنامه ریزی شده, است, البته, این بیماری همه گیر کوروناویروس.

در حالی که برخی ممکن است اوایل آشکار به عنوان زودرس حقیقت این است که به عنوان روشن به عنوان یک لیوان ابجو. وجود خواهد داشت نه یک جشنواره آبجو فصل در هر نقطه در جهان (تقریبا در هر نقطه) در سال 2020 از جمله کلرادو.

اولین دومینو کاهش یافته است در اینجا در مارس 12, زمانی که, کلرادو, حذفی, انجمن صنفی “به طور نامحدود به حالت تعلیق” یکی از آن رویدادهای امضا, همکاری, جشنواره که قرار بود گرفته شده در مارس 5. دو روز بعد Weldwerks دم به تعویق افتاد آن ستارگان ژوئن رویداد Weldwerks دعوتی تا اکتبر.

در روزهای پنج بزرگ دیگر بهار و تابستان آبجو گلشیری شد به تعویق افتاده و یا لغو ها: اسکار, بلوز, سوزش می توانید آبجو متحرک منتقل شد از 30 مه تا سپتامبر 5; از Upslope پایین, برنامه ریزی برای, ممکن است به طور نامحدود به تعویق افتاد; اتش بازی بلوک در عقاب میزبانی اتش دم منتقل شد از ماه ژوئن 12-14 به اوت 28-30; رپیدز & چمن, آبجو, موسیقی و رودخانه ثروت باد اورده است که طول می کشد بیش چهارم از آخر هفته ماه ژوئیه هر سال در بونا ویستا به طور کامل لغو شد; و 26 سالانه کلرادو حذفی قرار ملاقات گذاشتن یک تیم جمع آوری کمک میله میله برای جولای 11 در سالیدا بود آزمایشی تحت فشار قرار دادند به 3 اکتبر.

Partis by Christmas? Probably not.گسترش

Partis کریسمس? احتمالا نه.

دانیل Lirette

“این CBG و سالیدا اتاق بازرگانی باقی می ماند و امیدوار است که این بسیار محبوب رویداد خواهد رفت و بدون دردسر و همه گیر فروکش خواهد کرد به اندازه کافی به سهولت اجتماعی فاصله مورد نیاز و آبجو جشنواره امکان” اتاق در بیانیه ای گفت: در مورد به تعویق افتادن.

با وجود آن خوش بینی, هر چند, آن را سخت به تصور کنید که هر یک از این گلشیری را در سال 2020 است.

در حالی که رستوران ها و کارخانه های لبنی را کمرویی بازگشایی در برخی از نقطه (اجتماعی فاصله مورد نیاز) و سالن ممکن است شروع به برش مو دوباره (با هر کس در داخل با پوشیدن ماسک) جشنواره ها و به ویژه جشنواره آبجو به عنوان ما می دانیم که آنها را نقض فقط در مورد هر مشترک همه گیر ایمنی عمل.

برای شروع وجود دارد خطوط. خطوط به خطوط در آبجو جداول. و جمعیت. وجود دارد به سختی به اندازه کافی در داخل اتاق ترین سالن به راه رفتن در اطراف به راحتی اجازه دهید به تنهایی و گسترش همه از. بنابراین مگر اینکه جشنواره می خواهد به آن را کاهش می دهد شرکت کنندگان از 300 30 — اصلا خیلی احساس های مالی — که به کار نمی رود.

پس از آن وجود دارد ماسک. شما نمی توانید نوشیدنی آبجو با ماسک. که همه به آن وجود دارد.

Please don't touch my glass.گسترش

لطفا من را لمس نمی کند شیشه ای.

Westword فایل عکس

جشنواره آبجو نیز یک زمین پرورش برای میکروب ها. مردم دست به یک دیگر به داوطلبان ریختن آبجو; آنها را به اشتراک فنجان; آنها بریزید و از کوزه. همه چیز را لمس هر چیز دیگری. در حالی که بارها و کارخانه های لبنی می تواند کنترل هرج و مرج به برخی از درجه ای که کارکنان پوشیدن دستکش و ماسک — و جایگزین کردن و پاکسازی ظروف شیشه ای — آن را بسیار مشکل تر در یک جشنواره که در آن وجود دارد کمی نظارت.

سازمان نیز باید از خود بپرسید اگر آن را به ارزش آن است. وجود خواهد داشت کمتر شرکت کنندگان و هزینه های بیشتر, نه به ذکر است به احتمال قوی از نظارت دولت و بیمه مسئولیت.

کیسی بری, co-founder از دو بخش مدیریت رویداد شرکت می گوید که او تا به حال به لغو برخی از وقایع و به تعویق انداختن دیگران از جمله بسیار محبوب Snowmass هنر و صنعت آبجو Rendezvous که در حال حاضر به طور آزمایشی برنامه ریزی شده را در اواخر ماه اوت به جای ژوئن, اگر آن را می تواند تحت فشار قرار دادند و حتی بیشتر. در حال حاضر اگر چه دو بخش حمایت و ترویج را خارج و کارت هدیه حرکات.

“در حالی که ما bummed ما باید به انجام بخشی از ما و ما و درک کنند که ما به احتمال زیاد به یکی از آخرین صنایع برای بازگشت به حالت عادی” بری می گوید و اضافه کرد که آبجو گلشیری و دیگر رویدادهای او موفق خواهد شد و تنها برگزار می شود “زمانی که ما در روشن. ما امیدوار به جلو از Festivus و برخی از عالی جدید آبجو جشنواره مفاهیم ما در حال حاضر در کار است که فقط ممکن است بهتر خدمت برای 2021.”

No thank you.گسترش

هیچ با تشکر از شما.

دانیل Lirette

شاید بزرگترین سوال در دوستداران آبجو ذهن است بزرگ آمریکایی آبجو جشنواره است که برنامه ریزی شده برای سپتامبر 24-26 در کلرادو مرکز کنوانسیون به ویژه در نور از مونیخ تصمیم در مورد جشن اکتبر است که برنامه ریزی شده برای شروع در سپتامبر 19.

“همانطور که در حال حاضر ما در حال حرکت به جلو با برنامه ریزی برای GABF… و چندین برنامه های احتمالی با علم به این که هر روز کارشناسان در حال یادگیری بیشتر در مورد بهترین راه برای بازگشایی و جمع آوری با خیال راحت می گوید:” ان Obenchain ، سخنگوی حذفی, انجمن که سالانه میزبان blowout; BA فقط گذاشته نزدیک به یک چهارم از کارکنان آن نیز نیست جواب خوبی برای این رویداد.

Obenchain نمی گویند و چه کسانی که برنامه های احتمالی ممکن است شامل و یا زمانی که سازمان را یک تصمیم اما او اضافه کرد که “GABF بدون شک نگاه متفاوت این سال است.”

شاید وجود خواهد داشت یک معجزه است. شاید دانشمندان را به سرعت در حال توسعه یک واکسن. شاید COVID-19 خواهد مرد برای خوب در طول تابستان و یا ما همه را تبدیل به ایمنی از طریق برخی از ترفند زیست شناسی. اما واقعیت این است که coronavirus است که احتمالا رفتن به در حالی که با ما — و است که فقط رفتن به محل کار برای جشنواره آبجو.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de