واشنگتن (AP) — دموکرات نامزد ریاست جمهوری جو بایدن روز جمعه قاطعانه رد تمام egations از سابق سنا کارمند که به او تجاوز جنسی در اوایل 1990s اعلام صراحت “این هرگز اتفاق افتاده است.”

بایدن عمومی اظهارات اتهام توسط یک کارمند سابق تارا Reade آمده در یک لحظه بحرانی برای presumptive دموکراتیک نامزد به عنوان او تلاش می کند برای از بین بردن فشار پس از دو هفته ترک انکار به مبارزات انتخاباتی خود را.

“من گفت: به صراحت آن را هرگز اتفاق افتاده است” بایدن در مصاحبه ای گفت: در MSNBC را “صبح جو.”

بایدن گفت: او را از آرشیو ملی برای تعیین اینکه آیا وجود دارد هر رکورد یک شکایت واصل شده به عنوان Reade ادعا کرده است. او گفت: Archives تنها بود جای شکایت خواهد بود که خود را در مجلس سنا مقالات برگزار شد تحت مهر و موم در دانشگاه دلاور را شامل پرسنل ،

“سابق کارمند گفته او شکایت در سال 1993” بایدن ادامه داد. “اما او نمی باید یک رکورد از این اتهام شکایت.”

Reade بلافاصله پاسخ به یک درخواست برای نظر جمعه. بایگانی منحرف سوالات به کاپیتول هیل: “هر پرونده از مجلس سنا پرسنل شکایت از سال 1993 را همچنان تحت کنترل سنا.”

سنا مقامات بلافاصله پاسخ به یک درخواست برای اطلاعات.

معاون سابق رئیس جمهور و سناتور در ضمن گفت: “بسیاری از تناقضات” در Reade را در حساب های کاربری مختلف. اما بایدن همچنین گفت که او “سوال او انگیزه.” او گفت که بیش از پنج دهه در زندگی هیچ یک از کارکنان خود خواسته بود به امضای توافقنامه nondisclosure.

جمهوریخواهان نگران جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به طور فزاینده ای متزلزل سیاسی ایستاده است تصرف در Reade بدخشان به بازیگران دموکرات به عنوان تنها دفاع از زنانی که ادعا تخلف در برابر محافظه کاران است. آنها در حفر با وجود امکان تمدید توجه در چندین تجاوز جنسی اتهامات تسلیم در برابر مغلوب ساختن پیشی جستن.

دموکرات ها در ضمن, در یک موقعیت بی دست و پا از اعتبار زنانی که جلو آمده و با داستان های خود را در حالی که دفاع از خود را presumptive نامزد در بسیاری از آنچه در حزب در نظر گرفتن مهم ترین انتخابات طول عمر خود را.

سابق کمیته ملی حزب دموکرات رئیس دانا Brazile گفت: قبل از بایدن در مصاحبه ای که سکوت شد “مضر” اما پس از آن گفت که او به کار گرفته شده این موضوع هست.

“او پاسخ داد: او آن را تکذیب کرد و هیچ چیز وجود دارد بیشتر به آن اضافه شود به آن” Brazile گفت: قبل از اشاره به Reade را تکرار بیانیه های عمومی است. “اگر شما اضافه کردن به داستان راه تارا Reade است, آن را تنها به ارمغان می آورد سردرگمی بیشتر.” کارن فینی که کار کرده و هیلاری کلینتون در سال 2016 توصیف بایدن به عنوان “بسیار روشن و سازگار” و “صادقانه” اما گفت: “من آرزو می کنم آنها این کار را انجام دادند کمی دیر.”

نوامبر مسابقه بین بایدن و تهمت خواهد بود که اولین انتخابات ریاست جمهوری از #MeToo دوره که در طی آن زنان متعدد رو به جلو آمده اند با اتهام آزار و اذیت جنسی و تجاوز است. تهمت متهم شده است از حمله و ناخواسته لمس متعدد زنان اتهامات او را رد می کند.

زنان هسته اصلی حوزه برای دموکرات ها و بایدن مخلوط تاریخچه. او نوشت: خشونت علیه زنان به عنوان یک سناتور اما تحت انتقاد شدید خود را برای دست زدن به آنیتا هیل سنا شهادت در 1990s. فقط قبل از او خود را راه اندازی 2020, کمپین چند زنان متهم او را ناخواسته لمس کردن, رفتار که برای او عذرخواهی کرد.

بایدن متعهد شده است برای انتخاب یک زن به عنوان یک همسر در حال اجرا و اتهام را ترک کرده است کسانی که تصور می شود در مشاجره در یک نقطه سخت.

