کلرادو قانونگذاران پرداخت می شود-ترک ابتکار پس از قانونی تلاش اصطبل

سناتور ایالت ایمان زمستان یک دموکرات از وست مینستر شده است مبارزه برای تصویب پرداخت می شود-ترک برنامه در کلرادو برای سال, اما در طول coronavirus همه گیر مخاطرات هرگز بالاتر بوده است.

“من یک دوست بسیار خوب در زندگی من در حال حاضر است که ایمنی بدن به خطر بیافتد” زمستان به خبرنگاران گفت: در طول یک مجازی کنفرانس مطبوعاتی امروز ممکن است 1. “او اجرا می شود خارج از زمان تعطیلات این هفته و او با این نسخهها کار برای یک کارفرما است که بسیار در معرض عموم. او را به این تصمیم در حال حاضر یا در مرخصی بدون حقوق و خطر او پرداخت وام مسکن و یا بازگشت به کار و خطر زندگی خود را.”

با همه گیر اخلال در جلسه قانونی و به احتمال زیاد مجبور میلیاردها دلار در بودجه کاهش زمستان و دیگر حامیان مالی در حال حاضر می گویند که آنها را رها تلاش برای تصویب پرداخت می شود-ترک لایحه ای که قوه مقننه تشکیل مجدد اواخر این ماه خواهد شد و به جای حمایت از ابتکار به جای اندازه گیری مشابه در سال 2020 رای گیری. این آخرین پیچ و تاب در کلرادو دموکرات طولانی مدت در نبرد برای ایجاد یک دولت-اجرای برنامه بیمه به ارائه پرداخت خانواده و مرخصی پزشکی برای کارگران کلیدی مبارزات انتخاباتی وعده کمک کرد که این حزب کسب جارو پیروزی در انتخابات 2018.

“ما مشغول به کار در این شش سال” زمستان گفت. “ما به خطر بیافتد و ما صحبت کردیم و به هر کس به مدت شش سال در این نقطه به اندازه کافی به اندازه کافی است. ما می دانیم این است که بسیار محبوب در سیاست است.”

ماری جوانا معاملات در نزدیکی شما

در ژانویه کلرادو خانواده ها به تازگی تشکیل کمپین کمیته اعلام کرد قصد دارد تا یک فایل پرداخت می شود-ترک ابتکار برای سال 2020 رای گیری در آنچه که هواداران در آن زمان لقب “طرح ب” در این میان زمستان و دیگر قانونگذاران در ادامه به مذاکره با گروه های کسب و کار بیش از یک پتانسیل راه حل قانونی اما علائم وجود دارد در اوایل این سال است که تلاش متوقف شده بود. در میان مخالفت شدید از کسب و کار لابی و حتی فرماندار دموکرات Jared پلیس قانونگذاران محدود در دامنه بیل و تغییر به خصوصی اجرای مدل بیگانه مترقی گروه و باعث دو حامیان خود را به برداشت های پشتیبانی.

چنین خصوصی-اجرای برنامه است و دیگر یک گزینه خوب قانونگذاران گفت: در بخشی به دلیل ایجاد و تنظیم این امر نیاز به هزینه های قابل توجهی از دولت صندوق به طور کلی که چهره های شدید کمبود با توجه به همه گیر اقتصادی تاثیر است. یک مدل که از طریق آن هزینه خواهد بود جمع آوری شده به یک جدید, اختصاصی, شرکت, صندوق, نمی, چهره, همان بودجه فشار.

در مذاکرات با گروه های کسب و کار در هفته های اخیر بالا پرداخت می شود-ترک حامیان یک بار دیگر پیشنهاد عمومی “بیمه اجتماعی” مدل شبیه به آنچه در بسیاری از کشورهای دیگر را تصویب کرده اند اما قادر به رسیدن به یک توافق گفت: دولت نماینده مت خاکستری یک دموکرات از Broomfield.

“آنها نمی خواهید به قادر به توافق به هر چیزی در این سال خواهد بود که باید همسان درجه بهره مند است که ما فکر بود و مهم” خاکستری گفت. “دلایل آنها برای این بود تا با کسب و کار [بودن] در بحران در حال حاضر… من درک می کنم که آنها در آینده از, اما از منظر ما هیچ وقت مهم تر برای انجام این کار از سمت راست در حال حاضر.”

کلرادو خانواده ها برای اولین بار است که در سه نسخه مختلف از آن پتانسیل اندازه گیری رای گیری که کمی متفاوت باشد در این شماره از هفته مرخصی با حقوق که در دسترس خواهد بود, چگونه کارفرمایان و کارکنان تقسیم می شود هزینه حق بیمه و سایر جزئیات. هر سه نسخه بر روی یک مدل نه خصوصی رویکرد مورد علاقه توسط پلیس و دیگر تعدیل می شود.

“کسانی که این سیاست ها همه پیشرفته تر از چیزهایی است که ما مذاکره را گفت:” خاکستری است. “اما آنها مترقی در راه است که ما راحت هستید و ما فکر می کنم آنها می تواند برای کلرادو, خانواده, و ما مشتاقانه منتظر به کار نسبت به آنها.”

ابتکار چهره قابل توجهی از موانع قبل از آن می توانید واجد شرایط برای رای گیری نه دست کم از آن است که چالش جمع آوری بیش از 124,000 معتبر رای دهندگان امضا در حین بهداشت عمومی بحران. آن را نیز قطعا به خوبی تامین می شود مخالفت با کمپین از گروه های کسب و کار مانند مترو دنور اتاق بازرگانی که همواره لابی در برابر تلاش برای تصویب پرداخت می شود-ترک برنامه از طریق قوه مقننه است.

کلرادو خانواده برای اولین بار امیدوار است با تکیه بر برخی از عمیق به جیب حامیان خود از جمله شانزده سی و صندوق لیبرال تیره-پول ، حامیان ایم که مدتها با اشاره به نظر سنجی نشان می دهد که حمایت جهانی پرداخت می شود-ترک در میان Coloradans می گویند آنها با اعتماد به نفس رای دهندگان را به اندازه, به خصوص به عنوان تاثیر بیماری همه گیر کوروناویروس همچنان به تمرکز.

“ما در زندگی عواقب ناشی از یک” برو به کار هنگامی که شما به خوبی “فرهنگ” خاکستری گفت. “ما در حال پرداخت هزینه های آن را در حال حاضر و آن را فوق العاده بالاتر از سطح نسبتا متوسط هزینه اجتماعی-بیمه برنامه به کمک مالی مردمی ماندن در منزل و زمانی که آنها یک گواهی پزشکی نیاز دارند.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de