در طول مارس 29 کنفرانس مطبوعاتی در مورد COVID-19 فرماندار Jared پلیس صحبت در مورد دولت افزایش ظرفیت برای انجام تماس ردیابی — شناسایی افرادی که بوده ام در مجاورت نزدیک به هر کسی که تست مثبت برای رمان coronavirus و بلافاصله باید قرنطینه شود و/یا تست شده است.

اما در حال حاضر تماس با ردیابی است به دور از یک امری عادی عمل در کلرادو و یک داستان مشترک با Westword نشان می دهد که چگونه نسبی آن نادر می تواند منجر به یک نتیجه وحشتناک.

این حماسه می آید از یک زندانی سابق که منتشر شد از کلرادو زندان در مدت کوتاهی قبل از آن اعلام شد یکی از بدترین COVID-19 شیوع بیماری در دولت — چیزی که او یاد گرفته نه از بهداشت عمومی مقامات یا نمایندگان امکانات, اما از کسی که او را ملاقات کرد در حالی که زندانی. در حال حاضر که ما در حال شناسایی به منظور محافظت از حریم خصوصی خود را ترس است که او به ویروس; او رسیده به ما بپرسید که چگونه او می تواند یک آزمون برای پیدا کردن برای اطمینان حاصل کنید.

زندان در سوال است که استرلینگ Correctional Facility, یکی از شش ورودی در زندان/زندان دسته در میان 157 زمان شیوع بیماری در حال حاضر ذکر شده کلرادو توسط وزارت بهداشت و محیط — و این تا حد زیادی جدی ترین دسته ای. جدید ترین CDPHE آمار نشان می دهد که شیوع این بیماری در استرلینگ تادیبی منجر به 241 ساکنان تست مثبت با دو زانوى COVID-19 موارد است. یازده کارکنان نیز آزمایش مثبت است.

ماری جوانا معاملات در نزدیکی شما

هیچ کس متصل به استرلینگ تادیبی شیوع مرده است از COVID-19 با توجه به CDPHE آمار اما خطر است به دور از دانشگاهی. اوایل امروز ما گزارش شده در 78 سال تعیین کرده اند از این ویروس دو روز پس از آزادی از جوش زندان شهرستان است. مرگ او گواهی است که در حال حاضر بخشی از طرح دعوی در دادگاه فدرال رقیب که Weld County Sheriff استیو Reams نمی به اندازه کافی برای نگه داشتن آن در اتهام خود را امن است.

به عنوان سابق استرلینگ زندانی که در زندان برای نقض آزادی مشروط او نشان می دهد از طریق ایمیل است که “من منتشر شد از استرلینگ Correctional Facility, در مارس 9th بر روی آنچه که به عنوان شناخته شده ISPI (مچ پا با دستگاه نظارت با محدودیت اقامت در یک آپارتمان از 6 بعد از ظهر تا 6 صبح). یک هفته پس از انتشار یک دوست آشنا شدم و در آشپزخانه آویزان در اطراف با در حیاط به نام من به من بگویید که او و یکی دیگر از 138 نفر آمد با ویروس.”

جدول زمانی چک کردن. این CDPHE رسما تعیین شده استرلینگ اصلاح به عنوان یک شیوع در سایت در مارس 14, پنج روز پس از زندانی آزاد شد. او نشان می دهد که وضعیت سلامت او در معرض خطر است و او را حتی بیشتر در معرض خطر است.

“من نگران هستم که من ممکن است virus و نمی باید منابع تست کنید,” او می گوید. “من شده اند با ماندن در خانه به جز رفتن به فروشگاه مواد غذایی, اما من پوشیدن یک ماسک و دستکش و عمل فاصله امن و دور از دیگران است. شما می توانید راهنمای من که در آن به آزمایش می شود?”

در پاسخ به این پرس و جو ما رسیده به ایالت کلرادو مشترک مرکز اطلاعات است که اداره ارتباطات کارهای مربوط به COVID-19 و یک نماینده به سرعت ارسال یک راهنمای جامع برای هر کسی که ترس است که آنها ممکن است آلوده شده اند.

این قابل فهم است که زندانی نمی دانم در مورد این منابع با توجه به این که او زندانی قبل از همه گیر و مجموعه شل در وسط آن — و آن را قطعا یک وظیفه برای دولت برای تماس با هر کسی که ممکن است در تماس با فرد آلوده در طول استرلینگ تادیبی شیوع. اما بدون چنین اطلاع رسانی تعداد زیادی از مردم به طور بالقوه حامل ویروس می تواند در خارج وجود دارد در جامعه ندانسته گسترش این بیماری به هر کس که در خود مدار.

در اینجا مشاوره از CDPHE (که ما کپی شده به سابق اهل بیت):

با تشکر بسیار برای رسیدن به, و برای به اشتراک گذاشتن این پیام است. من پیشنهاد های تست صفحه در وب سایت ما با فرد است.

این صفحه وب را فراهم می کند گام به گام دستورالعمل برای تست. همچنین مهم است به یاد داشته باشید که آیا یا نه شما مبتلا COVID-19 اگر شما نمی نیاز به بستری خود را درمان خواهد بود بدون توجه به نتیجه آزمون.

مردم با اوایل علائم خفیف (ممکن است شامل ترکیبی از سرفه و بدن درد و خستگی و تنگی قفسه سینه با یا بدون تب): Self-جداسازی و استفاده بیش از حد داروها برای درمان علائم خود را مانند شما را برای یک سرماخوردگی یا دیگر بیماری های تنفسی.

مردم بیشتر با قطعی COVID-19 علائم: تب و سرفه و تنگی نفس): Self-ایزوله استفاده بیش از حد داروها و اگر شما فکر می کنم شما نیاز به توصیه های پزشکی در نظر بگیرید telehealth بازدید و یا nurseline مشاوره قبل از به دنبال در فرد مراقبت.

نیز وجود دارد یک لیست از شرکت های خصوصی که در حال ارائه تست برای علامتی افراد است.

اگر او بیمه من شامل برخی از اطلاعات مفید در زیر:

ما در حال کار برای شناسایی گزینه های اضافی برای حمایت از بیمه که نهفته از طریق قرار گرفتن در معرض بالقوه عفونت COVID-19. علاوه بر این ما را تشویق افرادی که بیمه برای بازدید از [این صفحه] به درخواست برای مدیکید اگر آنها باور دارند که آنها ممکن است واجد شرایط و یا برای اتصال برای سلامت, کلرادو, رسمی, بیمه, بازار, برای, ثبت نام برای پوشش در فرد بازار.

ما را تشویق کسانی که بیمه به استفاده از منابع ارائه شده از طریق دولت فدرال است. محلی استان ها نیز ممکن است ارائه خدمات اما توصیه ما به شما تماس خود را محلی عمومی سازمان بهداشت و درمان برای تعیین اگر شما نیاز به تست.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de