“زنان شایسته را به شنیده می شود” گفت: Stacey آبرامز سابق گرجستان فرماندار دموکرات نامزد “اما من نیز بر این باورند که این اتهامات باید بررسی توسط منابع معتبر است.”

که تکرار صحبت امتیاز بایدن کمپین صادر شده به عملیاتی در هفته گذشته بودند که به دست آمده توسط آسوشیتد پرس. آنها با اشاره به تحقیقات توسط نیویورک تایمز واشنگتن پست و آسوشیتدپرس که دیگر هیچ اتهام تجاوز جنسی علیه بایدن و هیچ الگوی از سوء رفتار جنسی.

برخی از دموکرات اهدا کنندگان می گویند این موضوع نشده آمده در سال های اخیر استراتژی تماس. دیگران نگران این می تواند مورد استفاده قرار گیرد در مقابل بایدن آنجا که جمهوری خواهان harped در سال 2016 در کلینتون خصوصی در ایمیل سرور ind فعالیت های بنیاد کلینتون.

“ما می دانیم که آنها در حال رفتن به سعی کنید عناصر از همان راهکار” گفت: Finney, صحبت کردن به طور خاص در مورد تماس برای بایدن به انتشار خود در مجلس سنا مقالات.

دیگر دموکراتیک فعالان ابراز نگرانی از اتهام پیچیده مرکزی بایدن کمپین منطقی: که او را فراهم اخلاقی مقابله به مغلوب ساختن پیشی جستن.

“من فکر می کنم ما باید به اعمال مطابق استاندارد برای ما چگونه درمان اتهام تجاوز جنسی و همچنین با چشم باز در مورد چگونه دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را با استفاده از این اتهامات در انتخابات گفت:” کلر سندبرگ که مشغول به کار به عنوان برنی ساندرز’ سازماندهی مدیر.

در واقع خواهان کشف و ضبط پنج شنبه در این ایده از تمیز کاری بایدن سوابق به عنوان آنها سعی کنید به استفاده از یک موضوع بود که در سال 2016 بیشتر مملو آنها را زمانی که بیش از دو دوجین از زنان ادعا که تهمت متعهد سطوح مختلف از تجاوز جنسی و آزار و اذیت. “است که می تواند یک چیز بزرگ اگر او می تواند نشان می دهد سوابق و دور آن را با سوابق” مغلوب ساختن پیشی جستن در روز جمعه گفت هر چند او همچنین گفت که او می خواهم بگویم بایدن “فقط بیرون رفتن و مبارزه با آن است.”

در نور از خود گذشته مغلوب ساختن پیشی جستن در ادامه به گام با ظرافت در اطراف بایدن اتهام, اما او همچنین می پیوندد جمهوری خواهان در این استدلال که دموکرات نیستند بودن سازگار است. مغلوب ساختن پیشی جستن اشاره دوباره جمعه به تهاجمی سوال از دیوان عالی کشور نامزد برت Kavanaugh هنگامی که او مواجه اتهام تجاوز جنسی به. بایدن روز جمعه گفت که زنان “باید شروع به خاموش با فرض آنها در حال گفتن حقیقت است. سپس شما باید نگاهی به شرایط و حقایق است. و حقایق در این مورد وجود ندارد.”

مغلوب ساختن پیشی جستن عملیاتی شد تهاجمی تر از رئیس جمهور. مبارزات انتخاباتی خود را به سرعت منتشر دیجیتال آگهی های برجسته دموکرات از جمله بایدن و کلینتون گفت: “بر این باورند زنان” و احساسات مشابه.

“خانم ها و آقایان ما فقط نمی توانید آن را هر دو راه” مغلوب ساختن پیشی جستن سخنگوی کلیان کانوی گفت: در کاخ سفید است. “ما نمی تواند تصمیم بگیرد که زنان شدند” باور همه زنان است.'”

پرسید که آیا بحث خواهد شد تمرکز توجه بر مغلوب ساختن پیشی جستن تاریخ کانوی گفت: “اگر شما انجام این کار و سپس شما در حال رفتن به شنیدن بسیاری از تارا Reade و افراد دیگر است.”

___

آسوشیتد پرس نویسندگان جیل Colvin, Darlene Superville و برایان Slodysko در واشنگتن کمک به این گزارش.

___

گرفتن تا در سال 2020 انتخابات با AP کارشناسان ما هفتگی سیاست پادکست “زمین بازی است.”

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de